Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 11:27
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Abielu, naistejutud, meestejutud  |  Kuidas võita naise südant? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Kuidas võita naise südant?  (Loetud 4480 korda)
nitro
Usaldatav foormulane
Algaja
**
Offline

Vastust: 64


Asjad, mida ihaldad, õpi neid!!!


Kuidas võita naise südant?
« on: 22.11.2008, kell 16:26 »

Tere,
selline teema siis. väga aktuaalne ja aegumatu. Ma usun, et, kes siin kõige rohkem rääkima peaks, on naised - eks?

>> Mehed, ootan teie kogemusi selle ala pealt, nii läbi kukkumisi kui ka õnnestumusi.
>> Naised, kuidas teile läheneda. Mis teile meeldib (luuletused, pühendatud laul, kingitused...)? Kuidas alustada?
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Kuidas võita naise südant?
« Vasta #1 on: 23.11.2008, kell 20:35 »

 laugh

Igasugused KOHTAMISTE ja VALLALISTE õpikud ja manuaalid on kenad asjad ja tarkuseterade kogumikud annavad sellist baasteadmisiaga siiski on elu piisavalt omamoodi ja iga olukord on küllaltki erinev ning samuti iga naine erinev.

Laias laastus on loomulikult sellised äraproovitud ja universaalsed tõed nii vallalistele kui ka abielumeestele, et mida naised tahavad. Ja kui neid kirja panema hakata, siis ei mahutaks seda mitte mõnele raamatule vaid mõnekümnele või mõnesajale.

Cool

Aga kui nüüd teema pealkirja mõelda:  Kuidas võita naise südant? siis mul tekkis kohe selline küsimus-vastus mõte.

Nimelt kui sa tahad liigutada mitte pinnapealset meeli - tähelepanu jms. vaid midagi sügavamat st. südant, siis on vaja:

1) Leida naine kes südamega mõtleb, kel läheb korda süda ja südamega asjadega võtmine. Me ümber ka usurahva juures on nii palju pinnapealsust ja kergemeelsust. Seega on see oluline mõte - ja siin aitab ka mõni kirjakoht: ilu on kaduv ja võluvus on vahel petlik aga NAINE KES JEHOOVAT KARDAB ON KIIDUVÄÄRT (oli vist nii see kirjakoht).

2) Samuti kui sa tahad südant võita nagu mainisin veidi sügavamalt püüda, siis pead sa kasutama vastavat sööta! Nimelt kalamehena tean et vahel on suured kalad sügavas ja et neid püüda vajad sa teistsugust sööta kui pinnapealt viidikaid noppides. Seega vajad sa sööta, mis LIIGUTAB SÜDANT. See on midagi enamat kui pinnavirvendus ja vaid välised asjad.

Aga kõige õigem on see, et küsi ise mis talle meeldib või kui oled vallaline "uuri välja".

R.Crusoe monitoorib ka seda teemat, kuna ma ei ole saarel üksi  Roll Eyes
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam