Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
18.01.2018, kell 21:31
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  MITMESUGUST - erinevad rubriigid  |  Eksitused, valeõpetused, väärreligioonid  |  Sensitiivne Eesti ja Eesti nõiad. Ettevaatust VAIMNE SOLK - hoiata lähedasi! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Sensitiivne Eesti ja Eesti nõiad. Ettevaatust VAIMNE SOLK - hoiata lähedasi!  (Loetud 13560 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Sensitiivne Eesti ja Eesti nõiad. Ettevaatust VAIMNE SOLK - hoiata lähedasi!
« on: 03.09.2007, kell 18:30 »Sensitiivne Eesti ja Eesti nõiad. Ettevaatust VAIMNE SOLK - hoiata lähedasi!

Sensitiivne Eesti ja Eesti nõiad. Ettevaatust vaimne solk!

Eelmine telehooaeg juba jooksis saatesari SENSITIIVNE EESTI, mis rüvetas ja külvas lustet tuhandetesse eestlaste kodudesse. Eestlastesse, kes selle asemel, et juua Elava Jumala puhtast allikast rüüpab “vaimse maailma tagaukse” juures mädamärjukest. Eks see olegi teatud liiki JUMALTU ELU ja materjalistliku võidujooksu nähtus, huvi igasuguse üleloomuliku vastu.

Oh häda aga nüüd on siis avatakse ühe erakanali lahkel loal uus sopatiik, kõik kes janunevad tulge ja mürgitage ennast saatana valedega! Armas lugeja – nõidumine ja posimine ei ole MÄNG see seob inimesi ja avab SAATANALE nende ellu uksed tuua veel suuremaid ja hullemaid hädasid!

Hoiata oma lähedasi ja tuttavaid, et nad ei tegeleks selle jamaga! Nõidus ja manamine avab saatanle ja kurjadele vaimudele uksi. Selle asemel, et saada vabaks saavad inimesed seotud kõikvõimalike jubedustega! Eriti ohtlik on see lastele! On juhtumeid kus vanemad on vaadanud neid saateid ja lapsed kes salamahti piiluvad on peale seda öösiti une kaotanud ja haigeks jäänud jms. Nõidus meedias seob samamoodi nagu ehtsa nõia ja meediumi juurde minek! Truth Films meeskond kustub üles kristlais puhastama oma kodud ebajumalatest ja nõidusest!

2.Ko.6,15–16
Kuidas sobib Kristus ühte Beliariga? Või mis osa on usklikul uskmatuga? Kuidas sünnib Jumala tempel ühte ebajumalatega? Sest meie oleme elava Jumala tempel, nõnda nagu Jumal on öelnud: "Ma elan nende sees ja käin ja olen nende Jumal, ja nad peavad olema mu rahvas!"

Palvetame ja nõustume, et sellised asjad võiks kaduda me maalt - see on saatana rünnak ja kurjuse pealetung eriliti võikal moel - Jumala kogudus ju on kahjuks õnnistatud urus. Kristlased peavad jõudma TV-sse, mis on selle põlvkonna hingedepüüdimise veekogu. Tv ja meedia on koht kus neid kohtab ja neile sõnumit saab esitada (ka internet on seda).

Olge vaimselt tulised ja palvetage igal ajal vaimus.

Kurjusele vaimus - palves vastu sestes Jeesuse nimel!

vend R.Crusoe
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Sensitiivne Eesti ja Eesti nõiad. Ettevaatust VAIMNE SOLK - hoiata lähedasi!
« Vasta #1 on: 03.09.2007, kell 18:32 »

Need näod on leitud netist mingi maskipoe lehelt vms. Aga sobib siia ideaalselt kuna kui me näeks vaimumaailma siis need nõiad ja sentsitiivid vaimselt just sarnased ongi - kurjuse süda - tuum on üsna võigas, massidele loob saatan petliku võõba ja illusiooni, et oi pendel ja kristlakuul ja maagia jms.
Logged

Ted
Külaline


E-mail
Vastus: Sensitiivne Eesti ja Eesti nõiad. Ettevaatust VAIMNE SOLK - hoiata lähedasi!
« Vasta #2 on: 03.09.2007, kell 21:00 »

Ma vaatasin selle sarja esimest saadet. Mulle jäi sellest ÕIGE tobe mulje, nende sensitiivide asjaajamisviis tundus lihtsalt mannetu. Ma ei mõista hästi, kuidas täie mõistusega inimene võib sellist jama tõsiselt võtta, mõtlen inimesi, kes nende sensside kliendid olid. Täielik pläma.
Kusjuures minu meelest pooled nendest nõidadest ajasid teadlikult jama, s.t teadsid ise, et selle taga, nende jutu taga pole midagi reaalset. Aga ma võin muidugi ka eksida... igatahes, see saade ei tasu vaatamist.
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Sensitiivne Eesti ja Eesti nõiad. Ettevaatust VAIMNE SOLK - hoiata lähedasi!
« Vasta #3 on: 13.09.2007, kell 12:30 »

Tsiteeri
igatahes, see saade ei tasu vaatamist

AAMEN! Aga ei tasu mittevaatamist ka siis kui see oleks HUVITAV - PÕNEV - VÄGEV - KUI NÕIAD AJAKS VEENVAT JUTTU - JA VEEL != ERI MOODI OLEKS LAHE SAADE!

 lp

Aga rääkige kellel on võimalus ka oma mitteklristlastest tuttavatele ja lähedastele seda - sellised asjad seovad vaimselt ja risustavad nende meeli.
Logged

Mairi
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 309


Usk,lootus, armastus.


Vastus: Sensitiivne Eesti ja Eesti nõiad. Ettevaatust VAIMNE SOLK - hoiata lähedasi!
« Vasta #4 on: 13.09.2007, kell 16:09 »

   Kahju, et  niisugune saade üldse käima läks!  Isegi huvi pärast ei ole hea neid saateid vaadata!      " Sellest te tunnetate Jumala Vaimu: iga vaim, kes tunnistab Jeesust Kristust lihas tulnud olevat, see on Jumalast.  Ja ükski vaim, kes ei tunnista seda Jeesust, ei ole Jumalast; ja see on  kristusevastane vaim, kelle te olete kuulnud tulemas olevat ja nüüd juba on maailmas".            1 Joh. 4:2,3    " Sellest me tunneme tõe Vaimu ja eksituse vaimu"  1 Joh. 4:6
Logged

Läbi looklevate teede, läbi suvede, talvede, kevade, sügisvihmade - sajandi!? - pikkuse igatsuse, komistamiste, kukkumiste, haavade, kriimude lappimiste saatel ta tuli - Jeesus - mu ellu!
KLS
Usaldatav foormulane
Algaja
**
Offline

Vastust: 59


Oot ma mõtlen veel...


Vastus: Sensitiivne Eesti ja Eesti nõiad. Ettevaatust VAIMNE SOLK - hoiata lähedasi!
« Vasta #5 on: 13.09.2007, kell 18:05 »

Hea et hoiatasid. Olen näinud selle saate tutvustust ning selle saate tutvustust täiendav muusika oli juba selline kahtlane- parem kui sellist ei oleks üldse.
Aga minul õnneks telekat ei ole ja ega ma ei vaataks ka seda sest selle saate tutvustusmuusika rääkis minu vaimulikule arusaamisele juba ära millega on tegu. happy0159
Logged

that`s true- HE`S ALIVE!
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Sensitiivne Eesti ja Eesti nõiad. Ettevaatust VAIMNE SOLK - hoiata lähedasi!
« Vasta #6 on: 07.10.2007, kell 23:04 »

NB! Inimesed e ianna aru, et lisaks helivõnkumisele, informatsioonile (valeõpetus, nõidus jms.), halvale eeskujule SISALDAB pea iga saranane asi (muide ka muusika) VAIMSET MÕJU! Isegi "kristlik muusika" kui selle tegija elab elu mõttetuses või elab pattudes on tema muusika tühi ja vaimselt müra - seda võib palju kaasaegse kristliku muusika kohta öelda. Seega sellised saated reostavad vaimu, mõni võib saada deemonite poolt lausa seotud!

Kui inimene vaatab selliseid saateid siis ta mitte ei rüveta ennast vaid see määrib - mäkerdab vaimse maailma ilgusega tema südame kõrvu ja silmi. Vaimne maailm on kallid vägagi reaalne ja ei ole üldse küsimustki kas sealpoolsusega v.a.a Jumalat ühendust saab ja neil mingi jõud on. Küsimus on selles, et Jumal on selle tagaukse ja akna kaudu (mis on muide neetud ja nö. kinni keevitatud) KEELANUD ja neetud on igaüks kes otsib abi langenud inglitelt!
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam