Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 10:25
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Vaba teema  |  Vaba mikrofon  |  Võimalus lüüa kaasa heas töös - jumalariigitöös, abistada hea sõnumi levitamisel « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Võimalus lüüa kaasa heas töös - jumalariigitöös, abistada hea sõnumi levitamisel  (Loetud 4570 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Võimalus lüüa kaasa heas töös - jumalariigitöös, abistada hea sõnumi levitamisel
« on: 10.01.2009, kell 19:03 »
Aita kristlikke tekste sisse toksida!

Aastal 2001 sai alguse kristlik teenimistöö KristlikMeedia. Selle 7 aasta jooksul oleme palunud meeskonda abilisi ja seisnud usus. Ja Jumal on ka andnud abilisi, kes aitasid või aitavad praegugi. Jumal on andnud ja annab veel ka palvepartnereid (kanna seda teenimistöös palves - täname!). Jumal on andnud ja annab partnereid - toetajaid (finantsid). Samas on mitmed tööd ja projektid veel arengufaasis, kuna väikse meeskonnaga on ka ettevõtmised piiratud. Olen ise seisnud Jumala ees ja küsinud, Isa taevas paljudel on arvutid ja oskus klaviatuuril klõbistada ning on ka internet aga kas nad neid - seda andi ja võimalust ka targasti ja Sinu riigi heaks ja kasuks kasutavad. Vaimus on vahel kurbus - kristlased passivad helesiniseid ekraane ja istuvad maailma katkiste kaevude ääres (misiganes saidid - kodulehed - infokogu), kui see on kõik mida nad oma arvuti - oskuste jms. teevad.

Jumal õnnistas sind, et sa võiks olla õnnistuseks!

Nimelt sul on arvuti - kena! Sa oskad selle taga midagi teha - kena! Sul on seal mingi teksti toksimise - töötluse programm (nagu Microsoft Word või Open Office) - kena! Sul on interneti võimalus - kena! Sul on mõnel õhtul nädalas tunnike aega teha jumalariigi tööd - kena! Sa ei taha lihtsalt oma aega surnuks lüüa oma arvuti taga (kollates netis, lugedes ajalehti jms.) - kena!

Siis aita kaasa - panusta jumalariigi töösse - kristlikku teenimistöösse, et HEA SÕNUM võiks olla ka võrgus - internetis!

On palju tekste, mida tahaks arvutisse saada. Pool neist on skänneeritav kui on skänner saab kiiremini + mingi soft mis aitab teksti parandada jms.). Kuid osa on vanemad trükid - trükised ja neid peab kahjuks käsitsi sisse toksima.

Oleksime huvitatud veel vanematest artiklitest: Elu Sõna leht, Eesti Kristlik Ajaleht, häid kirjutisi vanematest Hüüdja Häälest, Ajakirjast Valgus vanematest numbritest artikleid jms. Suurel osal neist väljannetest on elektroonilised arhiivid hävinenud.( Mitteoodatud on inimeste tunnistused - eluloo - isiklikud ja nimedega - artiklid jms. mida vanemad väljaanete arhiivid ei olnud ka nõus andma kasutuseks.) Toimetused ise ka ei tea kuhu asjad kadusid!

Võid ka omal käel ja algatusel (mis sind õnnistas või aitas, toksi need arvutisse ehk elektroonsel kujul tekstiks!).

kmeedia(ät)usk.ee sellele aadressile võib saata kristlikke tekstimaterjale. Hea oleks kui all oleks ka autori nimi ja kust see asi pärineb! Samas osade vanemate materjalide juures ei saa seda enam kindlaks teha.

Artikleid - tekstimaterjale ootavad mitmed erinevad kristlikud kodulehed: vaata nimistut www.usk.ee  Seni on meie kümmekond kristlikku lehte olnud väga hajutatud, üks siin ja seal, lähitulevikus muutub mitu asja ja paljud asjad koonduvad ka suuremale keskkonnale - suurele kodulehele või portaalile.

See läkitus ei ole kirjutatud lihas või hingelise abipalvena vaid see on läkitus Isalt. Ma tean vaimus - südames, et see kes peab see loeb seda! Ja tean ka seda, et on neid kellede koht - kutse on meie meeskonnas abistada oma andidega (tõlgid, teksti korrigeerijad - õigekiri jms., webmasterid, PHP koodi tundjad, adminid - abilised hallata saite . portaale).  Oma koht - nimelt lisaks kohaliku koguduse tööle võib anda alati oma panust kristlike teenimistöösse, kui see on südames - kõik ei keerle vaid kohaliku koguduse ümber nagu vahel mõned pastorid kuulutavad!).

Jumal õnnistagu armas sõber! Ärgu su vasak käsi teadku mida parem teeb, igaüks andku nõnda nagu südames on otsustanud. Kui Jumal on pannud su südamesse või miskit kerkis su südames esile ära hakka mõistuselt luba - heakskiitu küsima st. lõplikku sõna - JÄRGI SÜDANT! Ma tajun vaimus mitmeid on kutsutud vähesed valitud - vaid üks osa vastab kutsele - öeldes OK Isand siin ma olen kasuta mind - ma tahan Sinu jaoks - Evangeeliumi Sõna jaoks midagi teha oma andidega - vaba ajaga - näed isegi arvutiga jms.

KristlikMeedia teenimistöö on 7 aasta jooksul kasvanud. Teenimistöö harud ja valdkond ei puuduta enam ammu vaid internetimeediat. Oleme tänaseks trükkinud rida traktaate ja kristliku sõnumiga flaiereid ja muud meeneid. Oleme aluse pannud üsna mahuka kristliku videoteenistusele ( video.usk.ee). On veel mitmeid lisaharusid. Lähiajal on tulemas meie teenimistöö õppepäev - seminar, kus me tahame rääkida oma visioonist ja eesmärkidest, kuhu jõutud ja mis veel ees. Kellel huvi võib meiega ühendust võtta!

1.Te.2,4 vaid nõnda nagu Jumal on meid arvanud kõlbavaks usaldada evangeelium meie kätte, nõnda me ka räägime, ei mitte, nagu tahaksime olla inimestele, vaid Jumalale meelepärast, kes katsub läbi meie südamed.

Oleme ka kristlik teenimistöö allharu mis sai alguse juba 1995 ja on tänaseni olnud väga stabiilne õpetuslikult ning oma viljadega. Ma usun, et see võib olla hea teenimiskoht - paik ka sinu jaoks. Me räägime ajast, panusest ja ressursidest LISAKS sinu kohaliku koguduse tööle. Me ei võta kelleltki vastu KÜMNIST - see kuulub sinu kohalikku kogudusse!

Meil on visioon ja siht ning oleme selle poole teel ning koos Jeesusega me suudame lüüa laineid ka virtuaalmaailmas - on neid kellele tuleb viia evangeelium TUNNISTUSEKS ja on neid, kelledele tuleb viia päästeks!

Üheskoos suudame seda visiooni täide viia. Tänaseks oleme näinud saanud palju tagasisidet, kus inimesed said tõuke KristlikMeedia kodulehtedelt, kes leidis ka tee kogudusse, kes sai õnnistatud või vabaks!

Ap.12,24 Aga Jumala sõna kasvas ja levis.

KristlikMeedia

E-mail: kmeedia[ät]usk.ee
Web: kmeedia.usk.ee

Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Võimalus lüüa kaasa heas töös - jumalariigitöös, abistada hea sõnumi levitamisel
« Vasta #1 on: 16.09.2009, kell 08:16 »

UP! Teema värskendus ...

Tsiteeri
Oleksime huvitatud veel vanematest artiklitest: Elu Sõna leht, Eesti Kristlik Ajaleht, häid kirjutisi vanematest Hüüdja Häälest, Ajakirjast Valgus vanematest numbritest artikleid jms. Suurel osal neist väljannetest on elektroonilised arhiivid hävinenud.( Mitteoodatud on inimeste tunnistused - eluloo - isiklikud ja nimedega - artiklid jms. mida vanemad väljaanete arhiivid ei olnud ka nõus andma kasutuseks.) Toimetused ise ka ei tea kuhu asjad kadusid!

Sügis on tulemas, vihma kallams, pimedad õhtud ja aeg võtta vanu usuajakirju ja -ajalehti riiulilt vms. ning mõne elumuutva artikli sisse toksida ja saata kmeeda(ätt)usk.ee meilile. Löö kaasa ... oleme hetkel artiklipanga kogumise faasis, uus keskkond (artiklikogu) saab olema üsna suur ja usun õnnistuseks tuhandetele lugejatele.
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Võimalus lüüa kaasa heas töös - jumalariigitöös, abistada hea sõnumi levitamisel
« Vasta #2 on: 04.01.2012, kell 22:17 »

UP! Teema värskendus. Kabinetis seisab riiulis terve posu kristliku ajakirja VALGUS numbreid, milles on väga head lugemismaterjali, millest võiks paljud veel osa saada.

Vaja oleks head tahet, arvutit, klaviatuuri ja aega ...

Roll Eyes
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam