Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.02.2018, kell 12:56
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  Sõnumid, mis on tulnud aasta 2010 kohta. « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Sõnumid, mis on tulnud aasta 2010 kohta.  (Loetud 4510 korda)
ene
Külaline


E-mail
Sõnumid, mis on tulnud aasta 2010 kohta.
« on: 10.01.2010, kell 10:44 »

Lugesin, et Põhja-Soomes on midagi eriskummalist toimumas. Aga siia tooks ühe sõnumi, mis on tulnud Soome kohta, aga sobib väga hästi ka meil teada.
Keijo K.-le tulnud:
"Soome rahvas! Mul on sel aastal suured plaanid teie maaga. Soome rahvas, te olete taganenud Minust ja Minu tahtest, tehes otsused ilma Minuta. Te olete saanud pühkmeiks, te arvate, et olete võimelised minema kuhu tahate, ilma Minuta. Teie majanduteadlased räägivad, et teie majandus hakkab kasvama juba ja majanduskriis on juba läbitud. Kas nad on nõupidanud Minuga, et saada tarkust Minult. Ei ole! Aga Ma ei anna kasvu teie vaevanägemisele, Ma puhun selle laiali ja palgatööline paneb palga auklikusse kukrusse. Kui kaua te arvate mu halastusel jätkuvat, kui te kaunistate ja röövite oma kodade heaks ja Minu hooned on varemetes. Te, rikkad, hüüate ajaleheveergudel, et majanduskriis hakkab juba mööda saama, aga vaimult vaesed. Aga Mina ütlen, et majanduskriis ei ole üldse veel alanudki. Selle aastal te saate nägema, kuidas Mina vahetan osad, te rikkad! Te lähete õhtul magama ja ärkate veelgi viletsamatena. Kui Ma õnnistasin ülikülluslikult teid, kas te tõite tänu? Ei! Te uhkustasite, et olete oma käte ja tarkusega kõik saavutanud. Teie uhkus muutub kaebeks ja kõik, mille te uhkustades väitsite olevat saavutanud, Ma tõmban teie käest ja annan vaestele ja viletsatele, keda te röövisite. Ehk nemad oskavad tänada Mind. Te loodate raha peale, mitte Minu peale. Ma tulen maha tõmbama teie ebajumalaid sellel aastal. Kas täidate oma kõhud rahaga sellel päeval, kui pole osta toitu? Ja selle järel üks mõõt otri maksab ühe teenari. Minu omad ei saa nägema puudust, Ma olen lubanud pidada nende eest hoolt.
Sel aastal te saate nägema, et Mina olen Igavene Jumal, Aabrahami, Iisaki ja Jaakobi Jumal. Mina tulen tegema sellel maal viljakoristust. Vaata, viljakoristuseks määratud aeg hakkab lähenema! Suur sõjavägi on Poja juhatusel läkitatud välja koristama vilja. See on viimane võimalus kinni haarata armust ja Poja lepitustööst. Viljalõikuse järel kulgeb tagakius ja mõrsja läheb kulla sarnaselt puhastamisele. Teda proovitakse, sõelutakse ja puhastatakse, kes peab lõpuni vastu, see pääseb. Ärge arvake, et ma annan enam lisaaega. Ma olin pikameelne. Samuti nagu oli Loti ajal, kui paluti säästa need patused linnad, kui leiduks kümme õiget. Samuti olen hüüdnud Soome rahvast, aga nad ei tõsta oma nägusid lihapadade äärest, et seista mures rahva patude pärast. Lõpuaja sündmused hakkavad tulema üha tulisema kiirusega. Need on juba alanud. Sel aastal teie, soome rahvas, saate nägema, kuidas rahu ja turvalisus võetakse sellelt maalt ära. Kus on siis tõeline turvaline paik? Kas see on Jumala Pojas või teie saavutustes? Tulgu mõõk, tulgu kaks, tulgu kolm!
Püsige Sõnas, võtke vastu mu Poeg Jeesus. Ta on ainus lootus. Laske valgendada oma riided Poja veres, nii et Mina oleksin teie Isa. Aga kangekaelsust tullakse proovile panema."

Logged
annelka
Külaline


E-mail
Vastus: Sõnumid, mis on tulnud aasta 2010 kohta.
« Vasta #1 on: 11.01.2010, kell 09:25 »

Jah, aamen. See sõnum on õige, kinnitan seda. Ka Eesti kohta on Jumal öelnud sama karmid sõnad. Ka meie ei näe veel majanduskriisi leevendust, see hoopis süveneb ja pöördub näljaks. alles eelmisel nädalal rääkis üks pastor, et helistavad täiesti võõrad maailma inimesed ja paluvad alandlikult: Pastor, kas teil on midagi süüa... ja väga tänulikult võtavad nad vastu nii leiva kui sõnumi Jeesusest...
Logged
ene
Külaline


E-mail
Vastus: Sõnumid, mis on tulnud aasta 2010 kohta.
« Vasta #2 on: 10.07.2010, kell 08:16 »

armsad õed ja vennad!

Väga tugevalt tõuseb esile üleskutse Eesti kogudustele! Ja pilt:Eestimaal suurem osa kogudusi elab ja eksisteerib halvaks läinud roiskvees. See tuleneb sellest, et koguduse liikmed ise teevad oma jõus ja oma KOGEMUSTELE toetudes, öeldes Jumalale: õnnista nüüd, mida me teeme. Aga tegevuse algatajaks peaks Jumala poolt Püha Vaimu läbi välja läkitatud Sõna-rhema.Aga kuidas seda saada:oma kambris ja koos kaaskristlastega palves olles, Sõna lugemisega.  Me teame nii palju, meie aju on saanud palju õpetust. See blokeerib Jumala Vaimu, kui see jäi ainult mõistusesse ja toodab meile:"oma õigust"-"me juba teame , meil on palju kogemusi"-uhkus.
   
   Sõnum ja üleskutse on järgmine:"Lõpetada tavateenistused. Alustada nullist ja mitte midagi muud teades Isa ees kui ainult ristiloodud ja ülestõusnud Jeesust, meie Kuningat ja Päästjat. Et me saaksime selget vett uuesti Jumala käest ja puhatus ja uuendus tuleks Püha vaimu läbi. Et hukkuvad hinged leiaksid kogudusse tulles Päästja Jeesuse-vabaduse, sündimise tõelisse ellu, mitte käskudel -keeldudel elamise. (Neil tõesti ei ole, kuhu minna.) Oodates Jumala ees. Midagi on väga varsti muutumas ja raputamas meid, kas oleme aasal ja rannal lebotamisest alasti, kui see meid tabab? Paljud kogudused on võtnud suveks koguduseellu puhkuse. Millest, kas Jumalast?"
Logged
rutt
Uustulnuk
*
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 41


Mu Päästja elab!


Vastus: Sõnumid, mis on tulnud aasta 2010 kohta.
« Vasta #3 on: 10.07.2010, kell 23:02 »

......... meie aju on saanud palju õpetust. See blokeerib Jumala Vaimu, kui see jäi ainult mõistusesse ja toodab meile:"oma õigust"-"me juba teame , meil on palju kogemusi"-uhkus.  
  lisaksin siia mõned selgitavad mõtted uhkusest ja alandlikkusest/murtusest, et sellest lähtuvalt võiksime endasse vaadata ja muutust kogeda oma südametes ja eludes:


"Jumalale meelepärane ohver on murtud vaim, murtud ja purukslöödud südant ei põlga Jumal!" (Ps 51:19)

"Jumal paneb suurelistele vastu, aga alandlikele annab armu!" (1pt 5:5)

 

Uhke tähelepanu on ebaõnnestumisele.

Murdunu kogeb vajadust vaimulike asjade järele.

 

Uhke on rahulolev. Ta otsib vigu teiste inimeste juures, et neid siis kritiseerida.

Murdunu on kaastundev ja austab lähimat. Tal on lihtne teistele andeks anda, sest ta teab kui palju on ise andeks saanud.

 

Uhke tahab olla sõltumatu. Ta on enesega rahulolev.

Murdunu teab, et vajab ligimest.

 

Uhkel on vajadus näidata et temal on õigus. Ta nõuab oma õigusi.

Murdunu ei tunne vajadust teistele oma õigust demonstreerida. Ta on meeletult alandlik ja võib oma õigustest loobuda.

 

Uhke kaitseb oma tegusid ja mainet.

Murdunu on valmis iseendast loobuma.

 

Uhke tunneb vajadust, et teised teda teeniksid.

Murdunu tahab teenida.

 

Uhkel on sundvajadus saada tunnustust ja kiitust. Ta solvub kui teisi kiidetakse.

Murdunu tunneb oma väärtust ja positsiooni Jumala silmis. Ta teab, et on Jumala tööriist ja soovib, et tunnustus läheks meelsamini teisiele kui issendale.

 

Uhke mõtleb et inimesed peaksid olema tänulikud võimaluse üle töötada koos temaga. Uhke mõtleb sellele, mida ta ise suudab teha Jumalale.

Murdunu võib pakkuda Jumalale vaid selle elu mille Jeesus on enne talle andnud. Ta ei pea oma positsiooni ega töökohta enda saavutuseks, vaid Jumalalt saadud armuks.

 

Uhke loodab oma teadmiste peale.

Murdunu teab, et tal on veel palju õppida.

 

Uhke on endast teadlik.

Murdunu ei keskendu iseendale, vaid Jumalale.

 

Uhke süüdistab kergesti teisi.

Murdunu võtab vastutust oma tegude eest ja on võimeline nägema millal ta on teinud vigu.

 

Uhke peab teistega distantsi.

Murdunu tahab tulla lähedale ja armastada teisi.

 

Uhke võtab kaitseasendi kohe kui teada arvustatakse.

Murdunu peab arvustamisele vastu ja võtab selle vastu alistunult ja vabalt.

 

Uhkele on raske läheneda.

Murdunult on kerge küsida abi.

 

Uhke tahab ennast näidata auväärsena. See mida teised temast mõtlevad on tähtis.

Murdunu tahab ola siiras ja olla surnud oma kuulsusele. Talle piisab kui Jumal teda tunneb.

 

Uhkel on raske rääkida oma hingevajadusi teistele.

Murdunul on avatud ja siiras teiste vastu. Ta liigub Jumala juhtimises.

 

Uhke peidab oma patte ja neid tunnistades ei soovi rääkida enda osast neis. Ta ei soovi, et teised saaksid aru tema pattudest.

Murdunul ei ole midagi kaotada. Ta ei hooli  kui mõni minevikus tehtud paljastub. Ta suudab ka tunnistada pattu avalikult.

 

Uhkel on raske tunnistada eksimusi ja andeks paluda.

Murdunu suudab heldelt tunnistada viga ja andeks paluda.

 

Uhke tundeid vaevavad ta oma patud. Tal on kahju, kui teda tabatakse mõnelt patult.

Murdunu muretseb patu pärast ja parandab meelt.

 

Uhke ootab et teamlt palutakse enne andeks.

Murdunu on valmis alustama leppimist, isegi kui teine on käitnunud valesti.

 

Uhke võrdleb ennast teistega ja tunneb ennast teistest paremini.

Murdunu võrdleb ennast Jumala pühendusega ja tunneb vajadust Ta armu järele.

 

Uhke ei näe oma südame tegelikku olukorda ega mõista, milles ta peaks meelt parandama.

Murdunu käib valguses ja mõistab, et ta peab pidevalt meelt parandama.

 

Uhke arvates peaks ta lähedastel olema suur vajadus paljus muutuda.

Murdunu vajab Jumala uuendavat väge, et ta võiks uueneda meeleuuenduste kaudu, et elada pidevalt Jumala palge ees.


Aga Issanda ees on meil PALJU lootust! Lootust muutuda Smiley

 
Logged

Hoia oma südant enam kui kõike muud, mida tuleb hoida, sest sellest lähtub su elu!!!
ene
Külaline


E-mail
Vastus: Sõnumid, mis on tulnud aasta 2010 kohta.
« Vasta #4 on: 11.07.2010, kell 09:23 »

 Armas Rutt!

Väga head võrdlused. Kas see on sinu südames esile tõusnud või oled saanud need kellegi raamatust? Igatahes on need suurepärased näited "oma mina" uhkuse paljastamiseks. Tundsin mõneski kohas ennast ära uhkuse poolelt, mida ristile anda.
  Teedy Tüür'i "Aforismid"sisaldavad ka samasuguseid kuldseid mõtteteri.
   Paar sõna veel eelneva üleskutse kohta. Meie ees seisab väga varsti tee, mida me ei tunne, Jumala tee on pööramas. Inimhinged on massiliselt hukkumas praegusel heaolu ajal. Igaveseks. Sellepärast peaksime kogutuste viisi minema Jumala ette ootama Teda. See on raske, kergem viis on minna ja teha teenistus oma tahte ja kogemuste põhjal. Aga see viis ei lase Jumala Vaimul rääkida, sest meie teeme. Ta ootab meid enda ette ennast ootama ja otsima, et Ta saaks meid täita Püha Vaimuga, et võiksime teada Tema teid, teenida Tema väes. See on alandumine, lõpetada tavateenistused, otsida Teda, lükata prügikasti oma teadmised ja kogemused, teada ainult seda mida Tema tahab.
Logged
rutt
Uustulnuk
*
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 41


Mu Päästja elab!


Vastus: Sõnumid, mis on tulnud aasta 2010 kohta.
« Vasta #5 on: 11.07.2010, kell 21:01 »

Aitähh reageerimast, armas Ene.  Smiley
Need ei olnud minult pärit mõtted-võrdlused. Sain need kunagi sõbralt E-mailile saadetuna...algallikat ei oska kahjuks öelda.  Kuna olen isegi mitmel korral ennast kätte saanud ja meelt parandanud seda lugedes , siis usun, et Jumala Vaim võib neid kasutada ka teiste õnnistamiseks.
Kõik on kasuks neile, kes oma südamega Issandat armastavad ja Teda järgida igatsevad... ka Tema kohtumõistmised .

See üleskutse on tõesti hea. Saagem täis Püha Vaimu ja laskem endid juhtida TEMAL.
Ja kes otsib, see ka leiab. Kes palub, see saab. Kes koputab, sellele ka avatakse..
bye2


Logged

Hoia oma südant enam kui kõike muud, mida tuleb hoida, sest sellest lähtub su elu!!!
ene
Külaline


E-mail
Vastus: Sõnumid, mis on tulnud aasta 2010 kohta.
« Vasta #6 on: 24.07.2010, kell 10:13 »

Panen siia ühele vennale tulnud sõnumi:

Palve ajal saadud.
On tulemas päevad, mis on karmid ja rasked, ka Issanda omadele. Aga need on tõelise õnnistuse päevadeks. Need on päevad, milla me saame tundma Jumala sügavusi. Sügavusi, milleni me pole enne jõudnud ja mida me pole olnud suutelised mõistma, sest meil on olnud väga kerge toetuda oma tarkusele, oma tarkusega teha otsuseid (kuidas toimida ja teha järgmiseks). Nüüd Jumala Vaim on viimas meid sellistesse olukordadesse, kus me oleme sunnitud vajadusse istuda palvesse ja oodata, oodata, oodata ja kuulda, mis on Jumala südames, mis on õige mingis olukorras ja hetkel. Kui selle järele toimitakse siis ollakse täiesti turvatud ja selles plaanis, täisplaanis, mis Jumal on lõpu ajaks enda omadele valmis pannud.

Meile tulevad ajad, kui meil on väga vaja püsida Jumala lähedal.

Ei tohi loota traditsioonidele või sellele, et piisab ainult pühapäevasest kirikuskäimisest, kus pastor räägib kõigile ühtesid-samu asju. Ei, see aeg on läbi, vaid me peame iga päev olema Püha Vaimu ligiolus oma igapäevaelus, nii et Tema Vaimu väes me võime valida tee ja teha need asjad, mis Jumal ise on mingiks hetkeks meile igale ühele isiklikult valmis pannud. Ta tahab meile neid asju ilmutada ja Ta ilmutab need väga selgelt  ja me saame aru, et need on meie Isalt ja selle järgi meil tuleb teha.

Jumal on andmas enda omadele Püha Vaimuga täitmisel annid.Nii et võime palvetada üksteise vajaduste eest väes.
Ei ole enam nii, et annid toimivad vaid ühe inimese kaudu, kes kusagil laval teiste ees jutlustab ja õnnistab korra kuus. Jumal tahab tõsta reausklike seast üles need, kes kedagi õnnistavad, kes Jumalaga nõu peavad, kes võtavad vastu ja annavad edasi JUmala tahet, kuidas toimida. See muutub kehtivaks normaalseks eluks, et esiteks me seisame Jumala ees ja võtame temalt vastu ja siis teeme Tema väega. See toimib pereelus, tööl ja kõiki igapäevaelu puudutavaid plaane, rahaasju, tervist. Esiteks küsime kõike asju Jumalalt. Kui Jumal annab suuna, võime turvaliselt selle järele toimida, sest võime arvestada Jumala kuningriigi kaitse ja õnnistusega siin.


Siis on ära toodud praegune olukord: Ilm 3:14

bye2
Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam