Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
18.01.2018, kell 21:47
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  President Obama - libakristlasest helge täht ja messia kompleksiga petja? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: President Obama - libakristlasest helge täht ja messia kompleksiga petja?  (Loetud 3363 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
President Obama - libakristlasest helge täht ja messia kompleksiga petja?
« on: 10.12.2009, kell 09:05 »
Päris huvitav on vaadata seda saadet: siin

REXELLA: President Obama on kindlasti maailma vallutanud heakskiidu keeristormiga. Nad kõik on teda heaks kiitnud. "Ere täht maailma laval." See oli Tšehhoslovakkias, kui ta oli seal.  "Egiptuses teoloogist pealik." "President, mitte päästja." Mõned inimesed on vaadanud ta peale kui päästjale.

"Messia kompleks." See on huvitav artikkel. Tahan, et loeksid osa sellest koos minuga. "Kriitikud süüdistavad Barak Obamat esitlemas end kui mingit messiat. Kuid Obama messialik sõnum on enam kui ainult üle tipu poliitiline retoorika. Paljud ameeriklased on tegelikult andmas talle religioosset austust. Mõned isegi ülistavad teda kui päästjat. Filmilavastaja Spike Lee ütles pärast presidendi valimisi, et aega tuleks hakata mõõtma "enne Obamat" ja "pärast Obamat."
Lee lisas: "Kõik saab olema mõjutatud selle seismilise muutuse poolt selles universumis. "Must mees valge emaga sai meile päästjaks," kuulutas Louis Farrakhan islamiriigist. Ta võib osutuda selleks, kes võib tõsta Ameerika tema langusest välja." Siin on üsna muljetavaldav pilt. Kunstnik Michael D. Antuono ütleb: "Kunstnik, kes kavandas avalikustada portree Barak Obamast Kristuse sarnases poosis, mil okaskroon tal peas, on teatanud, et ta on tühistamas oma sündmuse, kuna pealtvaatajad on tohutus raevus." Arvan, et see oli temast väga tark teha. Newsweek, "Mida ta usub?" "Obama usk mahub meie aegadesse." Räägime palju sellest. "Ärge laske ajupesu teha."

Kui kristlased embavad universialismi, nad nagu kastreeritud Baali prohvetid.

Muidugi nad uskusid paljusid jumalaid ning mitte mingit põrgut. L'Osservatore Romano, paavst rääkimas, "Tõeline pöördumine kutsub Kristuse elu sisse." Vaadake seda, "Intervjuu osariigi senaatoriga Barak Obamaga." See oli enne presidendiametit. Seda oli tal öelda: "Obama tegi väga selgeks oma 2004.a. intervjuus Cathleen Falsanile, et ta ei usu kristliku usu keskseid tõekspidamisi. Näiteks ta ütles väga selgelt, et ta usub on palju teid samasse kohta (taevasse). Siis ta küsis Obamalt, et kas ta usub taevasse. Sellele ta vastas: "Ma ei eelda, et mul on teadmisi, mis toimub pärast surma. Mina usun, et kui elan oma elu nii hästi kui saan, ma saan autasu."  Joseph Farah, WorldNetDaily toimetaja võttis kokku selle intervjuu, jälgides seda, et Obama kommentaarid teevad selgeks, et tal pole aimu, mis tähendab olla kristlane. Olin väga huvitatud sellest, kui Jack andis mulle selle intervjuu. Kas kõik, nagu tema on siin artiklis öelnud, saavad kunagi ühel päeval taevasse?JACK: See on Oprah Winfrey rämps jutt. Ning nüüd 56% evangeliste usub seda. Sellepärast sa lugesidki pealkirja, mis ütles, et ta on ühines tänase päeva kirikuga, kuna kristlased on juba nii kaugele riknenud oma usus, mis puutub Jumala Sõnasse; kui pea 6 kristlast 10'st ütlevad, et saavad taevasse ilma Jeesuseta, siis oleme suures jamas. Ning et saab taevasse heade tegudega nagu Obama ütleb. Ei ole nii!

"Mitte õiguse tegude tõttu, mida meie nagu oleksime teinud, vaid oma halastust mööda, uuestisünni pesemise ja Püha Vaimu uuendamise kaudu." Kus see on? Tiitus 3:5. Seepärast Room.4:5 ütleb: "kes tegusid ei tee, vaid usub temasse, kes teeb õigeks jumalakartmatu,  arvestatakse õiguseks tema usk."

Tahan teada, kust Obama sai sellise mõtte. Kas ta sai selle Oprah'lt või Jeremijah Wright'lt? Kuulake mind. Te ei saa taevasse ilma Kristuseta ning ma ei vabanda öeldu pärast.

 Kirjutasin raamatu "Great Salvation Themes." 400 korda see ütleb, et Kristus on ainus tee. Nüüd ütlen sulle, mida see ütleb ning seda on Kristus rääkimas.

Joh.5:39-40, "Te uurite pühi kirju, sest te arvate nendest saavat igavese elu - ja just need on,  mis tunnistavad minust. Aga te ei taha tulla minu juurde, et saada elu."
Joh.6:47, "Tõesti, tõesti, ma ütlen teile, kes usub, sellel on igavene elu."
Joh.8:24, "sest kui te ei usu, et mina olen see, siis te surete oma pattudesse."
Joh.10:9, "Mina olen uks. Kes iganes läheb sisse minu kaudu, see pääseb."
Joh.14:6, "Mina olen tee ja tõde ja elu. Ükski ei saa minna Isa juurde muidu kui minu kaudu." Joh.20:30-31, "Jeesus tegi jüngrite ees veel palju muid tunnustähti,  mida ei ole sellesse raamatusse kirja pandud, aga need on kirja pandud, et te usuksite,  et Jeesus on Kristus, Jumala Poeg, ja et teil uskudes oleks elu tema nimes."
Ap.4:12, "Ja kellegi muu läbi ei ole päästet, sest taeva all ei ole antud inimestele  ühtegi teist nime, kelle läbi meid päästetaks."
Ap.10:43, "Temast tunnistavad kõik prohvetid,  et igaüks, kes temasse usub, saab tema nime läbi pattude andeksandmise." Filippia vangivalvur küsis Pauluselt, et mida ta peab tegema, et saada päästetud. Kas ta ütles on palju plaane ja teid, mida järgida, et saada taevasse? Ei!
Usu Issandasse Jeesusesse Kristusesse ja sa saad päästetud.

Siin on see vana põdur mees, Paulus, kes kirjutas oma kirja roomlastele, öeldes, et Jeesus on ainus tee. Kas see häiribki sind, president Obama? Kuulake teda.

Room.1:16, "Sest ma ei häbene evangeeliumi, see on ju Jumala vägi päästeks igaühele."
Room.5:1, "Et me nüüd oleme saanud õigeks usust, siis on meil rahu Jumalaga meie Issanda Jeesuse Kristuse läbi."
Room.6:23, "Jumala armuand on igavene elu Kristuses Jeesuses, meie Issandas." Sellel pole lõppu.
Room.10:13, "Sest igaüks, kes hüüab appi Issanda nime, päästetakse."
1.Kor.1:51, "Aga nüüd ma teen teile, vennad, teatavaks evangeeliumi." Mis on selleks? Salmid 3,4: "Kristus suri ja et ta maeti maha ja äratati kolmandal päeval üles."
Gal.3:26, "Nüüd te olete kõik usu kaudu Jumala lapsed Kristuses Jeesuses."
1.Peetr.2:24, "ta kandis ise meie patud oma ihus üles ristipuule."
1.Joh.5:11-13, "Ja see tunnistus on: Jumal on andnud meile igavese elu ja see elu on tema Pojas. Kellel on Poeg, sellel on elu; kellel ei ole Jumala Poega, sellel pole elu." Ei ole teisi teid, Oprah ning Obama. Peame uskuma Jumala Sõna.  "Temale, kes meid armastab ning on meid lunastanud meie pattudest oma verega," (Ilm.1:5).
Gal.1:8, "Aga kui ka meie ise või ingel taevast kuulutaks mingit evangeeliumi selle asemel,  mida meie oleme teile kuulutanud - see olgu neetud! Nagu me oleme teile juba ütelnud  ja praegu ma ütlen jälle: Kui keegi kuulutab teile mingit evangeeliumi selle asemel,  mis te olete vastu võtnud - see olgu neetud!"

 Sõna ütleb, et nad on neetud.

Sõnastiku järgi tähendab see hukatuses, tulega kaetud. Piisavalt öeldud.

Ütlen sulle, et olen mures, mis on tänapäeval toimumas. Isegi meie kirikutes. 57% on nõus Oprah Winfrey'ga.

Ning meie president, et meil ei pea olema Jeesust.

Jumal andestagu meile. Isegi kui ingel tuleb seda kuulutama, ärge uskuge seda.Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam