Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
20.02.2018, kell 17:27
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  Ärkamine Lakelandis - selle mõju mulle ja meile. « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Ärkamine Lakelandis - selle mõju mulle ja meile.  (Loetud 4630 korda)
LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Ärkamine Lakelandis - selle mõju mulle ja meile.
« on: 09.06.2008, kell 15:40 »

Olen praktiliselt jälginud selle ärkamise kulgu algusest peale. Inimese juures võib kritiseerida kõike. Kuid soovitaks mitte pöörata tähelepanu INIMESELE, vaid keskenduda Jumalale, Pühale Vaimule. Mida inimesed seal teevadki. Neid ei huvita kanal, vaid vesi. Kui keegi on Jumala poolt kutsumisega ja võitud, siis on võidmine tema peal, vaatamata sellele, milline see inimene eraelus on, mis tal seljas on, mis soeng tal on jne. Olen kogenud, et võidmine võib olla isegi alkoholijoobes inimese peal. Jumal EI VÕTA TAGASI OMA KUTSUMIST JA VÕIDMIST, vaatamata sellele, mida inimene teeb (mis mind on alati hämmastanud, kuidas see on võimalik? ja pannud näpuga näitama ja kritiseerima - varematel aegadel, kui olin veel ise oma hea ja korraliku käitumise üle, mis on minu enda pingutus, uhke ja võhiklik). Võidmine on TEISTE TEENIMISEKS,  koguduse heaks ja see on Jumala oma. Toddi juures imetlen tema tohutut nälga ja janu Jumala järele ning maksku mis maksab kätte saada kõik, mis Jumalal on.  (Eestimaal kohtab kristlaste juures sellist meeleheidet harva, pigem on üleüldine leigus, uinumine, religioon ja värske manna puudumine: sellest ka Jumala avalikuks saanud au puudumine kogudustes, surm ja harva suuri imesid.) Maksta hind, et maailm näeks Jumala au. Sellepärast on ka Jumal talle võidmise usaldanud. Jumalaga tuleb koos edasi minna, mitte jääda magama sellesse, mida Jumal 10 aastat, nädal aega tagasi, eile andis. Täna ei pruugi eilsed meetodid enam toimida. Jumal ANNAB ALATI VÄRSKET VETT OMA LÕPUTUST ÕNNISTUSE KAEVUST ja ilmutab alati värsket Sõna Piiblist.

Ma isiklikult ei olnud kohal, kui Todd 2003 Olevistes käis. Kuulasin pereraadiost ja mul on need teenistused salvestusena ka video peal. Mäletan, et kogesin raadiost kuulates teenistuse käigus suurt Jumala au, elektrist ja muudest ilmingutest rääkimata. Ei ole küll videotel märgata, et keegi (Toddi isa)
 seal purjus oleks olnud, kui vaid purjus Pühast Vaimust. Ärme siis levitagem jutte, mida me ei tea.

Meeleparandusest. Kus Jumala Vaim on, seal on vabadus. Jumala Vaim juhib meelt parandama. Kui vaadata inimeste nägusid ja käitumist, siis on seal meeleparanduse vaim kohal. Ega ei peagi poodiumilt alati kõmistama: "Parandage meelt!" ja näpuga osutama selle või teise asja peale. Jumala Vaim teeb isiklikult iga inimese juures oma tööd teenistuse käigus.

Hiljuti pani mind Jumala Vaim lausa nutma ja ahastama - teate mille pärast? Iseenda ja oma koguduse leiguse pärast!!! Miks te olete nii rahul ja leiged? Nii rahul surnud religiooniga, mis on nii tühi ja ei täida??? Miks te tahate religiooni??? Miks? Küsib Püha Vaim. Miks te ei taha Mind?  - Küsib Jumal! Miks te ei otsi Mind? Seda küsib Jumal nii Eestimaa kristlastelt kui mittekristlastelt. Kui eestlased tahaksid Jumalat (Jumal ei saa sundida ennast peale vastu inimeste vaba tahet), siis oleks Eestimaa olukord praegu teine. Enne ei hakka majandus tõusma, kui see rahvas ei pöördu Jumala poole. See on prohveteering.

http://foorum.usk.ee/index.php?topic=2755.0
Logged

Robert
Moderaator
Algaja
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 88


Otsige, leidke, pöörduge kuniks veel aeg antud on!


Ärkamine Lakelandis - selle mõju mulle ja meile.
« Vasta #1 on: 09.06.2008, kell 23:25 »

Aamen lill'e jutu peale! Smiley Ma ise ka ei tahtnud seda eriti uskuda, mida mulle räägiti ning ütlesin ka oma arvamused neile. Ma tõesti ei tea, kas see Todd'i isa jutt on tõsi või ei ole, nii mulle räägiti et oli nii olnud. Ma palves ikka palun, et see ärkamine kestaks veel ja veel.
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Ärkamine Lakelandis - selle mõju mulle ja meile.
« Vasta #2 on: 19.08.2008, kell 12:44 »


Erinevates kristlikes listides vaieldakse ja rutatakse ka selle ärkamise kohta.

Üsna palju on erinevaid vastaseid:

vagad silmakirjatsejad - need kes nö. neutraalselt läbi katsuvad aga niivõrd negatiivses alatoonis ja varjundiga, et nende jutu kokkuvõte on pigem mahategev, mustav või veel hullem põrmustav.

agarad tuletõrjujaid - põhimõttelisi Vaimu töö vastaseid, misiganes kujul ka see ei oleks nemad ikka on vastu neile ei meeldi, neile ei meeldi kui Jumal teeb midagi mis ei ole seotud nendega ja nende meeldivusega

jms.

Tüüpiline mida siis hambusse on võetud:

- SEAL TEHAKSE - TA TEEB midagi mida meie ei tee, mis häirib meie tegemisi jms.
- SEAL RÄÄGITAKSE - TA RÄÄGIB midagi mida meie üldse ei räägi ja ei kõnele, see häirib meid jms.
- SEAL KÄIB  NII PALJU INIMESI ja sellel on tähelepanu, meil ju seda näed ei ole - oi kuidas me oleme kadedad ja puhevil lihalikust venna-kadetsemisest ja püüame heita musta varju jms.

Samas tuleb asjad läbi katsuda PIIBLIGA! Ja selles liikumises on ka mitmeid asju, ilminguid, teenistuja karakter-elu jms. mis on VÄGA VILTUSED!
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam