Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.02.2018, kell 12:21
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  Sõna Eestimaa kogudustele - tõuse ja sära Eestimaa! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Sõna Eestimaa kogudustele - tõuse ja sära Eestimaa!  (Loetud 4879 korda)
Truthful
Algaja
**
Offline

Vastust: 60


Jumal otsib neid, kes teda tões ja vaimus teenivad


WWW
Sõna Eestimaa kogudustele - tõuse ja sära Eestimaa!
« on: 22.04.2008, kell 00:58 »

KONVERENTS TÕUSE JA SÄRA EESTIMAA!

Reedel 18 apr. kell 19.00  EKNK Toompea Keskuses, aadressil Toompea 3
Pühap. 20 aprillil kell 15.00 Orissaare Vabakoguduses - Kathie Walters
Otseülekanne oli ka Kuressaare Pereraadio pildiraadios.

Vägev jumala naine kuulutas Sõna väes ja meelevallas. Rääkis vaimset realiteeti ja Jumala väljakutset meie maa kogudustele. Valida on kas religioosne kuiv-kõrb või elu Jeesuses ja ülikülluses!

Loodame, et varsti on ka ONLINE jutlused  Smiley

Logged

Seepärast ma mõistan kohut teie üle, Iisraeli sugu, igaühe üle ta eluviiside kohaselt, ütleb Issand Jehoova! Pöörduge ja taganege kõigist oma üleastumistest, et teie süü ei saaks teile komistuseks! Hs.18,30
Truthful
Algaja
**
Offline

Vastust: 60


Jumal otsib neid, kes teda tões ja vaimus teenivad


WWW
Vastus: Sõna Eestimaa kogudustele - tõuse ja sära Eestimaa!
« Vasta #1 on: 22.04.2008, kell 01:01 »

Üks vend saatis selle ülevaate, olevat kusagil listis olnud.Kathie Walters, Eestis

Meie oleme Jumala reklaampostid, kas me seda tahame või mitte. Inimesed vaatavad meid ja ütlevad, et Jumal on samasugune.

Kõige esmane, mida Jumal tahab, on et me tunneksime rõõmu TEMAST. Et meil on Temaga isiklik suhe ja me naudime Temaga koosolemist. Kui see on meil olemas, alles siis võime teda teenida, sest siis meil on, mida teistele anda. Kui meil puudub rõõm Issandast, siis ei taha keegi seda, mis sul on, sest neil on omalgi probleeme küllaga.

Kathie Waltersi teenistusel on 4 inglit.

Ingel, kellel on käes:

1) mesi (jagab Ilmutuse Vaimu)
2) klaas veini (jagab võidmist)
3) kuldraha (teeb inimestele finantsimesid)
4) ja ingel, kes suunab tema jutlust.

Religioonivaim on Püha Vaimu vastane. Ta röövib su paljaks. Religioonivaim – need on valed mõtteviisid ja need on nagu raskus su peas.

On 3 asja, mida religioonivaim levitab:

1. kvalifitseerumise vaim
Sa tunned, et sa mingis mõttes ei kvalifitseeru. Sa pole piisavalt hea, et .... Sa pole piisavalt vaimne jne. Kui sa seda usud, sa ei saa kunagi kätte oma pärandit. Sest Jumal ei tee vahet inimeste vahel. Tema tõotused on KÕIGILE. Siruta vaid käsi välja.

Kui sa teenid Jumalat ja sulle ei meeldi see, mida sa teed, siis lõpeta ära. Siis mine ole lihtsalt Jumala ees ja kuula, mis Ta sulle räägib. Saa tagasi RÕÕM Issandas. Ja saa teada, mis on Jumala tahe sinu jaoks. Kui sul on rõõm tagasi, mine teenima.
Kust sa tead, mis on Jumala tahe sinu jaoks? Vaata oma südamesse. Mida sa tahad teha? Jumala igatsus on su südames. Jumala teenimine peab olema LAHE. Selline, et sa tahad seda teha!

Kurat tahab, et sa oleksid väga busy. Et sul oleks pidevalt midagi teha, ja hästi palju. Et sa tunneksid, kui vajalik sa oled ja läheksid igale poole appi. AGA - sa võid küll teha palju häid asju, kuid jääda ikkagi ilma Jumalast. Sest sa teed lihtsalt valesid asju. Asju, mida Jumal ei ole käskinud/palunud sul teha. Kuidas teada, mis on õiged asjad? Mine Jumala ette ja lihtsalt ole seal. Küsi Ta käest, räägi Temaga. Siis saad teada, mida Jumal tahab, et sa teeksid.

2. valevastutuse vaim
See paneb sinu peale vastutusekoorma asjade eest, milles sina ei saa midagi teha. Mis tegelikult pole üldse sinu asi. Koguduses õpetatakse inimesi keskenduma vajadustele, kuid Jeesus tegi seda, mida Isa käskis tal teha.  Kui sa näed kuskil vajadust, ei tähenda see seda, et Jumal just sind tahab kasutada. Jumal otsib Vaimust juhitud inimest. Sinu vastutus on teistele anda välja seda, mida Tema sulle on andnud. Muud mitte midagi.

Sinu võit on VABADUS. Vabadusevaim on võtmeks, et saad võidmisse. Kui sul on vabadus Issandas, siis see levib ja inimesed näevad seda. Sinu ümber hakkab juhtuma imesid! Ja inimesed tahavad ka seda. Keegi ei taha omale lisakammitsaid. Kristus teeb vabaks. Tema annab vabaduse.
 
Kõik mis sa vaimusfäärist saad, saad USU kaudu.

3. valekoorma vaim
Me arvame, et meie peame palvetama asjade pärast, mida me arvame, et me peame palvetama. Kuid mitte sina, vaid Tema on eestpalvetaja. Tema laseb sind siseneda eestpalveametisse. Kui sa sellest aru saad, siis tunned ära võidmise, millesse astud. Ja need palved saavad vastatud.

Jumalale meeldib kinnitada oma Sõna. Kõik, mida Jeesus ütles, seda Ta ka tegi. Ja Ta tegi seda, mis Isa Talle ütles.

Kuradil on täiesti ükskõik kui palju häid tegusid sa teed. Sina ei huvita teda enne, kui sa sisened VÕIDMISSE. Siis hakkab kurat su vastu huvi tundma, sest võidmine muudab Jumala Kuningriiki ja muudab ka kuradi valdusi. Võidmine on see, mis raputab kuradi jalgealust ja teeb ta vihaseks. Võidmine toob muutusi sinu ellu ning muudab inimesi ja olukordi sinu ümber.

Püha Vaim teeb sind teadlikuks Jumalast. Kui sa seda teha lased, siis sa mõtled Jumala peale. Religioonivaim seevastu teeb sind teadlikuks sinust endast ja sa mõtled enda, mitte Jumala peale.

Kui sa käid Vaimus (võidmises), siis sa ei tee lihategusid. Võidmine vabastab sind patule mõtlemisest, sest sa oled teises sfääris ja mõtled ainult Jumala peale.

Kõik mis meil on vaja, on vaja siseneda võidmisse.

Inimesed, kes on kõige teravama vaimuga, on ise kõige kergemad. Kergemad selles mõttes, et nad ei äga raskuse all.

Eestpalve tähendab sisenemist võidmisse. Pärast eestpalvet võidmine tõuseb üles ja lahkub, sest see pole sinust, vaid Jumalast.

Sul on Jumala usk. Kui sa tahad kätte saada mingit tõotust, siis pole midagi lahti sinu usuga, vaid kahtlusevaim tuleb ja viib sind teemast kõrvale. Sinu probleemiks ei ole mitte vähene usk, vaid kahtlusevaim. Kui sa seda tead, siis saad käskida kahtlusel lahkuda. Sõjapidamine käib kahtlusevaimu vastu.

Igal inimesel on oma ingel, kes on kogu aeg tema juures ja teenib teda.
Kuidas teha vahet, kas sinuga räägib Püha Vaim või ingel? Püha Vaimu hääl tuleb sinu seest, ingel räägib kõrva juures.

„Ma olen nii õnnistatud, et ei tea, mida endaga peale hakata“ Smiley
Korruta seda endale.

Kathie näeb pidevalt ilmutustes lehmi. Tema jaoks lehm esindab Jumala pidevat varustust (lüpsad ja saad toidu). Küsi Jumala käest, mis sinu „lehm” on, mis sind kõige vajalikuga varustab (mõni äriidee vms). Hoia oma antennid püsti, sest Püha Vaim on väga hea ärimees.

Sul on kohti, kuhu sa pead minema. On asju, mida Jumal tahab, et sa teeksid. Ta on pannud igatsused sinu südamesse, vaata sinna teinekord. Kui sa teed asju, mis on su südames, siis sa teed seda rõõmuga.

Jumal tegi seda, mida Jeremia NÄGI. Jumal avab uksed ja sina pead võimalused ära kasutama. See mida Jumal su kohta näeb, on nii suur. Tema näeb tervikpilti. Meie näeme ainult „kohalikke“ nägemusi, sest me oleme lukustatud kasti. Tule oma kastist välja ja avarda oma arusaama. Lase Jumalal ennast vormida.   

Kui sa nii õudselt kardad, mida teised sinust arvavad, sa ei liigu kunagi Vaimu dimensiooni.

Logged

Seepärast ma mõistan kohut teie üle, Iisraeli sugu, igaühe üle ta eluviiside kohaselt, ütleb Issand Jehoova! Pöörduge ja taganege kõigist oma üleastumistest, et teie süü ei saaks teile komistuseks! Hs.18,30
Posta
Usaldatav foormulane
Tegija
****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 996

Issanda kartus on tunnetuse algus.


Vastus: Sõna Eestimaa kogudustele - tõuse ja sära Eestimaa!
« Vasta #2 on: 23.04.2008, kell 22:12 »

nu kes tahab,võib neid koosolekuid vaadata Kuressaare pereraadio pildiraadio arhiivist:
http://www.pereraadio.com/arhiiv/videod.html
Logged
rutt
Uustulnuk
*
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 41


Mu Päästja elab!


Vastus: Sõna Eestimaa kogudustele - tõuse ja sära Eestimaa!
« Vasta #3 on: 30.05.2008, kell 01:26 »

Viimane kuumim sündmus maailma mastaabis on kindlasti ärkamine  Floriidas, kus toimuvad juba 57. päeva järjest Jumala Vaimu imelised tervendamised ja isegi surnute ülesäratamised.
Samalt lingilt , mille Posta eelmises postituses lisas, võib näha ka viimastena lisatud salvestusi nendelt Floriida teenistustelt. Üks ülekanne kestab umbes neli tundi - seega varuge aega vaatamiseks, kui huvi on. bye2
Logged

Hoia oma südant enam kui kõike muud, mida tuleb hoida, sest sellest lähtub su elu!!!
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam