Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 10:23
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Vaba teema  |  Vaba mikrofon  |  Video põrgust! Alarmeerivad märgid Willow Creek Community liikumise suhtes? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Video põrgust! Alarmeerivad märgid Willow Creek Community liikumise suhtes?  (Loetud 9121 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

Sugu: Mees
Vastust: 5778

Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga

Video põrgust! Alarmeerivad märgid Willow Creek Community liikumise suhtes?
« on: 13.01.2009, kell 10:24 »

Kõik sai alguse CLUB 700 saade põrgu temaatikal

Juba paar aastat tagasi kui Eestit vallutas EESMÄRGIST JUHITUD ELU maania, pani Jumal süamele uurida selle liikumise tausta ja enne õpetuse sisseahmimist lugeda, mida tunnustatud piibliõpetajad ja prohvetid on ehk midagi öelnud kas siis tunnustavat või hoiatavat.

Üllatuseks leidsin nii mõndagi hoiatavad, mis tegi ettevaatlikuks. Sinna see asi jäi ...

kuni millalgi puutusin jälle selle nimega Willow Creek Community Church jms. ning alarmeerivaid märke tuli riburadamisi.

Ok jagan teile ühte Club700 videot:

Klubi 700 - Saade põrgust soome keelsed subtiitrid

Seda videot saab ka endale alla laadida
Nõrgem video kvaliteet MPG (152Mb)
Kõrgem video kvaliteet WMV (386Mb)

Mind teeb murelikuks Willow Creek Community Church pastori Rev. Bill Hybels sõnavõtt (vaata 3:50)

Vabatõlge oleks siis:

" Ma ei usu et tänapäeval saab inimesi hirmutades uskuma. Usun et taktikaliselt (evangeelne strateegia) ON PAREMAID viise saada mittehuvitatuid huvituma Jeesus Kristusest!"

Kas keegi tõlgiks peale tema lauset Willow Creek Community liikumise kohta - seda oli kuidagi õõnes ja  KOHUTAV lugeda! Lisage siia teemasse, tema jutu järgne info asjadest!

See peene-salakaval õpetus ja liikumine on oma kombitsad juba ka meie maale ajanud. Püha Vaim aastatid tagasi hoiatas prohvetlikult salakavalate modernsete õpetusliikumiste suhtes. Kus heidetakse kõrvale Jumala Sõna selged juhtnöörid (kuidas teha asju kohalikus koguduses) ning mugandatakse asju kaasajaga!

vend R.Crusoe

pupsik
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

Vastust: 239

Oot ma mõtlen veel...

Vastus: Video põrgust! Alarmeerivad märgid Willow Creek Community liikumise suhtes?
« Vasta #1 on: 14.01.2009, kell 10:30 »

Kas keegi tõlgiks peale tema lauset Willow Creek Community liikumise kohta - seda oli kuidagi õõnes ja  KOHUTAV lugeda! Lisage siia teemasse, tema jutu järgne info asjadest!

"Bill Hybelsit peetakse otsijasõbraliku kirikliku liikumise juhiks. Tema Willow Creek kirik, mis asub Chigago lähedal, tõmbab ligi tuhandeid inimesi ja on sünniatnud sadu samasuguseid kirikuid. Üks nendest kannab nime Spring Branch ja asub Virginia Beachil Virginias. Kiriku netileheküljel kuulutatakse, et üks põhjus, miks inimestele kirik ei meeldi on see, et pastorid tekitavad inimestes tundeid, et nad on rumalad ja süüdlased.

Kuidas nad tekitavad selliseid tundeid?
(vatsab Michael Simone Spring Branch kirikust)"Usun, et pastorid võivad seda teha vahel täiesti teadmatult, öeldes, et sa ei tee seda- või ,et see, et sa teed nii, on vastuolus kõigega, mis Piiblis on kirjas."
Simone usub, et inimesed, kes tulevad tema kirkusse, tahavad teada, kuidas nende elu ja abielu võiks paremaks muutuda. Ta on isegi pidanud jutluse teemal "Seks linnas". Ta ütleb, et jutlus patustest karmi Jumala kätes ei tööta tänasel päeval, mil suurel osal ameeriklastest paistab olema kõike küllalt."Täna oleks jutluse teemaks- olin puhkusel ja tundsin ennast sisemiselt tühjana."

Hybels märgib, et Jeesus ei kasutanud sama evangeelset lähenemist kõikide enda poolt kohatud inimeste puhul. Kui ta oli naisega kaevul, hakkas ta lihtsalt veest rääkima. Ta ei hakanud rääkima põrgust. Ta hakkas rääkima veest. Rikka noormehega ta rääkis rahast. Nikodeemusega ta rääkis seadusandlusest. Ta teadis alati kuidas luua kõigepealt head suhted ja siis juhatada neid vestlusse, mis viib tõe esile toomisele.

Me peaksime tegema samamoodi. Kriitikud on nõus, aga lisavad, et see vestlus peab mingil hetkel sisaldama tõde nende inimeste igavesest saatusest, kes hülgavad evangeeliumi.

Dr. Paige Patterson: "Evangeeliumi jõud on Jumala Sõna. Seda ei ole meetodid ja tehnikad, mille taha peidetakse evangeelium. Evangeeliumit ei ole tarvis kui ei ole kohut ega ole vaja seadust kui Jumal ei mõista kohut. Kui ei ole viimast kohut, kui põrgut ei ole olemas, siis milleks on vaja evangeeliumit? Evangeelium ütleb, et oleme päästetud tulevase viha alt."

Bill Hybels:" Kas me oleme vastutavad terve Kristuse evangeeliumi õpetuse eest? Loomulikult! Kui keegi ei tee nii, siis Piibel ütleb selgelt, et ta peab kord sellepärast vastust andma Jumalale."
Isegi Hybels nõustub, et Jumala vihast ei räägita evangeelsetest kantslitest tänapäeval enam samamoodi kui varemalt.

Kuidas pastorid võivad jutlustada sellest, millele viidati, Jumala plaanina ja mitte pahandada/solvata inimest?
Dr.Paige Patterson: "Kui oled nende pastor ja mitte vaid jutlustaja ja nad teavad, et oled olemas nende jaoks, on imekspandav kui palju neid kõvasid sõnasid nad on valmis kuulama. Me ei lisa solvanguid evangeeliumisse, aga kui võtame ära midagi, mis seal juba on, siis me solvame Jumalat ja me solvame Kristust ja me ei kuuluta kogu Jumala plaani."
Filosoof
Uustulnuk
*

Vastust: 2

Minu sigantuur - Ma mõtlen veel ...

Vastus: Video põrgust! Alarmeerivad märgid Willow Creek Community liikumise suhtes?
« Vasta #2 on: 31.01.2009, kell 12:01 »

Rahu teile!
Willow Creek on üks huvitavaid näiteid ja seda kasutatakse tihti edukate koguduste mudelile viitamise puhul. Et nii ja nii vähesega alustati ja jõuti aukartust äratava liikmete arvuni,just kui arv- kvantiteet- näitaks,et ollakse evangeeliumi kuulutamise osas õigel teel. Ja arendades mõttekäiku edasi: oleme õigel teel, kui mitte öelda mõnest teisest õigemal sest ainsaks kriteeriumiks on koguduse kasv ja on palju neid kirikuid, kus nagu ei toimukski mingit kasvu, seega, meil on ainuõige strateegia ja efektiivsed meetodid inimeste kogudusse toomiseks! Õpetuse tuumaks on,et: tuleb rääkida õiges keeles Jacki või Maryga ja pakkuda neile personaalselt eraldi neid huvitavaid usu mudeleid. Pole midagi taunitavat,vastupidid, väga originaalne lahendus, kui rääkida töötavast metoodikast. Muideks,üks huvitav omapära on veel: kogudusse liikmeks võtmisel tehakse sinuga leping mingiks tähtajaks ja sa pead täitma neid lepingu punkte selle kehtivuse ajal. Lepingut pikendadakse jälle,kui pead aja vastu aga kui ei...siis oled kogudusest väljas. Ise nad põhjendavad seda nii,et kui inimesel on lepingulised kohustused siis inimene on rohkem motiveeritud neid täitma seal hulgas kümnis või ka liikmemaks kindlal kuupäeval. Kogu sellise mõtteviisi aluseks on see- kui töötab siis on Pühakirjaga ja Jeesuse sõnaga kooskõlas ja ei saa ju vastupidi olla,seega õige; kui ei tööta siis pole õige evangeeliumi kuulutus seega, vastuolus.
Tundub võib olla liialt must-valge, kuid selle põhjal võib iga kristlane mõelda,kas talle on vastuvõetav säärane evangeeliumi kuulutus viis ja kas asi on ainult kvantiteedis ja suurtes arvudes.
Mu meelest oleks pisikestel kogudustel vastu panna kvaliteet ja see peaks ilmnema meie pühendumuses armastada Issandat ja oma ligimesi olgu ta siis ristiinimesi põlastav ateist. Smiley     
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #3 on: 02.04.2011, kell 23:14 »

Kel viitsimist ja aega, võiks ka kaasmaalastele tõlkida selle liikumise varjupooli. Asi on tõsine, kui äri ja turundusmaailma võtteid hakatakse 1:1 kopeerima Kristuse Koguduse ehk Jumala Koguduse peale! Kuhu nii jõuab?

http://viewer.zoho.com/docs/vZcaXh

Selle liikumise võib võtta ühe venna sõnadega kenasti kokku:

Tsiteeri
he Church Growth Movement builds numbers, not centered, focused, Christians.

Soovitan kuulata raadiosaadet:

1.osa
http://www.youtube.com/watch?v=ZqSLrRdmHdA

2.osa
http://www.youtube.com/watch?v=g1HuvoZiblc

3.osa
http://www.youtube.com/watch?v=G9pgJWXpccI

See on ka üks suur rahamasin, seda tunnistab ka nende Eesti osakonna e-pood. Ma olen omaarust aastate jooksul palju näinud. Näinud jutluste CD-si ja DVD-si jms. aga see on UUS TASE!
http://www.gls.ee/2010/index.php/pood.html

700 EEK - 1tk DVD plaat! Vot see on tase ...

SEEKER FRIENDLY CHURCH

The main message almost every week is "Love" and "Grace". You never hear anything about people being accountable for themselves and the decisions they make. They dont talk about sin or hell.

The seeker sensitive movement: an egocentric evangelism, of ones self - what do I need, or desire, in order to make myself happy.

Ma olen kuulanud siit ja sealt ka meie maal mp3 jutlusi ja ka see on siin pead tõstmas erinevates kohtades!

...

h.marko
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

Vastust: 114

On ainult üks tee!

« Vasta #4 on: 03.04.2011, kell 23:18 »

Ma olen kuulanud siit ja sealt ka meie maal mp3 jutlusi ja ka see on siin pead tõstmas erinevates kohtades!

Minu isiklik arvamus pelgalt on see, et paljudel juhtudel on juba täna raske vahet teha kogudusel ja klubil ja nagu Sa just kinnitad, see tendents ainult süveneb. Ja ega klubilised sellest ise aru ei saagi, mis tegelikult toimub, sest isiklik arusaamine Sõnast ja Jeesuse õpetusest on  ümmargune null! Kui tullakse kokku, leierdatakse  ümberjutustusi teiste ja enda poolt kümneid kordi kuuldud ja räägitud lugudest armsast, andestavast ja kõikemõistvast Jeesusest, salatakse Tema vägi, tehakse ette püha nägu ja taotakse veits trummi, juuakse kohvi ning minnakse laiali...siis andke andeks, aga mina lähen parem kala püüdma - isegi kui ma ühtegi kala ei saa, saan nautida ilusat loodust ja osadust Loojaga. Aga on ka tõsiseid kohti ja andku Issand armu ja tarkust, et Tões lõpuni püsitaks, mitte sarnast saasta sisse ei imetaks!
Andrus
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

Vastust: 355

määä

« Vasta #5 on: 04.04.2011, kell 10:41 »

Marko, trummil ja kohvil pole ju iseenesest kiriku kontekstis midagi viga, samuti sobib sinna andestav Jeesus. Et nüüd aru saada mis sellise koosluse juures sind tegelikult häirib, siis võiksid sa täpsustada. Muidu jääbki mulje, et andestav Jeesus, trumm ja kohv on pahad asjad.
Romy7
Algaja
**

Vastust: 95

« Vasta #6 on: 04.04.2011, kell 12:01 »

Marko väljendas ju üsna selgesti, et klubiline ei saagi aru mis selle koosluse juures valesti on. Klubilisele võib vaid kaasa tunda, et ta pole suuteline  nägema välisest sügavamale ega nägema kogu olukorra kriitilisust. Midagi pole teha, kui ei näe...siis ei näe.
Pole ka miskit valesti trummiga ega kohviga...naudi...ole ikka jätkuvalt rõõmus...positiivne...löö trummi ja laula oma laulukesi edasi! bye2
Andrus
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

määä

« Vasta #7 on: 04.04.2011, kell 12:29 »

Ma olen harjunud asjadest korralikult aru saama ja eriti kui tehakse kriitikat, siis on aus selgitada kriitika põhjust. Sellepärast ka uurisin asja.
Lootes et sa romy ei olnud sarkastiline (mis tõsisele, olukordi kriitiliselt hindavale ja välisest sügavamale nägeva kristlase ellu väga ei sobi) siis jah, püüan olla ikka rõõmus Kristuses ja laulda Talle kiitust ning joon ka kohvi.  bye2
h.marko
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

Vastust: 114

On ainult üks tee!

« Vasta #8 on: 04.04.2011, kell 13:08 »

Andrus, see polegi antud teemat arvestades vist kriitika, vaid küllatki reaalne värk, et väliselt üritatakse kõik ilusana lasta paista ja särada, aga sisu pole mitte sama ilus. Lihtsalt võtsin asja kokku sellest vaatenurgast lähtuvalt, et kuigi need välised asjad võivad kokkuvõtteks olla kõik head, ei vii üksnes need mitte taevasse - korrektne ja higeliselt nauditav väline vorm küll on ilus, aga ilma Vaimuta ei lähe asi mitte. Paljudes kohtades rõhutatakse teatud õpetuse või Jumalateenistuse nüansse, aga jätakse teised olulised asjad sinna varju. Näiteks. Ülistus ja muusika on head asjad, aga ainuüksi sellest on vähe kasu. Armuõpetus on tore, sest Jumal ju tõesti on armuline, halastaja ja hea, aga Tal on ka teine karmim pool, mida ei tohi unustada. Armulikkus ei ole Jumala omadus, millel patueluga teadlikult ligu lasta - nii mõningi armas usklik, kellega ma olen isiklikult vestelnud, pole sinnani jõudnudki oma mõtetega, sest sellest pole lihtsalt koguduses räägitud - ka mul endal võttis sellest arusaamine aega. Ilusad lood Jeesusest on toredad ja head, aga kui need jutlused kedagi seesmise inimese poolest ei puuduta ega meeleparandust ega patutundmist esile ei kutsu, siis ei ole neil lugudel vilja, st külvati seemet tee äärde - täiesti igapäevane nähtus, või ma eksin?

Väike näide ka siia juurde, sest võib olla ma ei suuda siin kompaktselt kirjalikus vormis täpselt oma mõtet edasi anda. Mu noorem õde tuli usule ja hakkas otsima kogudust, kus käia ja kus oleks ka omasuguseid nooremaid inimesi. Õde on väga seltsiv, siiras ja tore inimene, ise elame väiksemas linnas e siis kogudusi pole jalaga segada. Nüüd selles linnas on üks tore kogudus, 50-60 inimest käib kohal, väliselt oleks justnagu kõik need ilusad asjad olemas - noored, kena ülistus, õpetuselgi pole viga jne. Probleem tekkis aga selles, et olles seal juba mitmed korrad käinud, ei näidanud keegi uue tulija vastu mittemingisugust huvi üles ega ka  teatud sellist soojust ja armastust, et oleks tekkinud kodune tunne,  et sinust hoolitakse. Kusjuures, ta ei ole esimene ja ilmselt ka mitte viimane, keda seal omaks ei võetud ja kes kurvana lahkus. See ei ole küll ehk nüüd parim näide, aga ometigi näitas meile üllatuslikult seda, et koht, mis meie arvates oleks võinud noorele inimesele olla vaimulikuks kodu, seda ei olnud. Väliselt tundus asi olevat korras, seespoolt meenutas klubi, kuhu uued liikmed eriti teretulnud polnud või ennast sellena ei tundund, e siis teoreetiliselt on juskui kõik hästi - käime koos, ülistame, palvetame ja palume koguduse kasvu pärast, aga kui juurdekasv lausa ise uksest sisse tuleb, siis meie arvates pole üks-kaks inimest pole isegi väärt meie tähelepanu. Tip-top värk!
Andrus
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

määä

« Vasta #9 on: 04.04.2011, kell 13:26 »

Ma täitsa nõustun Marko.
Samas on ka teisi äärmusi, kes lootes ähvarduste ja mitte millestki koguaeg meelepranadusele sunnivad, mis panevad jälle inimesi teise äärmusesse, hirmu ja kartuse alla. Kunagi pole liiga püha, kunagi pole "liiga üleantud" jne. Tegelikult meeleparandus on teema mida võiks täitsa eraldi käsitleda ka siin foorumis (äkki ongi tehtud).
Sinu õe kogemus on kurb küll. Ma tean et meiegi koguduses on seda probleemi juhtunud, et mõned uued pole ennast hästi tundnud. Ma siiski arvan et ehk see kogudus on tubli kogudus, kus su õde käis, lihtsalt neil, nagu meil kõigil on kasvuruumi.

Muuseas kui nüüd rääkida taas teemast, näiteks willow creek taolistest kogudustest, siis nende "turundusplaan" hõlmab ka selliseid praktilisi asju nagu inimeste vastuvõtmine, nendega tegelemine, et keegi ei tunneks kõrvalejäänuna ennast, nagu juhtus sinu õega selles koguduses. Meil kõigil on õppida ja areneda ning andku Jumal meile armu selleks!
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #10 on: 05.04.2011, kell 20:35 »

Ma ei tea millest te räägite aga mind Jeesuse jüngrina teeb ettevaatlikuks et üks kristlik ühendus ostab paganate turundusfirmalt sisse teenust - kuidas mõjutada inimesi? Olen ise aastaid turunduse, müügi ja mainekujundusega kokku puutunud seda nö. paganate keskel äris ja tõesti usurahval on sealt üht teist õppida. Aga need on vaid väline ninnu-nännu ning kui kogudus paneb rõhu sellele siis on asi pehmeltöeldes jama.

Olen seda seeker friendly liikumist silma nurgast jälginud ja lugenud ka nende õpetust. No Sõna tundval inimesel hakkab kohe vastu, kuna osad asjad ujuvad Piibellikust aluselt täiesti välja. Seeker friendly õpetus ei kasuta meeleparandusjutlusi vaid käsib meelt paranadada neil kogudustel , kes ei lase tulla ja olla patustel nagu nad on. Aga klassikaline Jumala juurde tulek on see, te patune paneb oma patud Kolgata risti alla ja PÖÖÖÖÖÖÖÖÖRDUB! Ja Willow Creek sõnum on, kui sul ei ole palju inimesi kogudusse tulnud, siis sa ei ole efektiivne ja kasutad valesid mudeleid. Kusjuures ei analüüsita, kui kusagil on "palju" tulnud, kas see vili ka jääb ja mis kvaliteedis see on. Maad, rahvad, inimgrupid, suguvõsad, inimkooslused, ühiskonnad, kogukonnad läbivad erinevad ajastuid, aegu ja protsesse - mõõta kõiki ühese mõõdupuuga on nonsens! Ka eestlastel on vaimne uhkuse ja kanguse aeg, ei näe kusagil masse kiriku jooksmas - mitte kusagil! St. ei saa mõõta ühte maad teisega, ühte inimest teisega jms. vaid Jumalal on oma aeg ja Ta kutsub neid Keda tema kutsub. On palju asju, mis jääb veel selle kõige vahele, mida me isegi veel ei mõista ja kui me hakkame Jumala armu tööd mõõtma tavaliste paganate müügi ja turundus mõõdulattidega on kraavisõit rohkem kui garanteeritud!Ehk teisisõnu unustatakse ära, et Sõna räägibki, et seeme kukkus eri pinnastele - Willow Creek tahab meile mõista anda, et ei olegi eri pinnaseid ja kui sul ei ole rekord vilja, siis oled sa aegunud, su sõnum ja meetodid on aegunud. Vot nii on lood!

Oh seda on liiga palju ... peab veidi kaugemalt vaatama ja veidi analüüsima, mida pahandust taoline liikumine ja õpetuslik vool võib Kristuse Ihus teha!

Aga ka se on tõsiasi, et ühed näevad probleemi ja teised ei näe - sow what, las siis igaüks hoiab endale oma usu aga kõigele ka nüüd kaasa määgima ei pea nagu on seda SEEKER FRIENDLY liikumine ja Willow Creek õpetuse koolkond.

Peace!

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #11 on: 05.04.2011, kell 20:38 »

Tsiteeri
Samas on ka teisi äärmusi, kes lootes ähvarduste ja mitte millestki koguaeg meelepranadusele sunnivad, mis panevad jälle inimesi teise äärmusesse, hirmu ja kartuse alla. Kunagi pole liiga püha, kunagi pole "liiga üleantud" jne.

Jah Andrus selline valeõpetus on olemas, isegi siin maal propageeritud! Lydmilla Blett - ÄRKAMINE ALGAB MINUST! Olen kunagi näinud, mis sedalaadi õpetus kristlastega tegi! Tõukab ilma armu ja halastuseta inimese lõputusse enda kraapimise, väänamise ja tühjaks tampimise rattasse (selline ei ole Püha Vaimu töö ega armuõpetuse kohane pühitsuselu) ning tundub, et taevas ei ole mitte Isa Taevane, kes on halastaja ja armuline vaid üks sado-maso rahulolematu Wanamees.

Alati on kraavid - püsigem keskteel!

LXX
Moderaator
Tegija

Sugu: Naine
Vastust: 827

Jeesus elab!

« Vasta #12 on: 15.09.2012, kell 17:03 »

Üks tõsine hoiatus GLS uute juhtimismeetodite rakendamise suhtes. Osa Eesti kogudusi (kristlasi-juhte) on läinud selle õpetusega kaasa ja omaks võtnud. See hüpersuper uus juhtimisõpetus (kui sellest väga sisse võetud ollakse) võib koguduse ära lõhkuda ja on juba kogudusi lõhkunud, mis omakorda Jumala lastele palju valu tekitanud.  Embarrassed
See ameerika õpetusetuul ei ole seda väärt.
Kogudust ei saa juhtida nagu ärifirmat. Kogudus ei ole organisatsioon.

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam