Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 23:31
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Mees müütas oma hinge Ebay oksjonil! Mida järgmiseks ... « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Mees müütas oma hinge Ebay oksjonil! Mida järgmiseks ...  (Loetud 3708 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Mees müütas oma hinge Ebay oksjonil! Mida järgmiseks ...
« on: 16.12.2008, kell 17:49 »Alles olid uudised, et keegi see ja teine müüs Ebays (ülemaailmne KuldneBörs loe väga suur kuulutusteleht - keskkond) oma elu, nime, identiteeti jms.

Nüüd on asi õite hulluks läinud ja inimesed püüavad müüa lausa hinge. See iseloomustab selle materjalistlikku ajastut ilmekalt - et hing on mingi x asi - väljamõeldis - meist lahusolev mingi aura vms.

Purgis on ennegi müüdud Hillary Clintony hinge jms.

Aga nali naljaks, hinnaks pani siis 1 000 000 dollarit! tegelikult on inimesel hing nimelt, me oleme Aadama lapsed ja me oleme vaimsed olendid - Jumal puhus meisse eluõhku - hingust, mis tegi inimesed igavesteks olenditeks!

Inimene on VAIM, tal on HING ja ta elab IHUS! Elavad Hinged tähendab erinevad indiviidid - persoonid - isiksused - saatused. Oma hinge peaks sa väga hoidma, sest sa seda ka oled!

Muide kas teadsid, et Piibel räägib et sul on HINGE - VAENLANE! Hingevaenlane kurat - saatan, kes soovib et sa kaotaks elu ja siseneks koos temasse igavesse piina - põrgu!

Füüsilise surmaga ei lõppe kõik ega midagi, see on üleminek teise tasandile - mõõtmesse, vaimumaailma - mida me füüsiliste silmadega ei näe! Jumala maailm ja tasand on veel reaalsem, kui see kõikuv, hallitav, koi ja rooste rikuvad füüsiline tasand - maailm.

PÄÄSTA OMA HING - ankurda see Jeesusse Kristusesse, uskudes Tema nimesse!


----------------------------------------------------------------

Postimees ONLINE kirjutab:

EBay keeldus müümast mehe hinge
16.12.2008 09:02

Oksjonikeskkond eBay keeldus müümast oma elust tüdinenud mehe hinge.
24-aastane Dante Knoxx pani eBaysse kasutatud asjade alla kuulutuse, et müüb oma hinge alghinnaga 25 000 naela (435 000 krooni), kirjutab metro.co.uk.

EBay aga võttis kuulutuse maha,  kuna see läks vastuollu firmas kehtestatud reeglitega.

«Ei saa müüa midagi sellist, mis ei ole füüsiline. Sellesse kategooriasse mahuvad vaimud, kummitused ja ka hinged,» selgitati mehele.

Kuulutuses seisis: «Kunstiülikooli lõpetanu soovib müüa oma hinge, kuna ta kodukohas Dosertis ei ole talle sobivat loomingulist tööd».

Knoxxi sõnul käis tema pakkumist vaatamas 200 inimest ja on pettunud, et mitte keegi neist ei tahtnud tema hinge endale.

«Sain hulga e-kirju, milles küsiti, kas mu pakkumine on tõsine. Kirjutasid ka mõned usklikud, kes soovitasid mul sellest loobuda,» meenutas mees.

Loe lisa:

EBay keeldus müümast mehe hinge

 Shocked   Roll Eyes    Lips Sealed

Loe ka inglise keeles:

Man selling his soul on eBay for $1 millon
Logged

hmm
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 90Vastus: Mees müütas oma hinge Ebay oksjonil! Mida järgmiseks ...
« Vasta #1 on: 28.08.2012, kell 00:10 »

vabandust, aga ajas naerma laugh
Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam