Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.02.2018, kell 12:50
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  Kivid hakkavad kisendama ... « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Kivid hakkavad kisendama ...  (Loetud 3472 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Kivid hakkavad kisendama ...
« on: 18.06.2009, kell 22:23 »


Santosh Abraham, right, and other students with the Philadelphia Biblical University work at an excavation at an archeological site near Beit Guvrin, central Israel, Tuesday, March 6, 2007. Tourists pay $25 to spend the day digging and sifting through the ruins. Their fees underwrite the more difficult parts of archaeological work: washing pottery shards, logging finds, and publishing papers in academic journals.

The Jerusalem Post kirjutab:

Üks turist New Yorgist võttis iidse kivi fragmendi Jeruusalemma Templi mäe lähedalt väljakaevamistelt 12 aastat tagasi suveniirina kaasa, kuid tagastas selle nüüd piinava südametunnistuse tõttu.

21kg kaaluv fragment marmor sambast, mis kadus väljakaevamistelt 1997. aastal, saabus Jeruusalemma tagasi käesoleval nädalal spetsiaalselt selle jaoks valmistatud puidust kastis, koos vabanduskirjaga.
Saatja meenutas, et oli saanud selle kivi oma Iisraeli giidilt nende reisi viimasel päeval Pühale maale, kuna ta oli väljendanud soovi osta üks kivi kaasa Templi mäelt, selleks et Jeruusalemma eest palvetada. See turist, kes tol ajal oli olnud arheoloogia üliõpilane, kirjutas oma kirjas, et hiljem oli ta taibanud, et giid oli võtnud selle kivi väljakaevamistelt ilma loata, kuigi ta oli öelnud, et see on ’kingitus.

„Alates sellest, need 12 aastat, selle asemel, et olla võimeline palvetama Jeruusalemma eest, tuletas see meelde mulle seda viga, mida ma tegin, kui tõin ära kivi selle õigest kohast, Iisraelist,“ kirjutas ta.

„Ma palun teie andestust!“

See pakk saadeti Jeruusalemma peale seda, kui üks New Yorgi kirikuõpetaja võttis mõned nädalad tagasi ootamatult e-posti teel ühendust Iisraeli muinsusesemete ametnikega, et nad andestaksid ühele tema koguduse liikmele.

Kirjas oli öeldud: „See mees pihtis mulle, et 12 aastat tagasi võttis ta Jeruusalemmast ühe kivi ning tema südametunnistus ei ole talle siiani rahu andnud. Soovin selle kivi saata Iisraeli tagasi ja loodame, et te annate mehele tema eksimuse andeks.“

Arheoloogiline vargus on kriminaalne kuritegu, mille karistuseks on vabaduse kaotus, kuigi enamik süüdlasi saavad kergema karistuse. Iisraelis registreeritakse igal aastal umbes 300 arheoloogilist vargust.

Muinsusesemetega kaubitsemise käive riigi mustal turul, on hinnatavalt miljoneid dollareid.


Antud mees ei ole looga kuidagi seotud, pildi allikas Google images

Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Kivid hakkavad kisendama ...
« Vasta #1 on: 18.06.2009, kell 22:25 »

Ennemini hakkavad kivid kisendama ... on kirjakoht, mis tegelikult ei räägi vaid tänust, kiitusest jms. vaid see räägib, et mõned inimesed on Jumala asjadele surnud või Püha Vaimu tööle niivõrd tuimenenud, et enne hakkavad elutud asjad jutlust pidama ja kisendama!

See on tõesti üle pika aja hea lugu ja meile võrdumiks, mille pärast keegi südant vaevab, ajal mil osad kristlased õigustavad oma 1 jalaga maailmas komberdamist!

Püsige TAEVA lainel FM 3:16
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam