Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.02.2018, kell 12:55
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  Suvetuurid ja kontserdid KIRIKUTES. Patuste palagan pühakojas? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Suvetuurid ja kontserdid KIRIKUTES. Patuste palagan pühakojas?  (Loetud 5580 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Suvetuurid ja kontserdid KIRIKUTES. Patuste palagan pühakojas?
« on: 17.06.2008, kell 14:05 »

Suvetuurid ja kontserdid KIRIKUTES. Patuste palagan pühakojas? Ilmalikud - patuste kontserdid kirikutes?

Ühes teises teemas me vaatasime, mida Jumala Sõna räägib mittekristlaste kohta, siis võiks ju väita ka PATUSTE - ÕELATE - PAGANATE - VÄLJASPOOL OLIJATE KONTSERDID KIRIKUTES!

Vt lisa: Kuidas kutsuda - nimetada mittekristlasi, uskmatuid, paganaid?

Aga siis meedias kajastust leidnud viimane KIRIKUTUURI kõmulugu. Nimelt keegi Rolf Junior tahab kirikuturneed teha aga oh häda Põlva kirikus ja mõnes teises sai ta BÄNNI!

Kui tsekata selle mehe juttu meedias ja siis viia kokku see Piibliga ja mis paik on kirik, siis no mis ajast õelad pühakotta jutlustama lähevad.

Viited viimasest uudisest!Kirikud ei luba Rolf Juniori uksest sisse

Meedias homoks tituleeritud Rolf Juniorit ei taheta kirikusse laulma lasta

Tsekka ka Rporter.ee uudisklippi: Rolf Junior: Kirikuisa levitab mind laimavaid ahelkirju (P.S. Üldiselt mainin ära, et see roprter on nii kollane ja räpane uudistemagasin et kristlastel ei soovita seda üleüldse vaadata, haige värk seal täiega!)

Täitsa õudne mida osad kirikud juba nö. suvetuuride ja kontsertturneedega teevad! Kohutav, jumalakoda muutub mingisuguse maailma vaimu ja laulude pesitsuspaigaks. Kui sügavale ikka osad võivad langeda.

Aga noh, me tahame olla maailma silmis normaalsed, tuntud, tuua inimesi oo kutsume selle tähe ja selle tegelase ja siis tuleb rahvas vms. Kui väiklane ja mõttetu sitsimine!

---------------------------------------------------------------

Kas kirik on Jumala koda või kas see on ikka püha paik?

See viimane lugu aga tõstab üldse küsimuse, et kus on piir? Tean et luterlaste seas on tõsine lahkmeel, kuna on koguduse liikmeid kes mõistavad sellised USKMATUTE KONTSERDID hukka! Ka Rannapi kontserdid olid osade kristlaste arvates maailmavaimust kantud - perfomance kunsti nähud!

Kas on Jumala kotta vaja sellist jama. Kas kirikud üleüldse on Jumala kojad. Uue Testamendi alusel on ju Jumala koda eelkõige nüüd uuestisündinud kristlane või siis Jumala laps, kelle südamesse (vaimu) tuleb elama Püha Vaim. On ju nüüd meie ihu Püha Vaimu tempel!

Aga samas Peetruse kirjas on otse öeldud, et kui me kokku tuleme, siis oleme me elavad kivid ja moodustame Kristuse Ihuna - usklike osadusena ka JUMALA TEMPLI kus tahab Jumal oma Au ilmutada, seega Jumala koda või kokkusaamise koht on ka püha ja pühitsetud.

Õelad ja paganad jutlustavad pühakodades?

Uue Testamendi järgi on LAULMINE ja mis iganes esinemine koguduses vaid üks Sõna kuulutamise viise! Siin ei ole selle üle üldsegi midagi vaielda:

Kl.3,16 Kristuse sõna elagu rohkesti teie seas. Kõige tarkusega õpetage ja juhatage üksteist psalmidega ja kiituslauludega ja vaimulike lauludega, tänumeeles lauldes Issandale oma südames.

Ef.5,19-20 rääkides isekeskis psalmide ja kiituseviiside ja vaimulike lauludega, lauldes ja mängides kannelt Issandale oma südames, kõige eest alatasa tänades Jumalat ja Isa meie Issanda Jeesuse Kristuse nimel.


Paganad - õelad - patused teevad on suviseid muusikaturneesid KIRIKUTEs mis üldjuhul ju on luterlaste kogudusehooned - pühakojad.

Aga mida nad seal siis teevad. On see mingisugune LANGENUD kristluse uus perfomance? Segunemine maailmaga? Millegi ehtsa kopeerimine.

Nojah kogudustes peaks olema Sõna, tunnistused, elu, muusika aga kuna seda pole siis viimases hädas tahetakse sinna tuua igasugu asju ja üritusi, et peaasi et rahvast oleks. Sarnane jälk asi juhtus aastaid tagasi luterlaste Narva kirikus, kus filmiti haiglast ja pervo õudusfilmi, vampiirid ja surnud kirstu sees altari kohale tõmmatud jms. Vend kes kohal käis ja pildistas küsis õpetajalt, mis siin toimub, sellpeale ütles õpetaja peaasi et rahvast on, peaasi et rahvast on! Kui haige ja madal, kui patune ja maailmaga segunemine.
Lõpetage ebajumalateenistus ja maailma ees kummardamine ja maailmal kirikutesse sissetungimast!

Jk.4;4 Kes nüüd tahab olla maailma sõber, see saab Jumala vaenlaseks.

1.Jh.2,15 Ärge armastage maailma ega seda, mis on maailmas. Kui keegi maailma armastab, siis ei ole Isa armastust tema sees

2.Pe.2,20 Sest kui nad Issanda ja Õnnistegija Jeesuse Kristuse tunnetuse läbi pääsesid pakku maailma ebapuhtusest, kuid jälle segunevad sellega ja jäävad alla, siis on nende viimne lugu saanud pahemaks kui esimene.

Meie kirikud vajavad selles küsimuses reformatsiooni ja raputust et heita ära kõik takerdav patt ja asjad mida ei ole vaja!

R.Crusoe
Logged

Athos
Uustulnuk
*
Offline

Vastust: 31

Minu sigantuur - Ma mõtlen veel ...


Vastus: Suvetuurid ja kontserdid KIRIKUTES. Patuste palagan pühakojas?
« Vasta #1 on: 18.06.2008, kell 11:37 »

ega minu arvates ei ole jah hea kui Rolf Juniorid käivad kirkutes suvetuuridel, aga kui Jõulutuurid on-need on normaalsed
Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam