Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 11:23
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Abielu, naistejutud, meestejutud  |  PEREVÄGIVALD! Mees peksab naist. Eestimaa patuneedus. « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: PEREVÄGIVALD! Mees peksab naist. Eestimaa patuneedus.  (Loetud 10056 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
PEREVÄGIVALD! Mees peksab naist. Eestimaa patuneedus.
« on: 08.12.2007, kell 13:23 »
Vägivald ei kuulu perekonda - Vägivald ei ole viis elamiseks: Vaata videot
Armastus on täiuslik side

1.Ko.16,14 Kõik teie asjad sündigu armastuses!

Kl.3,14 Aga kõigele sellele lisaks olgu armastus; see on täiuslik side.

Jumal on loonud abielusuhetesse ja perekonda täiusliku tee ja ideaalse ehitusmaterjali, millega abielusuhe ja perekonnaelu üles ehitada – see on ARMASTUS! See on justkui tsement segu telliskivide vahel. Osad kasutavad kivide vahel hoopis vägivalla dünamiiti ja libedat isekuse geeli või nääklemise liiva kuivsegu! Pole siis imestada, et müürid koos ei püsi, ei mõisteta teineteist , ei saada üksteisest aru, ollakse nii kauged üksteisega, suhted jahenevad, kodus valitseb pinge õhkkond jms.

Jumalal on parem tee. Lase Temal täita sind armastusega, Hakka käima koos Temaga ja õppima Tema plaani. Otsusta alistuda ja kuuletuda Jumala Sõnale ning järgida Tema juhtnööre oma abielus ja kodus! Kui sa elad täna lihtsalt koos – siis sa teed pattu – abiellu esimesel võimalusel! Ilma Jumala armastuseta, Jumala Sõnale kuuletumiseta, alandlikkuse ja üksteise teenimiseta EI TÖÖTA ABIELUSHE! Probleemid algavad mitte matsist või kaabakast mehe lapsepõlvest ja muudest soodustavatest asjaoludest vaid PATUST TEMA SÜDAMEST – tema südame kangusest. Mees kes lööb naist, selle mehe südamesse on KURAT ise teinud jõhkruse pesa – kus on sees ahistamise ning vägivalla munad! On olemas ka provotseerivaid ja kiuslikke naisi, kelle vihahood ja näägutamine ja pidev psühhoterror võib põhjustada kokkupõrkeid. See aga ei õigusta kunagi vägivalda ja üksteise löömist! Mida aga tahan öelda, et ka naised peavad meelt parandama ja leida muutuste tee – paljud muutused algavadki meist enesest!

---------------------------------------------------------------

Kristlastest naistepeksjad

He.3,12 Katsuge, vennad, et kellelgi teie seast ei oleks kuri uskmatu süda, mis loobub elavast Jumalast,

Kas neid ka olemas on? Jah, loomulikult, ka kristlastest mehed on tavalised luust ja lihast inimolendid. Ka nemad võivad näoli patuporri langeda ja kaotada osa oma väärikusest, ka nende süda võib paaduda ja külmaks minna jms. Katsuge et kellelgi ei ole kuri uskmatu süda. Enne kui kurjus saab teha pesa inimese südamesse, peab selat lahkuma Jumala armastus ja see ohvrituli. Kui ohvrituli on südamealtaril kustumas ja leek nõrk, tulevad kuradi pojad sinna munele, et sigitada pattu ja kurjust inimese südamesse!
 
2.Ti.1,7 Sest Jumal ei ole meile andnud arguse vaimu, vaid väe ja armastuse ja mõistliku meele vaimu.

On väga oluline mõista, et Jumal ei anna naisepeksu vaimu ega võidmist seda teha. See tuleb otse põrgust ja saatanalt endalt. Need on saatana teod – kuradi teod, millede eest tuleb ka karistust kanda, kui nendest meelt ei parandata! Need saatana teod külvavad hirmu, alaväärsust, alandust, kannatusi, pisaraid ja lootusetust! Tõelisel kristlasel ei ole sellega midagi pistmist!

1.Jh.4,7 Armsad, armastagem üksteist, sest armastus on Jumalast, ja igaüks, kes armastab, on Jumalast sündinud ja tunneb Jumalat.

SUUR OSA PROBLEEME inimese elus saavad alguse, et suhe Jumalaga on nõrgaks jäänud ja soiku jäänud. Siis vahetatakse kuld kassikulla vastu ja õige vale vastu. See mis oli enne vastuvõetamatu, nüüd vahel võib kah jms. Patune süda, Jumalast eemaldumine on peamine probleemide allikas! Saatan paneb silmaklapid ja pimestab, see alguses nii ei tundu aga kui see lõpuks salvab, siis kiirelt ja väga valusalt! Siis on juba liiga hilja vahel asju ära hoida või muuta!

1.Jh.3,17 Kui nüüd kellelgi on selle maailma vara ja ta näeb oma venna puuduses olevat ja suleb oma südame tema eest, kuidas saab Jumala armastus jääda temasse?

Ettevaatust sina mees! Piibel hoiatan et isegi kui keegi hülgab halastuse vaese ja kodutu suhtes, siis KUIDAS VÕIB JÄÄDA JUMALA ARMASTUS TEMASSE! Ega ei võigi!!! Mida siis kosta naise löömise või peksmise kohta, oi kui soovid et Jeesus on su sõber ja päästja ning soovid pääseda põrgust, siis paranda tuhas ja meeleparanduses meelt! Üks asi veel! Piibel räägib meile Jakoobuse kirjas PIHIST, sellisest asja tõeliseks vabanemiseks pead sa pihile minema, üles tunnistama ja leida endale kõrvalseisjat ja aitajat, selleks ongi pastor sinu koguduses!

Jk.5,16 Tunnistage üksteisele oma eksimused ja palvetage üksteise eest, et saaksite terveks; õige inimese vägev palve suudab palju.

---------------------------------------------------------------

SOOVITUSI NAISTELE!

Jäta mats - kaabakas maha!

Ro.13,10 Armastus ei tee ligimesele kurja; siis on armastus käsu täitmine.

Elu on näidanud, et kes naisi peksab ja kohtleb nii, see selleks ka jääb. On ka erandeid. Kuid tõelise garantii annab vaid see, kui mees pöördub kogu südamest ja kahetseb oma patte ja soovib ennast muuta, oma elu korda seada, läbib mis iganes teraapia kursusi vms. Ilma Jumalata inimestel on see üsna vaevaline tee! Jumal saab tuua vabaduse!

Aga üldiselt võiks suur osa naisi oma kohvreid pakkima hakata, kui mees neid peksnud on! VÄGIVALLA pärast VÕIB ABIELU LAHUTADA! See on brutaalne jõhkrus ja toorus! See on samasugune lepingu rikkumine nagu HOORUS! Leping ei tööta ühepoolselt nagu osad silmaklapi kristlased väidavad ja keelavad lahutamaks, isegi hooruse ja vägivalla puhul! LEPING TÖÖTAB - ON JÕUS - KEHTIB vaid mõlemapoolse osalusega! Oh taevas halasta saaks mõned stagneerunud-kristlased sellest aru!

Ma olen isiklikus elus kohanud mitmeid ja mitmeid naisepeksjat ja juhtumit, Enamus kordadel mees ei muutunud. Isegi kui peale peksu tuli lilledega ja Saaremaalt tean juhtumit, kus mees tuli iga kord peale peksu alles paari pärva pärast koju ja nuttis käpuli ukse taga, lilled süles ja tort käes. Aga naine ei olnudki vahel kodus vaid haiglas luumurruga vms. vigastusega. Muide see naine jäigi grupi peale - invaliidistus, kuna võttis seda paadunud retsidivisti alati tagasi!

---------------------------------------------------------------

SÕNUM KAABAKATELE ÜLDISEMALT

Kaabakatest ja pättidest:

Ro.2,9 Viletsus ning ahastus tuleb igale inimese hingele, kes kurja teeb, nii juudile esiti kui ka kreeklasele,

Oled sa uskmatu või kristlane vahet ei ole, kui teed kurja, siis pead selle eest ka vastutama ja tasuma selle eest! Jumala andestus ei ole kerge kaitsevõõp ka kristlastest vägivaldsetele meestele. Tõeline andestus tuleb aga siis kui inimene sügaval sisemuses murdub, kahetseb, laseb Jumala muuta ennast ja HILJEM püüab IGA HINAN EEST MUUTA OMA KÄITUMIST – mitte enam teha neid asju. Samuti kuulub tõelise meeleparanduse alla – sisse SOOV HEASTADA toimunut ja möödanikku, maksta võlg – tehtud kuri tegu jms.

Mõned paadunud kaabakad ja mölakatest mehed EI VÄÄRI naisi! Samuti ei tohiks mõningaid kurjategijaid VANGLAST välja lasta, kuna nad on ühiskonnale ja kogukonnale vaid nuhtluseks ja toovad vaid valu! Vanglakaristused peaks ja võiks olla 3 korda pikemad. Vanglad veel jubedamad, veel rohkem rotte ja külma ja vähe süüa. hetkel on vanglad kohati nagu paradiisid pättidele, kus toodetakse uusi pätte! Vanglast pöördunutest jääb vaid usku imeväike osa! Kui kurjus ehitab pesa inimese sisse, siis saab sellest vabaneda vaid täieliku meeleparanduse teel ja muutes oma suhtumine - käitumine - kavatsus - pannes maha ülbus - süüdistamine jms. VAID UUSSÜNNI ja MEELEPARANDUSE läbi võivad kaabakad ja pätid muutuda - muu muutus on üürike ja petlik, alkoholi - narkojoobes tuleb tõeline varjatud olev kurjus välja!

Jeesus armastab kaabakaid ja pätte aga TA VIHKAB nende tegusid ja julmust ja vägivalda mida nad teevad. Kui nad meelt ei paranda ootab neid ka kurb lõpp ja saatus, kuna iga kuri tegu saab isegi selles elus juba karistuse!

Osad kaabakad ja pätid ju ähvardavad naisi. Ähvardavad ära tappa, üles puua jms. ja ka lapsed tappa. Kui on tehtud mingi kirjalik ähvardus, võis ähvardus SMS siis on olemas tõestusmaterjal. Mida teeb politsei, võimetu vaid seal saab aiata, kus on tunnistajad jms  Kuidas tõestad, et ta ähvardas, kui salvestist ja tunnistajaid ei ole. Ja kui ei tõesta võib hiljem see kaabakas seda teha – seda just naised kardavadki ja muide see on isegi õigustatud. Pole lootust, pole väljapääsu, pole lahendust!

Keegi on kunagi öelnud, et kui kehtiks seadus, et kui mees lööb naist, peksab naist jms. siis tal ka munad maha võetaks. Siis oleks naistepeksu väga vähe aga mõni paadunud idioot käiks siis ka tänavatel ilma munadeta.

Võib-olla oli tal õigus, siis oleks vähem seda, kuna on hirm … Jumalat nagunii osad ei karda, kes ka vaimselt paadunud naistepeksjatelt „munad maha võtab“ annab elu õppetunni ja kuri saab karistuse!

Tsitaat: Keegi ei ole ärateeninud vägivaldset kohtlemist. Toetavad laused meeldejätmiseks

 * Ma pole süüdi selles, et mind lüüakse.
 * Ma ei ole teise inimese vägivaldse käitumise põhjus.
 * Mulle ei meeldi vägivald ja ma ei soovi selle toimumist.
 * Väärin, et minusse suhtutaks respektiga.
 * Ma ei taha, et minu lastest saaksid inimesed, kes
    löövad ja keda lüüakse.
 * Väärin turvalist ja õnnelikku elu.
 * Ma pole üksi. Ma võin teistelt inimestelt abi küsida.
 * Minu olukorras on valikuvõimalusi ja väljapääse.

Allikas: MTÜ Naiste Varjupaik
järgneb ...
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: PEREVÄGIVALD! Mees peksab naist. Eestimaa patuneedus.
« Vasta #1 on: 08.12.2007, kell 16:26 »

...

Põlvest põlve edasikanduv  NEEDUS ja vihausundid

Samuti leidub sellist põlvest põlve pärandatavat lauslollust ja matslikkust – debiilsust kogu planeedil. Ka meie eestlased tema ütlemist, et venelane kes ei löö järelikult ei armasta. Matslikkus ja jumalakartmatu levib NEEDUSENA põlvest põlve. Jobud ja matsid isad toodavad sarnaseid poegi ja järeltulijaid. Kes läbi eeskuju ja tegeliku elu hakkavad oma isasid kopeerima. Kas mõistate kui võtmas on patuneedus, sellel on vastik omadus levida ja ajada oma kombitsaid üle terve planeedi.

Üks õige isa peab juba lapsena oma poisile selgeks tegema, et isegi kui tüdruk virutab vastu nina EI TOHI tüdrukuid ja naisi KUNAGI lüüa! Poisid kes kasvavad üles koos samaealiste õdedega ja käib üks igapäevane olelusvõitlus ja ka lasteaias käts, tuleb idiootliku järjekindlusega rääkida – seletada et ei lööda teist aga ERITI TÜDRUKUID! Poistel juhtub kästi tihedamini ja seal peab poiss ka vahel enda eest seisma. Ma tänan Jumalat et ma pole seda lapsepõlves näinud ja see oli meie peres võõras teema ja et saan puhtalt lehelt teha kõik endast oleneva, et anda õiget maailmapilti oma lastele. Mees on kutsutud naist ja peret kaitsma ja hoidma ning kui vaja siis nende eest välja astuda oma elu hinnaga!

Samuti on TEADA mismoodi kohtleb islamimaailm oma naisi. See vihausund peab ju naisi alamateks olenditeks. Jah Euroopas kusagil „siidikinnaste  islamistid“ võivad ajada mis iganes usust-ärataganenud ja läänestunud filosoofilist jampsi aga loeb see, mis on tegelik elu. Mis on tegelik elu, vaata näiteks seda videot

Olen vaadanud mitut dokumentaalfilmi, salakaamerate ja anonüümsetest ohvritest, kes on hääletu karje. islamimaades on sajad miljonid naised igapäevase, iganädalase PEKSU ALL! See deemonil ja saatanlik usund levib üle maa aga magusa ideoloogiaga ja võltsnäoga. Ei loe sinu sõnad vaid kuidas sa tegelikult elad. Meenub kui ma veel ei olnud kristlane, siis kui kusagil seltskonnas tuli jutuks, et mida arvata islamist,. Siis keegi ütles, et see kaltsupeade usk ei kuulu meile, me ei taha oma naisi nii kohelda nagu nemad seda teevad. Me ei peksa isegi siga nii nagu nemad naisi, me ei kohtle oma koeri ka nii nagu nemad oma naisi! See on tegelikkus! Vaata videot

------------------------------------------------------------

Lisalugemist:

Lehekülg lähisuhtevägivallaga kokku puutuvale inimesele

Perevägivald ja alkohol kristlasest õde, enne kui abiellud uskmatu mehega ole väga-väga kindel mida sa teed!!!

Miks naine ei lahku vägivallatseva partneri juurest

Kuidas abistada lähedast/-tuttavat

Soovita lugejale midagi selleteemalist lugemiseks, eriti teretulnud oleks temaatiline kristlik tekstimaterjal!

------------------------------------------------------------

Nüüdsest õigusabi kättesaadav läbi interneti!
Esita nüüd oma õigusalane küsimus juristile interneti vahendusel tasuta. Alates jaanuarist 2007. a on kõigil inimestel, kel tekkinud mistahes õigusalane küsimus või mure, võimalus pöörduda advokaatide ja juristide poole internetiportaali E-advokaat vahendusel. Internetiportaal E-advokaat asub veebiaadressil www.eadv.ee

------------------------------------------------------------

Kirjakohti armastusest:

Ef.5,25,28,29,31
Mehed, armastage oma naisi, nõnda nagu ka Kristus on armastanud kogudust ja on andnud iseenese tema eest,
Nõnda peavad mehedki omi naisi armastama nagu iseenese ihu. Kes oma naist armastab, armastab iseennast.
Sest ükski ei ole iialgi vihanud iseenese liha, vaid igaüks toidab ja hoiab seda, nõnda nagu ka Issand kogudust.
"Seepärast inimene jätab maha oma isa ja ema ning hoiab oma naise poole, ja need kaks on üks liha!"


1ko. 13;4-8 Amplified Bible
Armastus on pikameelne, kannatlik ja lahke. Ta ei ole kunagi kade ega kee üle armukadedusest.
Ta ei ole kunagi kiitlev ega ahne tühjale aule ega hoople upsakalt.
Ta ei ole iseennast täis – ülbe ega uhkusest täispuhutud. Ta ei ole ebaviisakas ega käitu ebaviisakalt.
Armastus (Jumala armastus meie sees) ei nõua omaenese õigusi ega oma viisi, sest ta ei otsi omakasu.
Ta ei ole kergesti solvuv, ärrituv ega pika vihaga. Ta ei pea meeles kurja mis talle on tehtud – ta ei pööra tähelepanu kannatatud kurjale.
Ta ei rõõmutse ülekohtust ega ebaõiglusest, kuid rõõmutseb kui õigsus ja tõde võidavad.
Armastus peab vastu kõige all ja kõiges, mis tuleb, ta on alati valmis uskuma parimat igast inimesest, ta lootused on püsivad kõikides olukordades, ta kannatab kõike (nõrkemata).
Armastus ei kuku kunagi läbi, ei kahane võimsuselt ega muutu vananevaks ega lõpe!


Meie tõlge on napisõnamilsem aga mõtle ja mediteeri selle üle, mida Jumala Sõna räägib. Siin räägitakse Vaimu Viljast, definitsioon vaimu viljale (võib öelda ka vili) see on pidevalt ilmnev Kristuse sarnasus! Vahel soovitatakse seda ka altpoolt lugeda, et mitte valesti aru saada. ARMATSUS ei ole ka roosa manna, ei rõõmutse ülekohtust vaid isis kui TÕDE võidab! Piibli armastusekäsk ei õpeta kedagi lihtsalt nõmeduste - ahistamise - vägivalla ees lömitama!!!

1.Ti.6,11
Aga sina, Jumala inimene, põgene selle eest! Taotle õigust, jumalakartust, usku, armastust, kannatlikkust, tasadust!


Põgene ka VÄGIVALLA - NAISEPEKU - NAISE LÖÖMISE eest sina patune mees!

1.Te.3,12
Ent teid kasvatagu Issand ja tehku teid rikkaks armastuse poolest üksteise vastu ja kõikide vastu, nagu meiegi oleme teie vastu,


1.Pe.1,22
Et te olete oma hinged puhastanud tõe sõnakuulmises teesklematuks vennalikuks armastuseks, siis armastage üksteist innukalt ja südamest,


1.Pe.4,8
Kõigepealt olgu teie armastus südamlik üksteise vastu, sest "armastus katab pattude hulga".   


Südamlikkus, halastus, headus, heatahtlikkus ongi need nimetajad ja isikuomadused, mida peab iga inimolend endas hoidma kui õrni taimi VIHA ÖÖKÜLMA eest, kuna südant võib PAADUTADA väga lihtsalt!

2.Te.3,5
Ent Issand juhtigu teie südamed Jumala armastuse ja Kristuse kannatlikkuse poole.


Jumal juhib armastuse teele. Saatan aga vihkamise ja vägivalla teele!

Ül.8,7
Armastust ei suuda kustutada suured veed ega uputada jõed! Kui keegi annaks armastuse eest kõik oma koja vara, ta oleks tõesti naeruväärt!"


Kui keegi aga annab ARMASTUSE EEST peksa või lööb teist, siis see ei ole mitte naeruväärt vaid Jumal karistab sellist asja!

Õp.20,28
Armastus ja ustavus hoiavad kuningat, ja ta toetab õigluses oma aujärge!


Mees on kodu preester ja karjane. Ta positsioon säilib vaid täna ARMASTUSE ja USTAVUSE ja ÕIGLUSE! Kui need vundamendi posti on paigas ei pea edu ja kordamineku pärast rapsima. SÜDAMEHOIAK peab olema paigas - austus ja aukartus enda kõrval teise JUMALA LOODUD inimolendi vastu - suhted!
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: PEREVÄGIVALD! Mees peksab naist. Eestimaa patuneedus.
« Vasta #2 on: 08.12.2007, kell 17:20 »

Kui seda aritklit peaks lugema mõni naine, keda koheldakse vahelduva eduga halvasti, siis tea et ON JUMAL ja KUI SA TEDA APPI HÜÜAD ja PALUD, siis TA AITAB SIND - ANNAB SULLE LAHENDUSE!

Logged

Mairi
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 309


Usk,lootus, armastus.


Vastus: PEREVÄGIVALD! Mees peksab naist. Eestimaa patuneedus.
« Vasta #3 on: 08.12.2007, kell 17:20 »

             Jeesuse õpetus abielust on rajatud armastusele ja andestusele, aga...elus on tihti hoopis teisiti.
Samasugune, isegi ehk hullem võib olla VAIMNE VÄGIVALD, sest esineb varjatud kujul, samuti võib vaimne vägivald kergesti üle minna füüsiliseks. Ma ei avalda siin oma arvamust vaid räägin konkreetse juhtumi najal.
Kui on purunenud VIIMANE lootus leppimiseks, andestamiseks, mida ei saa ühepoolselt teha ja kui üks pool on aastaid algatanud leppimist ja sellest pole midagi välja tulnud, siis TULEB lahku minna, mitte jääda lootusetult kannatama.
Abielu  ei tohi viia teise omandiks muutmiseni ja egoistlikuks ärakasutamiseks.Abielu on vaimne ühendus, mille aluseks peab olema usaldus ja austus.
Igas abielus esineb probleeme,kuid oleneb, milliseid.Oleneb, kuidas neisse suhtutakse ja PEAMINE - kuidas neid LAHENDATAKSE. Kui ikka leppimine ebaõnnestub, kui elu on muutunud väljakannatamatuks, sellisel puhul on lahutus parem lahendus kui kooselu jatkamine.
" Võluvus on petlik ja ilu ON kaduv, aga naine, kes Jehoovat kardab,on kiiduväärt!" (Õp.31:30)
" Samuti teie, mehed, elage naisega targasti kui nõrgema astjaga ja osutage neile austust, sest nad on elu armuanni kaaspärijad nagu teiegi,et teie palved poleks tagajärjeta"(1Pe 3:7).
Logged

Läbi looklevate teede, läbi suvede, talvede, kevade, sügisvihmade - sajandi!? - pikkuse igatsuse, komistamiste, kukkumiste, haavade, kriimude lappimiste saatel ta tuli - Jeesus - mu ellu!
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: PEREVÄGIVALD! Mees peksab naist. Eestimaa patuneedus.
« Vasta #4 on: 09.12.2007, kell 10:04 »

" Samuti teie, mehed, elage naisega targasti kui nõrgema astjaga ja osutage neile austust, sest nad on elu armuanni kaaspärijad nagu teiegi,et teie palved poleks tagajärjeta"(1Pe 3:7).

UUPS! Selle tõesti unustasin, tore et lisasid selle võiks kohe rasvaselt välja tuua siia teemasse!

1Pe 3:7 Samuti teie, mehed, elage naisega targasti kui nõrgema astjaga ja osutage neile austust, sest nad on elu armuanni kaaspärijad nagu teiegi,et teie palved poleks tagajärjeta.

See on ABIELUÕPETUSE üks vundament kirjakohti! Miks osad inimesed on KINNI oma elus, vaimne kasv toppab, ei leia Jumala tahet oma elu jaoks, rõõmu vähe, neagivism ajab üle ääre jms. ÜHEKS SELLE PÕHJUSTAJAKS ON:

VALED ABIELUSUHTED! INIMENE ON ISEKAS! EALB KELLEGI ARVELT! KOHTLEB EBAVÄÄRIKALT! PUUDUB AUSTUS JUMALA TÜTRE SUHTES - POJA SUHTES!

KALLID USKLIKUD KARTKE JUMALAT! TÕSISELT - NÄE ET SINU KRISTLASEST ABIKAASA ON JUMALA TÜTAR!
Logged

LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Vastus: PEREVÄGIVALD! Mees peksab naist. Eestimaa patuneedus.
« Vasta #5 on: 13.12.2007, kell 17:23 »

http://www.epl.ee/?uudised=411421
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=17764964

Nii et tuleb, naised, endal tark olla ja mitte vägivaldsete meestega tegemist teha.
Logged

Mairi
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 309


Usk,lootus, armastus.


Vastus: PEREVÄGIVALD! Mees peksab naist. Eestimaa patuneedus.
« Vasta #6 on: 13.12.2007, kell 18:13 »

http://www.epl.ee/?uudised=411421

Nii et tuleb, naised, endal tark olla ja mitte vägivaldsete meestega tegemist teha.

Elus on olukordi ja kahetsemisi, mida  noorena ja armununa ei oska üldse ette näha.
Tean naist, kes abiellus napilt 21-aastaselt - SUUREST armastusest, kusjuures nad olid tuttavad olnud KOLM aastat enne! Oli truudus, oli hingeline armastus(tüdruk pidas kindlalt kinni sellest, mis Piiblis abielueelse aja kohta on öeldud, sest ta pidas ennast väga korralikuks tüdrukuks).
Niisiis abieluettepaneku tegi talle noormees - haritud, korralik jne.Mõlemad käitusid eetiliselt ja laitmatult.Mis siis sellest?  Aga...noormehe iseloom , hoolimata  kolmest tutvuse aastast  enne abielu, jäi neiule täiesti tundmatuks.Tuli pikkamööda ilmsiks, et  korralik noormees on vägivaldse iseloomuga!
Naine varjas seda väga palju aastaid(rumalus).Kes siin süüdi on, kui naine, siis selles ju, et ta varjas vägivalda ja ei lahkunud õigel ajal tolle mehe juurest. Perekonnas ei hoolitud alkoholist ega (vähemalt naine) tegeldud ka muu hullu asjaga. Oli palju pisaraid ja valu.
Logged

Läbi looklevate teede, läbi suvede, talvede, kevade, sügisvihmade - sajandi!? - pikkuse igatsuse, komistamiste, kukkumiste, haavade, kriimude lappimiste saatel ta tuli - Jeesus - mu ellu!
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: PEREVÄGIVALD! Mees peksab naist. Eestimaa patuneedus.
« Vasta #7 on: 09.07.2009, kell 13:54 »

Naiste varjupaiga juhataja: seadusi tuleb muuta

Eesti riigile on juba siit ja sealt ette heidetud olematu karistussüsteem ja perevägivalla ärahoidmiseks, pole ühtegi seadust vastu võetud (lähenemiskeeldu ja kiirkaristused).

Kristlastel põhjus palvetada, et see HUMANSIMI SOPERDISED lõppeks ja kuri saaks karistuse ja osadel kaoks ära himu vägivalda kasutada, kuna sellele on RASKE KARISTUS!

Kui aga karistuse suhtes hirmu ei ole, siis kasvab süües isu ja vägivald kasvab ja hakkab vohama. See on langenud inimkonnas paratamatus, karmid seadused. Need kes aga tahavad ennast lasta Jumalaga lepitada neile on veel ülem tee - armastus!
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: PEREVÄGIVALD! Mees peksab naist. Eestimaa patuneedus.
« Vasta #8 on: 07.12.2009, kell 13:40 »

On olemas ka lisaks FÜÜSILISELE PEREVÄGIVALLALE ka VAIMNE VÄGIVALD!Vaimne vägivald abielus ja suhetes. Mis see on, mida teha?

Logged

Lote23
Uustulnuk
*
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 33


Päev, mis lõpeb tänuga, algas palvega...T.TÜÜR


Vastus: PEREVÄGIVALD! Mees peksab naist. Eestimaa patuneedus.
« Vasta #9 on: 07.12.2009, kell 14:56 »

On olemas ka vastupidiseid näiteid, kus naine peksab meest. Nii ehk naapidi on see julm. Kurb.
Logged

Armastusel on meelevald inimest muuta, mitte armastatut, vaid armastajat ennast...
T.TÜÜR
Mairi
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 309


Usk,lootus, armastus.


Vastus: PEREVÄGIVALD! Mees peksab naist. Eestimaa patuneedus.
« Vasta #10 on: 07.12.2009, kell 15:50 »

Vaimne vägivald on sama halb kui füüsilinegi. Vaimne vägivald on ka see kui täiesti purunenud abielusuhet püütakse säilitada ühe poole kiusuks ja alandamiseks, näidates võõrale, et kõik oleks nagu ok. Hingeline valu ja kannatus on selle taga.
Logged

Läbi looklevate teede, läbi suvede, talvede, kevade, sügisvihmade - sajandi!? - pikkuse igatsuse, komistamiste, kukkumiste, haavade, kriimude lappimiste saatel ta tuli - Jeesus - mu ellu!
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: PEREVÄGIVALD! Mees peksab naist. Eestimaa patuneedus.
« Vasta #11 on: 08.12.2009, kell 15:25 »

Teema lõhestatud, loodud uus teema ...

Uued postitused ja teemad foorumis? Räägiks õige ...

Head kaasarääkimist siin aga püüame olla TEEMAS  Roll Eyes
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam