Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
20.02.2018, kell 17:45
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Abielu, naistejutud, meestejutud  |  Pikad juuksed, ei või olla tõsi, kas need segama ei hakka? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Pikad juuksed, ei või olla tõsi, kas need segama ei hakka?  (Loetud 7266 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Pikad juuksed, ei või olla tõsi, kas need segama ei hakka?
« on: 07.01.2008, kell 00:43 »3 x  ef

Et nagu juuksed aga oi kui pikad, ei tea kas sellel naisel ka abikaasat on? Kui jah, siis huvitav kas sellised ka segama ei hakka?

Huvitav palju kulub šampooni selliste pesemiseks ja kaua aega kammimiseks?  Smiley

Siit ka väike küsimus, kas mõned isiklikud harjumused, soovid, kombed, püüdlused jms. asjad võivad abielus ka üksteisele takistuseks saada.

Ma ei kujuta ette kui mu naine peaks selliseid juukseid. Ma ise arvan et ta hoiab neid juukseid koos - patsis vms. aga kui lahtiselt siis võtad naise kaissu ja hommikul ärkad oled sõlmes ja kinni ja oh jubedust kui kell käe peale jäi ja oled kellarihmaga kinni  Smiley

Kui selline juuksekarv toidu sisse satub ja see kogemata spageti moodi alla neelata, siis on päris õudne, hakkad tirima ja lõppu ei tule tõmbad maost tagasi juuksekarva nagu ussi.

See sobib rohkem huumori rubriiki aga kuna jutt sisaldas üht väga praktilist ja igapäevaelus siin ja seal ettetulevat küsimust, sis sobib see rohkem abielu teemasse.

R.Crusoe

Logged

pupsik
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 239


Oot ma mõtlen veel...


Vastus: Pikad juuksed, ei või olla tõsi, kas need segama ei hakka?
« Vasta #1 on: 08.01.2008, kell 07:25 »

Sinu jutust järelduvalt võib arvata,et sellised juuksed on väga head meeste eemale peletajad.Kombekas tüdruk sel juhul. happy0159
Logged
clarsyy
Uustulnuk
*
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 39Vastus: Pikad juuksed, ei või olla tõsi, kas need segama ei hakka?
« Vasta #2 on: 25.10.2009, kell 03:05 »

Kuskil maal on piir ja sellised, nagu pildil on, ei ole minu vaateväljast vaadates enam ilusad. Saan aru jah, et raske maha lõigata jms, kuid cmon Cheesy

Minul endal on poolde selga juuksed ja olen väga rahul.
Logged
Alyna
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 73


Tsau kõigile!


Vastus: Pikad juuksed, ei või olla tõsi, kas need segama ei hakka?
« Vasta #3 on: 25.10.2009, kell 19:50 »

meenub kirjakoht piiblis, et pikad juuksed on naiste au
Logged

Soovides sul head...
janelys
Uustulnuk
*
Offline

Vastust: 23Vastus: Pikad juuksed, ei või olla tõsi, kas need segama ei hakka?
« Vasta #4 on: 26.10.2016, kell 22:26 »

Minul endal juustepikkus keskkohani ja mu abikaasale meeldivad pikad juuksed, mulle endale samuti. Vahel küll tekib küsimus, et mis vahet seal on kas lühiksed või pikad, kui neid peamiselt kinniselt ehk punupatsis või krunnis kannan. Keerulisemateks soenguteks pole enamasti lihtsalt aega.
Tütar aga küsis hetk tagasi, et miks mul nii pikad juuksed on. Arvas, et võiksid veidi lühemad olla. Mäletan, et abikaasa ütles kunagi, et lühikesed juuksed pole Piibli järgi naisele õiged. Kas keegi oskab mõnda kirjakohta mainida, miks oleks õige, et naine lühikesi juukseid ei omaks. Mäletan, et lühikesed juuksed olid Piibli aegadel olnud tavapärased prostituutidele vms.
Endal kahju juba juukseid lühikeseks lõigata, sest nende kasvatamine praeguse pikkuseni on võtnud pea kogu meie abieluaja ehk 12 aastat. Kahju ju tööd ja vaeva (kuigi mina pole neid kasvatanud, vaid Jumal) täielikult maha lõigata, kuid mida tütrele oleks õige vastata? Tahaksin mõnda Piibli kirjakohta öelda.
Logged

Kui tahame tõeliselt armastada,
siis peame õppima andestama.
Ema Theresa
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam