Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 23:24
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Koolitulistamised - koolitulistamine Euroopas ja Ameerikas. Mis on selle taga? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Koolitulistamised - koolitulistamine Euroopas ja Ameerikas. Mis on selle taga?  (Loetud 4097 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Koolitulistamised - koolitulistamine Euroopas ja Ameerikas. Mis on selle taga?
« on: 12.03.2009, kell 01:38 »Koolitulistamised - koolitulistamine Euroopas ja Maeerikas. Mis on selle taga?

No jälle ...

Veel pealkirju tänasest lehest: Mees lasi Alabamas kümme inimest maha , Päevik: keldriperverdi tütar oli näljas ja püüdis rotte jne.

Saksamaad vapustas verine koolitulistamine

Alles oli Euroopas, kus noaga manjakk põrutas lasteaeda pussitama (peale uut Batmani filmi ja nägu samamoodi ära maalitud). Ja siis plaanis ta veel minna teise ja kolmandasse lapsi pussitama.

Kraaash!

Pane Googles või postimees.ee või epl.ee -s märksõnaks koolivägivald - tulistamine ja saad hunnikus artikleid jms.

Mis veel jubedam - iga sekund langeb üks inimene jõhkra vägivalla ohvriks. Mõtle - iga sekund kuskil kedagi pussitatakse, pekstakse, mõnitatakse, alandatakse, verd lenda - niriseb - jookseb, kellelgi on valus, keegi palun ärge tehke jms. GLOBAALSELT see on lausa rõve teada - kuulda ja näha. Põrgu on hullumas - verd lahiseb. Ja iga teatud minuti tagant sureb keegi vägivalla ohvrina, need olid viimased statistikad mida kusagilt lugesin! Ateistid ja maailm ei taha neid asju lugeda ja nende üle mõelda - see juhiks neid kohe kaose teooria juurde ja küsimuste tsunglisse kust ei ole väljapääsu teed! Ateistid - teie religioon ei tööta - teil ei ole vastuseid nendele küsimustele!

Isegi maailma inimesed (mittekristlased, mitteusklikud, mitte Jumalasse uskujad) on rääkimas et midagi on viltu kiskumas ja mäda maailmas.

Mis aga võib olla nende koolitulistamiste ja spontaalsete ja siin - seal lokkavate vägivallatsemiste - lainete - terroriaktide taga - tekkepõhjus jms.

No kõike ühte patta panna ei saa ja iga olukord on ainulaadselt erinev aga midagi me saame Piibli põhjal kaardistada.

Mõned põhjused:

- Inimene ja inimkond on langenud. Patt tungis Aadamasse ja tema läbi igasse inimesesse. Inimene on lahutatud Jumalast ja Jumala headusest. Inimene võib olla mängumaa ja lahinguplats nüüd kurjale ja koguni saatanale endale (deemonitele).

- Inimene ja inimkond ei pea Jumala Käske (10 käsku jt.) kus on antud Jumala käsk pidada elu pühana ja käsk ütleb sa ei tohi tappa - mõrvata! Jumala käskude hülgamine toob väga kurvad tagajärjed!

- Inimene on langenud ja andunud kurjale ja avatud saatanale. Mõned koguni seestuvad kurja poolt nagu oli Juudas kelle südame täis Saatan või Saatana läks ta südamesse elama (loe vaimu läks deemon). Suur osa sihitust tapmisest, vägivallast ja nõmedustest ja perverssustest tuleb ja saab inspireeritud vaimse PERVO ja jubediku ning DEBIILIKUTE ISA poolt, see on Lutsifer - kaval ja täis mürki ja ilgust! Inimesed minestaks ära - oksendaks 23 kuud järjepidi, kui me näeks 10 minuti jooksul planeedil täideviidud eri liiki mõrvasid ja sadismi jms. SEDA KÕIKE AGA VAIMNE PERVO NAUDIB! Inimesetapja ja vihkaja on Jeesuse sõnul ikka nr.1 saatan!

- Inimesed ise provotseerivad seda kõike - toidavad seda vägivalda. Selle on OTSENE SEOS vägivalla mõttetud filmid ja arvutimängud! Põrgu pumpab tonnide viisi vägivalda ja põrgust voolab okse-roheline-vägivalla-plöga-jõgi mis inspireerib mõttetuid kanaleid - torusid kunstnikke, kirjanikke jt- kes tegelevad mõttetuse kunstiga - loomega - nende töös pole eesmärki ja see on tühine ning nonsens - see on kohati vägivaldne!

- Inimesed on langenud ära Jumala teedelt ja radadelt (käskude pidamisest) milledel me hoolime iseendist ja TEISTEST meie kõrval! Armasta Jumalat kõigega ja ligimest nagu iseennast. Mõelda see mida teen kuidas see mõjub teisele - mida ta sellest arvab - tunneb jms. Õnnistuse tee on kaugenenud ja needuse tee on hakanud meeldima tuhandetele ja miljonitele inimestele.

- Väärastunud pilt endast ja enda ettevõtmistest! Keegi ei saa teist inimest LIGIMEST armastada kui tal on pilt - suhe - nägemus endast väärastunud (või tervest inimelust - elumõttest jms.). Ateism toodab mõttetust ja vägivalda! Stalin ja Hitler olid superateistid, kes viisid oma mõttetust täiel rinnal täida- Ateistid on kohati isegi ohtlikud kuna nad ei peatu isegi ELU PÜHADUSE ees! Osadel ateistidel pole midagi püha.

- ÜHISKOND kui normaalsuse vabrik! Osad koolitulistamised on seotud (neid on uuritud) sellega et koolid on muutunud hakklihamasinateks ja liha asemel on noorte inimeste hinged. Normaalsuse ait - ja poolkulinaarsete inimhingede tehas! Just nii, kohati on haridussüsteem ja see kuidas ühe mõõdupuuga mõõdetakse ja soovitakse kõiki samasse raami panna - see on nii vale ja sellel võib olla väga jube efekt ning me ümber on sihituid - elu eesmärki omamata INIMESI, kes ei ole õnnelikud mida teevad ja elavad - nad ei tea oma kutsumist ja talente ning nad on vaid TEHASETOODANG!

- Alkohol ja veelkord alkohol ning narkoained ja muud jubedused! Ka selle värgi kraesse saab kirjutada kohutava protsendi!

Mis välja jäi ... ?

R.Crusoe

Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Koolitulistamised - koolitulistamine Euroopas ja Maeerikas. Mis on selle taga?
« Vasta #1 on: 12.03.2009, kell 02:43 »

Lukas: kaitskem ühiskonda hullumeelsuse eest

Artikkel - uudisnupp on lahja aga mõned kommentaarid siit ja sealt on väärt lugemist või mõtlemist:

Tsiteeri
vana, 11.03.2009 17:03
Kuskil kümnes käsus olla sees: Ära tapa! Aga seda ei tohi ju küll lastele selge sõnaga välja öelda. Hakkavad veel uskuma.

Oscar, 11.03.2009 14:12
Hollywoodile õnnitlused, samuti arvutimängude loojatele.
Teie töö on kandnud vilja. Arvutimändud tuleb teha kohustuslikuks päevategevuseks juba lasteaias, küll siis tulemused paranevad veelgi!


Tsiteeri
Siin peavad mingid teised tagamaad olema, eelpool keegi mainis koolivägivalda, usun, et seal võib midagi käärida küll. Viha näiteks koolikaaslaste vastu, kui kedagi on kiusatud.
Teiseks või ehk lausa suurimaks õhutajaks pean ma karistamatuse tunnet, et õpilane võib teha mida iganes, keegi talle midagi pahasti öelda ei või. See on põhiline ja muudkui süveneb. Õpilane võib koolikaaslast narrida, ta võib õpetajat roppude sõnadega sõimata, ta võib teisi peksta, ta võib mööblit lammutada, aga õpetaja korrale teda kutsuda ei tohi rääkimata õigusest kalkarile üle kaela virutada.

Tsiteeri
ei saa, 11.03.2009 17:03
Tõelise kangelaslikkuse keelab Euroopa Liit ära. Lubatud on ainult poliitiliselt korrektne ila. Kuna tõeline kangelaslikkus on keelatud, siis lollid lapsed ei tunnegi seda - ja ei oskagi relvaga muud peale hakata kui vaid juhuslikke möödakäijaid tulistada.

Tsiteeri
õps, 11.03.2009 18:41
Lapsed, kes ei saa kodus piisavalt tähelepanu ja hellust ja hoolt või hellitatakse kingitustega üle(st. asjadega mida nad tegelikult ei vajagi)on juba lasteaias kaaslaste suhtes pahatahtlikud. Püüavad väiksematele ja nõrgematele haiget teha, kellest jõud üle käib. Tegelikult on neil lastel tähelepanu vajadus, kui lasteaias õpetaja suudab õigel ajal sekkuda ja talle õige käitumisnormid selgeks teha ja kui kodu seda ka toetab, saab sellest lapsest tubli inimene.

Tsiteeri
New World Order? 11.03.2009 12:39
Pole kunagi selliseid asju olnud. Ka sõdade ajal ja sõjajärgsel ajal, kui relvi vedeles igal pool. Poisid lasksid küll lõhkeainega omal näppe otsast ja said vahest surmagi aga et koolis oleks lihtsalt rahvast tulistatud, ei ole kuulnud. Juba kostubki hääli, et midagi on vaja ette võtta ja samas pakutakse kohe kaameraid klassidesse. Imelik, et kohe ei tihatud mikrokiipi kõrva taha pakkuda- see ju lahendaks probleemi nagu kaameragi.

Tsiteeri
tom 11.03.2009 13:22
Väiksest peale tuleb näidata neid idiootlikke multikaid, nagu iga päev telekas näha on. Tapmine, peksmine, piinamine ja ahistamine on neis normaalne nähtus. Tulemused tulevad.

Tsiteeri
vifi, 11.03.2009 23:21
Kõik algab kodust. Kui lapsele maast-madalast õpetatakse, et oma peab saama maksku mis maksab ja ikka serviti- serviti, no mida siis tahta? Läheb jõmm lasteaeda ja juba ründab kaaslasi rusikas püsti. Sest nii on kodus õpetatud. Ja kui maik suus, et tapeldes oledki tegija...Kasvatajad ja õpetajad ju ka enamjaolt veavad päeva õhtusse, keegi ei viitsigi Laurilikku headust ja mõistmist külvata noortesse juba rikutud hingekestesse, peaasi et üks päev jälle õhtal. Ja kas enam see headuse seeme pudenebki viljakasse mulda, vahest hoopis kivile...Mul on tunne, et ennekõike peaks lapsevanemaid drillima hakkama, sest nendegi lastetuba jätab oi kuidas soovida. Kust küll võtta sellist suurt kulpi, millega kõigile headust sisse kallata??? kuis hävitada jõhkrus, ülbus, üleolek? Vaadake eneste ümber, olgu kool või töökoht - no ikka üks ärapanemine, susserdamine, kaaslaste mahategemine, irvitamine, ligimese leivapalukese äratõmbamine oma võitüki alla...Kust alustada, et jõuda õigele rajale, miks ei võiks Eesti olla see rajaleidja?


ja üks pärl:

August

Tsiteeri
11.03.2009 14:45
Mõrvar peab ühte asja arvestama,kui pääses inimlikut kohtust,siis Jumala kohus ootab aga ees,kus juures puututab kõiki inimesi,ei tasu arvata ekslikult,et maapeal võin teha,mis pähe tuleb, see inimene eksib! Ja teiseks ükski loodu ei ole jumalale nähtamatu,vaid kõik on paljastatud tema silma ees,ja meil tuleb Temale aru anda!
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam