Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
17.01.2018, kell 22:05
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Igapäevane kristlik elu (praktiline elu)  |  Tervislik elu (hing ja ihu)  |  Ilu nõuab ohvreid? Kas see on ikka õige lähenemine? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Ilu nõuab ohvreid? Kas see on ikka õige lähenemine?  (Loetud 5034 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Ilu nõuab ohvreid? Kas see on ikka õige lähenemine?
« on: 21.09.2008, kell 00:53 »


Ilu pidavat olema vaatajate silmades - kraash kas mul on silmad pesemata või on keegi ilust väga valesti aru saanud ...

Ilu nõuab ohvreid? Kas see on ikka õige lähenemine?

Öeldakse, et ILU nõuab OHVREID!

Kuidas see sinu puhul tõeks osutub. Kas üleüldse osutub?
Mis on ilu ja mis on teatud maailma - ühiskonna - mõttemalli jms. surve ning ootused?
Kas sa oled juba ILU altarile viinud ohvreid?

Geisha Girl toe-wards the end of the 20th Century

See on küll ehmatav näide aga paneb mõtlema. Nähes seda tuli mu südamesse, heldus -  inimesed - rahvad - mõttetuses elavad inimesed vajavad Jeesust ja Jumala päästet - õudus - jube!

See moondunud Geisha jalg ei saanud moonduda enne kui ei olnud perverteerunud Hiina mõttemall, et tilluke naise jalg on kuidagi etem - seksikam - kenam - moes vms. Need võisid ikka olla "põrgupiinad" mida tema moondunud varbad põhjustasid.

Samas on see liiga ekstreemne näide? Aga kas ikka on? Ka meie ümber moemaailm - mõttemall - maailmalikus - elulaad - ühiskond - kultuur - tavad - kombed vahel võivad RÕHUDA - PIGISTADA - DEFORMEERIDA MEIE HINGE! Asjad, mis ei tee meid õnnelikuks - mis ei tee meid vabaks -mis ei vii meid Jumalale lähemale - mis pärsivad meie isiksust jms.

Üheks näiteks on paljuleierdatud seksuaalrevolutsiooni kingapigistus, näiline vabadus ja õnn on osutunud tõeliseks Soodomaks koos piinadega ja valuga! Näiteks rõngastammismaanias alustatakse nina, keele, naba rõngastega kuni pannakse need ohtlikud ja tülikad rõngad - needid kuni suguelunditeni välja, pidi moes - IN  ja erutav olema. "Naised saunas rääkisid" , mõni kuulsus toppis endale need peale ja ongi kohe IN! Kui jube ...

Ma loodan et need väändunud ja moondunud jalad ja varbad teid unes kollitama ei tule aga kui need jäävad sulle kuidagi silme ette - jahmatama, siis las see olla üheks hoiatavaks märgiks ja meenutuseks, et ka meid ümbritsevad mõttemallid ja mõjutused, mis ei pruugi meie ihule, nahale, tervisele, hingele olla head ja kasulikud. Kas sa teadsid, et sünteetilised juuksevärvid ei ole päris OHUTUD sinu peanahale ja organismile aga see selleks - ilu ju vajab ja nõuab ohvreid.

Elage targalt, tervist tuleb hoida ja ILU ALTARILE ei maksa viimast ikka viia  ...

vend R.Crusoe
Logged

clarsyy
Uustulnuk
*
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 39Vastus: Ilu nõuab ohvreid? Kas see on ikka õige lähenemine?
« Vasta #1 on: 22.05.2010, kell 22:12 »

No pilt on tõesti jube,

kuid siiski, ilmselt siis oma nooruse rumalusest, nõustun pealkirjas välja käidud väitega.. 
Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam