Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 00:25
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Igapäevane kristlik elu (praktiline elu)  |  Tervislik elu (hing ja ihu)  |  GNLD - GOLDEN, Herbalife, Amway - ETTEVAATUST mõttepaus. Kas kassikuld? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: GNLD - GOLDEN, Herbalife, Amway - ETTEVAATUST mõttepaus. Kas kassikuld?  (Loetud 15038 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
GNLD - GOLDEN, Herbalife, Amway - ETTEVAATUST mõttepaus. Kas kassikuld?
« on: 11.02.2008, kell 00:24 »


Võta see plakat siit suurena, prindi see välja ja pane koguduse stendi - seinale!KÕIK EI OLE KULD MIS HIILGAB!

Üks tüüpiline eestlane meenutab filmist SUVI seda Tõnisoni, kes pangalaenu käendajaks ei tükkinud ja ütles otse ja omadega: MA KARDAN SELLISEID ASJU! Harju keskmine eestlane kas on nii loll või laisk või pikkade juhtmetega, et ei kuku Halleluujatama ja kepslema, peale Golden ja Amway müügimehe äkkrünnakut! Ja see on hea!

Samas on meil tõsine probleem!

Elades rämpsu ja keemiaajastul on esile kerkinud mitmeid võrkturundus ja mõned ka otseselt püramiid skeemide firmasid - kes painavad ja kasutavad kohati ära keemiaajastul vaevlevat lihtkodanikku.

Märksõnad on looduslik, looduslähedane, puhas, keemiavaba jms. toode.

See köidab tähelepanu ja kes vähegi mõtleb oma tervisele ja mida ta suust sisse ajab, see inimene korra peatud ja küsib, mis tooted need on jms.

Aga me peame silmas pidama mitmeid segavaid ja häirivaid tegureid selles temaatikas. Me peame analüüsima ja tegema väikest monitooringut, kas kõik see "TAEVANI" reklaamitav kaup on ikka KULD mis särab.

Või on tegemist lihtsalt agressiivse reklaamiga, mis väljub headest äritavadest ja mustab konkurente ja otsib lihtsalt lolle vms.

Probleemid nende Goldeni, Herbalife jms.müüjatega:

- Nad kasutavad väga agressiivset ja vahel ründavat müügitaktikat. Mustatakse ja laimatakse konkurente. Rünnatakse neid, kes on veel lollid ja nende tooteid ei tarbi - agressiivne müük. Telereklaamid ja teleturg on seebikad nende kohati idiootsete presentatsioonide kõrval. Kõikjal on kuulda: Eesti mehed tulge üle, saate kõhud täis ja jõuluks koju!

- Nad kasutavad ära inimese juures nõrku kohti. Ükski telereklaam ja „teleturu“ või „Select kaubamaja“ ajuvabadus ei lasku sinuga vestlusesse ja dialoogi. Nemad lähevad aga veel kaugemale, näed sinu haiguse - probleemi jm. põhjus on see ja too. Ja meil on lahendus. Sa tunned ennast üksikuna, meil on lahendus, aeg ajalt hakkame uske taga käima. Me hoolime, me näeme sind inimesena, me vestleme, me naeratame (seni kuni oled positiivne me toodete ja värgi suhtes) jms. Ja vaikselt ja märkamatult inimene libiseb nokk kinni ja saba lahti, "no kuidas ma neile ära ütlen" süsteemi ja püramiidi alla.

Ma kutsun inimesi olema AUSAD iseenesega ja küsima endalt mõned kriitilised küsimused, kas KÕIK ON KULD mis sulle räägitakse. Tee mis iganes toodete peal katse eksituse meetodit ja halastamatult  ole aud ja kriitiline tulemustega. Selline veidi skepsisega suhtumine aitab vahel elus läbi loogika ja selge mõistuse näha jaekaubanduses ja nõudlus-pakkumine turul huiareid ja hämajaid.

See on tegelikult kohutav kui sügavale on osad langenud. Olen kuulnud lugusid, kus inimesed mõne uue imerohu – vedeliku – leotise vms. avastades, mitte vaid ei söö ja ei joo seda vaid nad määrivad seda näole, kehale, kõrva, ninna, suhu, pähe – kõikjale! Nii nagu kalamehejutud paisuvad ja linnalegendid kasvavad, kleebib jälle uus imerohu ohver“ juurde hämmastavad omadused ja salapärased seosed. Asi on puhtalt usus kinni, inimesed usuvad asja juba ette ja sisendavad – ootavad, et see juhtuks – et see muudab. Sama on läbi proovitud meditsiinis, kui katsetati puuvilja suhkru tablette vähihaigete peal ja öeldi, et see on imerohi. Tulemust oli võimalik mõõta, enesesisendus ja positiivsus ning usus neelatud glükoos mõjus surmahaiguse vastu- Hämmastav mis jõud on inimese südames ja vaimus – kui selle sisse segada usku!

Aga kurb on vahel kohata ja lugeda ka internetis, kus osad inimesed on kaotanud oma arunatukese ja räägivad jälle imesavist, mis teeb kõike ja mis on justkui taevast alla kukkunud võlurohi. Kõik on kena ja justkui on kõik päris selle võlumuinasjutu juures, kui ei oleks seda häirivat AGA! Ja see AGA on RAHA! Roppu raha teenivad just sellised firmad: vaid meil on, vaid meie toode on selline, muu on jama rämps – saast. See raha on lausa ROPPU MOODI RAHA, mida „Matrix lapsed“ – „püramiidi lapsed“ – „tarbimistöömesilased“ sisse toovad. Ja asi haiseb päis kaugele. ma üldse ei imesta, kui tegelikult on see paljukiidetud imerohi tegelikult kusagil 3 maailmaosas oskuslikult villitud eesli kusi või kenakesti pakendatud kana kaka!

Keegi ei anna garantiid, et Herbalife, Amway, Golden jms. ei tooda oma tooteid tegelikult Hiinas kohutavast rämpsust. Kõikjal maailmas villitakse, pakendatakse, töödeldakse meeletus koguses saasta ja lõpphind oleneb ja tuleneb MÜÜGIGURUDEST - MÜÜGISTRATEEGIAST jms.

Põhimõtteliselt võin ma korjata oma talus jäneste kuivanud pabulaid, neid siirupis ja siis tuhksuhkrus veeretada ja müüa neid imeravimi pähe. Isegi kui leiaks 100 lolli, kes seda kraami ostaks, oleks mul juba marginaalne kasum. 30 tuhksuhkrus veeretatud junni maksaks 350 EEK. 100 lolli teeks 35 000 PUHASKASUMIT. Maha arvame siis ehk pudelid, tuhksuhkru ja ilusa jutu ja raisatud tunnid ilukõnet ja palju luulut! Helendavate pabulate nimeks paneks „Küülikla Matrix Power“. Neela alla ja siis kui oled väljavalitud tunnetad Powerit ja vabaned muust hallist massist ja sisened tõelisesse reaalsusesse.

Ka täna räägitakse meile siin ja seal põgene matrixsist ja hakka kasutama meie tooteid! Aga kodanik x ja y - enne kui neelad 350 EEK kapsleid, küsi endalt kas see on uni või tegelikkus.

Jumal lõi inimese! Aadam hülgas osaduse Jumalaga. Üleloomulik ja vaimne side Jumalga katkes. Inimkond on langenud. Inimeste sees on kunagisest hiilgusest - osadusest Jumalaga vaakum ja tühimik. Inimesed otsivad üleloomulikke asju. Inimesed pöörduvad seletamatute asjade juurde. Kes nuusutab juurikaid, kes lutsub kortslehte, kes neelab tablette, kes joob vaid kitsepiima, kes teeb seda ja kolmas toda. Meie ümber on kasvanud meeletus koguses posimisi ja ebausk vohab, kuna inimesed tahavad täita seda tühimikku (osasaamist - ühendust üleloomuliku allikaga) erinevate aseainetega.

Üks meedik kes hiljuti ühes raadios rääkis, gripist ja haiguse lainest ning sellega võitlemisest üles hästi. Nii  apteeki rohud, kui ka kõikvõimalikud looduslikud rohud - tabletid - leotised - teed jms. vajavad üsa suures % USKU! Isegi apteeki ravimid vajavad kohati lisaks ravimi mõjule 50% usku! Vat nii on lood, tegelikult on kohati see Amway, Goldeni asi ka usus küsimus. Kui kellelgi on parem enesetunne, et ma tarvitan vaid "seda õiget" siis no las ta tarvitada pealegi.

Küll aga päästke maailm nende tigedate - vihaste ja "mitteuskuijaid" püramiidskeemide müügimeeste käest, kes mustavad konkurente ja manavad maa põhja neid, kes nende IMETOODET ei usu või kahtlustavad selle ÜLLA ÜRITUSE helguses ja õilsuses!

Nii palju siis Goldens ja Amway ja Herbalife seiklustest Maarjamaal jms.

Tarku otsuseid ja valikuid ...

Lõpetan Piiblisalmidega:

Õp.13,16
Taibukas teeb kõike teadlikult, aga alp levitab rumalust!

Õp.2,11
Otsustusvõime valvab su üle, mõistus kaitseb sind ...

Õp.3,21
Mu poeg, ära kaota neid silmist: säilita arukus ja otsustusvõime,


vend R.Crusoe

Aga tegelikult tahtsin jagada ühte üsna huvitavat kommntaari, mille netist leidsin:

Tsiteeri
Miks mina ei tarbi GNLD-i tooteid? Siin mõned lihtsad põhjused:

1) olen pettunud nende toodete kvaliteedis (olen neid 4-5 aastat tagasi isiklikult proovinud)-nende pesupulber peseb täpselt sama hästi/halvasti, kui minu praegune absoluutne lemmik "BioEst". Plekid, mis ei läinud tavalise pulbriga välja, ei läinud ka Goldeniga. Hinnavahe on aga mitmekümnekordne.

2) Ei mina, ega mu arstist abikaasa ei pea õigeks mõtlematult igasuguseid vitamiine ja mineraale tarbida. Kui on arsti poolt kindlaks tehtud teatud vitamiini-mineraali puudujääk, siis esmalt prooviks seda korrigeerida toiduga ja alles viimases hädas pöörduks purgivitamiinide poole.

3) Kalaõli on hea ja tervslik asi küll ja selleks me ostamegi abikaasaga võimalikult sageli kala-sõltuvalt tujust ja rahakoti hetkeseisust kas lõhet, forelli või lihtsalt heeringat. Nii nädalas kaks korda kindlasti, sageli isegi rohkem. Seega meie igapäevane toidulaud katab kindlasti ka oomega-3 rasvahapete vajaduse. (Peale selle on täiesti kindel see, et näit. Mölleri kalaõli tabletid on toodetud puhastest Norra rannikuvetes kasvatatud lõhedest, seega ei seleta miski seda nende 10 kordset hinnavahet)

4) Mulle ei meeldi see, et nende inimeste müügistrateegia on ründav ja alavääristav:"A'la ainult lollid ja nõmedad inimesed ei saa aru nende toodete kasulikkusest". Muidugi viimased teemad on seda tunnent veelgi süvendanud: kõik , kes nende tooteid ei tarbi, ei tee seda oma rahaliste võimaluste puudumise tõttu ja kirjutavad siin puhtalt kadedusest ja väiklusest, et nad ei tahagi neid tooteid pruukida.

5) Mind ei huvita, kuidas keegi endale leivapalukese lauale teenib, olgu ta õpetaja, firmajuht või GNLD-i müüja. Enda teenitud raha hindan ma aga niivõrd palju, et ma ei näe mingit põhjust seda lihtsalt niisama minema loopida, makstes asjade eest ebareaalset ja põhjendamatut hinda. Sest täpselt nii ma hindan neid GLND-i tooteid-täpselt sama häid tooteid saab kordades väiksema raha eest-see käib nii pesuvahendite, toidulisandite kui kosmeetika (eriti just selle viimase) kohta.

Allikas: Delfi naistefoorumi käts

Arutelu Fitness.ee foorumis Goldeni toidulisanditest.


-----------------------------------------------------------------------------------

Sarnastel teemadel ka meie foorumis enne:

Amway turustuskett või ajupesukett? Müüdid või tegelikkus!
http://foorum.usk.ee/index.php?topic=2254.0
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam