Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 00:07
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  MITMESUGUST - erinevad rubriigid  |  Eksitused, valeõpetused, väärreligioonid  |  Uus teemarubriik EKSITUSED, VALEÕPETUSED ja VÄÄRRELIGIOONID « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Uus teemarubriik EKSITUSED, VALEÕPETUSED ja VÄÄRRELIGIOONID  (Loetud 3075 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Uus teemarubriik EKSITUSED, VALEÕPETUSED ja VÄÄRRELIGIOONID
« on: 30.01.2009, kell 14:24 »Uus teemarubriik EKSITUSED, VALEÕPETUSED ja VÄÄRRELIGIOONID

Mt.24,4
Aga Jeesus kostis ning ütles neile: "Katsuge, et keegi teid ei eksita!


Siia teemarubriiki koguks kõik teemad, postitused ja artiklid, mis on seotud nö. EKSITUSE teemal.

2.Ti.3,13
Aga kurjad inimesed ja petised lähevad ikka pahemaks, eksitades teisi ja eksides.


Me elame langenud planeedil, kus tegutseb saatan ja kus inimesed mõtlevad nii põrgu abil (põrgust tulevad ideed) aga ka ise igasuguseid riukaid ja religioone ja õpetusi ning kultusi, mida sööta sisse inimestele, kes tegelikult alateadlikult otsivad lahendusi oma elule.

2.Jh.1,7
Sest palju eksitajaid on tulnud maailma, kes ei tunnista Jeesust Kristust, kes lihas pidi tulema. See on eksitaja ja kristusevastane.


Fakt on see, et materjalism kapitalismi käevangul ei vasta inimestele küsimustele ja tõelistele vajadustele, mammona orjus ja silmaklappidega ateism (eitada vaimse maailma olemasolu jms.) on mõttetus ja see tekitab teatud püksikummi efekti, et kui inimesed on solgutatud materjalismis ja uskmatus maailmas ühe serva on oht põrgata teise serva, st eksitustesse, väärreligiooni ja mõtteteaduste vangi . lõksu sattuda.

1.Ti.4,1
Aga Vaim ütleb selge sõnaga, et viimsel ajal mõned taganevad usust ja hoiavad eksitajate vaimude ja kurjade vaimude õpetuste poole,


Antud teemarubriik on siis ka kogudust ohustavate ehk kirikumaailmas ja kristluses levivate sektide, valeõpetuste ja kultuste paljastamise kohaks. Et see ei puuduta vaid uskmatut maailma, nõidust, paganaid, väärreligioone jms. vaid ka valeõpetusi ja sekte, mis on alguse saanud kristlikust kirikust vms.

Kui sa oled leidnud midagi, mis võiks siin kajastatud saata kui TEISTELE hoiatuseks ja õpetuseks, siis tee siia postitus ja kirjuta lähemalt. Aita hoiatada!

Tundub et eksituste teema on muutumas üha aktuaalsemaks, kuna aina rohkem pritsib põrgu ja inimeste omaenda kuri leidlikkus valeõpetusi ja väärreligioone ja mida iganes ... KÕIKE seda sooviga leida uusi järgijaid ja uskujaid.

R.Crusoe
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam