Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.02.2018, kell 12:22
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  Võsa Peetri eetrinilbused ja kristlaste ahistamine. Kas see on "vaba meedia"? « eelmine järgmine »
Leheküljed: 1 [2] | Liigu alla
Autor Teema: Võsa Peetri eetrinilbused ja kristlaste ahistamine. Kas see on "vaba meedia"?  (Loetud 12508 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Võsa Peetri eetrinilbused ja kristlaste ahistamine. Kas see on "vaba meedia"?
« Vasta #15 on: 20.09.2007, kell 11:58 »

Tsiteeri
Niisiis millalgi poole seitsme ajal saabus politsei. Politsei aga muudkui naeratas, aeg jooksis ja umbes kella seitsme ajal otsustasime me majast väljuda.  Lõppkokkuvõtteks võin öelda, et politseist abi ei olnud, kuna nad väitsid, et keegi neist pole juurat õppinud ja see, kas P. Võsa tohib koguduse territooriumil ilma loata viibida ja seal filmida vajab selgitamist.

APPI KUHU ME OLEME JÕUDNUD! KINNISTU OMANIK - HALDAJA või siis HOONE OMANIK või HALDAJA palvetest - käsust ie piisa! Mujal maialmas oleks KÄED RAUDU PANDUD seal on eramaa ja omandus PÜHA mitte nagu siis räpases vabariigis kus igaüks PISSIB selle õiguse peale! Kuhu on jõudnud see vabariik? Inspektor Kukeke pobises midagi seal autole najatades ja nautis vaatemängu ! Aga ME EI OLE JUURAT ÕPPINUD näitab meile ilmekalt kui SEOTUD on politsei käed, kes värisevad kurjategijate ja ülburite ees, et nad kogemate neile liiga ei tee ja ise tööst ilma ei jää - see on EESTI VABARIIK!

Tsiteeri
Esimest jumalateenistuselt lahkunut, elatanud vana daami, kes oli meie jumalateenistusel külalisena viibinud, tabas kohe välisukse juures rahe kahemõttelistest küsimustest jumalateenistuse aadressil. Vanainimene põgenes kabuhirmus. Seejärel pöördusid kaamera ja mikrofon minu poole küsimusega: kas nii vanad inimesed siin üldse millestki aru saavad. Leidsin, et nüüd on eetilisuse piir kaugelt ületatud. Peeter Võsa aga keeldus lahkumast ja jätkas oma saate lindistamist.


NÄGIN seda ja see oli võigas - räme - labane. Aru ma ei saa kas A-.Norka ei olnud asjaga kursis ei ei suvatsenyud midagi usuvabaduse kaitseks öelda! MÕNITADA vanu inimesi, nende SEADUSEGA TAGATUD õigust uskuda EALE VAATAMATA ja pidada vanu inimesi LOLLIDEKS kes midagi aru ei saa! KUI VASTIK Võsa pets on mats ruudus, kuidas vanu inimesi kohelda ja neid nimetada ja neid iseloomustada!

P. Võsa püüdis filmides naeruvääristada kõike, mida ta nägi, sarnaselt: ...see siin on jumalamehe auto, ... see on jumalamehe naine, ... siin peab jumalamees jumalateenistust jne. jne.

VÕIGAS - selline ehe - räme tagakius - avalik pilkamine ja mõnitamine. URRRRR kristlased kes ei näe seda on pimedad ja vaimselt leiged ja lühinägelikud! Mismoodi Võsa tsiteeris seal Piiblit ja pilkas jumalameest ning samuti kuidas vihjas kes on hunt lambanahas! HÄBENEGA silmad peast kristlased kes te maailma poolele ilkuma või variseritsema astusite! PUKAS TOIMUNU oli räme rünnak kristlaste ja usuvabaduse vastu!

AGA MIKS VÕSA ISS AKNAID SISSE EI LÖÖNUD JA SISSE EI RONINUD, SEST SEESMISELT NAD SEDA OLEKS TAHTNUD KUI OLEKS OLNUD NÄITEKS VENE AEG! Seltsimehed läheme neid OOPIUMI UIMAS USUJOBUSID ÕPETAMA ja kärtsti aknast sisse ja peksa ja tooli külge mikrofoni kaabliga kinni ja piiname niikaua kui saame tunnistusi jms. KALLID oli kunagi selline aeg siin maal, kas rahvas hakkab unustama.

Selle loost tuleb veel välja üks moraal! KRISTLASED EI KAISTE VAHEL OMASID! Internetist oli seda ka mõnede kommentaarides kenasti näha! MITTE KEEGI MEIST EI OLE KAITSTUD ET VÕIDAKS TULLA JA SOLKIDA TEIE KOGUDUSE JUMALATEENISTUST SELLISE JAMAGA! JA KALLID SIIS HAKATA nö. EVANGEELIUMI KUULUTAMA nagu Ene vis tseda ootas et tehtaks ON PÄRLITE LOOPIMINE SIGADE JALGE ALLA - SELLISED ASJAD ON KEELATUD PIIBE LÜTLEB ET MINE ÄRA ALBI JUUREST _ ÄRA VEENA ALPI jms.

Lõpetan selle teemakäsitluse ja panen lõppu pastri naise sõnad, mis mul juba tük kaega kajavad ...

Jumalateenistuse pühadus oli asendunud õudusunenäoga.

Aja seda 21 sajadnil  Eesti vabariigi PÕHISEADUSES usuvabadust kaitsvas riigis POLITSEI - SEADUSESILMA silme all see kõik ka sündis! Ei ole sõnu!
Logged

Mairi
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 309


Usk,lootus, armastus.


Vastus: Võsa Peetri eetrinilbused ja kristlaste ahistamine. Kas see on "vaba meedia"?
« Vasta #16 on: 20.09.2007, kell 13:49 »

      Õpetussõna ütleb :" Tarkuse juurde kuulub ka kõrge moraal ja korratu elu on rumaluse tundemärk".  Pukas toimunu kohta võib öelda seda, et usklikke lausa vihatakse ja eetikast ja kultuursest käitumisest pole enam jäänud jälgegi.Lugegem kasvõi  "Slolehes" A.Saagimist.No, öelge, kes ta on? Mis loeb see ilus nägu?, kui selle taga pole midagi.Kui palju poolehoidjaid on veel temal, nagu kommentaaridest selgub.Kristliku Foorumi lehekülg ei kannata seda sõna, mille ütleksin selle naise iseloomustamiseks.Mis valitseb ta hinges?  Samas oleme kõik ju suutelised armastama, meie hing on tundlik ja kuidas veel!  Aga meie teame, et on olemas eetilised tasandid, oskame seal valida astmeid.Samuti võime küsida: mis mõte on olla väga tark( matemaatikas, teadmistes jne.) kui su hing on karm ja lausa tühi!?"  Õpetussõna :" Hoia mu õpetust kui silmatera, kirjuta need oma südamelauale!"    icon_study 
Logged

Läbi looklevate teede, läbi suvede, talvede, kevade, sügisvihmade - sajandi!? - pikkuse igatsuse, komistamiste, kukkumiste, haavade, kriimude lappimiste saatel ta tuli - Jeesus - mu ellu!
Leheküljed: 1 [2] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam