Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
20.01.2018, kell 12:56
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Abielu, naistejutud, meestejutud  |  Erootilised tantsustiilid vaimulikel üritustel? Nii ja naapidi ... « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Erootilised tantsustiilid vaimulikel üritustel? Nii ja naapidi ...  (Loetud 8337 korda)
pupsik
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

Vastust: 239

Oot ma mõtlen veel...

Erootilised tantsustiilid vaimulikel üritustel? Nii ja naapidi ...
« on: 15.10.2008, kell 07:20 »

minu arvates võikski tulla kristlik rumba või polka, kui need, kes seda viljelevad, tahavad sellega Jumalat ülistada.

Olgu selle striitdance-iga kuidas on, aga mõned tantsustiilid on siiski nii erootilised, et neid hästi vaimulikule üritusele ette ei kujuta, olgugi, et tantsija väidab ennast Jumalat ülistavat. Kuidas oleks näiteks kristlik striptiis? Roll Eyes
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

Sugu: Mees
Vastust: 5778

Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga

Vastus: Erootilised tantsustiilid vaimulikel üritustel? Nii ja naapidi ...
« Vasta #1 on: 15.10.2008, kell 09:33 »

Olgu selle striitdance-iga kuidas on, aga mõned tantsustiilid on siiski nii erootilised, et neid hästi vaimulikule üritusele ette ei kujuta, olgugi, et tantsija väidab ennast Jumalat ülistavat. Kuidas oleks näiteks kristlik striptiis? Roll Eyes

Ma küsiks misasjad on erootilised tantsustiilid. Vat kohapeal ei käinud seal Grace konverentsil ja ei näinud, kas olid paljad ülakehad ja liibuvad riided ning misiganes liigutused jms.

Nojah, erootiline - meie ümber on palju erootilist ja asju mis võivad lambist olla söödaks himudele, kui see lõke põleb. Jumal andis mõni aeg tagasi sellise näite ja see on üsna huvitav ja reaalelu ja tegelikkusega üsna sobiv näide.

Himu - seksuaalkiha - hormoonid möllavad" lõke on nagu tavaline tuli. Et tulle pannakse muidu tuld ja põlemisväärseks materjali aga tuli neelab ka muud. Sama on himuga. Erutavaks, taksitavaks ja nö. iha ülesättijaks võib saada misiganes erootilist või selle kaudsed kuvandit! Meeste puhul ei pea olema bikiinid, dekoltee, miniseelik vms. ei vahel piisab "misiganes" asjast. Ja kui himu tuli - lõke ikka põleb, siis põletab see kõike mis vähetegi põleb.

Hankisin hiljaaegu nö. kristlikke jõusaali ja nö. aeroobika (võimlemise) musa, on selline hoogsam ja väga hea tümps. Tehtud oma ala professionaalide poolt ja osad soundtrackid on isegi ülistuslugude põhjad jms. Samad tegijad on andnud välja ohtralt ka nö. video ja DVD peal võimelmist - aeroobikat jms.  Kui nüüd patuse, meeled uuendamata ja himura pilguga panna see mängima ja hakata võimlema, siis ma ei tea see oleks küll haige kui see erootiliseks hommikuvõimlemiseks tunnistada. Kui mõnel vallalisel mehel, kel hormoonid möllavad (noh pole naist saanud, kuigi juba nagu selline vanus ammu käes jms.) see kiusatuseks või takistuseks saab, siis ma pakun ärgu ta siis ostku, kui võimlemise asemel mingit muud liini ajab või jälgib. Õnneks oli selle treeningsarja treenerid nii mehed ja naised, seega oli reaalne võimalus et ei tekigi sellist momenti.

Seega Jumala Sõna ütleb, et me EI PÕLEKS HIMUDES, mis on ma saand aru vahel raske ja maailm ja seksrevolutsioon pressib igast aknast ja uksest sisse ja surve on tuntav aga ometigi Jumala Sõna ja hingerahu suudab ka neid asju taltsutada.

Ma soovitan leida mõni usuõde või usuvend ja abielluda.

P.S. Teemaväline! Tõstin mujale!

2.Ti.2,22
Põgene nooreea himude eest!

Jk.1,14
Aga igaüht kiusatakse, kui tema enese himu teda veab ning ahvatleb;

1.Te.4,4-5
et igaüks teie seast teaks hoida oma astjat pühaduses ja aus, mitte himude kiimas, nõnda nagu paganad, kes ei tunne Jumalat,

Ga.5,16
Aga ma ütlen: käige Vaimus, siis te ei täida mitte liha himusid.

Ga.5,24
Aga kes on Kristuse Jeesuse päralt, need on oma liha risti löönud ühes tema ihalduste ja himudega.

1.Pe.2,11
Armsad, ma manitsen teid kui "võõraid ja majalisi" hoiduda lihalikest himudest, mis sõdivad hinge vastu,

1.Ko.7,9
Aga kui nad ei suuda endid talitseda, siis nad abiellugu, sest parem on abielluda kui himudes põleda.

h.marko
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

Vastust: 114

On ainult üks tee!

« Vasta #2 on: 15.10.2008, kell 19:36 »

Crusoe, Grace konverentsil õnneks erootikat ja liibuvaid kehasid polnud õnneks ja see on hea, sest
kui see oleks vastupidi olnud, siis no ma ei tea....

Kui aga teemasse mõned oma mõtted lisada tantsu ja trallitamise teemal üldiselt, siis need oleks järgmised:

Sageli seostatakse maailmalikku tantsu(stiile) just flirdi ja erootikaga (a la armumised partnerisse
või tema kehasse jne). Toome näite väga lähedalt, suisa Eestimaalt. Minu mäletamist mööda tõi meelelahutuslik  saade "Tantsud tähtedega" eelmine hooaeg endaga kaasa erinevaid probleeme osalejate perekondades, millest siis ajakirjandus rõõmsalt pasundas, ka see aasta tehakse juba sel teemal ennustusi. Delfi Publikus kirjutab Irja Tähismaa artikli (13. oktoober 2008 „Tantsud tähtedega“ — kes seksib partneriga, see võidab!) just sellel teemal, artikkel ise on nagu on, aga point pole vale. Seega mina isiklikult, hoiaks kristlasena sellistest asjadest eemale, esiteks sellepärast, et ennast meelega mitte kiusatusse panna ja teiseks ka võimaliku probleemi välitmiseks nii perekonnas kui koguduses, mis võib alguse saada sellisel juhul millest iganes (Rm 14:13..."võtkem kohustuseks mitte saada vennale komistuseks või kiusatuseks!") Erootilise/võrgutava tantsu tagajärgedest võib lisaks lugeda ka siit Mt 14:1-12

Kui nüüd rääkida koguduse ja kristlase seisukohalt, siis minu jaoks kulgeb mingi piir, mida saaks pidada kristlikuks, mida mitte. No mina ei kujuta ette, et ennem Jeesuse mäejutlust oleks kõlanud sambarütmid koos kuuma tantsuga ja siis oleks Jeesus kõnelema hakanud....see on see, mida ma pean silmas selle all, et paljud asjad ei sobi omavahel alati kokku ja kõik asjad ei ülista Jumalat,  vähemalt mitte seda Jumalat, keda meie teenime. Paljud tänapäeva kogudused aga ei taba seda piiri enam kahjuks isegi mitte kaugelt ära ja koguduse kasvamise nimel ollakse valmis tegema mida iganes, pannes asjale usaldusväärsuse rõhutamiseks ette sõna "kristlik", peaasi et rahvast kirikusse meelitada. Tõsine sõnakuulutus ja piibli õpetus meeleparandusest, päästmisest, patust, põrgust jne jäetakse aga tahaplaanile. Sageli ollakse sallivad selliste "pisipattude" suhtes, nagu suitsetamine,  napsitamine, ropendamine jms - no ei saa ju kellelegi otse seda välja öelda.

Nii enda eludes kui koguduses peame kaaluma tõsiasja, millest Jeesus räägib Matteuse 7:21 "Mitte igaüks, kes mulle ütleb: "Issand, Issand!", ei saata taevariiki; saab vaid see, kes teeb mu Isa tahtmist, kes on taevas." See on tõsine sõna ja manitseb meid tegema asju Jeesuses Kristuses ja Tema tahtes. Kas me teeme seda ikka? Igaüks meist annab kord sellest aru (Rm 14:12 Nõnda peab siis igaüks meist enda kohta  Jumalale aru andma.) Aga millest me aru anname siis, kui nii meie isiklik ja ehk ka koguduse elu oli vaid üks tants, trall, pullitegemine ning Jumala Sõna ja kõik sellest tulenev on kusagil tagaplaanil? Tn 5:27 Tekeel - sind on vaekaussidega vaetud ja leitud kerge olevat.

Armsad, ma kutsun teid üles olema kuumad Kristuses (Ilm 3:15 Ma tean su tegusid, et sa ei ole külm ega kuum. Oh oleksid sa ometi külm või kuum! 16 Aga nüüd, et sa oled leige ja mitte külm ega kuum, sülitan ma su välja oma suust.) ja vaagima kõike (palves) mida me nii isiklikus elus, koguduses, kui ka kristlikel üritusel teeme, et need asjad oleks meie hingele kasuks ja mitte komistuseks või suisa kahjuks. Võtke tõsiselt hoiatusi viimaste aegade  ja pruutkoguduse ülevõtmise kohta (Crusoe www.ajamargid.com) ning ärge muutuge leigeks ega usus pinnapealseks. Ka tantsimise ja kõige muu säärase kohta ütleks ma nagu Paulus 1Kr 6:12 Öeldakse: "Mulle on kõik lubatud!" - Siiski kõigest ei ole kasu. "Mulle on kõik lubatud!" - Siiski miski ärgu saagu meelevalda minu üle!" Ma panen südamele tõsiasja, et sageli saab meelelahutus ja sellest tulenev ka kristlaste ja koguduste üle meelevalla, ent ma usun, et pruutkoguduse ülesvõtmiseni on aega jäänud nii vähe üle, et igasuguse trallitamise ja nö ääriveeri "kristlikult JOKK" teemade arutamise ja korraldamise asemel peaks inimesed otsima pisarsilmil päästet ja meeleparandust.
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #3 on: 15.10.2008, kell 22:36 »

marko nõustun sinuga suures piiris, et evangeeliumile nüüd külge kleepida erilis tantsu biite on küll ma ei tea aga noh selline tavatu ja kas ja kuipalju see töötab.

marko su teema on veidi teemast välja, st. on rohkem suunal: kas tantsimine on patt või mitte?

Minu teemaarendus oli eelkõige selle üritusega seoses. Et kui keegi ikka ütleb, et vat seal oli EROOTILINE tants, siis kui selline sõna maha öeldud, siis oleks vaja küll veidi asju lahti rääkida jms. enne küll ei tasu seda sõna kasutama hakata!

Mis puudutab TANTSUD TÄHTEDEGA; siis ei ole selle saate fänn, ei elanud kaasa paaril korral silmanurgast nägin nii omas kodus kui ka külas ning ei ole selgi korral saanud veel jälgida jms. Meediakõmu ja kaja sel teemal olen kuulnud jms.

TANTSUD TÄHTEDEGA saade tõi nö. seltskonnatantsu väga popiks või menukaks isegi maakohtades trennid jms.

Mis aga marko sa peaks teadma on, et kui me räägime rahvatantsust ja seltskonnatantsust (n. peotants) siis pastorid ja kristlased on üsna selgelt välja öelnud (ka mina olen seda ammu kuulutanud) et see asi on vaid mehe ja naise vahel, st. ei soovita kindlasti sega-tantsurühma. Oli meil ka kord üks õde usus, kes sega seltskonna tantsu läks ja asi lõppes sellega, et tantsuõpetaja nö. magatas sellest ringist mitmed noored neiud ära ja siis need olid omavahel kadedad ja pettunud kõige selles. Nö. on ette programmeeritud üks ämber ja reha just segatantsu rühmadesse, eriti veel see laks, kui üks abielupool läheb sinna hõõruma, nihelema ja higistama võõra naise või mehega - KRAAAASH! Tants on füüsiline kokkupuude ja JAH teatud kohas üsnagi erootiline, isegi kui seda pro tantsijad ei taha ega näe tunnistada (neile on see töö ja arusaadav ka).

Samas ma ei mõistnud küll hukka enda kogudusest ühte kristlast kes peale seda TANTSUD TÄHTEDEGA läksid petantsu kursusele oma ABIKAASAGA!

Samas ma tahaks eristada teemas just seda, et ÜKS ASI ON TANTSIMINE ja selle vajalikkus koguduse koosolekutel, evangeelsetel üritustel, kristlikel discodel (minu jaoks arusaamatu asi - sprry) jms. ja teien asi on see, kui mees ja naine teevad romantilise õhtusöögi, panevad küünlad põlema, võtavad aega teineteise jaoks, panevad mingi love-songs plaadi mängima ja tantsivad - minuarvates nii armas ja õilis. Et ma tooks siia veidi selgust, et see tantsimise teema jaguneb nii erinevate kategooriateks, et kõik üle parda visata oleks küll kohatu. Ja kas rõõmust ja õnnest tantsimine - kargamine . koordineeritud käe ja jalgade võnked - liigutused on ka tantsimine ja kui on, siis mkuhu maani on see õilis - pühalik ja kustmaalt see muutub patuseks. Ehk siis püüdke mõista et kui asjale vale nurga alt läheneda siis on peagi tupiktee ees või uks ees millel silt NONSENS!

Olen juba 14 aastat abielus ja karu sammu pärast ei ole mingi tantsu lõvi ja kristlasena polegi sellistel pididel luusimas käinud. Samas ei pea ma küll imelikuks kui ma oma naisega (ta ka kristlane) lähen mõnda restorani ja seal normaalse muusika

Pigem tuleks rääkida tehno ja räpp ja näpuviskamise küsitavusest ja "mõjust" jms. tanstustiilid. Aga selline romantiline tanststiil mehe ja naise vahel seda ära keelama hakates soovitan siis ka terve ÜLEMLAULU Piiblist välja rebida ja ahju visata. Viimast olen soovitanud nii mõnelegi pastorile, kes veidi "vaimset udu" on teemas ajanud. Jääme ikka 2 jalaga maa peale ja kaardistame ära, mis on mis.

Kui tantsimine iseenesest abikaasade vahel on patt, siis ma ei tea muusika saatel jala kiigutamine on ka. Me vahel terve perega paneme puntratantsu või võtame kätest kinni ja teeme nö. aeroobika-rõõmuväljendus tantsu - lastele väga meeldib. Loomulikult peab olema siis vastav biit - tümps, selleks võib olla hea kantri või bluegrass või muu tümps, mille saatel saab tantsida. Nüüd kustmaalt hakkab lubatud tantsimine ja kustmaalt see lõpeb - see piir on ühele seal ja teisel veidi eemal. Kindlasti see piir on selgelt olemas. Aga toon näite, laps rõõmustab, saab hea hinde, võidab midagi, talle tehakse üllatus ja siis võtab väiksemalt vennalt kätest kinni ja hüppab ja kargab ja rõõmutseb - keegi ei ole teda õpetanud - sundinud ja käskinud. Huvitav kust ja millest see tuleb.? See on algupärane kood - mitte õpitud tegevus nö. Jumalik alge - oskus ja omadus rõõmutseda - väljendada tundeid väga erineval viisil.
Juutidel oli loomupärane ja rinnapiimaga edasiantav ringmängud, tantsud ja rõõmutsemine. Jah nad tegid seda siiras ja puhtas meeles, üsna rangete seksuaalsete piiridega jms aga see oli lahutamatu igapäevaelu ja tähtpäevade osa ja on tänapäevanigi.

Sel teemal võiks veel kirjutada aga juba teises kohas või teises teemas. Selles teemas ma pidasin silmas eelkõige, et kui keegi MAINIB et vat see oli erootiline tants, siis ma tahaks küsida teiste käest:

MIS ON EROOTILINE TANTS?

Kas kristlasest naine võib oma kristlasest mehele EROOTILIST TANTSU teha magamistoas ja n. mitte kottpimedas magamistoas vaid valges? Kui mõlematele osapooltele see meeldib siis miks mitte, Jumal on andnud seksuaalsuse juurde ju palju enam kui suguühe ja nö. paljunemise funktsiooni. Ülemlaulus on kohati ikka üsna selgelt ja otse ning omadega kaardistatud temaatikat ja häbenemata räägitud asjadest - soovitan lugeda!

P.S. Mõni ei ole isegi (ei pea silmas eelkõnelejaid ja pupsikut) ju erootika mõistetki läbi närinud ning kui sel teemal küsid siis mõni punastab ja teine ütleb, kle miks sa sellisest lihalikust asjast üleüldse räägid.

Nüüd tõstame selle teema abielu temaatikasse, kuna võibolla on mõnel veel vara seda teemat puurida ja uurida.

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #4 on: 15.10.2008, kell 22:47 »

Loodan südamest et teema kedagi aitab või vastab mõnele küsimusele. Kuna see veidi segateemaks on juba kujunenud, siis võid sinagi oma mõtteid siia kirja panna.  ah äää häbene  angel

pupsik
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

Vastust: 239

Oot ma mõtlen veel...

« Vasta #5 on: 16.10.2008, kell 07:44 »

Ma küsiks misasjad on erootilised tantsustiilid. Vat kohapeal ei käinud seal Grace konverentsil ja ei näinud, kas olid paljad ülakehad ja liibuvad riided ning misiganes liigutused jms.

Mina ka ei olnud kohal ja ei tea, mis Grace`il toimus. Arvan et see streetdance ei olnud erootiline, sest kujutan ette, et streetdance on midagi sellist, kus inimesed tantsivad eraldi ja demonstreerivad oma tantsuoskust, mitte ei püüa võrgutada oma liigutustega vastassugupoole esindajaid.

Minu kommentaar oli mõeldud Mariliisli postituse peale, kus ta väitis, et võiks olla ka kristlik rumba või polka. Need aga on paaristantsud ja kunagi keegi tantsija ütles väga tabavalt, et "paaristants on horisontaalsete soovide väljendamine vertikaalses asendis". Minu meelest kirjutas Crusoe sellest temaatikast päris hästi. Minu jaoks on ka abikaasade omavaheline tantsimine OK, aga mitte abielus olevate inimeste omavaheline tantsuharrastus kütab kirgi, mis võivad saada saatuslikuks. Ja näiteid selle kohta on oi kui palju.

Siis veel erootilise tantsu näidete kohta. Tasub vaadata MusicTV-d, see lausa kubiseb naisterahvastest, kes lauldes ennast äärmiselt erootiliselt liigutavad. Ja meesterahvastest ka, kes pidevalt käega oma jalgevahet kinni hoiavad. Ega seda kaua vaadata ei jaksa, kui üldse Grin. Selliseid tantsustiile ei suudaks kirikusse ette kujutada. Aga mingit balleti ja võimlemise laadset kenat keha liigutamist küll. Seda tegelikult tunneb ju vaadates, kuidas see keha liigutamine sulle mõjub, kas seda on hea vaadata või mitte. Kas inimene toob esile ennast, oma keha ja enda seksuaalsust  või ülistab oma keha kasutades Jumalat. Tähelepanu keskeneb Jumalale kui inimese Loojale, mitte inimesele endale.
h.marko
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

Vastust: 114

On ainult üks tee!

« Vasta #6 on: 16.10.2008, kell 11:07 »

marko su teema on veidi teemast välja, st. on rohkem suunal: kas tantsimine on patt või mitte?

Ma tegelikult ei üritanud oma väikeses arutelus sellist vastust leida, pigem tahtsin rõhuda sellele, et kõik, mida kristliku lipu all kristlased avalikult teevad, sh (erootiline)tants ja muu trall, ei pruugi sugugi seda olla. Selles ei ole ju mingit ülesehitavat, pigem võib see olla paljudele komistuseks usuteel. Sellistest asjadest peaksime eemale hoidma.

Üldiselt olen ka Sinu aruteluga päri. Abikaasade vahel, nagu Sa viitad (romantilne õhtusöök jms) ei leia minagi väikesel tantsul midagi taunimisväärset. Olen ka peaaegu veenunud, et selle pärast ka keegi põrgusse ei lähe Smiley Kui kellegi jaoks see aga on patt, ja ta ennast Jumala ees sellepärast halvasti tunneb, siis ärgu ta seda tehku, ega keegi ei sunni. Mis mind häirib, on see, et paljud nö tõsikristlased on seadnud rõhuasetuse ja hirmutavad just selliste tühiste väliste asjadega, samal ajal jättes enda sees märkamata palju tõsisemad ja hukatuslikumad probleemid, nagu andestamata ja armastamata meelsus (väga eredalt on just üks selline juhtum meeles, ehk kunagi teemakohasemas arutelus ka jagan sellest)

Samuti olen nõus sellega, et see mis toimub (kristlaste) magamistoas, jäägu see abikaasade vahele ja kui see mida tehakse, mõlemale meeldib (ning pole just perversne) ja nad on sellega rahul, siis mina leian samuti seda, et olgu see nii - siin pole häbeneda midagi.

Mida mina tahan öelda on see - peamine olgu, et kõige selle maise ja meelelahutusliku kõrvalt meie usuelu (palvetamine ja Sõna lugemine) ja vaimulik tunnetus ning sellest tulenev piiride tajumine ära ei närbuks ning et saatan ei saaks meid seeläbi eksitada ja eemale viia Kristusest.
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #7 on: 21.10.2008, kell 10:30 »

Tsiteeri
Aga siit küsimus: kui Jumal on andnud inimesele ande tantsimiseks või hääle laulmiseks, kust algab piir kus seda võib nimetada ande väärkasutuseks või Jumala mitteülistamiseks?

Me teemaks oli: Erootilised tantsustiilid vaimulikel üritustel? Aga noh Tammsaare park on ka omamoodi "vabas õhus Jumala tempel" kuigi tervisspordi päev ei ole mitte "vaimulik üritus" see selleks.  bye2

Kahjuks selline filosoofia - mõttetargutus jõuab lõpuks ummikteele - tupikusse. Olen näinud ja kuulnud sellise ideoloogia viljelejaid., ega neid lõpuks Jumala Sõna eriti ei huvita ikka oma filosoofia. Nimelt, eitavad osad muusika vaimset algupära või et võib olla muusika mis on hea ja mis halb. Ning see filosoofiline lähenemine ülendab isegi mõnda kuulsat klassikalise muusika isa kui tavalist ja lihtsat ülistust. Et jumalik muusikat leiab, kus on tõeline meistriteos. Kuid paljud kristlased tõdevad et tõeline meistriteos võib olla vase kumin ja vaid hingeline killa-kolla, sel ei ole kaalu ja pigem negatiivne mõju - tean mõningaid kristlasi kes ütlevad et on teatud muusikat ka klassikalist mis ajab närvi või vaimus tunned ärritust.

Piibel on lihtsam ja annab üsna selgeid ja loogilisi vastuseid.

Seda piiri ei pea otsima selle nurga alt, igaüks küsigu: miks ma seda teen, kas see austab Jumalat, kas see on kui hea komme ja kiiduväärt tegu, kas ma panen kedagi komistama, kas mu motiivid on puhtad, kas ma valmistan endale siin kiusatust - langust jms.

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #8 on: 24.10.2008, kell 10:36 »

Tony
Edasijõudnu

Vastust: 198

« Vasta #9 on: 22.10.2011, kell 10:47 »

Ma ise ei näe tantsimises mingit probleemi, tants on pigem neutraalne oma olevuselt. Ei arva ka, et ainult oma naisega peaks tantsima, võib ka sõbra naisega tantsida, ollakse ju head sõbrad. Lihtsalt igasugusel vastassooga läbimisel peab pea külmaks jääma.

Js.55:8-9 Aga minu mõtted ei ole teie mõtted,
ja teie teed ei ole minu teed,
ütleb Issand.
Sest otsekui taevad on maast kõrgemal,
nõnda on minu teed kõrgemad kui teie teed,
ja minu mõtted kõrgemad kui teie mõtted.
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #10 on: 05.11.2011, kell 14:49 »

Tsiteeri
Lihtsalt igasugusel vastassooga läbimisel peab pea külmaks jääma.
Oh oleks kõik nii täiuslik ja kena ...

Mine räägi seda abielunaistele, et noh lähed nö. firma suvepäevadele ja mees tantsib seal nö. vaid töökaslastega, ei midagi enamat või vastupidi. Tegelik elu on siiki teine!

Tony
Edasijõudnu

Vastust: 198

« Vasta #11 on: 06.11.2011, kell 16:50 »

Jah eks igasugu olukordi võib tekkida, endal pole veel senini midagi sellist komplitseeritut juhtunud. Keegi pole kurjalt vaadanud kui mõne daami tansule olen palunud. Muidugi ega ma abielunaisi pole kunagi tansutanud. Paari lähedasema sõbra naisega olen küll sussi sahistanud, aga seda sellepärast, et need sõbrad mind usaldavad ja ise ei ole need sõbrad tantsupõrandal just kõige lahtisema jalaga.
Selge on see, et kui ollakse kusagil koosviibimisel, mille taustal mängib muusika ja inimesed tantsivad, siis oleks üsna kensakas võtta mõne vähetuttava mehe abikaasa tantsima, aga kui luba küsida siis miks ka mitte. AH mis siin ikka raketiteadust teha kes oskab ja kellele meeldib see tantsib. Ega tantsimine ei ole veel ligitikkumine või ringitõmbamine.

Js.55:8-9 Aga minu mõtted ei ole teie mõtted,
ja teie teed ei ole minu teed,
ütleb Issand.
Sest otsekui taevad on maast kõrgemal,
nõnda on minu teed kõrgemad kui teie teed,
ja minu mõtted kõrgemad kui teie mõtted.
LXX
Moderaator
Tegija

Sugu: Naine
Vastust: 827

Jeesus elab!

« Vasta #12 on: 07.11.2011, kell 16:10 »

Tsiteeri
sussi sahistanud
Grin

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam