Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 10:30
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Abielu, perekond ja lapsed (perefoorum)  |  Perekond, kodu, lapsed ja laste kasvatamine  |  Üks väga kurb lugu « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Üks väga kurb lugu  (Loetud 5075 korda)
butterfly2
Uustulnuk
*

Sugu: Naine
Vastust: 5

Minu sigantuur - Ma mõtlen veel ...

Üks väga kurb lugu
« on: 11.10.2009, kell 00:47 »

Tere

Olen selle foorumi uus liige ja kuna ma olen paljudest teistest foorumitest haiget ja ülekohut tunda saanud, kui olen oma muresid jaganud, siis otsustasin, et liitun selle foorumiga ja et panen siia oma loo kirja, sest et siin ei saa ega tohi teisi pilgata ega solvata.

Me oleme abielus olnud nüüd juba 13 aastat ja meil on kaks imearmsat last aga bnüüd on meie abielu jooksnud karile ja tundub, et seda päästa ei ole enam võimalik. Kui mul on olnud muresid ja kui olen tahtnud abikaasaga rääkida ka tema suurtest võlgadest ja muudest asjadest, on ta öelnud, et mis see rääkimine ikka annab ja siis ma olengi läinud mujale perefoorumitesse ja seal rääkinud aga olen veel rohkem haiget saanud.
Lõpuks oli meie elu selline, et üks istus ühes arvutis ja teine teises arvutis ja me ei suhelnud enam üldse ja lapsed olid ka omapead, sest mina ka enam ei jaksanud.
Abikaasa hakkas alkoholi tarvitama ja selle aasta jaanuarist lasti ta joomise pärast ka töölt lahti ja siis see suurem tüli tekkiski ja ma ütlesin, et mina sellisega enam elada ei taha ja siis ta võttiski oma asjad ja läks ära. Mina aga ei suutnud sellele pingele enam vastu pidada, sest ka mind oli töölt just koondatud ja märtsis viidi siis mind psühhiaatriahaiglasse, kus ma olin kuni aprilli keskpaigani ja lapsed olid sellel ajal minu ema juures ja kui see märtsikuine koolivaheaeg lõppes, tuli laste isa ise koju ja oli lastega niikaua, kuni mina koju sain.

Kui ma sain aprillis koju, me leppisime ära ja me võtsime lahutusehagid kohtust tagasi aga nüüd augustis ta hakkas uuesti jooma, võttes minu pangakaardi ja jõi ka minu rahade eest ja siis ma tegin ise vea, võttes palju unerohtusid ja 0,5 l fizzi, sest et ma enam ei jaksanud. Ma magasin siis 24 tundi jutti ja abikaasa ütles et ta rääkis ka kiirabiga aga ta ütles et pole vaja koju tulla ja nii ta jättis mu abitusse seisundisse ja võttis ise noorema lapse ja läksid järgmine päev ära Tallinnasse oma sõbra poole. Ta oli sellel ajal, kui mina magasin, võtnud uuesti mu pangakaardi ja tegi mu arve ka täielikult tühjaks, nii et mul ei olnud augustikuus millestki elada ja kui ma selle avastasin, võtsin uuel õhtul uued tabletid ja mind viidi haiglasse, kus ma olin tilguti all ja ülejärgmine päev tulin koju, sest ma ei soovinud enam ise haiglas olla ja kuna mul oli vabatahtlik ravileping. Abikaasa võttis ka vanema lapse endaga kaasa, kes oli minu ema juures ja kui ema ei soovinud last talle andam, siis kutsus minu mees politsei. Politsei pani mehe puhuma ja oli ka 0,63 promilli aga ikka anti lapsed temale, sest vanaema pole ju lastele keegi ja üldse olevat see tsiviilasi.

Nüüd siis ongi nii, et alates 7 augustist on lapsed isaga Tallinnas ja elavad isa sõbra juures korteris ja lapsed käivad ka Tallinnas koolis, sest abikaasa võttis ka laste dokumendid elukohajärgsest koolist välja. Lisaks sellele andis ta laste jagamise, abielulahutuse ja vara jagamise kohtusse ja praegu siis ongi see laste jagamine. Tema soovib lapsi omale ja mina omale aga valla juristi taotlus on, et laste eestkostjaks hakkaks minu ema. Lastele määrati ka advokaat ja laste advokaat rääkis lastega ja tegi kohtule ka juba kirja, et lapsed jääksid ikkagi isa juurde ja uuel nädalal nüüd saame me siis kohtuniku otsuse teada.

Lapsed mind enam ei taha ja nii on ka selles laste advokaadi kirjas ja vanaema juurde nad ka ei taha elama aga laste isal, ehk minu abikaasal ei ole töökohta ja tal on umbes 80 000 krooni eest võlgasid, kui mitte rohkem ja meie korter on ka tema ühe võla pärast arestitud. Ka pangalaen on meil nüüd võlas, millega on korter ostetud ja kommunnaalmaksetevõlg on ka juba 7 000.

Ma tunnen, et ma ei jaksa enam üldse ja kuidas saab laste advokaat, kes on ise naisterahvas, olla nagu puust pea ja kivist südamega ega saa aru, et laste isa ja see isa sõber on lastega manipuleerinud ja sellepärast lapsed mind enam ei tahagi. Iga laps ju igatseb oma emna. Ma pole ei joodik ega narkar vaid olen korralik inimene. Ma sain tuttava kaudu omale advokaadi ka aga tema ju teeb ka nii palju ainult oma tööd, kui see tuttav talle maksta suudab ja kui kohtunik teeb sama otsuse, mis laste advokaat ja kui seda saab edasi kaevata, siis ei ole ei minu tuttaval ega minul minu enda advokaadile neid tohutuid summasid maksta, et edasi kaevata see otsus ja teiseks, ma ei tea seda, kas sellel ongi mõtet, kui lapsed ütlevad, et nad tahavad isa juures elada.

Ma ei ole oma lastega nüüd kaks kuud enam koos olnud. Nägin neid nüüd alles 2. oktoobril, kui nad ka kohtusse olid kutsutud ja siis peale kohtuistungit sain nendega natukene rääkida ja nad sõitsid kohe Tallinnasse tagasi. Eile helistasin ja palusin, et abikaasa paneks lapsed rongile ja saadaks koju, siis ta vastas, et tal pole raha. Kui helistasin uuesti, et ma kannan raha, siis öeldi, et lastel on spordilaager ja nad ei saa tulla. Ka lastekaitseametnik ei saavat midagi teha ja ka tema ootab kohtuotsust ja ütles, et ma võin ise Tallinnasse sõita lastega kohtuma ja seda ei saa keegi keelata, sest isegi siis kui lapsed jäävad isale, ei võeta minult vanemlikke õigusi ära. Mõlematel vanematel on võrdsed õigused aga praegu olen mina sellises seisus, et minul nagu polekski neid õigusi, sest laste isa leiab koguaeg uusi põhjendusi, miks ma lastega kohtuda ei saa ja oktoobri lõpus algab lastel ju koolivaheaeg ja ma ei tea, kas ma siiski oma lapsi näen. Esimesel septembril ei olnud mul mittekedagi kooli saata ja ma nutsin neli tundi jutti.

Kui 4. septembril oli kohtuistung ja viiendal oli abikaasa sünnipäev, ma pidasin teda meeles ja palusin, et lepime ära aga tema vastas, et vajab selleks aega, et kõige üle järele mõelda. Ma palusin, võtku oma hagi tagasi aga ta ei võtnud. Ta tegi politseisse ka veel minu kohta avalduse, et ma olevat lapsi ja teda ähvardanud telefoni teel aga õnneks ma sain politseist vastuse, et minu suhtes ei alustata kriminaalasja, kuna selleks puuduvad asitõendid.

Kui me alustasime kooselu, siis olin ma enne käinud elu sõna koguduses aga ma polnud enam seal liige ja me läksime siis ära jehoova tunnistajate kogudusse, sest et abikaasa oli seal juba palju aastaid käinud. Umbes kümme aastat käisime seal aga enam ei käi.
Ma ei ole nüüd enda jaoks õiget kohta leidnudki ja ma olen ise praegu nii katkine, et vajaksin kellegi tuge, et kusagile minna või kellegagi kooski olla. Olen praegu täielikult üksi ja ega ma ei suuda sellises olukorras enam Jumalat ka appi hüüda. Ma ei ole suutnud isegi selle olukorra eest palvetada, mis meie elus praegu on, et see kõik laheneks ja et Jumal tooks meie pere jälle kokku ja tervendaks kõik haavad.

Ma kirjutasin siia, et mul saaks kergem ja usun, et kindlasti ma saan siit häid nõuandeid lugeda. Võibolla kõik see siin tundus nii maailmalik kiri ja usust ära langenud inimese murekoorem aga ma siiski loodan Teie mõistvale suhtumisele. Ma ei suuda isegi piiblit ega mingitki kristlikku kirjandust lugeda ja tean, et mis Jumal on kokku pannud, seda inimene lahutada ei tohi aga nüüd on meie peres asjad hoopis teisiti.
Waba Wend
Administraator
Wana kala

Sugu: Mees
Vastust: 5778

Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga

Vastus: Üks väga kurb lugu
« Vasta #1 on: 13.10.2009, kell 13:41 »

Loed selliseid asju ja justkui Jumala armastuse läbi see puudutab üdini ka sind. Miks, kuidas jms. miks inimesed nii elavad, miks nad ei oska Jumala poole pöörduda oma olukoradades jne.

L.121,2
Abi tuleb mulle Jehoova käest, kes on teinud taeva ja maa!

L.124,8
Meie abi on Jehoova nimes, kes on teinud taeva ja maa!

Tsiteeri
Olen selle foorumi uus liige ja kuna ma olen paljudest teistest foorumitest haiget ja ülekohut tunda saanud, kui olen oma muresid jaganud, siis otsustasin, et liitun selle foorumiga ja et panen siia oma loo kirja, sest et siin ei saa ega tohi teisi pilgata ega solvata.

NB! Kallid inimesed olge internetis väga ettevaatlikud ja targad, kui te laete üles isiklikke pilte ja oma nime all kirjutate väga privaatseid asju, alati hulgub netis ringi kurje inimesi, kelledest osad on kurja teenistuses ja võib ka otse öelda SAATANA KÄSILASED, kes tahavad inimestele haiget teha ja neid häbistada ja nende üle irvitada. Sp. ma usun saavad kristlikud saidid ja keskkonnad olema totaalselt erinevad!

butterfly2 sulle soovitus - küsi endalt kas sa oled arvuti või internetisõltlane. Igatahes soovitan sul avastada lisaks netile ka teisi vaba aja viitmise ning sotsiaalseid väljundeid jms. Hakka jalutamas käima, sportima, millegagi tegelema SEE ON NII OLULINE sinu olukorras!
Aga eelkõige liitu kindla kristliku kogudusega, kus leida tuge ja palvet ja kus sind mõistetakse ja nõustatakse jms. Aga palun ära mine sinna seal kus puhub vaimne jaheduse tull vaid armastus - osadus - hoolimine ja kus pakutakse sulle Jumala Sõna abi!

Ja veel üks asi, see kõik on sinupoolne versioon. Ning kui ma saaks kuulda su mehe poolset siis ma usun, et tuleks tõde rohkem esile, isegi kui ta valetaks, paisutaks üle ja väänaks reaalsust nagu seda tehakse, on raudselt ka temal oma versioon ja asjad mis tal siibrisse viskasid. Kunagi ei ole asjad ühepoolsed! Tavaline asi on see, et mehed lähevad pastori jutule, et pastor mu naine on selline nõid jne ning naised lähevad pastori jutule, mu mees on siga lihaks saanud olevat!

Mujal maailmas kus on ka võlavanglad sa saaks oma lapse tagasi. Loomulikult su mees saab lapsi su vastu keerata ja sind lolliks teha ning lapsed võtavad ka isa juttu tõsiselt. Ning eks nad on ka sinu tabelitijama jms. meeletute tegude pärast võibolla sind veidi kartma hakanud (see ei ole nali!). Ja kui sellele lisada isa manipulatsioon lastega, ema mustamine (nagu see tavaliselt ka on!) siis ära imesta et su lapsed veidi viltu vaatavad või seda ütlevad, et nad sinuga olla ei taha. Kui su mees taoliste võlgadega ringi laseb, tööd ei ole ja kui sõbrad on kahtlased nii nad kinni satuvad kui kuritegelikule teele lähevad. Sarased stenaariumid on paljudes elu-olme.pere tülide ja draamades. Aga see et su mees veel politseisse helistas näitab et ka ta ise on kriisis - sügavas kriisis ja ääre peal, milla ta murdub - võlad, jamad jms. see asi võib ka tal rihma üle visata.

Butterfly kuna sa oled meeltesegaduses ja suures ahastuses käe enda külge üritanud panna ja psühh.kliinikusse sattunud on sul ametivõimude ja ka kohtute suhtes halb märk ning kui su mees peaks veel sind maha tegema ja valetama on asi 1:0 sinu kahjuks! Aga kas sa saaks, et su ema kaitseks ja seisaks sinu eest! Sinu abikaasa käitumine on ka selline, te ega su lapsed päris õnnelikud küll sellise mehe asjade juures, ta ka ise on ju ka täiesti pilla-palla!  Ooo butterfly kui sa teaks kui palju Jumal sind armastab ja sind aidata tahab - sa kisenda ja hüüa Tema poole. Ma olen päriselus kuulnud ja näinud neid inimesi, kes on jubedamast jamast väljunud ja pisarad silmis räägivad kuidas Jumal neid aitas!

L.18,3
Jehoova on mu kalju, mu mäelinnus ja mu päästja; mu Jumal on mu kalju, kus ma pelgupaika otsin, mu kilp ja abisarv, mu kõrge varjupaik!

Tsiteeri
Kui me alustasime kooselu, siis olin ma enne käinud elu sõna koguduses aga ma polnud enam seal liige ja me läksime siis ära jehoova tunnistajate kogudusse, sest et abikaasa oli seal juba palju aastaid käinud. Umbes kümme aastat käisime seal aga enam ei käi.

Kallid, see ei ole ainuke lugu! Taolisi just PEREKONNAD LÄHEVAD LÕHKI on Jehoova tunnistajate kiriku tavaline VILI! Kallid see ei ole nali ja kergest öeldud vaid see on kurb tõsiasi. See sekt pimestab inimesed totaalselt ja nad saavad seotud religiooni ja sekti vaimudega ning viimased põhjustavad pimedust ning väga raskeid lööke just peredele. Olen kuulnud mitmeid just pered lähevad lõhki Jehoova tunnistajate keskel lugusid!

L.72,12
Sest tema kisub hädast välja vaese, kes kisendab, ja viletsa ja selle, kel pole abimeest!

Tsiteeri
Ma ei ole nüüd enda jaoks õiget kohta leidnudki ja ma olen ise praegu nii katkine, et vajaksin kellegi tuge, et kusagile minna või kellegagi kooski olla. Olen praegu täielikult üksi ja ega ma ei suuda sellises olukorras enam Jumalat ka appi hüüda. Ma ei ole suutnud isegi selle olukorra eest palvetada, mis meie elus praegu on, et see kõik laheneks ja et Jumal tooks meie pere jälle kokku ja tervendaks kõik haavad.

Sulle butterfly aga soovitan vaid ühte: VAATA ÜLES vaid sealt tuleb sinu abi ja pääste, vaid Temale saad sa sellise jamas ja raskustes! Mulle tundub et kõik need aastad oled sa olnud mingi KÄSKUDE-KEELDUD süsteemis ja sa ei tea eriti midagi ELAVAST JEESUSEST! Sa ei ole üksi, Ta tahab ennast sulle ilmutada, oma armastusega, jõuga ja väega su kõrval olla!

L.40,18
Mina olen vilets ja vaene, aga Issand mõtleb mu peale! Sina oled mu abi ja mu päästja! Mu Jumal, ära viivita!

Aga tea kas seda, et su probleem ei ole ainulaadne ja erandlik, inimesed on veel hullemast jamast väljunud võitjatena! Jumalal on lahendused, kui me hüüame Tema poole.

L.37,40
Jehoova aitab neid ja päästab nad; ta päästab nad õelate käest ning annab neile abi, sest et nad otsivad pelgupaika tema juures!

JAH SA SAAD MINNA KRISTLASET KESKELE! Saatan saadab tavaliselt enesehaletsuse ja võõrdumise tundelaviini meie poole teele ,kui just mingis jamas oleme ja VALETAB meile, et ooo sa ei saa praegu teha seda ja seda. JUST PRAEGU SA PEADKI KIIREMAS KORRAS leidma kristlasi, kes sind saaks toetada. Sama ajukas oleks see, kui mõni südame ataki saanud mees ütleks, ooo ärge kutsuge mulle nüüd kiirabi, mul on ju atakkk, mõelge atakkk, ma ei taha et kiirabi tuleks, mul on ju atakk jms. saama ajukas on ju kui elu raskustes ja ummikutes ütleme, et ooo mul on tõeliselt rasked ajad ma ei saa kogudusse tulla või minna!

L.145,19
Tema teeb nende meele järgi, kes teda kardavad, ja ta kuuleb nende kisendamist ning aitab neid!

SAMUTI saad sa küll JUMALA POOLE PÖÖRDUDA! asi on sinu suhtumises ja usus, millest on riismed järgi - JAH riismed. Siia sa said kirjutada pika jutu ja see võttis aega - tähelepanu ja jõudu (võibolla kirjutasid läbi pisarate). Aga kui sul selle kõige jaoks jõudu on siis on ka jõudu Jumala poole hüüdmiseks - SAATAN ON SULLE JÄLLE VALETANUD! Sa vajad enda kõrvale inimesi, kel on usk Jumala peal ja kes oskavad hüüda Jumala poole ja kes sind sellise elulootuse ja usuga saaks nakatada! ÄRA JÄÄ USKUMA SAATANA VALESID: et sa ei saa minna kuhugi kogudusse ja ah mis sa ikka palud, asi on ju täesti segamini juba, mis a Jumalat ikka tülitad ja pealegi sa ei jõu - tuleta meelde sa oled läbi - otsas - kutu jne. nii ta sisiseb ja surma deemonid õhutavad alla andma ja valima kõige jubedamat teed - panna oma käsi enda külge.

L.22,12
Ära ole minust kaugel, sest kitsikus on ligi, sest abimeest ei ole!

Aga emana ja kui sa tõesti ARMASTAD oma poegi mõtle ka seda, see on manitsus ning hoiatuseks kõigile kes surma deemoni libedaid valesid kuulavad ja enesetapu mõtetega flirdivad! Kui sul oleks õnnestunud ennast maha tappa! Midaasja su pojad oleks siis elanud selle teadmisega. Olla teismeline ja elada 60 aastat teadmisega, kui olin väike poiss TAPPIS mu ema ennast! Sellest hullemat asja ei ole. Olen olnud oma onu matustel kes ennast tappis, ma tean mida räägin, ma näen mis jäljed see lähedastele jättis. Saatan teab, et enesetapp on tema võit ja see ruineerib su lähedaste elud - see röövib ka neilt midagi inimväärikusest ja usust headusse jne. Kui sa nüüd oled aus enesega ja kuulad mida ma ütlen, siis sa oled üks ülimalt isekas naine olnud kui sa oled soovinud vahel endale kätt külge panna, sel hetkel sa ei ole küll olnud ema nime väärt! See on karm aga see on tõsi - sa oleks ruineerinud oma poegade hinge - totaalselt ja võibolla põhjustanud selle, et nad elu sees ei suuda enam uskuda Jumala headusse ja saada Jumala lapseks jne. Võta nüüd manitsust ja võta ennast kätte, lase Jumalal ennast aidata ja leia kristlased. Ja edaspidi vestle väga isiklikke asju E-mailiga või siin foorumis privas, see on turvalisem!

L.62,9
Lootke tema peale igal ajal, te rahvas; valage välja oma südamed tema ette: Jumal on meile pelgupaigaks!

Js.43,1-2
Aga nõnda ütleb nüüd Jehoova, kes sind, Jaakob, on loonud, ja kes sind, Iisrael, on kujundanud: ära karda, sest ma olen sind lunastanud, ma olen sind nimepidi kutsunud, sa oled minu päralt! Kui sa lähed läbi vee, siis olen mina sinuga, ja kui sa lähed läbi jõgede, siis ei uputa need sind; kui sa käid tules, siis sa ei põle ja leek ei kõrveta sind!

L.138,3 Sel päeval, mil ma appi hüüdsin, vastasid sa mulle; sa tegid mind julgeks, mu hinges on tugevus!

Aga vaatamata sellele on sul lootus, Jumal saab sind aidata!

Kristlased paluge selle olukorra pärast!

R.Crusoe

Waba Wend
Administraator
Wana kala

Sugu: Mees
Vastust: 5778

Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga

« Vasta #2 on: 13.10.2009, kell 14:38 »

Vaid Jeesus saab parandada murtud südameid!

Siin üks pilt, mille võib välja printida ja meeldetuletuseks kuhugi uksele vm. riputada, et Team saab mind aidata!

Lynx
Uustulnuk
*

Sugu: Naine
Vastust: 15

« Vasta #3 on: 18.10.2009, kell 23:46 »

butterfly2, hea, et vaatamata haiget saamisele siiski oma muret jagad ja nõu otsid.
Soovitan ka otsida endale kogudus. Võid näiteks külastada mitmeid ja paluda, et Jumal aitaks endale õige leida.
Masenduses, kui piiblit raske lugeda, võib abi olla kristlikust muusikast (lauludest) - sõnum mõistusele ja meloodia tunnetele kosutuseks. Mul on olnud abi. Muud ei oska kahjuks konkreetselt soovitada, kui
http://www.meediamisjon.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=25&Itemid=28

Võib olla lihtsam kuulata kui lugeda? Internetis pole küll eesti k. audiopiiblit, aga ehk saad aru mõnest muust keelest? Mõne koguduse kodulehel on ka audiojutlusi. Ja on olemas Pereraadio jt kristlikud jaamad.
Ja iga päev otsi endale mingi eesmärk, kasvõi tubade koristamine, jalutamas/poes käimine või mida iganes mõttekat.. Püüa olla tänulik väikeste asjade eest, mis hästi on. Et on käed-jalad, jaksu liikuda, et on internet suhtlemiseks jne. Tean, et vahel tundub KÕIK halb, aga TEGELIKULT JU POLE. See on hingevaenlase vale, kui kõik tundub lootusetu. Jumal ei taha kellegi hukkumist, vaid et kõik tuleksid tõe tundmisele.
Kui oled sama inimene, kes ühes teises foorumis kirjutas, et 1.sept 4h nuttis, siis seal oli küllalt neid, kes sind julgustasid ja olid valmis ka väljaspool foorumit vestlema. Vahel on küll raske tundmatuid usaldada, aga ei tasu liialt keskenduda neile, kes tahtlikult või ka tahtmatult haiget teevad. Ei tasu olla liiga tundlik, vaid proovida pakutud nõuandeid ja lasta end julgustada.
Ka manitsused pole selleks, et Sind hukka mõista, vaid et võimalikku lahendust pakkuda. Ennast (suhtumisi, tegusid) on lihtsam muuta kui teisi inimesi. Seega isegi, kui teised on halvasti käitunud, on hea leida, mida ise saaks asja juurdes paremini teha. Näiteks mitte kibestuda, viha pidada, eneshaletsusse süüvida, vaid uskuda, et Jumal midagi head võib teha ka väga raskes olukorras. Isegi kui ta ei muuda (kohe) olukorda, ta võib aidata sul muutuda, saada tugevamaks Temas. Ka Jeesus kannatas ülekohut ja kiusatusi, ta mõistab aidata, kui eneselt pilgu/tähelepanu Temale pöörame.

Katsuge kõik läbi...
pipi
Usaldatav foormulane
Algaja
**

Vastust: 60

Mt 6.33

« Vasta #4 on: 19.10.2009, kell 22:19 »

Butterfly2 kirjuta mulle, tean täpselt millest läbi lähed ja äkki saan sind aidata.
kui oled tallinnast,võime ka kohtuda.

pipi
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam