Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
20.01.2018, kell 13:02
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Abielu, naistejutud, meestejutud  |  TOTAALNE MUUTUMINE - Püha Vaimu eri!!! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: TOTAALNE MUUTUMINE - Püha Vaimu eri!!!  (Loetud 3877 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
TOTAALNE MUUTUMINE - Püha Vaimu eri!!!
« on: 02.12.2007, kell 23:31 »

ENNE JA PÄRAST MEIKI!

 Smiley  Shocked  Roll Eyes  bye2  happy0159 ff

Osa teemast kasvas siis välja siit: MAKE UP ja püha õde !!!

TOTAALNE MUUTUMINE - Püha Vaimu eri!!!

Mis sellega öelda on tahetud. Olen aastate jooksul kuulnud väga palju tunnistusi, kui inimesed Jumala juurde tulles mitte ei kaotanud oma isikupära, stiili, imago jms. vaid HOOPSI LEIDSID selle! Piibel räägib laristaja meie tõlge ütleb kadunud pojast, kes KESKENES ENDASSE - tuli mõistusele - ärkas. Mõistis oma olukorda ja et tegi valesti ja tahab ISA koju tagasi! Selline ärkamine on 3 mõõtmeline. Jumala riik on nagu naine segas pärmi 3 vaka (vaim, hing, ihu) jahu sekka ja KÕIK LÄKS HAPNEMA!

Kui inimene tuleb Jumala juurde, saab päästetud ja kogeb muutust USKUGE või MITTE aga seda muutust on võimalik ka väljast näha. Mitte alati kohe väliselt ja drastiliselt aga inimesi lähemalt (pöördunut isiklikult) tundma õppides muutub ikka päris palju just hinge ja ihu valdkonnas! Olen näinud endiseid lõnguseid ja kalkareid lipsudega pühapäeval kirikusse ja kogudusse minemast! Meenub mu enda päästetud saamise lugu, mis on pikk ja huvitav. Aga sel saatuslikul augustiõhtul kutsusid endised Rapla punkarid ja jotad mind koosolekule. Kusjuures oleksin äärepealt šoki saanud kui neid tänaval järsku ära tundsin kui nad kutsusid mind õhtusele koosolekule. Vaatasin neile otsa ja karjusin. EI VOI OLLA TOTTA! Appi mis teiega juhtunud on! Endistest lõngus-punkaritest olid saanud viisakad ja säravate silmadega ja naeratus suul noored!

Olen ise aastatega koos isandaga arenenud ja kasvanud ja mõistnud, et TEMA üksi teab kelleks ta mind lõi. Ja Tema abiga saavad need annid - aarded jms. minust esile tulema või välja kasvama. Tema on loonud sind personaalse - ainulaadse olendina - ELAV HING - see on kordumatu ja ainulaadne olend - olevus - elav hing. Sul on mõte tahe, tunded, emmotsioonid, sa oled kordumatu ning omanäoline! Tema teab mis on sinu STIIL! Vahva on see, et tema on meile kõigile ka omamoodi stiili ja kuju - vormi andnud!

Osad moetööstuse ja meedia ohvrid, kes on lasknud ennast pimestada pette miraažidega ja valelootustega ning ideaalidega peavad ärkama foobiatest ja luuludest. Peavad leppima selle molliga" mis neile iga hommikul vannitoas peeglist otsa vaatab ja olema tänulikud Jumalale oma keha ja välimuse eest! Samas ei tähenda see kohe seda, et nüüd selle täiendamine on patt jms.


Eelmisest teemast  MAKE UP ja püha õde !!! kasvas välja selline suund ja arutelu, mis haakub ka selle STIILI teemal!

Jumal on andnud igale naisele ilu ja sarmi. Ei loe kas seda näen tänapäeva "normaalne" maailm - mood - üldine arvamus - moevoolud arusaamad jms.  See aga ei tähenda, et naine ei või loomulikke viisi pidi seda kohendada. Mõni küsib kas ta ei ole rahul Jumala loominguga, mida Tema juba teinud on? Ei see on provokatiivne väide - küsimus.
Toon näite, Jumal andis meile käed. Käed et teha tööd, kallistada ja mis iganes abivahendid. Aga on antud 2 kätt ja piisavalt nii pikad et ennast pesta (seljaga tekib veidi probleeme aga selleks on ka abikaasa hea abiline).

Miks mitte näha ka Piiblis Estri vannides kasutavaid ürte ja lõhnarohtusid jms. nende 2 käe sarnasena. 2 kätt meil on et enda eest hoolitseda - õigus. Samuti on olemas ka kammid, kreemid, puuder ja jumestuskreem vms. et veidi kohendada. Kui naised seda kasutavad on igati ok.

JAH Jumal võtab sind sellisena nagu sa oled ja oled sa väljaveninud trussikutega või lottis öösärgiga Tema ees ja palvetad oma kodus OK! Aga eks ta ole ka õige, et lähed Jumala kotta ja Teda teenima teed ennast korda - sätid ja paned viisakad riided. Kuhugi presidendi vastuvõtule minnes seda tehakse (ja millise tähtsusega ja pühendumisega) ei kujuta ette et keegi lottis tressipükstega ja mingite kummikutega presidendi vastuvõtule. AGA vat Jumala kotta ja Jumala ette on see ok! Ei see on VALE suhtumine - ma ei räägi riietusest ega meigist vaid SUHTUMISEST! Jumala asjad ikka lohva-lohva, ah Tema näeb vaid südamesse jms.

Ok mis ma siin seletan, 1 pilt räägib rohkem kui 1000 sõna. Mainin ka ära, et siin foorumis ma olen ka varem anoreksikute ja moetööstuse väärakast suunast ja massimeedia ohvritest (moeohvrid ja tuulelipud, kes muudkui tilberdavad kord siia ja tänna). Tõesti see on hoopis teine teema, et mis siis saab kui su väliskest maha sulab ja meik maha kukub kas ka selle all midagi on! Ja tõsi ta on et väline inimene vananeb! Ma sain kord ühel koosolekul prohvetliku sõna: ET ÄRA KARDA KORTSE! Ja peale koosolekut keegi jagas et see oli mulle, mind see nii vaevas jms.

Aga vaadake neid, kas ei ole ilmekas näide, et saab küll meikida ja tasub küll.

Mõned naised imestavad miks nende mees passib võõraid mehi. Meenub kord üks jutlustaja. Kord ühes koguduses teenides, tuli üks hipi välimusega, väljaveninud kudumites, lappis näoga ja sassi juustega naine ta koosolekule. Ja ta kurtis jutlustaja mida teha, mida ma tegema pean, paluge mu professorist mehe pärast, kes passib ülikoolis noori tudengeid. Jutlustaja vaatas seda „karvanässu“ ja lappis naist ja ütles: vabandage proua aga ma passiks ise ka kui kodus ootaks selline naine, kes enda eest sellisel kujul hoolitseb! Sellel lool on ka eellugu, pastor rääkis enne koosolekut sellest naisest ja probleemist. Jutlustaja teadis et pastor eluilmas ei julge - söanda seda öelda, tema ütleb ja kaob jms. ning siis tõi selle tõe naisele otse ja omadega kandikul koju! Kahjuks tuleks sama öelda ka kirikutes ja kogudustes mõne naise kohta! Nutke või naerge aga see on sulatõsi!

Võtan pika ja laialivalguva jutu ehk mu õhtused uitmõtted kokku küsimusega:

Kas Jumal on sind aidanud sinu stiili ja isikupära esiletulekul? Kuipalju sa oled viimase 1,2,5,10 aastaga muutunud? Ja kas välimus üleüldse loeb, osad nimetavad seda ebaoluliseks kulinaks. Samas teised teevad sellest kummarduse objekti.

Kui vaatad neid pilte siis seal ei ole vaid MAKE UP vaid ka stiili alaseid muutumise BEFORE ja AFTER! Vahel ei ole isegi probleemiks värvimine või mittevärvimine vaid STIILITUS või selline lohakas väljanägemine!

Osad vägga pühhad õõed aga hiilgavad selles teemas (arutelu alguses) ignorantsusega ja võhiklusega ning ülistavad ja kiidavad NATUURAT jms. kuigi keegi ei ole selle vastu, et kui su loomulik nahk on piisavalt kena . jume jms. siis kelle asi ja käi ela ja ole! AGA PALUN ärge hakake sogama vaimsest tasandist  - vaimulikkusest ja mittevärvimisest jms. Olen selleks liiga kaua kristlane olnud ja abielus olnud et mõista kas see on kuidagi seotud või mitte! Kõige vastikum on näha kusagil (õnneks ei ole näinud aga olen kuulnud et seda on vahel siin ja seal näha) õelaid ja kadedusest puhevil kullipilke, appi vaadake õed mingi lihalik värvipläkerdis astus sisse vms. Osadel on foobiad, alaväärsus kompleksid ja ka puht ehe kadedus et kõik kes neist ilusamad on külvatakse üle õeluse sapiga.http://e.photos.cx/christina_9-23-03-ee1.jpg

Veidi teistest toonides:P.S. Me ei räägi make-up -ist sellest FAKE meediatööstuse ja moemaailma võltsideaalidest jms. nagu näiteks see siinõ

Eriti naljakas on see klipp, mis näitab et ka kuulsused jt. on vaid tavalised inimesed  Grin
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: TOTAALNE MUUTUMINE - Püha Vaimu eri!!!
« Vasta #1 on: 02.12.2007, kell 23:32 »

Et nagu mitte kraavi minna, siis ka teiseltpoolt! Kas on võimalik LIIGA äää võõbata ja rahvakeeli "krohvida". No kindlasti!Mu meigikooli lõpetanud ja meikjana kätt harjutav hea sõber ütles, et see on ERROR!PEAKS mainima ka taunitav on laste värvimine, rõngastamine jms. Sageli vanemad või siis emad elavad oma vajakajäämisi laste peal - üle välja. Neil lapsepõlves keelati siis oma lapsi ektra mitte ie luba vaid lausa õhutavad ja suunavad värvima jms. teismelistel aga pole ju vahel taktitunnet. Haisvad kanelalused ja pesemata suu aga huuled tumepunased  Grin  Roll Eyes  Grin Olen sellist ema kurtmist ikka ja jälle kuulnud!
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam