Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 00:11
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Lai MAAILM (rahvad, riigid, misjon jms.)  |  India, hinduistid, Ganges, Delhi - ebajumala kummardamine. « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: India, hinduistid, Ganges, Delhi - ebajumala kummardamine.  (Loetud 4260 korda)
Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
India, hinduistid, Ganges, Delhi - ebajumala kummardamine.
« on: 15.12.2009, kell 20:24 »
India, hinduistid, Ganges, Delhi - ebajumala kummardamine.
Vaesus, nälg, viletsus, palju rahvast, jooga, ebajumala kummardamine, õudus ...

India on väga rahvarohke riik. See on ka ilus maa ning seal on palju toredaid inimesi jms. Ütlen kohe, et ei ole plaan vaid musti toone värvida India suhtes aga ei hakka siin ka kõigest rääkima. Võytaks ette ühe teema ebajumalateenimine ja hindud jms. Vahel kristlastena peame nägema kitsaskohti, et me näeks seda karjuvat vajadust ja misjoni väljakutset ...

India kohta võid lugeda siit.

Indias on püha jõgi Ganges. Gangese vesi on surmavalt mürgine, see põhjustab isegi vähki. Kord mingis reisimeeste saates viskasid kaks tüüpi kulli ja kirja, kes Gangese vette hüppab ja seal ujub. Tüübid olid proovinud erinevates riikides kõike ja kõiki aga seekord võttis pabinasse. Nimelt ujub 1 liitris vees miljon bakterit (sealjuures surmavad, kolibakter jms.)

Eestlastel oli 90 alguses ka tuhin lugeda "3 silma" ja "päikesetuult" ning "Paradoks" ajakirja ja nii mõnigi ütles, ma olen hindu nüüd jms. Üks piibliuurija ütles, et sa ei saa olla hindu kui sa ei ole Indias käinud, ujunud surmavees, näinud nälgivaid-survevaid koeri ja inimesi tänavatel, seda haisu ja surma.

Keegi kord ütles, et KÜSI ENDALT MILLINE NÄEKS VÄLJA TERVE MAAILM KUI KÕIK USUKS NAGU SINA JA ELAKS NAGU SINA? No hinduism ja budism on ühed kuradi suurimad valed, need külvavad taandarengut ja surma rahvustesse.

INDIA on ehe näide, mis juhtub maade, rahvuste, riikidega mis avavad oma uksed räpasele ebajumalateenistusele see toob NEEDUSE! Surm, haigused, vaesus, pärsitud elu ja areng jne. saatana tööd! India on hea kliimaga maa, viljakas maa maakohas jms. palju töökäsi - see riik võiks olla rikas. Aga see neetud kastisüsteem ning saamatus-hinduism on selle maa totaalne ike!


---------------------------------------------------------------------------------------
Valik videoid - ettevaatust osad rõvedad ja nõrganärvilistele mitte soovitavad:

Ganges River - Cremation

Ghat Life Ganges Varanasi

Life and death on the Ganges

Ghat Life Ganges

Elu Gangese ääres, väga jube
Söövad, ujuva,d pesevad pesu, roojavad, põletavad surnuid, joovad, kümblevad, s*tuvad, kallavad poolpõlemata surnud üle ääre "pühasse jõkke" jne. see on jube!


India poisid Gangese kaldal ujumas, pärispilt!!! Vaata

---------------------------------------------------------------------------------------
India pühad mehed nö. "preestrid" jms. ebajumalakummardamine

Pühad mehed tänaval, tantsukest löömas

SHIVA'S FLESH


---------------------------------------------------------------------------------------


NÄLG   KODUTUS   KERJUSED   HÜLGAMINE    VAESLAPSED    NÄLJASURM on India igapäevased kaaslased!

Kui ei oleks netiajastut me neid kaadreid ei näeks!

The Truth - India

http://www.youtube.com/watch?v=APfER-mooUI

Ometi elab riigis 2005 aastal -1 094 985 000 INIMEST!!!

Hinduism, islam, budism jak ristlus ei saa seal väga hästi läbi. Eriti on pead tõstmas agressiivne hindusim, millel on ju kümneid tuhandeid nö. usuvoolusid ja liikumisi. Kõige ohtlikum on aga rassistlik ja religioosne äärmus hinduism, pühade gurude eestvedamisel on juba pekstud preestreid ja põletatud maha osades maakondades kirikuid jms.

Kui sa kurdad, et eestlased ei taha kuulda evangeeliumi, siin on väge inimesi jms. siis SUUR VÄLJAKUTSE - India miljardid ootavad sõnumeid Jeesusest!


Palvetage India eest! Palvetage, et evangeelium võiks jõuda sellele maale! Palvetage, et Jumal saadaks töötegijaid sinna ja avaks uksi. Palvetage, kas meie saame nende heaks midagi teha?


R.Crusoe

--------------------------------------------------------------------------------------

Veel pilte:
Impoverished Mother. This is a common site in India. The men just walk by and ignore her and her starving children.


Äranälginud mees tänaval!


Gangesesse voolavad sellised agulirte räpased mustuse ja keemia ja fekaalide rentslid!


Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam