Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 23:11
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Vaba teema  |  Vaba mikrofon  |  Jeesus on ÜLESTÕUSMINE ja ELU! Ta on üles tõusnud! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Jeesus on ÜLESTÕUSMINE ja ELU! Ta on üles tõusnud!  (Loetud 7102 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Jeesus on ÜLESTÕUSMINE ja ELU! Ta on üles tõusnud!
« on: 23.03.2008, kell 13:59 »Jh.11,25 Jeesus ütles temale:  "Mina olen ülestõusmine ja elu ..."

Kallid usuõed ja usuvennad! Kallid õed ja vennad Kristuses! Jeesus on ÜLESTÕUSMINE ja ELU! Ta on üles tõusnud!Jr.2,5 … nad läksid minust eemale ja käisid tühjuse järel ning said tühjuseks

Elame väga tühjas maailmas! Maailmas kus suur osa (lai on tee, mis viib hukatusse) inimesi on unustanud Jumala! Maailmas kus haigutab inimeste südametes suur tühjus - tühimik. Nende südametroonil ei ole Kuningat Jeesust! Elame maailmas kus on nii palju tühje sõnu, lubadusi ja suhteid - sõprust. On tühje ootusi, lootusi, eesmärke, kavatsusi. On tühje südameid, hingesid, päid ja elusid. On nii palju tühje – sisutuid suhteid, abielusid, perekondasid, kodusid, lapsepõlvi. On nii palju eemaletõugatuid ja põlatuid ja mitmekordselt põrmustatud saatuseid, kus õelus ja kurjus põlgab kellegi kes ei vasta standarditele või ootustele.

Ro.7,24 Oh mind viletsat inimest! Kes päästab mind sellest surma ihust?

Tühjad südamed ja hinged põhjustavad meeletus koguses tühje sõnu ja tühje tegusid! Tühjus saadab inimesi kõikjal! Tühi anub annab tunnistust, et ta on loodud ja kujundatud kanda enda sees midagi – kallihinnalist õli – Püha Vaimu! Seni kuni ta on tühi ei ole ta täielik. Nii nagu ei saa kala kuival maal hakkama ei saa inimene ilma Kristuse ülestõusmise väeta enda sisse elu!

Seda kõike nägi Koguja, kes suures ahastuses hüüdis:

Kg.1,2 "Tühisuste tühisus," ütleb Koguja, "tühisuste tühisus, kõik on tühine!

Sa hüüe – hääletu karje kõlab üle ilmamaa, kus inimesed on ilma eesmärgita, elu sihita  - tundmata Jumala kutset ja andestuse väge ning armu soosingut oma elus, mis teeb ühe inimlapse elu elamisväärseks! See tühjus haigutab meie kõrval – puudust kannatav inimkond ja kohutavad jumalast eemaldanud maailma kannatused, mis on nende endi külvatud elu kibuvitsad ja õnne ohakad!

Tühi on paljude inimeste süda, meeled, teod, sõnad ja olemus. Seda tühimikku ei saa täita millega muuga kui Jumala armastusega ja Jeesus Kristuse päästva armuga. On KEEGI, kes suudab täita seda tühimikku, tuua sulle Elu ja kinkida su südamesse rahu ning püsiva rõõmu! Ta nimi on Jeesus Kristus – Jeesus Naatsaretist – Imede mees – Jumala Poeg! Tema on meie Õnnistegija – Elutooja – Päästja – Lunastaja.

Jumal tahab saada sinu ja minu sõbraks, olla meie lähedal, meie südames ja elus Kuningas ja Isand! Tema lõi sind ja Temal on üks eesmärk sinu elu jaoks!

1.Pe.1,17-21 Ja et te appi hüüate teda kui Isa, kes isikule vaatamata mõistab kohut igaühe tegu mööda, siis veetke kartuses oma majaliseks olemise aeg, teades, et teid ei ole kaduvaga, hõbeda või kullaga lunastatud teie tühiseist esivanemailt päritud eluviisidest, vaid Kristuse kui veatu ja laitmatu talle kalli verega, kes küll oli ette määratud enne maailma rajamist, aga aegade lõpul on saanud ilmsiks teie pärast, kes tema kaudu olete usklikud Jumalasse, kes tema surnuist üles äratas ja temale andis au, nii et teie usk on ka lootus Jumala peale.


Pöördu Jumala poole, hüüa appi Tema nime ja tee Leping Temaga! Ta pakub sulle oma Poja Jeesuse läbi sulle andestust ja igavest elu. Piiblis on tõotus:

Ro.10,13 Sest igaüks, kes hüüab appi Issanda nime, päästetakse.

Jumala õnnistust soovides …

teie vend R.Crusoe
Eesti Kristlik Foorum - KristlikMeedia


..........................................................................................Mida räägib Jumala Sõna meie päästeks?


Jh.3,16 Sest nõnda on Jumal maailma armastanud, et ta oma ainusündinud Poja on andnud, et ükski, kes temasse usub, ei saaks hukka, vaid et temal oleks igavene elu!

Jh.3,36 Kes usub Pojasse, sellel on igavene elu; aga kes ei kuule Poja sõna, see ei saa elu näha, vaid Jumala viha jääb tema peale!"

Ro 6:23 Sest patu palk on surm, aga Jumala armuand on igavene elu Kristuses Jeesuses, meie Issandas.

1 Pe 1:3 Meie Issanda Jeesuse Kristuse Isa, kes oma suurest halastusest on meid uuesti sünnitanud elavaks lootuseks Jeesuse Kristuse ülestõusmise läbi surnuist.

Jh 3:16 Sest nõnda on Jumal maailma armastanud, et ta oma ainusündinud Poja on andnud, et ükski, kes temasse usub, ei hukkuks, vaid et tal oleks igavene elu.

Ef 2:8-9 Sest teie olete armu läbi päästetud usu kaudu - ja see ei ole teist enestest, vaid see on and Jumalalt -, mitte tegudest, et ükski ei saaks kiidelda.

Ro 10:9 Kui sa oma suuga tunnistad, et Jeesus on Issand, ja oma südames usud, et Jumal on ta üles äratanud surnuist, siis sind päästetakse.

Ro 5:8 Ent Jumal teeb nähtavaks oma armastuse meie vastu sellega, et Kristus suri meie eest, kui me olime alles patused.

Logged

Mairi
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 309


Usk,lootus, armastus.


Vastus: Jeesus on ÜLESTÕUSMINE ja ELU! Ta on üles tõusnud!
« Vasta #1 on: 23.03.2008, kell 15:29 »

    MILLELE MEIL ON TOETUDA? 

Paulus : "On vaid üks ihu ja üks vaim, nii nagu te ka olete kutsutud oma kutsumise antud ühesainsas lootuses : üks Issand, üks usk, üks ristimine, üks Jumal ja kõikide Isa, kes on kõikide üle ja kõikide läbi ja kõikide sees.
Igaühele meist aga on antud armu Kristuse kingi mõõtu mööda." ( Ef 4:4-7 )
Logged

Läbi looklevate teede, läbi suvede, talvede, kevade, sügisvihmade - sajandi!? - pikkuse igatsuse, komistamiste, kukkumiste, haavade, kriimude lappimiste saatel ta tuli - Jeesus - mu ellu!
Mairi
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 309


Usk,lootus, armastus.


Vastus: Jeesus on ÜLESTÕUSMINE ja ELU! Ta on üles tõusnud!
« Vasta #2 on: 23.03.2008, kell 18:50 »

    KRISTUSE ÜLESTÕUSMINE on uue elu algus, mis on kõige olulisem ja üldse TÄHTSAIM JEESUSEST. Ta võitis surma - see kuulutus läbib kogu Uut Testamenti.

Uus elu, mida ei anta edasi bioloogiliste järglaste kaudu, ka mitte pärilikkuse teel, vaid LUNASTUSE läbi.
See erineb tavalisest evolutsioonist, see ei ole looduslik protsess, see on midagi hoopis UUT, ERINEVAT.
KRISTUSE ÜLESTÕUSMISEL on tähendus, mis MUUDAB inimest lunastuse teel.See muudab inimeste olukorda, kes elasid enne Kristust, kuid ka nende olukorda, kes elavad pärast Kristuse tulekut.

Luther ütleb LUNASTUSE kohta nõnda : " Jeesus Kristus on minu Issand, kes on lunastanud minu, kadunud ja hukkamõistetud inimese ja on päästnud ja lunastanud kõigist pattudest, surmast ja kuradi meelevallast - ei mitte kulla ega hõbedaga, vaid oma püha, kalli verega ning oma süütu kannatamise ja surmaga, et ma oleksin Tema oma ja elaksin Tema riigis Tema alamana ja teeniksin Teda igaveses õiguses, süütuses ja õndsuses, nõnda nagu Tema on üles tõusnud surnuist ning elab ja valitseb igavesti."
Logged

Läbi looklevate teede, läbi suvede, talvede, kevade, sügisvihmade - sajandi!? - pikkuse igatsuse, komistamiste, kukkumiste, haavade, kriimude lappimiste saatel ta tuli - Jeesus - mu ellu!
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Jeesus on ÜLESTÕUSMINE ja ELU! Ta on üles tõusnud!
« Vasta #3 on: 12.04.2009, kell 11:16 »

Aamen! Ilusaid pühasid!
Logged

LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Vastus: Jeesus on ÜLESTÕUSMINE ja ELU! Ta on üles tõusnud!
« Vasta #4 on: 12.04.2009, kell 12:05 »

"Kui armsad on mägede peal sõnumitooja sammud. Ta kuulutab rahu, toob häid sõnumeid, kuulutab päästet ja ütleb Siionile: "Sinu Jumal on kuningas!"


Õnnistatud ülestõusmispühi!
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Jeesus on ÜLESTÕUSMINE ja ELU! Ta on üles tõusnud!
« Vasta #5 on: 03.04.2010, kell 10:51 »

HALLELUUJA!

Jeesus on ISAND - PÄÄSTJA - LUNASTAJA - KUNINGAS!

Ta tuleb PEA!

Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Jeesus on ÜLESTÕUSMINE ja ELU! Ta on üles tõusnud!
« Vasta #6 on: 25.04.2011, kell 10:35 »

UP! bye2
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam