Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
17.01.2018, kell 22:01
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Igapäevane kristlik elu (praktiline elu)  |  Tervislik elu (hing ja ihu)  |  Kolloid hõbe, kanep ja AIDS « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Kolloid hõbe, kanep ja AIDS  (Loetud 8751 korda)
Ämblik
Uustulnuk
*

Vastust: 25

Mees nurisegu oma patu pärast!

Kolloid hõbe, kanep ja AIDS
« on: 13.11.2009, kell 23:46 »

Kolloid hõbe on juba üle 90.a. tagasi avastatud antibiootikum, mis võimeline hävitama enamuse baktereid ja viiruseid? See tundub vägagi fantastiline väide. Ma ise ei hakka seda teemat lahti lõhkuma, kuna mul puuduvad erialased teadmised. Tõlgin siin all lihtsalt osaliselt ühe veebilehekülje pealt, mis on ka allpool ära toodud:

Syracuse Meditsiini Ülikoolis, demonstreerisid Dr. Robert O.Becker, M.D. ja tema kolleegid, et kolloidhõbeda ioonid suudavad hävitada paljusid surmavaid nakatavaid mikroorganisme mis ei reageeri enam retseptiga ravimitele! Labori testides on demonstreeritud; kolloid hõbe tapab üle 650. erineva haigusetekitaja-- hämmastavalt sureb enamus neist esimese 6 minuti jooksul.

Leheküljed kus räägitakse kolloid hõbedast:
http://www.purestcolloids.com/colloidal-silver-burns.php
http://www.rense.com/CS/cs1.htm

Kolloid hõbeda kasutajate kommentaare:
http://www.youtube.com/watch?v=FDRLrL8ii1k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?gl=AU&hl=en-GB&v=IGyORfgxGs4
http://www.youtube.com/watch?v=5y7fkGrrBak&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=k6srMG_2-aY

Erinevad rünnakud kolloidhõbeda vastu USAs:
EPA(Keskkonnakaitse agentuur) ütleb, et kolloidhõbe, sattudes meie keskkonda, hävitab kõik bakterid ja tuleks keelata selle kasutamine. Hõbeda kasutamise reguleerimine väetistes paistab olevat esimene eesmärk, aga see on ainult jalg ukse vahel. Lõppeesmärk on igasuguse hõbeda eemaldamine turgudelt.
FDA(Toidu-ja ravimi agentuur) ütleb, et pole täheldatud mingit kasu kolloidhõbeda kasutamisel. Ja kuigi pole täheldatud ühtegi tervisehäiret, kolloidhõbeda kasutamisest, otsustati keelustada selle ravimina reklaamimine.

Siin võib täheldada kahe agentuuri maksimaalselt vastupidiseid "uuringute tulemusi". Üks ütleb ei ole mingit kasu bakterite vastu, teine ütleb, et hävitab kõik bakterid vaid keskkonda sattudes. Samas seisavad mõlemad koos kolloidhõbeda kasutamise vastu.

Kui ma sellest imeravimist kuulsin siis hakkasin mõtlema, et see peaks siis ju ka AIDSi ravima? Kui ta hävitab kõiki erinevaid viiruseid/baktereid. Niipea kui trükkisin otsingusse kolloid hõbe ja AIDS, sain ka vastuse. Leidsin mitu inimest kes väidetavalt on AIDSist terveks saanud. Kuna need tunnistused aga on anonüümsed, siis neid siia ei lisa. Aga leidsin kohe järgmise imeravimi. Vere elektrifitseerimine. 150mA elektrivool muudab bakterite ja viiruste katva pinna taoliselt, et need ei saa enam inimese kudedest kinni haarata ja surevad nälga. Mees kes selle meetodi kasutusele võttis, Bob Beck, ei ole aga meditsiini doktor (M.D), vaid on oma doktorikraadi teeninud füüsika alal. Sellepärast keelati tal vere elektrifitseerimisest, kui ravimist, rääkimine ja ähvardati vanglaga kui ta peaks kellelegi telefonitsi soovitama, seda kui ravi.

http://www.youtube.com/watch?v=b02pVZIEzfY

Aga see pole veel kõik. Edasi liigume kanepi (hemp) juurde. Järgmine väidetav superravim, mille kasutamisel on inimesed vabanenud vähist, kroonilistest valudest ja-väsimusest. Kroonilise väsimuse kadumist on täheldatud kõigi kolme ravimi kasutamisel. Siin on lugu kuidas seekord Kanada "tervisekaitse" sõdib kanepi õli vastu. Ei lubata inimestel seda omada isegi ravi eesmärkidel. kanepi vastu käib sõda üle maailma nn. "sõda narkootikumide vastu" sildi all juba pikka aega. Seda nii televisioonis, koolis kui ka seaduandluse kaudu.

http://www.youtube.com/watch?v=KFIq0y8-5E0&feature=player_embedded

Kui te teate kedagi, kes vajab abi, siis andke talle see info uurimiseks.
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

Sugu: Mees
Vastust: 5778

Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga

Vastus: Kolloid hõbe, kanep ja AIDS
« Vasta #1 on: 14.11.2009, kell 14:03 »

Ämblik sulle üks väga tõsine soovitus:

PALUN ÄRA VÕTA YOUTUBET ja VEEBILEHTI nii tõsiselt või liiga tsõsiselt. Samas ma ei väida et seal terake, või osa või isegi suuremas osas vahel tõsi on! Kuna peagi võid avastada et usud veel mormoonide või jehoovatunnistajate ka uusi ilmutusi jms. Netis on tuhandeid täitsa haigete ja luuludes (omal ajal olid nad ravil kinnises asutustes) ehkl paranoiades vandenõuteooriate fantaasiaid, Kes 24 h ööpäevas, silmad sinised, söömata, kodud koristamata, elavad sotsiaalabist toksivad neid tekste foorumitesse ja teevad kodulehti. See on PARANOIA! Asi algab A.Jonesi ja D.Icemaniga ning läheb sealt edasi. Kas on olemas taolisi materjale kristlikke või kristlusega segatud, olen sattunud sellistele veebisaitidele kus juba tõsielt kahtled selle veebimeistri terves mõistuses.

Ära päris kõike küll siia kopi+paste!

Tsiteeri
Aga see pole veel kõik. Edasi liigume kanepi (hemp) juurde. Järgmine väidetav superravim, mille kasutamisel on inimesed vabanenud vähist, kroonilistest valudest ja-väsimusest. Kroonilise väsimuse kadumist on täheldatud kõigi kolme ravimi kasutamisel. Siin on lugu kuidas seekord Kanada "tervisekaitse" sõdib kanepi õli vastu. Ei lubata inimestel seda omada isegi ravi eesmärkidel. kanepi vastu käib sõda üle maailma nn. "sõda narkootikumide vastu" sildi all juba pikka aega. Seda nii televisioonis, koolis kui ka seaduandluse kaudu.

http://www.youtube.com/watch?v=KFIq0y8-5E0&feature=player_embedded

Selleise jama me oleme minevikus lausa kustutanud oma foorumis, mis sa sie arvad kuidas see kõlab asjana mis meie kodukorras on KEELATUD (nark.ainete reklaam jms.).

Mõtle nüüd korra järgi, kas sa liiga kaugele ei ole selle asjaga läinud ...

Tsiteeri
Siin on lugu kuidas seekord Kanada "tervisekaitse" sõdib kanepi õli vastu.

Tead ämblik - tänu Jumalale neil Kanadas on mõistus korras! Ma palvetan et ka meie maal sõditaks selle KATKU vastu!

Need viited ja asjad on nö. kõik ühise nimetajaga. Kord lugesin SALAPÄRASEST D17 vitamiinist mille tulemusena (väidetavalt!) on kõik inimkonna hädad ja haigused pärit (nonsens teooria). Ja läänes on hakatud alternatiivmeditsiinis sellega ka juba tegelema aga annused on niivõrd suured (doosid) et need võivad nimelt patisendi TAPPA! Nimelt on D17 siis kas seotud või sarnane aine (ei ole täpselt kursis) SARIINIGA - mida sisaldavad ka imeväikses koguses õunaseemned ja n. virisikuseemned. JA on maid kus D17 fantast-vaimustuses inimesed on sattunud uurimise all kuna tegelevad teadlikult SARIINI levitamisega ja sellega inimeste äramürgitamisega, mis on ju kuritegu!

Seega Ämblik miks sind kõik selline müstiline ja salapärane huvitub (ei pea seda pahaks, ka ise ennast on huvtanud igasugused asjad, nende kohta lugeda jms. n. NONI taim jms.)

Rahu sulle ja vahelduseks soovitaks sul tegeleda käega katsutavatel teemadel ja sellistel veidi lihtsamate teemadega  bye2

R.Crusoe

Ämblik
Uustulnuk
*

Vastust: 25

Mees nurisegu oma patu pärast!

« Vasta #2 on: 18.11.2009, kell 21:44 »

Tsiteeri
Seega Ämblik miks sind kõik selline müstiline ja salapärane huvitub (ei pea seda pahaks, ka ise ennast on huvtanud igasugused asjad, nende kohta lugeda jms. n. NONI taim jms.)

Minu tee Jumala juurde saigi alguse vandenõuteooriate uurimisest. Võib isegi öelda, et see oli ainus võimalus. Samas võis see olla Issanda valik minu jaoks. Kui ma koolis käisin, siis ma õppisin keskajal toime pandud nõidade põletamisest kristlaste poolt. Noh, eks mu kõrva jäi ka kuskilt, et Jeesus suri meie pattude eest. Loogika ütles mulle, et kui Jeesus suri kõigi pattude eest ja oli suur heategija, miks siis kristlased tapavad inimesi? Tõenäoliselt on nad segased ja sarnast arusaama toetavad maailmas paljud. Seega sain ma sellele arvamusele edaspidi ainult tuge juurde. Umbes kolm aastat tagasi hakkasin ma uurima naftadollari lugu ja Zioni kroonikaid. Sealt edasi A.Jonesi JFK filmi juurde. Mis näitas mulle selgelt, et midagi haiseb ja eriti just ajakirjanduse juures. Maailma kaubanduskeskuse rünnakud näitasid aga kätte, et tõde on viimane asi mis huvitab ajakirju ja televisiooni. Edasi liikusin "Money masters" filmi juurde. See räägib miks raha väärtus langeb iga aasta u.15-20% ja seda üle terve maailma ühtlaselt. Erinevate valuutade suhte kõikumine on pea olematu. Siit tegin järelduse, et pankurid ilmselt omavad ajakirjandust. Põhiliselt just suuri rahvusvahelisi uudisteagentuure, telejaamu ja suuremaid ajakirju, ning kasutavad neid oma meeste aitamiseks poliitikas. Poliitikud omakorda saavad teha kasulikke otsuseid suurärimeeste, korporatsioonide kasuks. Sest eks pankurid teenivad meeletuid summasid. Mis see neile ära pole mõned monopolid* püsti panna ja ajakirju omada. Ma olin kindel, et pankurid on võtmemängijad selles kõiges, aga nüüdseks kaldun samuti vabamüürlaste poole tugevalt. Igatahes jätkasin erinevate vandenõude uurimist ja selle käigus põrkasin ikka ja jälle kokku "Mark of the Beast" ennustusega Piiblist ja RFIDga, aga heitsin selle kõrvale kui juhuse. Samuti avastasin tihti peale, et lugu mida ma just kuulasin Netist oli kristlase tehtud. See ärritas mind kuna neid ei saa usaldada! Jätkasin siiski vapralt liikumist läbi, kristlastest reostunud, netimere. Edasi avastasin, et Piibel ütleb ette ära juutide tagasi tulemise oma maale ja templi ehituse, kus antikristus peab seisma. See oli juba liig mis liig. Piibel ei ole valdavalt ennustus ennustuse otsa, aga ometi ütleb see täpselt ära mitu sellist fantastilist detaili. Pole ühtegi teist raamatut mis suudaks midagi vastu panna. Seega just see üks raamat, mis on kõigi aegade enim trükitud raamat, ütleb ette sellise täpsusega need asjad. Raamat, mida inimesed on võtnud Jumala Sõnana tuhandeid aastaid, pole seda usku mitte petnud. Hakkasin vaikselt uurima ka mida kristlased räägivad ja uskuma mida nad räägivad. Kuni hetkeni mil Jumal kinnitas minu usku omalt poolt.

*Monopoli loomine.
Kõigepealt loovad grupp rikkaid mehi 5 eri rahvusvahelist apelsini transpordi firmat, mis ostavad kokku ja müüvad apelsine. Nad panevad oma apelsinide müügi hinna nii madalale, et teised firmad ei suuda enam kasumit teenida. Seda nad praktiseerivad mõned aastad, lisades kapitali oma viiele firmale täiesti legaalselt oma taskust(näiteks aktsiaid ostes). Mingi hetk kõik omaette tegutsevad apelsini transportijad avastavad, et neil on võimatu kasumit teenida ja loobuvad oma firmadest. Sellel hetkel lükatakse apelsini hinnad kõrgemale kui nad iial olid. Sedasi saab ka edaspidi välja süüa konkurente, kui nad teatud suuruse saavutavad ja viie kasumeid ohustama hakkavad. JOKK.

Tsiteeri
PALUN ÄRA VÕTA YOUTUBET ja VEEBILEHTI nii tõsiselt või liiga tsõsiselt.

Ma olen selle väitega nõus, aga minu aastate pikkune kogemus veebis on mind natuke vilunud, ma loodan. Eks ma olen ka eksinud. Aga näiteks kolloidhõbe: tegemist ainega mis ka kümne kordse üledoosi puhul on ilma kõrvalmõjudeta. Paljud inimesed, kes ei saa valetamisest mingit kasu, kiidavad seda. Tekib küsimus, miks on riiklikud agentuurid niivõrd mures aine pärast mis pole kellelegi mingit tõsist kahju tekitanud? Seda kasutatakse juba pikka aega näiteks põletushaavade puhastamiseks ja ka silmapuhastusvedelikus. Minu peas lööb see häirekella tööle ja ilma nende rünnakuteta ma ei oleks ka kiire uskuma. Just FDA ja EPA veensid mind. Ja ma loodan, et keegi minu arvamuse pärast ei hakka tegutsema vaid uurib iseenda jaoks. Mina lihtsalt tahan, et see info leviks. Nagu sa magnet mootori teemast välja loed, ajakirjandust tõde ei huvita. Neil on see käes aga nad ei levita seda tähtsat ja head infot.

Tsiteeri
Sellise jama me oleme minevikus lausa kustutanud oma foorumis, mis sa sie arvad kuidas see kõlab asjana mis meie kodukorras on KEELATUD (nark.ainete reklaam jms.).

Kas siis kui ma soovitan kellegil oma haige lapse jalgadele panna viinapressi, kas see on alkoholi reklaam? Eks narkootikumide kasutus algab ikka probleemidest hinges(võibolla on ema põdemas vähki?). Igatahes ei saa ma teisiti seda siin esitleda, ma pean mainima Kanepit.

Tsiteeri
Rahu sulle ja vahelduseks soovitaks sul tegeleda käega katsutavatel teemadel ja sellistel veidi lihtsamate teemadega

Ma soovin sedasama, aga ajad on nagu nad on. Ma ei saa ometi tõe ees silmi sulgeda ja teeselda nagu poleks häda midagi. Eks need vandenõud on toimunud kogu aeg. Nüüd tänu internetile on võimalus minna ringiga mööda ajakirjandusest ja otse inimesteni. Rumalus oleks see võimalus kasutamatta jätta. Minu põhi eesmärk on levitada seda infot mööda veebi. Las inimesed igaüks ise teevad oma otsuse. Kes põeb mõnda haigust saab ise uurida ja otsustada. Eks see kel häda käes uurib ka palju põhjalikumalt kui mina.

Tsiteeri
Netis on tuhandeid täitsa haigete ja luuludes (omal ajal olid nad ravil kinnises asutustes) ehkl paranoiades vandenõuteooriate fantaasiaid, Kes 24 h ööpäevas, silmad sinised, söömata, kodud koristamata, elavad sotsiaalabist toksivad neid tekste foorumitesse ja teevad kodulehti. See on PARANOIA!

Ma mõtlesin selle vandenõuteoreetikute(VT) lahterdamise peale pikka aega, kuidas netis on palju inimesi kes vihkavad ja sõimavad VTsid, ning on lausa hullumas. Samas panin ka tähele, et iga kord kui räägitakse ajakirjanduses mingitest kahtlastest teemadest, siis tuuakse sisse VTd. Ma tunnetasin seost, aga ei suutnud näppu peale panna. Ühel õhtul mõtlesin selle peale ja hommikul, kui ärkasin, oli mul vastus esimene mõte mis pähe tuli. Silmade lahti tegemise ja lahenduse vahele ei jäänud küll vist ühtegi teist mõtet. Sellepärast annan kogu au Issandale. Küllap see oli tema sõrm. Lahenduseks oli nimelt lugu karjusest, kes karjus "hunt,hunt!" kui hunti polnud. Lihtsalt naljaviluks. Aga ma räägin selle sama loo nüüd asendades tegelased.

Ajakirjanik: "Meile on tulnud teade, et moskva all tunnelites on meetri pikkused rotid kes ründavad ja söövad inimesi!"
lugeja1 - läheb räägib naabrile ja sõpradele töö juures, samuti oma perekonnale selle tõe pähe.
2lugeja - jääb passiivseks
kuu aega hiljem.
Ajakirjanik: "lugu osutus valeinfoks mida levitasid VT. Vabandame VTte pärast, paistab et neid ei saa usaldada."
lugeja1 - läheb koju, perekond naerab, hakkab tööle minema, naaber naerab. Läheb tööle; naer. Alandus.
2lugeja - mnjah, see oli aja raiskamine.

Ajakirjanik: "Uudis: VTud väidavad, et kuumaandumine oli fake. Sest lipp lehvis ilma õhuta Kuu pinnal! Samuti on probleeme varjudega piltidel."
lugeja1 - räägib seegi kord kellega juhtub juttu puhuma.
2lugeja - jälgib teemat huviga.
nädal aega hiljem.
Ajakirjanik: "NASA seletas, et lipp lehvis vaid siis kui astronaudid seda puutusid. Varjude mängu põhjustasid mäenõlvad. Ei tea mida VTd järgmisena välja mõtlevad?"
lugeja1 - Rohkem alandust ja naeru. Tekib viha mis on sujuvalt suunatud VTte pihta.
2lugeja - mida iganes, veel VT kräppi.

Ajakirjanik: "Tapal väidab üks mees, et on näinud UFO-d ja kohale on ilmunud palju VT-kuid kes usuvad ja toetavad seda väidet."
lugeja1 - "Kui ma mõne VT kätte saan siis ma talle näitan. Peaks ainult keegi minu nähes seda jama mainima..."
2lugeja - Ei tea kas seda UFOt juhtis hiigelrott? Need VTud on üks mõttetu punt nõdrameelseid. Elu sees ei huvita enam mida nad räägivad.
Ajakirja omanik ajakirjanikule: "Tubli töö! Jätka samas vaimus."

lugeja1-le tuleb nüüd alati meelde alandus mida ta pidi tundma, kui talle mainida VTuid. 2lugeja suleb oma mõtted igasuguste VTte suhtes ja kaotab kohe huvi kui neid mainitakse. tegemist siis suure psühholoogilise operatsiooniga(ajupesuga), mille tulemusel inimesed ehitavad ise oma ajju müüri. Inimesel tekib tunne, et kõik vandenõu teooriad on valed ja jamps. Samas jääb ajakiri tihti süüdimatuks info pärast mida nad levitavad. Usk massimeediasse teeb paljud pimedaks.
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

Sugu: Mees
Vastust: 5778

Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga

« Vasta #3 on: 19.11.2009, kell 12:47 »

Ämblik mul on hea meel et sa said päästetud Scully ja Molderi stiilis: TÕDE on kusagil olemas! Aga liigu sealt ka edasi puhta ja selge EVANGEELIUMI ja piibliõpetuse juurde, jäta osad teooriad sinnapaika ...

Smiley

Samas kui tahad küsimustele vastuseid saada, siis on ka se ok ja otsida võib ikka ja küsida ALATI! Iseasi on kui paljud viitsivad vastata ja kaasa mõelda sellistel teemadel.

Samas veel kui aga tahad siinset keskkonda kaasa aidata ja kaasa lüüa, siis jah õige õngesööt veebis - on ka teatud märksõnad ja teemad nagu sa oled ka näinud minu postitamiste stiili ja suunitlust. See on suures osas ka kindla eesmärgiga ja sa vist saad ka aru missuguse ...
Kui tahad aidata siis too ka sisse rohkem evangeeliumi, Jumala Sõna ja veidi rohkem jalad maas teooriaid ja asi.

Aga mul on hea meel, et sa siin postitad, su pika postituse peale kui aega saan siis vastan ka ...

Kokkuvõtvalt: ei ma ei oma roosat maailmanägemust: Jumal õnnista neid ja noid ja veel kolmandaid ja kui kena kõik see ilmaelu on jms. Loomulikult alustati Vietnami sõda USA relvatööstuse haide poolt, iseasi on see kas seda sõda vaja oli või just vaat oligi. Kas Jumal on kasutanud "politseiriike" ja ka muid asju ajaloos kohtumõistmiseks jms. Oh jaa VT ajal kindlasti aga UT ajal - EI KATEGOORILISELT mitte! Ma nii kindel ei oleks, ma usun et nö. Iraagi naftasõda jms. põhjustel see poliitmaailmas lagas võis olla hoopis kellegi kõrgema jõu käsi, kes soovis Iisraelile ohtlikuks saava jõu kõrvaldada sellisel moel. Kusjuures me tõesti ei tea, mida oleks ja missmoodi oleks Iraak osalenud Iisraeli hävitusplaanides vms.

Oh ei, roosad prillid olen ammu kaotanud. Aga nähes ka üsna räpast reaalsust (poliitika ja raha võim!) ei ole ma negativisimi ja vanenõuteooriatesse koperdanud ja ei vihka juute (enamus vandnenõuteooria kandjaid seda ka teevad) vaid ma OLEN LEIDNUD EVANGEELIUMI!!!

Ole õnnistatud ...

R.Crusoe

bye2

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam