Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 11:24
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Abielu, naistejutud, meestejutud  |  Kristlastest naised ja ILUKIRURGIA? Kust võtad oma ideaalid? « eelmine järgmine »
Poll
Küsimus: Kas oled oma kehaga . ihuga rahul?
Jah, täielikult - 0 (0%)
Põhimõtteliselt, laias laastus jah - 1 (25%)
Ma ei tea, vahel nii ja vahel naa - 1 (25%)
Pigem mitte, võiks olla veidi parem - 0 (0%)
Ei kindlasti mitte, mu keha on täielik ... - 2 (50%)
Hääli kokku: 4

Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Kristlastest naised ja ILUKIRURGIA? Kust võtad oma ideaalid?  (Loetud 5421 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Kristlastest naised ja ILUKIRURGIA? Kust võtad oma ideaalid?
« on: 02.06.2009, kell 14:33 »
Kusagil kunagi hakkas silma pealkiri või fraas: Kuulsuse tõehetk: Pole ühtegi naist, kes oleks oma välimusega rahul!

Kas tõesti? Kes seda väitis ja kas see on tõde?

Kuidas sa ennast näed? Millisena sa ennast näed?

Mis on oma välimuse tyõe kriteeriumid? Vastus: peegel ja kaal! Õige, need tõesti ei valeta. Aga kas võib olla ka viga vaataja silmades ja kaalu kg. valed ootused? Kas maailm võib muuta ja muserdada kristlasi?

Jah on olemas nö. tervisliku elu kaalutabel ehk siis pikkuse ja keha massi indeks. Kui sa seda ikka kordades ületad, siis peaksid mõtlema sellele: MIDA SA SÖÖD ja KAS SA ELAD TERVISLIKULT (liikumine, põletatud kalorid jms.).

Aga teeme veidi siis ka juttu, kust võtab keegi nö. oma ideaalkaalu - figuuri ja milline ma peaks just olema - milline peaks mu keha olema - et ma oleks ILUS ja ÕNNELIK?

Kas sellises asjad võib hakata kaasa mängima seksrevolutsiooni poolt väänatud ja pinnapeale ühiskond. Kollane meedia - naisteajakirjad ja Hollywoodi monitooring - nö. sellised näevad välja õnnelikud ja ilusad inimesed?

Meil on küll analoogne teema siin ka kunagi tehtud Milline võis olla Aadama ja Eeva välimus? aga ma usun, et ka sellele teemale leiab veelkord kohta uuel moel.

Tegelikult läheb teema juba ilukirurgia foorumi vms. temaatikasse aga naised kes ei ole oma rindadega rahul, siis kas esmane lahendus on ILUKIRURGIA? Tegelikult siit kohe küsimus KRISTLANE JA ILUKIRURGIA? Pean silmas siis nö. mulle meeldib nii ja naa, ei pea silmas kus peale õnnestust on deformeerunud keha või nägu jms. et siis vajab ihu lõikust.

Meedias (TV) sai mingi seebikas ülimenukaks, INETU BETTY! Miks? Sajad tuhanded ja miljonid naised - nad alateadvuses samastasid ennast Bettyga. Nad oma südame sügavuses usuvad et nad on inetud, neile on seda lapsepõlves rajatud või meie ümber beibekeskkond ja mõjutus iga päev neile seda meenutab!

Teemats rääkides, kui otsida netist taolisi sõnu, siis ühes foorumis oli küsimus: kas oled endaga rahul, keegi vastas:

Tsiteeri
Mina pole endaga ise üldse rahul. /.../ Aga kõige olulisem on minu jaoks see, et minu mees armastab mind sellisena nagu ma olen ja peab mind vaatamata kõigele kõige ilusamaks

Seega kui oluline on ka keskkond kus me juba lapsepõlves üles sirgume, teiste hinnangud nooruses jne. Ning abielunaistele just oma mehe hinnang ja suhtumine ning siis ütle seda oma naisele: SA OLED ILUS - SA OLED KAUNIS jne. see muudab nii sind mehena kui ka sinu naist ja maailma meie ümber!

Olen aastatega kristlaste keskel ringi liikunud ja ühte võin öelda nii enda kogemusest kui paljude teiste jutust ja tunnistustest: et kui sa tuled Jumala juurde ja saad Tema lapseks, koged sa Taevase Isa tingimusteta armastust ja see muudab inimest täielikult. Saab muudetud sinu minapilt - sinu enesehinnang kasvab jms. Kuulsin hiljaaegu tunnistust ühes koguduses, kus üks õde jagas seda, et enne kogudusse tulemist oli tal nii madal enesehinnang, et ta ei julenud isegi kusagil võõras kohas suud lahti teha jms. ning kuidas Jeesus ta muutis! See lugu puudutas väga erilisel moel igat kuulajat!

Js.52,2 Puhasta ennast tolmust, tõuse üles, vang Jeruusalemm, vallanda oma kaela köidikud, vang Siioni tütar!

Tolm on maailma meelsus sinu meeltes! Ro12;2 manitseb meid uuendama oma meeli! Need moe, meedia, võltsideaalide - ootuste, standardite köidikud on liiga kaua paljusid maas ja madaluses hoidnud! Tõuse ja sära!

Js.60,1 Tõuse, paista, sest sinu valgus tuleb ja Jehoova auhiilgus koidab su kohal!

See on Sõna kellegile: Lõpeta oma välimuse pärast pidevalt muretsemine. Ela tervislikult, söö korralikult, liigu - tegele tervisespordiga jms aga hoia oma süda puhas ja las su karikas 8süda) olla täis rõõmu, kuna rõõmus süda teeb näo rõõmsaks ja rõõmus süda teeb ihule head. Need naised kellede südames on Jumala armastus, rahu ja rõõm säravad seda välja see on see tõeline ILU! Saa osa ISA armastusest, las see tuleb ja voolab su üle, su vaim ja hing ja ihu saab muudetud, las Tema au ja kuninglik väärikus tõsta sind maast üles! Sa oled Kuninga tütar - käitu -ela ja ole siis selle nime vääriliselt!

Meeldetuletus, kui väline ilu ja maine madalus hakkab pühasid rõhuma:

Õp.31,30 Võluvus on petlik ja ilu on kaduv, aga naine, kes Jehoovat kardab, on kiiduväärt!

See maine elu on vaid üürike ja taevas (ülestõusmises) saab iga lombakas - Betty ja koleduste TOP endale igaveses nooruses kauni keha! Näe ennast Jumala silmadega! Jumal näeb ennekõike südant - südame inimest - vaimset inimest ...

1.Pe.3,4 vaid varjul olev südame inimene, tasase ja vaikse vaimu kadumatuses, mis on kallis Jumala ees.

Sama teema tuleks meestele copy+paste teha, kuigi neil see nii aktuaalne ei ole.

Head kaasamõtlemist ja rääkimist ...

vend R.Crusoe

P.S. Ei jaga neid mõtteid üksi, osa asju oleme oma abikaasaga arutanud ja rääkinud ...

-----------------------------------------------------------------------

Mõeldud küll meestele ga ka käib naiste kohta - jäi näppu. See on selline LEPPIMINE PARATAMATUSEGA stiilis. On valdkondi ja asju meie kehades kus me peame leppima ja on valdkondi, kus ei peaks leppima olukorraga - kus me ennast kätte võttes Jumala abiga saame ja võime muutuda!

Mõned nõuanded väljanägemise eest muretsejatele.

   1. Vaadake ennast kõrvalt. Inimene pole ainult tema keha. Püüdkem füüsilise välimuse kõrval näha ka oma hinge.

   2. Endale meeldida võib ka teistel põhjustel. Nt on teil hästi arenenud huumorimeel või teil on väga hea töökoht.

   3. Olge enda vastu lugupidav. Vaadates peeglisse ütelge: "Ma armastan sind, sa oled väga ilus." See soovitus tundub kummaline, kuid tal on oma toime. Te ei usu seda lauset, kui keegi teine seda kinnitab, kuid usute, kui ise seda ütlete.

   4. Heitke pilk aastate taha. Leidke endast foto, mis kümmekond aastat varem tehtud ja silmake, kui kena sellel olete. Kas te siis, 10a varem aga oskasite seda hinnata? Arvatavasti mitte. Miks siis nüüd, 10a hiljem, peaksite ennast kõrgemalt hindama? Niisiis, teie enesehinnang ei ole alati õige olnud.
 
  5. Kujutage ennast 5, 10 või 20a pärast. Kuidas siis välja näete? Milliseid tundeid läbi elate? Püüdke ennast tulevikus näha sellisena, millisena teendale meeldiksite.

   6. Kohanege uue imidziga. Unustage see ilus noor tugev mees, kellest kooli ajal kõik tüdrukud vaimustatud olid. Ärge hinnake ennast vanade standardite järgi.

   7. Kui teile teeb muret teie kiilaspäisus või suur kõht ja te kardate, et sellise väljanägemisega ei meeldi naisele, keda armastate, siis küsige temalt seda otse. Tavaliselt naised ei tee sellest probleemi, kui nad meest armastavad. Suure kõhu võite aga füüsiliste harjutustega nullitada.
 
 8. Valige õiged riided, et hea välja näha. Valige riideid, mis täiendavad teie välimust. Püüdkem olla teie ise - see on parim kõikidest variantidest.

Allikas
Logged

Mairi
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 309


Usk,lootus, armastus.


Vastus: Kristlastest naised ja ILUKIRURGIA? Kust võtad oma ideaalid?
« Vasta #1 on: 02.06.2009, kell 18:15 »

ILUKIRURGIA ? MILLEKS ?

Kordan eespool juba kirjutatud õpetussõna :
Õp 31:30
" Võluvus on petlik ja ilu on kaduv, aga kes Jehoovat kardab, on kiiduväärt ! "

" Vaimu vili on armastus, rõõm, rahu, pikk meel, lahkus, heatahtlikkus, ustavus, tasadus, enesevalitsus..."

Kahe lausega on nagu vastus antud, kuid kirjutan ka isikliku arvamuse siia.

JUMAL näeb inimese südant, kuuleb seda, mida mõtleb, näeb ka seda, kuidas see inimene
omi mõtteid väljendab ja kuidas käitub teistega - ligimestega, lähedastega..

Kui naine hoolitseb oma tervise eest, on LIIKUVA eluviisiga, hoolitseb oma keha eest jne. ja kui
tal on puhas SÜDA, kui mõtleb puhtaid mõtteid, kui ta teod on õiglased ja ausa südametunnistusega tehtud, kui ta on hooliv,
                                                                SIIS
                                                                           SEE INIMENE ON ILUS.

Ei taha väita, et keegi muutub TÄIUSLIKUKS, kuid arvan, et ka inimestevahelises armastuses on
tähtsam just vaimne pool, mitte niivõrd beibelik ilu.(oh, ma ei tea ise ka, mida ma siia kokku kirjutasin praegu  Grin )
Logged

Läbi looklevate teede, läbi suvede, talvede, kevade, sügisvihmade - sajandi!? - pikkuse igatsuse, komistamiste, kukkumiste, haavade, kriimude lappimiste saatel ta tuli - Jeesus - mu ellu!
LU
Uustulnuk
*
Offline

Vastust: 1

Minu sigantuur - Ma mõtlen veel ...


Vastus: Kristlastest naised ja ILUKIRURGIA? Kust võtad oma ideaalid?
« Vasta #2 on: 07.10.2009, kell 20:47 »

Mina arvan, et trauma järel tekkinud kahjustuste parandamine plastilise- ja rekonstruktiivkirurgia abil on suurepärane lahendus ja väga vajalik. Samuti kui naisel on peale arvukaid rasedusi kõht arme täis ja lotendab pikalt üle püksi ääre, siis miks mitte lasta see üleliigne nahk koos armidega ära lõigata, sest sellest ei saa lahti ei trenni ega dieediga. Ka liiga suurte rindade väiksemaks ja ilusamaks lõikamine on väga praktiline nii eesteetilisuse mõttes kui ka vähendades seljavalusid ning kaelavalausid.

Nii nagu iga asjaga, saab ka plastilise kirurgiaga üle piiri minna ja loomulikult pole normaalne kui 80 aastasel naisel on sama sile näonahk kui 30 aastasel. Paljud (aga mitte kõik), kes otsustavad plastilise kirurgia kasuks, võtavad oma iluideaalid noorusest kui nad veel pringid, armide vabad ja siledad olid.
Logged
Alyna
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 73


Tsau kõigile!


Vastus: Kristlastest naised ja ILUKIRURGIA? Kust võtad oma ideaalid?
« Vasta #3 on: 08.10.2009, kell 18:03 »

ma ei tahaks elu sees noa alla minna, isegi mitte ilu pärast, jube, hirmus minu meelest

ma loodan Jumala peale, et ma ei pea minema noa alla ja ma palvetan selle eest ka, kahjuks ei tule alati meelde, et selle eest palvetada
Logged

Soovides sul head...
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Kristlastest naised ja ILUKIRURGIA? Kust võtad oma ideaalid?
« Vasta #4 on: 09.10.2009, kell 09:46 »

ma loodan Jumala peale, et ma ei pea minema noa alla ja ma palvetan selle eest ka, kahjuks ei tule alati meelde, et selle eest palvetada

Ma soovitan ära rasika oma palveid selle peale, vaid veeda aega Tema lähedaolus, pane Sõna endasse, praktiseeri armastuses käimist ja hoolitse, et tema rõõm su südames valitseb. See kõik annab sulle toonust, ilu, sarmi ja veetlevust, mida iga naine ihkab!
Logged

clarsyy
Uustulnuk
*
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 39Vastus: Kristlastest naised ja ILUKIRURGIA? Kust võtad oma ideaalid?
« Vasta #5 on: 25.10.2009, kell 03:14 »

Näoplastikast arvan ma kohutavalt, üksasi juba see, et enda näolapike kellegi teise käe ja noa alla usaldada, et sellele nö. totaalne make-over teha tundub hirmutavana, kuid need tulemused näevad alati ikka ka väga ebaloomulikud välja.
Samas rinnaoperatsioonidest saan aru, naistel on vaja rindu (mitte, et näha välja niivõrd ahvatlev teistele, vaid puhtalt enda enesetunde -ning kindluse pärast.) Inimestel, kel tahet ja raha (teadagi kunstrinnad ei ole just miski, mida 'soetada' sooduka ajal) - edu. 

Endal siiski veel plaane midagi sellist teha ei ole, võib-olla kunagi kaugemas tulevikus peale rasedust tuleksin sellisele mõttele..
Logged
Alyna
Algaja
**
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 73


Tsau kõigile!


Vastus: Kristlastest naised ja ILUKIRURGIA? Kust võtad oma ideaalid?
« Vasta #6 on: 25.10.2009, kell 19:41 »

hehe mul tuli sellega seoses meelde üks kirjakoht: õndsad on need, kelle rinnad pole imetanud.

aga kui on olnud rinnas kasvaja ja siis tehtud op. hea kui rinnast midagi järgi jääb aga kui ei jää, siis on päris piinlik
Logged

Soovides sul head...
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam