Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
20.01.2018, kell 12:37
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  MITMESUGUST - erinevad rubriigid  |  Eksitused, valeõpetused, väärreligioonid  |  Vaimuhaigused! Ettevaatust vaimselt seotud sektid tegutsevad! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Vaimuhaigused! Ettevaatust vaimselt seotud sektid tegutsevad!  (Loetud 11046 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

Sugu: Mees
Vastust: 5778

Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga

Vaimuhaigused! Ettevaatust vaimselt seotud sektid tegutsevad!
« on: 15.10.2007, kell 15:44 »

Sattusin siis kusagiöl teema peale: Vaimumaailma paganate sekt

Jutt käib siis WWW:VAIMUMAAILM:EE lehest - foorumist. osad sealsed tegijad on ka kunagi siit läbi käinud. Ei ole kursis nende isikutega, tegemistega jms. tean et kusagil siin foorumis aastaid tagasi see info korra läbi käis, et siin nö. kodurahu häirijad olid ühed, kes läksid või ka tegid selle vaimumaailma foorumi.

Vaimumaailma tegelastel on vaja juba psühiaatrilist sekkumist, lisaks vajavad nad tõelist DEEMONITE VÄLJAAJAMIST ja peaksid parukahetsuses meelt parandama - alistuma Jumalale, et saaks lahti nendest nõiduslikest-deemonlikest-sidumistest!

Kopin+pasten seal Delfi foorumist siia teksti, et mõistaksite kui ohtlik on igasugune MÄNG vaimsete maailmaga. Valeõpetused, eksitused, sektid, valeprohvetid jms. on alati olnud ekistuses ja ka seksuaalselt ebapuhtad - hooruse vaim - deemonid võtnud inimete tahte üle!!!

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

Vastus: Vaimuhaigused! Ettevaatust vaimselt seotud sektid tegutsevad!
« Vasta #1 on: 15.10.2007, kell 15:50 »

Tsiteeri
Vaimumaailma paganate sekt
Autor: juttu

Sisuliselt on tegemist ususektiga, lihtsalt ülesehitus on tavalisest kavalam. Konkreetne religioon konkureerib ja sõdib enamus teiste religioonidega. Tehnikad, millega inimesi kaasatakse ja millega liikmeid järjest enam "sisse ehitatakse", on üpriski julmad ja salakavalad...

Nagu igal religioonil, on ka neil oma jumal (selleks siis tegelane kasutajanimega Tokroda). Tal on loodud oma hierarhia, mille positsioone jagab ta tublimatele liikmetele. Ennast on ta enamasti nimetanud valgusjumalaks. On olnud ka olukordi, kus ta väidab ennast olevat teatud astme Looja. Üldisemad tiitlid/sildid mis ta teistele jagab, on järgmised: süsteemimeister, pooljumal, ingel, haldjas, inimene jne.

Ise on ta väitnud, et aastaks 2012 saab temas maailmavalitseja ja paljusid liigselt võimuhimulisi ning alaväärseid inimesi köidab see tohutult (mingit kasu ja osalust jäädakse ikka lootma, iseasi, kas see muinasjutt muutub ka millekski enamaks).
Need nimetused ja tiitlid on ikka ajajooksul muutunud ning huvitav oli jälgida seda, kuidas see hierarhiaredel ei tahtnud kohe mitte püsida (pidevalt sildistati inimesi ümber). Üks "ümbersildistamise" peamisi põhjuseid oli mõne liikme vastuhakk ja sõnakuulmatus: praktiliselt hetkega "sai" mõni süsteemimeister mitme astmelise languse osaliseks.
Liikmeid suunati ennast välisest eraldama. Enda nähtu põhjal ütlen seda, et kõik suhted, mis ohustasid mõne liikme püsimist konkreetses religioonis, seati tule alla.
Mitmed naised, kes tulid konkreetse sekti "nõidadelt" abi otsima ja keda ohtralt "remonditi", said oma uueks partneriks konkreetse sekti "jumala".

Suhtumist kujundati nõnda, et kõik, kes ei allu konkreetsele religioonile, on vaenlased. Vaenlased kujustati endast võimalikult madalamaks, enamus vaenlastest pälvis tiitli "putukas". Kui üks ustav jünger oli ülistanud ennast jumalaks ja alandanud oma vastase "putukaks", ei kippunud ta selles õilsate eesmärkidega õigustatud ususõjas eriti vahendeid valima. Ülendamine ja alandamine käivad ikka käsikäes ja tõstab ka see sama sekti juht ennast oma ülistajate arvelt.

Konkreetne religioon keskendub sellele, kuidas teha oma järgijad järjest enam endast sõltuvaks ja kuidas jätta neile mulje, et ilma konkreetse süsteemi "abita" on nad hävingule määratud. Hirmutamine ja muu vaimne terror on osa teooriast ja maailmapildist, mille järgi liikmeid kodeeritakse.

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #2 on: 15.10.2007, kell 15:52 »

Tsiteeri
Autor: Andres to juttu

Su jutt on täiesti õige. Tegemist on sektiga, aga sekte on palju ja hullemaidki. Aga kui rääkida Tokrodast(Hannes Vanakülast), siis tegu on lihtsalt ühe vaese mehega kellele meeldivad väikesed lapsed ja talle meeldib neid kasutada oma isiklike huvide rahuldamiseks.
Enamjaol ka vaimumaailma liikmed on kas psühiliselt või vaimselt haiged inimesed. Sellised tõmbavad üksteist.

Tsiteeri
Re: Vaimumaailma paganate sekt
Autor: ülo

Paganluse 10 reeglit:

1. Paganlus on RELIGIOON.

2. Paganad teenivad isandaid.

3. Paganad kummardavad endast kõrgemaid.

4. Paganad on alandlikud.

5. Paganad teenivad Tokrodat. Tema on paganate jumal.

6. Paganad järgivad Tokroda seadusi.

7. Paganad ei küsi "miks". Paganad teevad.

8. Tokroda võib kõiki paganaid kasutada oma huvides ära.

9. Paganad alluvad pimesi.

10. Paganad on teistest üle.

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #3 on: 15.10.2007, kell 15:53 »

Tsiteeri
Re: paganate suurushullustus
Autor: copy

Mina Maire Paltser Räägin teile avalikult siis oma loo.

Sattusin siia foorumisse (vaimumaailm.ee) aastal 2005 aprilli kuus kuna olin näinud saadet Pealtnägija kus räägiti sellest foorumist ja Vormsi Enn üks nõid oli pandud seda foorumit seal saates kommenteerima. Vormsi Enn ütles, et Tokroda Valgusjumal on peast soe (kasutaja:Tokroda) mina aga teda ei uskunud. Tulin siia foorumisse kuna tundsin huvi vaimsuse vastu ja teadsin, et nõiad oskavad inimesi ravida. Ja kuna ma ise olen kannatanud 17 aastat vaimse ja füüsilise vägivalla all ja see on käinud põlvkonade kaupa minu ema poolses suguvõsas siis otsisin sellele abi. Sel ajal elasin ma Tartu Laste turvakodus Tiigi 55. Isa pole mind toetanud ega kasvatanud mind kasvatas mu ema (kes kannatab sksisofreenia haiguse all) ja mind kasvatas vanaisa ja vanaema. Tokroda (Tokroda) lubas mind aidata ma läksin suurele kokkutulekule mis toimus 2005 aasta 19-21 juunini Tallinna lähedal Riisiperes. Ta ravis mind (ehk tegi korda) aga samal ajal ta pani mulle käpa peale kuna nägi minus palju selliseid asju mis temal vaja võib minna. Ta hakkas mind ära kasutama ja minuga manipuleerima nagu nukuga. Ta võttis mult naiseneriat ja kui ma olin endast väljas (ehk katki) siis ta hakkas mind ajutiselt korda tegema. Ma olin temast sõltuv ja jooksin tal sõna otseses mõttes järel füüsiliselt sabas ega ei saanud aru miks ma tema juurde tahan minna. Seal kokkutulekul tutvusin ma Nimi muudetud (kasutaja:Indigo) ja nimi muutetud (kasutaja:Elvisega). Tokroda kasutas mind ka ära seksuaalselt kuigi see suguühe oli vabatahtlik. Lõpuks sain ma aga aru kuidas ma temast sõltun ja rääkisin sellest kasutaja: Indigo´le. Indigo rääkis edasi seda kasutaja:Elvisele. Ja kuna Elvisele oli läbi ühe Elvise sõbra liiga tehtud tahtsis Elvis inimesi Tokroda Valgusjumal tegude eest hoiatada ja sellele piir panna. Ta üritaski seda teha teatates minu seksuaalsest vahekorrast Tokroda Valgusjumal politseisse. Et teile teada oleks siis Tokroda üritas minuga 3 korda seksida aga ta ei julgenud sest kartis, et tema teod tulevad päevavalgele avalikkuse ette. 2005 aasta sügisel olin ma temast juba nii sõltuvuses, ja ta arvas, et midagi ei tule tema halbadest tegudest kuskilt välja ja tal õnnestus minuga suguühtesse astuda. Siis sattus meie seltskonda üks valge maag kes nägi Tokroda tegusid läbi ja rääkis mulle kuidas ta oli aidanud kasutaja: Krõõt´a pärisnimega: nimi muudetud. Aga kuna kasutaja Krõõt (Aphrodite) oli ka Tokroda sõltuvuses siis ta langes veel korra ohvriks. Ja tuli siia foorumisse uuesti tagasi. Ja, et te teaksite siis foorumis kasutaja: Natuke pärisnimega nimi muudetud oli Tokroda Valgusjumal pruut. Kasutaja: Natuke (pärisnimega nimi muudetud) teadis mulle rääkida, et Hannnes Valgusjumal on ühe teise naisega lapsed. Nende laste emaga oli Tokroda olnud suur tüli Tokroda vaimuhaiguse üle, ja laste ema tahtis üldse Tokroda vanemlikud õigused kohtukaudu ära lasta võtta. Tokroda olevat sellepeale ära keeranud ja olnud täielikult zombi ja Tallinnas psühhiaatria haiglas ravil olnud. Pärast ravi hakkas ta naisi vihkama ja tegi lepingu (diili) ühe naiste rahvaga kelle kasutaja nimi on foorumis:vi... päris nimi on tal nimi muudetud tema oli ka Pealtnägija saates. Ja nimi muudetud tegeleb musta maagiaga see tähendab seda, et ta kasutab maagiat halba tegemiseks inimestele ja omakasulõikamiseks. Tema on aga tegelikult terve selle foorumi taga ja laseb silma paista Tokroda Valgusjumal Tokroda ise on tema mõjuall ega tunnista seda. Mulle ütles Tokroda kui ükskord Tallinnas kohtusime, et nimi muudetud tahtis teda enda pilli järgi tantsima panna aga ei suutnud seda aga tegelikult sai Vi... sellega hakkama. Ja ma arvan, et nad teevad koostööd. Kasutaja :Natuke (nimi muudetud) Tokroda Pruut on mulle öelnud, et Tokroda on temaga ka manipuleerinud. Aga kuna olin Tokroda sõltuvuses siis sattusin uuesti siia kuna ma olin väga halvas seisundis ja tarvitan juba anti-depressante (depresiooni vastased rohtud), sellepärast kuna mu minevik valmistab mulle psüühika ja hinge piinu ja ma kannatan hüsteeria hoogude all. Läksin siis uuesti kokkutulekule nüüd sel 2007 aastal 21 juulil mõeldes vaid sellele, et lähen sinna vaid terveks saama ja nad ei saa mind siia foorumisse tagasi tõmmata ega mult energiat võtta aga siis kasutas Tokroda ära mu nõrga külje. Ütles mulle, et mu praegune ravitseja manipuleeib minuga ja kasutaja:Indigo ja kõik naised on mu elu tuksi keeranud. Kuna olin nõrk jäin teda uskuma ja rääkisin talle oma praegusest ravitsejast siis söötsin ma oma praeguse ravitseja neile vaimselt ette. Aga kuna mu ravitseja sai aru miks see kõik nii juhtus siis andis ta mulle juhtunud just paarpäeva tagasi andeks. Aga mis mind veel vihale ajab on see, et Tokroda siin räägib nii nagu mina oleksin läinud politseisse tema vastu kaebuse esitama kuigi seda tegi Elvis ja mina tahtsin kõik lihtsalt unustada ja oma eluga edasi minna. Aga kuna see asi juba läks politseisse siis ma rääkisin ka politseile kuidas ta minuga manipuleeris ja kuidas siin foorumis olevad emotsionaalselt ebastabiilsed inimesed tema ohvriks on langenud. Ja kriminaalasjas väitis ta, et ta minuga enam ei suhtle, kuigi on siiamaani suhelnud. Ja minu üle irvitanud siin foorumis,et umbes ma tahan keppi ja kui ma seda ei saa, siis nüüd ma ilmselt jooksen politseisse. Ei jookse ma midagi politseisse. Ja siin ta irvitab mu üle aga alles paar päeva tagasi helistas ta mulle ja palus, et ta tahab oma foorumi logo (hingeketast) endale telefonissse taustapildiks ja, et ta ei oska seda panna. Enam mina siia oma jalga ei kavatse tõsta sest minust on saamas valge maag ja ma tegelen oma mineviku põletamisega. Edu teile kui soovite saada tänu Tokroda kurjuse õpetuse tõttu mustaks maagiks. Kes sellest postitusest nüüd õigesti aru saab pandke ennast valmis selleks, et olete Tokroda mõjuall ja võite siia foorumisse oma nõrkuse tõttu uuseti sattuda, sest Tokroda on teid ära teinud teile käpa peale pannud. Ja see kõik oleneb teie personaalsetest nõrkadest külgedest. Roosike ehk Maire Paltser on oma sõnad öelnud ega kavatse neid süüa juhul kui seda postitust muidugi Tokroda Valgusjumal ära ei kavatse kustuda.

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #4 on: 15.10.2007, kell 16:02 »

Internet on vaba meedia ja mis on õnnistuseks ka evangeeliumi levimisele. Samuti kasutab seda kurat ja tema abilised, kes inspiraarivad enda seotuid - vange jms. lobitööd tegema. Võimalikult palju eksitama.

Ja siin veel kunagi mõni kristlane ohkis ja halas, et oi miks te neisse nii suhtute, las nad ka ennast mõnusalt tunda ja rääkida ja arutada. Lendisaid nagu puru-jutt 2 korruselt suure kaarega minema siit. Ja kahjuks mõni neid halav religiooni-kristlane ka!

Nüüd rüvetavad nad Jumala nime, kristlust, Piiblit jms. siin.

Aga võid tsekata ka siia Artiklis kuulsusekütt on siis vaimumaailma boss vms.

Jumal on kõigile vaba tahte ja valiku võimaluse andnud, võimaluse valida ka pimedus. eksitus ja kaos ning peale surma minna põrgu, kohta mis on valmistatud saatanale ja deemonitele.

Kes soovivad meeleparandust Jeesuses kristuses, need seda ka leiavad!

Mairi
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

Vastust: 309

Usk,lootus, armastus.

« Vasta #5 on: 16.10.2007, kell 09:10 »

Algajale foorumlasele kulub see teave ära!  Kristl.Foorumisse tuleku põhjus on : Targemaks saada, usuteel edasi jõuda; suhelda tõeliste kristlastega, peremuredeski abi saada jne.
Kahjuks on ilmas kurjust nii palju, et see surub end isegi Kristl. Foorumisse.
Hingeliselt kannataval inimesel (normaalne) ja vaimselt haigel inimesel on SUUR vahe.
Tänu, et on hoiatatud!

Läbi looklevate teede, läbi suvede, talvede, kevade, sügisvihmade - sajandi!? - pikkuse igatsuse, komistamiste, kukkumiste, haavade, kriimude lappimiste saatel ta tuli - Jeesus - mu ellu!
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #6 on: 30.01.2009, kell 13:08 »

No nii, Piibel ütleb, et keegi ei saa kanda põues tuld ilma et riided põleksid. Asjad mis on valed ja jamad tulevad varem või hiljem välja. On see inimeste ärakasutamine või ajupesu jms.

«Pealtnägija»: «maag» koondab ajupestud sekti

Kommentaare saatest leiad siit ja siit.

See on lihtsalt kohutav, ma ei tea kaugele inimesed lähevad.

Kommnetaare:

Tsiteeri
mare  29.01.2009 12:44
Saates tsiteeritud perekonna lugu oleks nagu meie lähikonnast. Vanemad neetakse ära, tembeldatakse biovampiirideks. Eriti räigelt tümitatakse ema, sest "naised imevad lastelt energiat". Naisi ei peeta tegelikult üldse inimesteks, nad olla mingi inimese alamliik. Üldiselt olla teised inimesed kõik mingid madalamad olendid. Selles peres valas õli tulle see, et vanemad on kristlased, see olla eriline surmapatt.
Igatahes ma ei tea, kuidas vanemad on selle kõik üle elanud. Ei nemad ega endised sõbrad ole näinud ega kuulnud temast üle aasta; vahest see samas säästab neid millestki. Ainus võimalus poja kohta mingit infot saada on too Tokroda foorum.
Teistele inimestele surma needmine on seal ilmselt programmiline asi. Kuulsin isegi ükskord, kui asi veel algusjärgus oli, kuidas meie noorsand uhkusega rääkis, et oli edukalt kellelegi raske liiklusõnnetuse mananud.

Tsiteeri
Carmen  29.01.2009 12:58
Minust on ka see asi üsna lähedalt mööda käinud. Tean ühte sekti kuuluvat/ kuulunud???tüdrukut, keda Pealtnägija vaheklippides näidati, see kambaga väljas lõkke ääres istumise klipp. Psüühhiliselt labiilne, segane jutt mingitest jõududest, jumalustest, enese tunnistamine paganaks, enesehinnang ülikõrge, sama energia imemise jutt (mina seega temalt) ning surmaga ähvardamine. Karjus mulle hullunult: "Sa oled surnud, sa oled surnud"! Õnneks on mul tuttavaid kristlasi, kellel lasin enda pärast palvetada peale sellist rünnakut.

Tsiteeri
peeter
Eriti rõve oli saatesarjas, nõidade tuleproov vanaküla jünger, see musta peaga ja tigeda pilguga. Juba esmasaates kiitles et kord peksis ühte vanapapit (see olevat kukkunud ta rusika otsa) kes julges talle tänaval Jumala armastusest rääkida. Need tegelased on ohtlikud ja pommivöö ei ole üldse välistatud. Panevad needusi ja manavad kõike ja kõiki kes neile vastu julgevad astuda. Sisemas on nad arad, nõrgad ja õnnetud.

Tsiteeri
Harri Kingo  29.01.2009 11:05
Kõige "Pealtnägijast" nähtu ja kuuldu põhjal pole sel grupil ühegi religiooniga mingit pistmist, veel vähem on tegemist miski uue religiooniga.

Lihtsaim kriteerium selle märkamiseks on teadlik ja kavatsetud kurjus, mida grupi liikmed oma lõbuks harrastavad. Olgu näiteks või lõbu pärast katsed inimest tappa. Rääkimata grupi liikmete üha süvenevatest konfliktidest mitte vaid sotsiaalse keskkonnaga, aga isegi oma kõige lähedastematega - oma vanemate ja õdede-vendadega või siis oma endiste kaaslastega samast grupist.

Religioonid on kõik ja eranditult õpetanud armastust - see eristab neid ühe tunnusena muudest õpetustest. Nimetatud grupp isegi ei tunne seda sõna "armastus", rääkimata armastusest kantud tegevusest. Küll oli saatelõigus juttu muust.

Eneseülendamine, põlastus, vihkamine - need olid suhtumised, mida võis täheldada. Kohati isegi teod, millest saates osalenud ka rääkisid. Ja selle taustaks liidri naeratav nägu, kui ta kommenteeris inimese tapmise katsetusi: "Jajah, oli küll selline asi..."

Õigusenõudlejatele: enne, kui pole toimunud kuritegu või selle katse pole võimalik kedagi vastutusele võtta. Noorte inimeste sisemaailma solkimine ja pahedele ning kurjusele kallutamine, kui pole konkreetset tegevust, pole meie seaduste kohaselt karistatav.

Küll on sel tegevusel kõlbeline väärtus - ja negatiivse märgiga väärtus. On õige: "Seda, mida annad, seda sa ka saad". Kahjuks on see nii mitte vaid grupi liidri, aga ka temaga rumalalt kaasa jooksnud noorukite suhtes. Neil on ees pikk tervenemise tee... kui nad vaid oskavad tahta terveks saada
.

Tsiteeri
Seal foorumis on hetkel 2184 liiget. Selline ajupesule avatud noorte arv paneb mind küll tõsiselt muretsema...

Tsiteeri
mh  29.01.2009 15:47
Kõik muu on jama, las tossavad seal punkris. Aga selline vihkamise kultiveerimine on ohtlik.
Tuletage meelde Soome tulistajaid, sama lugu, maailm on p..k ja mina olen ainuke väärtuslik inimene. Ühel kenal päeval tüdib see ämbripoiss oma perekonna ja mustanahalise poliitiku mõttega tapmisest ja leiab tõhusama riista. Kui lugeda nende foorumit, siis põhiline loosung on"Vihkan" Ja see naiste ärakasutamine... no mis naiste, tegelt on ju teada, et seal tüdrukutel vanusepiirangut ei esine.

Samas ega see midagi erakordset ei ole. Vahel lugedes mis paarisaja miljonilises Ameerikas sünnib, siis sealsete sektide ja muude uusreligioonide kõrval on see nö. köki-möki mingi tegelase isiklik fännklubi. Saienteloogid või raeliidid, püha müristus neid on tuhandeid sekte üks hullem kui teine. Viimane ju tahab ju inimest kloonida, nad on raisanud sadu miljoneid dollareid ja asi võtab hoogu. Loe lisa

------------------------------------------------------------------------

Ja mõelda vaid, oli aasta 2001 või veidi hiljem sai neid välja loobitud kristlikust foorumist ustest ja akendest - bännitud jms. ning siis isegi osad kristlased ei osanud pooli valida, miks te nii karmid olete, miks te ei lase inimestel rääkida siin jms. siiamaani seda lolli hala vahel kuuleb privas! Mõelge nüüd peaga, kui sellised kujud sala - vale kasutajanimedega kristlikus foorumis postitaks. vms.

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam