Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
18.01.2018, kell 21:48
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Tänased uudised e. maailm on läinud hulluks « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] 2 | Liigu alla
Autor Teema: Tänased uudised e. maailm on läinud hulluks  (Loetud 12868 korda)
h.marko
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

Vastust: 114

On ainult üks tee!

Tänased uudised e. maailm on läinud hulluks
« on: 03.11.2008, kell 09:01 »

Lugesin täna hommikul uudiseid ja mida ma näen - palju teemasid, millele ka kristlaskond peaks tähelepanu pöörama. Kõik need uudised täna ajalehtede esikülgedel räägivad sellest, et moslemid ja homod on tõstmas üha enam pead, samas ennast ka vaikselt kristlikusse kirikusse sulandades. Ühtne ja liberaalne maailmareligioon pole enam mägede taga.... Sõjad, tormid ja üleujutused on on saanud igapäevasteks asjadeks. Venemaa ja Hiina koguvad jõudu, EL tõstab pead, Iraan valmistab tuumarelva ja ähvardab maa pealt pühkida viimse kui juudi jne jne. Kõik see kinnitab meile, et Jeesus on peagi tulemas!

Mõned väljavõtted viimastest uudistest:

» Vatikan korraldab katoliku-moslemi foorumi http://www.postimees.ee/?id=45639
» Somaalias kividega surnuks loobitu oli 13-aastane http://www.elu24.ee/?id=45707 (rahumeelne islam?Huh)
» Hispaania kuninganna seisukohad vihastasid homosid  http://www.elu24.ee/?id=45710
» Homod saavad oma telekanali http://www.postimees.ee/?id=45500
» Eesti noored geid tulid kapist välja http://www.ekspress.ee/2008/10/30/eesti-uudised/5066-eesti-noored-geid-tulid-kapist-valja

Lisaks uudised sõdadest, üleujutustest

» Kongo konflikt tegi miljonist inimesest sõjapõgenikud http://www.postimees.ee/?id=45582
» Prantsuse tulvavetes jäi kadunuks kalur  http://www.ilmajaam.ee/?id=45633
» Vietnami üleujutuses 47 inimest teadmata kadunud http://www.epl.ee/artikkel/447022
» Sahara üleujutustes on hukkunud vähemalt 31 inimest  http://www.epl.ee/?uudised=443812

Need on vaid mõned pealkirjad. Kõige selle valguses on meil aga põhjust jääda rahulikuks ja kindlaks oma Päästjale Jeesusele Kristusele. Me kõik ootame Tema ilmumist ja teame, et see päev pole kaugel. Jääme Talle truuks ja ustavaks, jääme rahulikuks misiganes ka ei sünniks, sest Tema on meiega. Tule, Jeesus, tule!
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

Sugu: Mees
Vastust: 5778

Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga

Vastus: Tänased uudised e. maailm on läinud hulluks
« Vasta #1 on: 03.11.2008, kell 11:15 »

Ei noh, raadi KUKU mängis ja seal oli see kuulus saade MINU PEREKOND, kus saates oli: ja mingi sotsiaalministeeriumi teglinski ning teemaks SAMASOOLISTE ABIELU või SAMASOOLISTE KOOSELU REGULEERIV SEADUS et kui väga seda vaja on ja kui hea asi see on. No tere hommikust, loodan et PERERAADIOD seda kräppi nüüd edasi ei lase (nad lasevad ka seda saadet!).

Marko ma olen juba aastaid usklikele südame peale pannud ja seda avalikult ja pidevalt soovitanud, et PALUN LUGEGE UUDISEID JA VAADAKE TELEKAT! See on parim nö. lõpuaegade märke üldse! Õhtustes uudistest jms. avatud südamesilmadega vaatamine võib meile näidata kui palju ägab see planeet patu all ja tundub et aega on hakanud jääma aina vähemaks, põrgu ja saatana riik rõhub peale, et võtta viimast lõikust mis veel võtta annab.

Tegelikult kui salvestada viimase 15 aasta peamised sündmused ja katastroofid ja isalmi möll, pedepropaganda, Soodoma ja Gomorra jant ning üleüldse Hollywoodi jamps veel takka, ning see klippidena kokku panna ja vahele tippida Piibli ettekuulutusi saaksime väga õudsa - tõsise - jahmatava LÕPUAEGADE VIDEO! Kõik täitub meie silme ees ja all! Ja see ei ole nali.

Monte Cristo
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

Vastust: 164

Temas oli elu ja elu oli inimeste valgus...

« Vasta #2 on: 09.11.2008, kell 21:44 »

Jah, vennad, AAMEN. Eks see kõik peab tulema. Jeesus vihjas, et sellel ajal on inimesed nagu Noa päevil (kõik liha oli raisku läinud) ja Ilmutuseraamat räägib ligi kolme miljardi inimese hukkumisest (võib olla on sinna sisse arvestatud ka loomulikku surma surejad, vahet pole, pilt on kole nagunii).

Aga meid kannab täna see imeline teadmine, et meie pole siit maailmast, ega kavatse ka siia jääda. Isegi kui mõni meist peaks raskustest läbi minema, on see tühiasi ja lõpp korvab kõik kaotused. Nii et tõstkem pead, Jeesus tuleb! Päästkem, keda päästa annab, aidakem, keda aidata saab, sest tasu on suur.

Sest Tema täiusest me kõik oleme saanud ja armu armu peale!
pupsik
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

Vastust: 239

Oot ma mõtlen veel...

« Vasta #3 on: 10.11.2008, kell 10:57 »

Aga meid kannab täna see imeline teadmine, et meie pole siit maailmast, ega kavatse ka siia jääda. Isegi kui mõni meist peaks raskustest läbi minema, on see tühiasi ja lõpp korvab kõik kaotused. Nii et tõstkem pead, Jeesus tuleb! Päästkem, keda päästa annab, aidakem, keda aidata saab, sest tasu on suur.

AAMEN. Smiley
rutt
Uustulnuk
*

Sugu: Naine
Vastust: 41

Mu Päästja elab!

« Vasta #4 on: 10.11.2008, kell 12:54 »

h.marko :
Tsiteeri
Need on vaid mõned pealkirjad. Kõige selle valguses on meil aga põhjust jääda rahulikuks ja kindlaks oma Päästjale Jeesusele Kristusele. Me kõik ootame Tema ilmumist ja teame, et see päev pole kaugel. Jääme Talle truuks ja ustavaks, jääme rahulikuks misiganes ka ei sünniks, sest Tema on meiega. Tule, Jeesus, tule!
Rahu, ainult rahu- nagu ütles Karlsson katuselt .Kas nii  Cry?
Kallid, meie(kristlaste) suhtumine hukka minevatesse inimestesse peab kapitaalselt muutuma ja seda saab muuta vaid Jeesus Kristus oma SÕNA valguse ja väe läbi!
Jeesuse tulemine on tõesti lähedal, aga selle "oma rahu" sees endale sisendada püüdes, et Jeesus on igal juhul meiega, ja ometi mitte seda praktikas omades, võime meie ta tuleku(JA KA OMA PÄÄSTE) hoopis maha magada.
Jeesus ei taha, et me ennast rahulikuks sunniksime (ennast paremaks ja õigemaks arvates ja iseendid  pettes halvustades inimesi nende tegude pärast, kes on ometi pimeduse ja pettuse orjad) seda kõike nähes, vaid Ta tahab anda meile oma RAHU, mis on üle kõige mõistmise.
Seda aga ei saa muidu, kui JUMALA tahtes/Jumala Vaimus  käies.

Jeesus ütleb täna ja praegu :OTSIGE MU PALET, KUNI MA OLEN LEITAV!
TUND TULEB, KUS ÜKSKI EI VÕI MIDAGI TEHA!

Kallis kaaskristlane, SÕUA sügavamale kohale-JUMALA LIGIOLLU-Kristuse südame ligi!!!  :ba:Ja alles siis viska võrgud vette, sest siis on su tööl tõesti TASU !!!
Niikaua, kuni veel öeldakse"TÄNA", on minu ja sinu võimalus tungida sügavuti Kristuse saladuse sisse ja olla tõeliselt TEMAS selle maa sool: armastades igat inimest ja surres iseendale selle taevase armastuse pärast -Kristus meie sees. Kuidas? Kõiges meeleparanduses otsides Tema isiklikku juhtimist -Sõna Tema käest just selleks hetkeks... Võttes iga päev oma rist enda peale ja järgides Jeesust- st. Jumala Sõna.

Hoia oma südant enam kui kõike muud, mida tuleb hoida, sest sellest lähtub su elu!!!
h.marko
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

On ainult üks tee!

« Vasta #5 on: 10.11.2008, kell 13:59 »

Minu jutust ei õhku küll kusagilt Karlsonlikku rahu, lähenedes kontekstile tervikuna, kustkohast Sa armas õde loed välja Karssonliku rahu, ehk selgitad?

Loeme Joh 14: 27 Rahu ma jätan teile, oma rahu ma annan teile. Mina ei anna teile nõnda, nagu maailm annab. Teie süda ärgu ehmugu ega mingu araks!

Kas siis nähtub ka Karlsonlik rahu?

Ta tahab anda meile oma  RAHU, mis on üle kõige mõistmise. Seda aga ei saa muidu, kui JUMALA tahtes/Jumala Vaimus  käies.

Seda minagi ja kuna see on kristlik foorum, siis ma räägingi siin ikka esmalt kristlasele, kes juba käivad koos Jumalaga.
rutt
Uustulnuk
*

Mu Päästja elab!

« Vasta #6 on: 10.11.2008, kell 16:23 »

h.marko:
Tsiteeri
Minu jutust ei õhku küll kusagilt Karlsonlikku rahu, lähenedes kontekstile tervikuna, kustkohast Sa armas õde loed välja Karssonliku rahu, ehk selgitad?
Jah, ilmselt sain sinu postitusest valesti aru Sad, kuna lugesin kõik selle teema all olevad postitused korraga läbi ja selline üldmulje jäi loetust domineerima. Palun väga vabandust , et eksisin sinu suhtes.

Hoia oma südant enam kui kõike muud, mida tuleb hoida, sest sellest lähtub su elu!!!
rutt
Uustulnuk
*

Mu Päästja elab!

« Vasta #7 on: 10.11.2008, kell 16:41 »

Tsiteeri
Kõige selle valguses on meil aga põhjust jääda rahulikuks ja kindlaks oma Päästjale Jeesusele Kristusele.
Kui  neid artikleid lugesin ei saa ma küll mitte kuidagi rahulikuks jääda, sest Kristuse armastus lihtsalt sunnib Jumalat   paluma AABRAHAMI kombel,kes teades Soodoma hävingu lähenemisest hüüdis samuti Jumala poole.

h.marko
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

On ainult üks tee!

« Vasta #8 on: 10.11.2008, kell 17:54 »

Kui  neid artikleid lugesin ei saa ma küll mitte kuidagi rahulikuks jääda, sest Kristuse armastus lihtsalt sunnib Jumalat   paluma AABRAHAMI kombel,kes teades Soodoma hävingu lähenemisest hüüdis samuti Jumala poole.

Jaa, siit sa lähenesid asjale jälle lihtsalt veidi teise nurga alt kui mina seda asja mõtlesin algselt. Otse loomulikult peame palvetama ja veel enamgi, meelt parandama, kuulutama Jumala päästet, kuulutama sõnumit meeleparandusest, põrgust, Jumala armastusest, tulevastest sündmustest jne, ja seda kõike selleks, et hävingust ja põrgust pääsejaid oleks võimalikult palju, selleks et ka meie ise kannaks vilja - selles osas ei ole mingit rahu. Rahu all pidasin mina siin silmas seda, et pole mõtet paanitseda ja muretseda, kui me näeme neid asju enda ümber toimumas, pole mõtet konkreetsete (tulevaste) sündmuste pärast muretseda (mis tulevad niikuinii ja mis on küllaltki hirmutavad enamusele), sest meil on Jeesus Kristus, kes on tõotanud meid kanda.

Kui  neid artikleid lugesin ei saa ma küll mitte kuidagi rahulikuks jääda....

Mis sa siis siiski arvad, kui Sa ei saa kuidagi rahulik olla ja rahulikuks jääda, mis rahust millises kontekstis ja eluvaldkonnas Jeesus siin Joh 14: 27 räägib, mis rahu Ta selle kirjakohaga meile on tõotanud anda?
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #9 on: 10.11.2008, kell 22:53 »

Tsiteeri
Kallid, meie(kristlaste) suhtumine hukka minevatesse inimestesse peab kapitaalselt muutuma ja seda saab muuta vaid Jeesus Kristus oma SÕNA valguse ja väe läbi!
Jeesuse tulemine on tõesti lähedal, aga selle "oma rahu" sees endale sisendada püüdes, et Jeesus on igal juhul meiega, ja ometi mitte seda praktikas omades, võime meie ta tuleku(JA KA OMA PÄÄSTE) hoopis maha magada.
Jeesus ei taha, et me ennast rahulikuks sunniksime (ennast paremaks ja õigemaks arvates ja iseendid  pettes halvustades inimesi nende tegude pärast, kes on ometi pimeduse ja pettuse orjad) seda kõike nähes, vaid Ta tahab anda meile oma RAHU, mis on üle kõige mõistmise.
Seda aga ei saa muidu, kui JUMALA tahtes/Jumala Vaimus  käies.

Jeesus ütleb täna ja praegu :OTSIGE MU PALET, KUNI MA OLEN LEITAV!
TUND TULEB, KUS ÜKSKI EI VÕI MIDAGI TEHA!

Kallis kaaskristlane, SÕUA sügavamale kohale-JUMALA LIGIOLLU-Kristuse südame ligi!!!  :ba:Ja alles siis viska võrgud vette, sest siis on su tööl tõesti TASU !!!
Niikaua, kuni veel öeldakse"TÄNA", on minu ja sinu võimalus tungida sügavuti Kristuse saladuse sisse ja olla tõeliselt TEMAS selle maa sool: armastades igat inimest ja surres iseendale selle taevase armastuse pärast -Kristus meie sees. Kuidas? Kõiges meeleparanduses otsides Tema isiklikku juhtimist -Sõna Tema käest just selleks hetkeks... Võttes iga päev oma rist enda peale ja järgides Jeesust- st. Jumala Sõna.

Kuidas see h.marko teemaga või hilisemate postitustega haakub? Mulle jäi veidi segaseks. Aga jah tulge Jumala ligi, siis Tema tuleb teie ligi. Eks veebis on jube lihtne ka üksteisest mõõõõda rääkida.

Tsiteeri
ennast paremaks ja õigemaks arvates ja iseendid  pettes halvustades inimesi nende tegude pärast, kes on ometi pimeduse ja pettuse orjad

Roll Eyes kas see oli vihje h.markole või teistele, kes julgevad tõdeda või nentida et ILMAELU on ikka hukas. Tere hommikust - miks selline salvav alatoon?Huh

Kas Jumal on Sõnas halvustab patuseid, et nad vajavad meeleprandust? VT käsk suunas Kristusele - UT vabaduse täiuslik käsk suunab ka Kristusele. UT päevil on ka KÄSK ja see nimetab pattu patuks ja pühadust pühaks, alles siis saab Jumala Au Vaim tekitada inimeses patutunnetust - ilma selleta on usk - usuelu võlts ja religioon (ilma sügava ilmutusliku teadmise et minu patune eluviis hävitab mind ja see läheb mulle maksma mu hinge - igaviku). Ning kui Jumala Vaim on seda inimesele ilmutanud, on hea rääkida inimesele Jumala armastusest ja päästeplaanist, mis näitab tee välja - UUE LOODU vägi ja Elu Vaimus.

Sry kui millestki valesti aru sain.

Aga alles täna lugesin paari välisuudist, mis näitasid ja üsna selgelt rääkisid ajamärkidest. Aga need on juba asjad millede eest me oma palveid küll raiskama ei pea, kas ikka suudame ära hoida neid sündmusi millest Jeesus ja paljud prohvetid Piiblis ette kuulutasid. Palve töötab ju vaid Jumala tahtes.

rutt
Uustulnuk
*

Mu Päästja elab!

« Vasta #10 on: 11.11.2008, kell 10:27 »

Tsiteeri
Tsiteeri
ennast paremaks ja õigemaks arvates ja iseendid  pettes halvustades inimesi nende tegude pärast, kes on ometi pimeduse ja pettuse orjad

::)kas see oli vihje h.markole või teistele, kes julgevad tõdeda või nentida et ILMAELU on ikka hukas. Tere hommikust - miks selline salvav alatoon? Huh
EI!!! See ei olnud mõeldud salvava vihjena minu poolt. Vabandust, kui väljendusin puudulikult. See sulgudes olev lausekatke oli mõeldud selgitusena eelnevale väljendusele- kuidas me(kristlastena) ennast tavaliselt rahulikuks sunnime.
Toon veelkord ära kogu lause. Siis näete isegi:
Tsiteeri
Jeesus ei taha, et me ennast rahulikuks sunniksime (ennast paremaks ja õigemaks arvates ja iseendid  pettes halvustades inimesi nende tegude pärast, kes on ometi pimeduse ja pettuse orjad) seda kõike nähes, vaid Ta tahab anda meile oma RAHU, mis on üle kõige mõistmise
.

Ja veel:
Tsiteeri
Palve töötab ju vaid Jumala tahtes.
AAMEN.
Ja see et me teeksime eestpalvet kõikide inimeste pärast ongi Jumala tahe:
1Tim 2:1Ma kutsun siis üles anuma, palvetama, tegema
eestpalveid ja tänupalveid kõigi inimeste eest,
2kuningate ja kõigi ülemuste eest, et me võiksime elada vaikset
ja rahulikku elu kõiges jumalakartuses ja väärikuses.
3See on hea ja meeldiv Jumala, meie Päästja silmis,
4kes tahab, et kõik inimesed pääseksid ja tuleksid tõe tundmisele.

LXX
Moderaator
Tegija

Vastust: 827

Jeesus elab!

« Vasta #11 on: 12.11.2008, kell 13:45 »

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #12 on: 15.11.2008, kell 08:05 »

Tsiteeri
EI!!! See ei olnud mõeldud salvava vihjena minu poolt. Vabandust, kui väljendusin puudulikult. See sulgudes olev lausekatke oli mõeldud selgitusena eelnevale väljendusele- kuidas me(kristlastena) ennast tavaliselt rahulikuks sunnime.

OK sain pihta.

Ole õnnistatud ...  Smiley

Monte Cristo
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

Vastust: 164

Temas oli elu ja elu oli inimeste valgus...

« Vasta #13 on: 23.11.2008, kell 20:51 »

Jah, kallid vennad-õed, palve töötab Jumala tahtes. Jumala tahet saab õppida Tema Sõna kaudu ja Püha Vaim peab ilmutama erilisi olukordi ja vajadusi.
Piiblis on õige inimese palvest toodud ära Eelija juhtum. Eelija palus kangesti, et ei sajaks vihma ja kolm ja pool aastat oli põud. Eelija palve tegelikult ütles nii: Jumal, anna sellele rahvale nälga ja puudust, anna kannatusi ja probleeme! Ja Jumal andis. Selle tulemusena rahvas parandas meelt ja siis Eelija palus vihma ja Jumal andis! Eelija oli samasugune nõder inimene nagu meiegi ja tema vägev palve seisnes selles, et ta tundis Jumala südant ja mõtet ning palus vastavalt sellele.

Kui meil on omaks võetud ainult teatavad "positiivsed mõttemallid", ei suuda me kunagi Eelija kombel palvetada. Las Jumala Sõna vabastada meid nägema Tema mõtted ja teid.

Sest Tema täiusest me kõik oleme saanud ja armu armu peale!
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #14 on: 23.11.2008, kell 21:39 »

Väljas möllab metsik torm, tuisuvaalud kerkisid hommikust alates - peale lõunat läks aga tõeliseks mölluks. On olukordi, kus me saame - võime paluda ka isegi ilma eest, olen näinud ja kogenud kuidas ilm muutub palve peale.

Täna aga meil jäi üleüldse nö. regulaarne jumalateenistus koguduses ära jubeda ilma tõttu. Mul ei olnud kordagi mõttes paluda ilma pärast, palusin pigem et keegi külaline ja juhukülastaja ei tuleks maanteedele ekstremet mängima. Palusin taevaisa, et ta annaks tarkust, kui läksin asju ajama et millist teed kaudu minna (mitu võimalust) et ma kuskil kinni ei jää. Palusin tarkust, et kas oleks midagi mida kinni panna, tihendada, üle vaadata et miski ära ei lenda sellise tormiga . pole sellist ammu näinud.
On asju mille eest paluda, mille eest mitte, on olukordi mille eest vahel paluda ja vahel mitte - KÕIK TÖÖTAB vastavalt selle aja ja tunni oludele ja mis on Jumala tahe selles asjas. Ärge võidelge tuulega ja jookske tühja, järgige Jumala tahet! Kõik olukorrad meie ümber siin neetud planeedil ei ole täiuslikud aga ometigi me võime oma aega säästa ja pingutust paluda õigete asjade pärast ja mitte raisata aega vales suunas - ja just Jumal meie südames juhib meid mille eest paluda!

On asju mis pole meie rida ja BUSINESSE - asi - SIMPLE! Kallid Piibel räägib lõpuaegade teatud asjade selgetest ajamärkidest ja sündmustest mis saavad ja PEAVAD esile tulema. Meie palved oleks vaid plõksimised Jumala tahtest pealegi väljas.

MITTE MEIE PALVED ei muuda asju ja olukordi vaid Jumal kes vastab palvetele!

M.Cristo näide on üsna huvitav ja tasakaalu toov, seni kuni palume küll majanduse, oma säästude, töökohtade jms. pärast. Mu elus ja teenismistöös on palju kordi olnud, kus Püha Vaim tuleb palves mu üle või mõnel koosolekul kus palun - palume et sündigu need asjad kas heas või halvas. Oma lähedaste pääste pärast olen palunud, pöördugu nad heas - heal ajal aga kui Jumal muidu ei saa, siis las nad leiavad sind milles iganes ja kasvõi halval ajal, aga et nende HING päästetaks et vaim pääseks!

Leheküljed: [1] 2 | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam