Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
20.02.2018, kell 17:41
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  MITMESUGUST - erinevad rubriigid  |  Piibel ja Lõpuajad  |  Tunne lõpuaja märke! « eelmine järgmine »
Leheküljed: 1 2 [3] | Liigu alla
Autor Teema: Tunne lõpuaja märke!  (Loetud 27665 korda)
Jaakko
Külaline


E-mail
Re:Tunne lõpuaja märke!
« Vasta #30 on: 25.07.2006, kell 22:45 »

Mt 24: 4Ja Jeesus vastas neile: "Vaadake, et keegi teid ei
eksitaks!
5Sest paljud tulevad minu nime all, öeldes: "Mina olen
Kristus!" ja eksitavad paljusid.

6Aga kui te kuulete sõdadest ja sõjasõnumeid, siis
vaadake, et te ei ehmu, sest see kõik peab sündima, kuid
veel ei ole lõpp käes.
7Sest rahvas tõuseb rahva vastu ja kuningriik kuningriigi
vastu ja on näljahädasid ja paiguti on maavärinaid.
8See kõik on aga sünnitusvalude algus.

9Siis antakse teid ahistusse ja teid tapetakse ja te saate
kõigi rahvaste vihaaluseks minu nime pärast.
10Ja siis pahandavad paljud ja reedavad üksteist ja
vihkavad üksteist.
11Ja palju valeprohveteid tõuseb ja need eksitavad paljusid.
12Ja kui ülekohus võtab võimust, jahtub paljude armastus.
13Aga kes peab vastu lõpuni, see pääseb.
14Ja seda Kuningriigi evangeeliumi kuulutatakse kogu
ilmamaale, tunnistuseks kõigile rahvastele, ja siis tuleb lõpp.

Nii siis loeb Piiblis ja eks see olegi ühelt küljelt päris kurb lugu, aga teiselt küljelt siiski julgustatav lugu! Ma ise mõtlen tihti selle peale millise soovi Jeesus andis Saulusele Damaskuse teel, kunas Ta ilmus talle. Mitte eriti edukat elu: Ap 9:15Aga Issand ütles talle: "Mine, sest tema on mul
valitud tööriist minu nime kandma rahvaste ja kuningate ja
Iisraeli laste ette,
16sest mina tahan talle näidata, mida kõike ta peab
kannatama minu nime pärast." Undecided

Võib-olla läks natuke eemale sellest "Tunne lõpuaj märke!"-loost see viimane koht, aga mis meie ise ootame ees olevat elu olevat? Edu, lihtsat elu ja muid selliseid asju..Ilmtingimata ka need ei ole keelatuid asju soovida enda kohale, aga arvan et kõige tähtsam on olla ustav sellele mis Issand räägib Piiblis ja jälgida seda ja nii inimene siis kindlasti pääseb.
Logged
mhanna
Külaline


E-mail
Re:Tunne lõpuaja märke!
« Vasta #31 on: 16.08.2006, kell 09:31 »

millal siis see lunastusaeg saabub?
kaks tuhat aastat on seda juba oodatud...

täitsa õige! ongi oodatud. Jumal on saatnud lõpuaja märke läbi ajaloo alates Jeesuse taevaminekust. ja Piibel on ju lugemiseks olnud inimestele täpselt sama kaua. järelikult Jumal tahabki KOGU AEG inimesi panna mõtlema sellele. (ja et sa korda seaksid oma suhteid ja asju.) ja kui sina näiteks natukese aja pärast ära sured, siis sa lähed ikkagi taevase kohtu ette, olgu teistel siin maa peal muidu-aeg või lõpuaeg.  selge?    Huh
Logged
omanik
Külaline


E-mail
Re:Tunne lõpuaja märke!
« Vasta #32 on: 07.11.2006, kell 05:46 »

nujah...ega Jeesus pole vanat testamenti tühjaks tegema tulnud...
ja pealegi pole Jumal ennast muutnud....ja kui sa tahad ütelda,et seoses Jeesuse tulekuga prohveteid enam ei ole,siis tasuks meelde tuletada,et Jeesuse taeva mineku ja Püha Vaimu välja valamisega kõige liha peale läks täide tõotus:
Jl 3:1
Ja pärast seda sünnib,
et ma valan oma Vaimu
kõige liha peale.
Siis teie pojad ja tütred hakkavad ennustama,
teie vanemad uinuvad unenägusid nähes,
teie noored mehed näevad nägemusi
.
ja:
Jh 16:13
Aga kui tema, Tõe Vaim, tuleb, juhib ta teid kogu tõesse, sest tema ei räägi iseenesest, vaid ta räägib, mida kuuleb, ja ta kuulutab teile tulevasi asju.


niisiis on täiesti võimalik,et Jumal enne "otsade kokku tõmbamist" annab teada oma rahvale oma plaanid...

a samas ma saan aru,et tuleb olla kindel oma veendumustes....

Siis valatakse välja Püha Vaim kõigi ilma inimeste peale(kes seni Jumalast ega Jeesus Kristusest midagi kuulnud ei olnud)?
Kui see nii tore on milleks siis Jeesuselapsed pidid kogu oma elu vagatsema. Teatavasti pole selliselt vaoshoitult elada kuigi kerge.
Logged
StrikeTheDark
Usaldatav foormulane
Algaja
**
Offline

Vastust: 74


Oot ma mõtlen veel...


WWW
Vastus: Tunne lõpuaja märke!
« Vasta #33 on: 20.07.2007, kell 16:29 »

AAMEN!

Kui te näete pilve tõusvat lääne poolt, siis te kohe ütlete: Raske sadu tuleb! Ja see sünnib nõnda. Ja kui te näete lõunatuult puhuvat, siis te ütlete: Kuum tuleb! Ja see sünnib nõnda. Te silmakirjatsejad! Maa ja taeva nägu te oskate mõista, aga kuidas te ei mõista sedasinast aega?
(Lk. 12,54jj)

Me elame lõpuaegadel ja Jeesus hoiatab meid, et me peame endale sellest aru andma. Tunda ilmamärke ning sellest järeldusi teha ja mitte mõista aja tunnusmärke on silmakirjalik! Lugege Jumala Sõna ja otsige kinnitust lõpuaja märkidele, sest meie lunastus läheneb Smiley
Logged
Andrus
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 355

määä


Vastus: Re:Tunne lõpuaja märke!
« Vasta #34 on: 21.07.2007, kell 01:19 »

täitsa õige! ongi oodatud. Jumal on saatnud lõpuaja märke läbi ajaloo alates Jeesuse taevaminekust. ja Piibel on ju lugemiseks olnud inimestele täpselt sama kaua. järelikult Jumal tahabki KOGU AEG inimesi panna mõtlema sellele. (ja et sa korda seaksid oma suhteid ja asju.) ja kui sina näiteks natukese aja pärast ära sured, siis sa lähed ikkagi taevase kohtu ette, olgu teistel siin maa peal muidu-aeg või lõpuaeg.  selge?    Huh

Täiesti nõus. Mind aegajalt häirib, kui liialt pööratakse tähelepanu sellele, et kui täpselt saab või ei saa ilmutuse raamatu tegelasi kõrvutadata tänapäeva riikide ja juhtidega. Enamus sellest on spekulatsioon, mida on proovitud uuesti ja uuesti läbi ajaloo. Kõige olulisem ei ole meile niivõrd piiblis toodud sündmuste ajastatuse ja tõlgendus oskus, vaid asja sisu, et me oleksime valmis ja et me seaksime oma asjad korda.
See et prohvetid ütlevad et kõik on kohe sündimas, peaks valmistama inimeste südameid, kuid meie jaoks tundub see veniv olevat, siis tähendab see Jumala armu ja ükskord on kõigi asjade ots ikkagi käes ja siis tundub et need mõned tuhanded aastat selle tsivilisatsiooni eksistentsi on nagu mõni viiv.. hetk.
Nii, et kui homme on viimne päev, siis täna veel istutame õunapuu?
Logged
hmm
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 90Vastus: Tunne lõpuaja märke!
« Vasta #35 on: 14.11.2013, kell 23:09 »

Hesekieli surnuaed uuesti rappumas
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=HfEZeFOQK5U

Päris huvitav
Logged
hmm
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 90Vastus: Tunne lõpuaja märke!
« Vasta #36 on: 03.06.2014, kell 23:15 »

WOW!! Fox News Asks are 4 BLOOD MOONS A Sign of END TIMES APOCALYPSE?
https://www.youtube.com/watch?v=aN-XFB8d_zs&feature=player_detailpage
Logged
Leheküljed: 1 2 [3] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam