Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 11:08
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Igapäevane kristlik elu (praktiline elu)  |  Tervislik elu (hing ja ihu)  |  Tule maale elama ... VOL 2 « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Tule maale elama ... VOL 2  (Loetud 4298 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Tule maale elama ... VOL 2
« on: 15.01.2008, kell 12:46 »Tule maale elama VOL 2

Püüaks hakata siisa teemasse koguma mõningaid artikleid ja mõtteid, MIS PUUDUTAVAD tervislikke leuviise, looduslähedast maaelu, värsket õhku, stressivaba elukeskkonda jms.

Olen mitmelt kristlase käest kuulnud tunnistusi, kuidas Jumal kutsus - õhutas neid maale elama! Väga huvitavad lood iseenesest. Et nagu globaliseeruvas maailmas kolitakse suurlinnadesse ja seal on töö ja raha ja elu, siis keegi liigub VASTUPIDISES suunas. Täiesti huvitav.

...

Loe lisa põhisõnumist:

Elu maal. Tule – mine maale elama! See on SÕNA kellegile!

----------------------------------------------------

Esmaartikkel siis, päris mõtlemapanev!

Uuring: õhusaaste viib enneaegselt hauda 300 pealinlast aastas
Logged

meelvi
Külaline


E-mail
Vastus: Tule maale elama ... VOL 2
« Vasta #1 on: 22.02.2011, kell 15:48 »

Väga poolt ja juba julguse eest teisiti talitada. Tean isiklikult kristlasi, kes pigem eelistaks seda liikumissuunda linnast ja selle ahvatlustest eemale. Seda võib küll pidada sama palju nõrkuse, kui veendumuse märgiks, kuid isiklikult talitaks sama moodi, kui see oleks võimalik. Tõsi - linnaeluga harjunu jaoks on see paras elumuutus - kõik pole enam käe-jala juures, nn tsivilsatsiooni sattudes tuleb püüda korraga rohkem asju ära ajada - mõtlema tuleb hakata teistmoodi. Siin on mitu küsimust, kui kaugel on arstiabi, koolid-lasteaiad jt olulised asutused.
Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam