Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
17.01.2018, kell 21:59
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  EU uus president (käpiknukk) - Herman Van Rompuy (vabamüürlasest KLOUN) « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: EU uus president (käpiknukk) - Herman Van Rompuy (vabamüürlasest KLOUN)  (Loetud 4151 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
EU uus president (käpiknukk) - Herman Van Rompuy (vabamüürlasest KLOUN)
« on: 20.11.2009, kell 07:57 »


Mehest endast siis: 6 raamatu autor, luuletaja ja kuulsi blogija ja Jaapani luule fänn. Omab nö. kristlikku mõju - keskonnas olnud. 

EU uus president (kas käpiknukk) - Herman Van Rompuy (kas vabamüürlasest KLOUN)

Loeme siis tänaseid uudiseid:

Euroliidu presidendiks valiti Herman Van Rompuy

ELi presidendiks valiti Herman Van Rompuy

Peaks meediat veidi manitsema! Ei valitud vaid määrati! See etendus, SALAJANE ÕHTUSÖÖMAAEG on ju totaalselt alarmeeriv, kuidas käib vabamüürlaste klanni tipus asjad.

Tsiteeri
Catherine Ashtoni ametisse määramise peab heaks kiitma ka Euroopa Parlament.

SALAJANE ÕHTUSÖÖMAAEG - kas see on siis normaalne demokraatia, kas tõesti see mees valiti? EI! See määrati tegelike niiditõmbajate poolt. See KINNITAMINE on farss ja naljanumber-

Kas riikide ühendus vajab presidenti? Ei - vaid liitkriik vajab presidenti! Midagi väga räpast on toimumas: üks armee, ühine välispoliitika, ühine seadus, ühine politseisüsteem - tulevane kontroll värk jms.

Salajane õhtusöömaaeg toimus hertsoginna Chateau de Val-Duchesse lossis, samas lossis peeti 1957 aastal ka esmane SALAJANE ÕHUTUSÖÖMAAEG.

Uus EU president Herman Van Rompuy on föderalist ehk föderaalse suurriigi tuline pooldaja. ta toetab üle euroopalisi ühtseid makse ja uusi makse, et seda EU monstrumit veepeal hoida. Kristlike vaadetega (suur küsimärk) vabamüürlaste pro ehk mainemees!

Kristlastele on siin alarmeeriv märk. Nimelt Belgia on üks vähestest riikidest, kus otseselt kiusatakse taga kristlasi. On misjonäre välja saadetud ja ametnike tasandil kotitakse nii kohalikke kogudusi kui ka kristlikku tööd. Isegi selline mees, kes on flaami kristlikke demokraatidega puntis olnud ei ole suutnud ohjata Belgias toimuvat usuvaenu, mille kohta on liikunud teated ja märgitud ära raportites maailma usuvaenu suhtes!

Tegelik EU juhtimise võtmesõna on Berliin, Brüssel ja Pariis! Ja muide neis kolmes kohas on pead tõstmas KRISTLUSE VASTANE vaimsus. Eriti suurt rolli mängib siin EU pralamendis oma kohta omavad "liberaalsed dogmaatikud" Pranstsumaa üks mõjukam ja KRISTLUSE-VASTANE suurloo˛! Nende rõhk on haridus ja HUMNISMI ülistamine ning välja juurida ühiskonnast usuline nähtus, mis takistab ja pidurdab ühtset EU ja maailmarahu!

Tegelikkuses ei ole nö. palvetavate ja nö. lõpuajaga kursis olevate jutlustajate suust veel kordagi jutlustes positiivseid kommentaare EU suhtes kuulnud. Olen veendunud, et Jumal teab mis seal tagatoas toimub ja seal on mängus väga karvane käsi ja räpased plaanid, mida massi ja pööbli eest varjatakse.

Ei tea kas britid seda jama taluvad ja alla neelavad, kuidas Berliin, Brüssel ja Pariis neile ära tegid. UK kui endine Iisraeli toataja ja siis Jumala poolt kõrvale heidetud võib olla mingisugune südametunnistus ja päästekõrs EU-le üleüldse. Ainuke positiivne joon on sellel mehel, et teda nimetatakse nö. Türgi mittelubamise vastaseks. Sama on juba märganud islamimaailm ja osades islamiuudiste saitidel oli kohe hommikul see uudis suurelt üleval, et Türgi skeptik on pukis. Ta on ölenud: "Türgi ei ole osa Euroopast ja kunagi osa Euroopast. Laienemist ELis Türgiga ei saa pidada lihtsalt järjekordseks laienemiseks nagu varem." See on küll 5++ poliitika...

No muidugi ei puudu siis ka uut rahvaste sõpruse juhti ÜLISTAVAD artiklid. Mis veel välja tuleb katolik usk - doktriin, kristlik taust, vedas flaami kristlikke demokraate (NB! kristlik demokraat euroopas ei tähenda automaatselt kristlast!!!).

Teeme juttu ka foorumis millalgi teemal: KAS KRISTLUS ON ORJAMISE MENTALITEEDIGA JA MASSIDE RAHUSTAMISE USK! Vastus on EI! Kas kristlus kutsub alati KULPI lööma kellele - millele jms. IGANES kes PUKIS ja VÕIMUL on? See lömitamine mis ajaloos on olnud ja "mäeutluse" nonparellidega on südant pahaks ajav, mismoodi usku on kasutatud masside ohjeldamiseks KIRIKU kaasabil. Tegelik kristlus on JAH 1) rahusõnum - rahu Jumalaga ja inimestega 2) täis TÕDEj a sp. ka üsna revolutsiooniline ja mässumeelne- saatana süsteemil on tõelise KIRIKULE raske päitseid pähe suruda!

R.Crusoe

-------------------------------------------------------------------------

Kommentaare netist:

Tsiteeri
Kulla inimesed, ärge olge nii naiivsed! See mees mitte ei valitud sinna, vaid MÄÄRATI! Just nimelt, määrati, samade inimeste poolt, kes Euroopa Liidu algselt asutasid ehk siis Bilderberg Group!

Tsiteeri
Demokraatia võimutseb nagu päikeselises Nõukogude Liidus

Tsiteeri
oktoobrilaps
Kuulen justkui minevikust tontlikku käteplaginat, neid lõputuid määratud riigijuhtide üksmeelseid tervitamisi... Üks ring on täis saanud.


-------------------------------------------------------------------------========================================

EL ja trilateraalne süsteem

Kahtlemata on EL vőimsaim poliitiline koalitsioon, mis Euroopa tasandil kunagi on eksisteerinud. Praegune Euroopa ühendus esindab aga vaid osa sellest vőimukoondumisest, mille sünnietapil oleme. EL on nimelt seotud nn. kolmiksüsteemiga, mis koosneb USA-st, Jaapanist ja Euroopa majandusühendusest. See globaalne vőrgustik ei hőlma ainult sellesse kuuluvaid riike vaid tervet maailma.

Kolmik-komisjonil saab olema juhtiv positsioon maailmamajanduses. On ilmne, et see parlamentideväline organisatsioon mőjutab terve maailma majanduselu ja juhib ning suunab valitsusi ja riike.

Allikas: http://web.zone.ee/freemasons/main.htm

Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: EU uus president (käpiknukk) - Herman Van Rompuy (vabamüürlasest KLOUN)
« Vasta #1 on: 17.10.2012, kell 11:55 »

Väga hea, üks julge britt otsustab rääkida nagu asjad on
http://www.youtube.com/watch?v=VvcMjI-U7XI&feature=relmfu
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam