Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 00:04
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Abielu, naistejutud, meestejutud  |  Türannist-luru mees naise kukil - kas see on ABIelu? Kas see ongi elu? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Türannist-luru mees naise kukil - kas see on ABIelu? Kas see ongi elu?  (Loetud 2546 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Türannist-luru mees naise kukil - kas see on ABIelu? Kas see ongi elu?
« on: 18.09.2009, kell 09:51 »

Tsiteeri
Vol.1 Tema jutu peale-mul üks tuttav naisterahvas,kelle mees ka juba pikemat kolm/neli aastat kodus vedelenud.Metsas sai kunagi metsalangetajana päevas ligi 1000 krooni kätte.Muutus ülbeks.Siis pidutsesid ja laristasid.Oleks siis majale uued aknadki pannud või uue välisukse-need tahavad ära kukkuda!Elamist kütavad varastatud elektriga,pliidi ja sauna jaoks puid on natuke.Nüüd ebaseaduslikele metsalangetamistele lõpp tehud-tööd pole ja mujale ta ka ei lähe!16 000 kuus puhtalt kätte olevat vähe(minu mees pakkus talle tööd Soomes autojuhina)!Selle raha eest ta kodust kaugele ei minevat!Nii ta istubki kodus ja naine teeb tööd erinevates kohtades.Kusjuures poes käies peab ikka alati mehe jaoks suure plastmass-õllepudeli ostma-muidu mees muutub "pahuraks"-tal närvid läbi.Ja kui me naisega ostame mõned orhideed või toalilled kuskilt laost soodukaga,siis ta ei või neid koju viia-saab sõimata,et raha laristab.Kui meest kodus pole,siis saan talle alles lilled salaja ära viia,et mees aru ei saaks.Sokutab teiste lillede taha kuskile,ét aru poleks saada.Ja oleks siis et mees kodus nokitseks või süüa teeks kui naine töölt tuleb-vastupidi!Pliiti kütab,sest tal siis truubi ääres soe telekat vaadata!Minu kohta ütles,et mis sul nende "rikkuritega" ühist on et läbi käid?!Kel auto-see juba "rikkur"!

Tsiteeri
Vol.2 Vot selline sell jah-16 000 krooni eest tüüp ei tahtnud kodust ära minna,sest siiani on ju hakkama saanud-naine töötab ja teeb kõik ette-taha ära.Ütles,et tahab igal õhtul oma koju voodisse,mitte et rügab 3 nädalat võõrsil ja 1 nädal saab kodus olla.Ja kui te teda näeks-selline vaikne nohik,armastab viinakest,käib päevi-näinud vanade põlvedest väljaveninud dressipükstega,silmad kogu aeg sellised "udused",juuksed sassis.Oleks siis kõva haridus(haritus),vist keska sai ikka lõpuni... Aga laiskus nii suur,et vot ei liiguta.Ja peab end peremeheks!Kuigi elab naise majas.Nüüd tüübil süvenevad kompleksid,et kõik "rikkurid"!Vannub,et:"kurat ma ei salli neid rikkureid!"Ja nii üha madalamale vajub.
Selle "asja" nimi äkki ikkagi "armastus"!Naine ütleb,et ega ta ei kakle,ning ongi lõbusam temaga juttu ajada kui ta vahest joogine on!Muidu tüübil ei tule naljalt ühtegi sõna suust välja.See on nende elu ja niikaua kui naine jaksab-niikaua see kestabki!Naine küll teenib,aga annab mehele aru igast oma väljateenitud sendist.Kui 100 krooni eest on lillekesi ostnud,siis see on pikka aega kõrvale-pandud raha.Aga viinapudeli jaoks kahju ei ole...
Lauluke ole ka vist selline,et :kui naine armastab meest,kõik töö teeb ära ta eest....

Lisan siia netist leitud (suvaline foorum) teema - arutelu pere rahaasjade suhtes, kus üks naine kirjutab oma sõbranna "elust".

Las see olla siin lugemiseks, mõtlemiseks ja mõistmiseks KALLID KRISTLASED, et me maal elab tuhandeid ja tuhandeid õnnetuid ja eluga pahuksis inimesi, kellel puudub tarkus kuidas elada elementaarselt, et elus õnnelik olla (Jumalik tarkus annab õnne, kus iganes sa oled jms.).

Ehk kommenteeriksite naised sellist "parasiitlust" kas naine peab sellist meest oma ABIkaasaks või PARTNERIKS pidama, see on ju fiasko ja läbikukkumine. Ausaltöeldes peavad paljud kristlased ja eriti näpuga vibutajad variserid-pastorid lahutuse keelamise värgi - õpetuse ja ideoloogia tõsiselt üle vaatama. Kahjuks elame nii ebatäiuslikus maailmas, mis on täis katkiseid inimesi ja katkiseid suhteid ja veelkord ebatäiuslikust ning soovimatust muutuda, sel juhul on täiesti arusaadavad põhjused, miks lahutus on vahel kellegi vabaks laskmine ja lausa õnnistus!

Olen oma usuelus kohanud usuõdesid, kes oma joodikust, räuskavast jms. joodik meest nö. taluvad - usule armastavad ja misiganes püha eesmärgid ja ettevõtmised?

Küsimus jääb vaid õhku, kas sind on Jumala poolt kutsutud selleks, et sina kapsariivil kaod - su identiteed - olemine - sinu õnn ja õnnelikus haituvad, et üks MATS ja JOBU tuleks mõistusele, et aitab teiste inimeste ruineerimisest?

Mõelge selle üle lahutuse keelajad!
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam