Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 23:30
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Moslemid ja katoliiklased parandavad suhteid « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Moslemid ja katoliiklased parandavad suhteid  (Loetud 3678 korda)
Ted
Külaline


E-mail
Moslemid ja katoliiklased parandavad suhteid
« on: 04.11.2008, kell 22:20 »Ei tahtnud hakata uut teemat tekitama, leian, et see artikkel sobib ka siia teemasse.

http://www.postimees.ee/?id=46177

Mida arvata?
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Moslemid ja katoliiklased parandavad suhteid
« Vasta #1 on: 05.11.2008, kell 08:57 »

Ted liigutasin teema siiski omaette teemaks, kuna oli just enne mõte et seda uudist võiks eraldi kajastada, kuna see on väga oluline.

Mida siis ikka arvata? Ühesõnaga euroopas on maad pehmendamas New Age vaim. Nimelt saab antikristus valitsema läbi valeprohveti ja suure hoora. Viimase kandidaate on mitmeid aga paljud Jumala prohvetid ütlevad, et see suur hoor on langenud kirik! Valeprohvet aga new age ning spiritismi teel suur väge omav meedium (võib olla tavaline kas poliitik või uskude kokku keevitaja).

See on kallid AJAMÄRK! Ilmutuseraamat ütleb otse, et saab üks linn hävima ja kõik kes seal elavad ja seal ümber elavad need põgenegu! See toimub peale koguduse ülesvõttu ja selleks linnaks võib olla ROOMA! Nimelt katoliiklus ja islam teevad lepingu ja nad tunnistavad et teenivad ühte Jumalat. Selle jama pühib maapealt aga Jumal ise või siis äärmus islamiliikumine, kes paigaldab Rooma linna kohver tuumapommi ja see linn pühitakse maapealt. Ilmutuseraamatus on üsna selgelt ja arvestatava tekstimahuga sellest juttu!

Veidi infot leiad siit:

Saabuv pimeduse tund - ONLINE RAAMAT

Kel silmad näha ja kõrvad kuulgu see nähku ja kuulgu - mis on toimumas!

Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam