Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.02.2018, kell 12:46
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  Usulolluste rubriik! Valik veidrusi ja libauudiseid siit ja sealt! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Usulolluste rubriik! Valik veidrusi ja libauudiseid siit ja sealt!  (Loetud 5806 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Usulolluste rubriik! Valik veidrusi ja libauudiseid siit ja sealt!
« on: 29.11.2009, kell 22:25 »

Usulolluste rubriik! Valik uudiseid siit ja sealt!

Aöustaks siis uue rubriigiga, kui midagi sarnast silma hakkab võid ju siia lingi panna!

Esimene asi siis:Ameeriklanna triikrauale ilmus Jeesuse kujutis
USAs Massachusettsis elav naine väidab, et Jeesus ilmutas end talle triikraua kaudu. Loe lisa

Mis järgmiseks, JEESUSE KUJU lumehelbekesel vms.  Smiley ma ei või seda jama on raske kommenteerida! Põhiline on aga see, et tädi proovib ka selle asjakese kohe Ebays maha ärida umbes 3000 USD eest! No jah, rohkem polegi vaja ...
Logged

annelka
Külaline


E-mail
Vastus: Usulolluste rubriik! Valik veidrusi ja libauudiseid siit ja sealt!
« Vasta #1 on: 10.12.2009, kell 12:09 »

nojah, tobe tõesti, aga kui ta selle läbi mõtles kasvõi pool tundigi oma elust ja saatusest ja suhtest Jeesusega, siis tuli sellest ometi kasu... ja ma ei usu, et kurat käib ja maalib igale poole Jeesuse pilte, et seeläbi meid hukutada... Youtube on täis klippe pilvedest, kus on justkui näha Jeesust, mõned on minu kuvaris küll nähtamatud, mõned päris selged ja senimaani on need juhtinud inimesi mõtlema Jeesusele ja igavikule, mitte muudele lollustele, nii et kui sellest pisutki kasu on?
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Usulolluste rubriik! Valik veidrusi ja libauudiseid siit ja sealt!
« Vasta #2 on: 10.12.2009, kell 18:28 »

Nn. "neitsi maarja" ja siis Jeesuse kuju ilmumised pirukatele ja saiadele jms. on ROHKE METTEKUJUTUSE vili ja sõna otseses mõttes jaburdus.

Jah olen ka kuulnud ajaloost, suuremaid nö. loodusnähtusega seoses ilminguid aga seal ei ole siis ka jäänud küsimärki, et kas ikka oli või mitte. Need aga nn. imed ja kujud vajavad ikka kohutavalt fantaasiat!

Kasuks see küll nüüd ei tule - kuna see asi ei ole piibellik! Ei usu et taolised asjad kedagi tõele rajaks või tões kasvataks! Mitte kuskil UT ei ole meile sellest räägitud.

Aga siit veel sarnast kraami:


No see on ikka hea ettekujutus ja haiglane märkide otsimis tulem!


Aina HULLEMAKS läheb, mis!


Jälle pannkoogil seekord, siis "ilmumine".


Pidavat olema Jesus face. Asoo!
Tahan öelda, et JUMAL ON VÄGEV - VÕIMAS, palun keerake mõni Discovery või Animal Planet või Natnional Geographic kanal ja vaadake mida kõike Ta on valmis teinud ja seda NIISAMA!

Mis hea pärast peaks Ta ennast ilmutama - võimlema mingi muti pitsa tüki peal, et see siis selle 10 000 USD Ebays maha müüb jms. NONSENS! Jubedus kui seda uskuma hakatakse. Elav Jumal tervedab ja ilmutab oma päästvat väge läbi oma armu ning ta tõesti ELAB!

Nutvad ja veritsevad Maarja kujud on aga ENAMUS VÕLTS, sellest on nii palju juttu netis ja läbi ajaloo (asjad on välja tulnud) ning kui on ka füüsilised imed, siis see on RÄIGE DEEMONLIK õpetus nagu ka osa katolik õpetus on - valeõpetus!
Logged

annelka
Külaline


E-mail
Vastus: Usulolluste rubriik! Valik veidrusi ja libauudiseid siit ja sealt!
« Vasta #3 on: 11.12.2009, kell 12:25 »

appi, see läheb küll tõesti liiale, ma mõtlesin, et tegu on üksikjuhtumitega... jäägu sulle seekord õigus...
Logged
Andrus
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 355

määä


Vastus: Usulolluste rubriik! Valik veidrusi ja libauudiseid siit ja sealt!
« Vasta #4 on: 11.12.2009, kell 13:34 »

Äge, naerda sai!  Grin Teisalt teeb see kurvaks  Embarrassed
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Usulolluste rubriik! Valik veidrusi ja libauudiseid siit ja sealt!
« Vasta #5 on: 11.12.2009, kell 14:46 »

Äge, naerda sai!  Grin Teisalt teeb see kurvaks  Embarrassed

Ega jah, ka kohalikus koguduses või ka oma elus vahel NUTA ja NAERA korraga, siis on lihtsam edasi minna.

 crazy
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Usulolluste rubriik! Valik veidrusi ja libauudiseid siit ja sealt!
« Vasta #6 on: 19.01.2010, kell 14:29 »Paned Google Image otsingusse:

god warrior - vaata

ja ette hüppab see tädi. Peaks nagu tulema igasuguseid pilte millest iganes aga ka kristlike temaatikaga (artiklites kasutatakse Efesuse koguduse usukilbi jms. pilte)Kes siin postituses ka üleval. Aga oh ei tuleb esile aga SUPER-kuulus mammi - kes suutis looma moodi röökida ja sajatada põrgu põhja ja veel sügavamale selle asendus pere kus ta oli.

God warrior!

Ma saan aru, tegemist on inimesega. inimesed on luu ja liha - surelikud ja eksivad ja kukuvad ja komistavad palju. Samuti kes põevad erinevaid haigusi ja meeleseisundeid, kel võib ka üleval korrusel elu korgid läbi lüüa jms. Seega ma ei taha hukka mõista, sest võibolla see naine tuli tõeliseltt Jumala juurde tagaisi ja sai hingeabi ja äkki käis ravil jms. Ja Jumal on suurem kui me eksimused. Isegi kui nett ta kuulsast videoklippidest kubiseb, siis ometigi ta võib ju Taaveti moodi öelda. Taavetist tegid õllejoojad lausa laulusid, kui ta oma luuseritega mööda maad ringi sehkendas. Hiljem need laulud muidugi muutsid Taaveti nime võeti teistmoodi suhu ja tema luusereid kutsuti kangelasteks. Seega kes teab see tädi võibolla on täna väga vormis või on ta paranemas.

Aga video on hull ikka küll - sp. on sellest videost tehtud ka hunnikus REMIXE, muusikaga ja siis muid igasuguseid huumori värke. Ja asi ongi nii et kui keegi paneb pirni maha siis tehakse sellest kohe RÄPILOOD jms. nagu ka siin väikses Eestis on tehtud räpilugusid VõsaPetsi lollussaate kangelastest.


Judge Judy vs The God Warrior

The God Warrior Remix


Ja üks asi veel, tegemist on USA kuusla Reality show saatega,ja ma olen veendunud, et kaamera - perest eemal nädal ja muud saate värgid ei mõjunud sellele RÖÖKIVAT PALVET HARRASTAVALE EMALE kuigi hästi! Ehk siis SOLGISAADE sai endale kena HITT MAMMI - kes pööras ikka täiega ära! Oli nii vaga usklik ja religioosne inimene ja puha ja oh seda jama, mis siis tulema hakkas ...

Maailm on pöördes ja naerukrampides aga unustavad, et ise vahel hüsteeritsevad ja karjuvad jms. teatud olukordades ka nii oma lähedaste ja loomade peale. Aga see on ikka põmakas - püha vaga usuõde pööras püstihulluks, see müüb.

Nuta või naera rubriik on täienenud ...

 be popout02

R.Crusoe
Logged

annelka
Külaline


E-mail
Vastus: Usulolluste rubriik! Valik veidrusi ja libauudiseid siit ja sealt!
« Vasta #7 on: 01.02.2010, kell 08:58 »

muide - üle tüki aja proovisin TV-st üht omaarust kokasaadet vaadata ja kiiruga sulgesin, sest nägin kuidas kurat irvitades sai jälle kristlaste "margi täis teha" avalikult kõigi silmis ja nii kaks õhtut järjest - saade oli TV3-s Õhtusöök viiele... kus ühel õhtul end kristlasena tutvustanud naine lõpetas õhtusöögi magustoitu serveeriva strippariga... ja järgmisel õhtul serveeris õpilasest piiga ususletulekust rääkimisele kohe järgnevana külalistele tekiilat ja jõi ka ise...
Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam