Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 23:26
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Looduskatastroofid « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Looduskatastroofid  (Loetud 5103 korda)
stemi
Uustulnuk
*
Offline

Vastust: 26

Minu sigantuur - Ma mõtlen veel ...


Looduskatastroofid
« on: 14.01.2010, kell 21:45 »

On väga kurb seda kuulda kuidas inimesed hukkuvad nii nagu praegu Haitil.Sa oled kuskil rusude vahel,sul on väga valus ja nii mitu päeva,enne kui surm tuleb.Päästjad lihtsalt ei jõua sinuni.Me kristlastena samuti peame läbima erinevaid kannatusi,tihti ei mõista miks Jumal lasi sellel juhtuda.Kas Jumal kristlasele laseb sellises olukorras surra?Ei tahaks uskuda.
Logged
karu
Külaline


E-mail
Vastus: Looduskatastroofid
« Vasta #1 on: 14.01.2010, kell 22:57 »

Miks Jumal lubab? Toivo Pilli loengus rääkisime kord sellest, et Jumal laseb taolistel asjadel sündida millegi jaoks. Et inimesed hakkaksid otsima igavikku e Jumalat...?
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Looduskatastroofid
« Vasta #2 on: 15.01.2010, kell 12:22 »Kulla kristlased - Hallo?

Isegi pastorid ja piibliõpetajad võivad HIILATA oma võhilikkusega pühakirjast! Seda on kahjuks täis paljud raamatud ja kristlikes raadiotes vatratakse taolist valeõpetust! Süüdistatakse Jumalat milles iganes - Oo Tema suur ja salajane ja mingi x-plaan on selle taga! Nagu oleks Jumal taevas pervert - sadist ja väärastunud olend! Just seda need õpetused maailmale ja mitte jumala lastele ütlevad!

Kust me võtame üleüldse julguse (me oleme ju surelikud tatikad Universiumi Kuninga ees ja kõrval), et me segame Tema Vägeva ja Püha Nime taolistesse keissidesse? 10 käsu 2 käsk on misasi - ärge võtke Jumala nime ilmasjata suhu. See hõlmab enda alla ka Jumala Nime - Kuningriigi ja Tema Kõrgeaususe segamise siia maistesse madalustesse, langenud planeedi eksitustesse, patuse maailma segadustesse, saatana valitsemisterritooriumi tegemistesse.

Jumal vajab siin liikumiseks, tegutsemiseks SEADUSLIKKU LUBA - kutset, usklike palveid, prohvetlikku ettemääratust (asjad räägitakse ja palvetatakse esile), usku, sõnakuulelikkust jne.

1.Jh.5,19
Me teame, et oleme Jumalast ja kõik maailm on tigeda võimuses.


Mida vastas Jeesus saatanale, kas seda, et oi saatan sa oled valetaja isa ja ei ole sul midagi neid asju mida lubad, on sul jah saatan selline, räägi nüüd jms. EI! Jeesus teadis, et Eedeni ajas andis Aadam vabatahtlikult väe - meelevalla - õiguse tegutseda ja valitseda siin planeedil KURADILE ÜLE!

Lk.4,5
Siis kurat viis tema kõrgele ning näitas talle kõik maailma kuningriigid viivu ajaga.

Lk.4,6
Ja kurat ütles temale: "Ma annan sulle meelevalla kõigi nende üle ja nende auhiilguse, sest see on antud minule ja mina annan selle, kellele ma iganes tahan.

Lk.4,7
Kui sa nüüd kummardad minu ette, on kõik sinu!"


Jumal aga andis selle kõik piiratud ajaks Aadamale (Jumala kavalus) ning peagi 7000 aastal on üüriaeg otsa saamas! Tuleb suur 7000 aasta ja suur hingamispäev 6+1=7

Kas keegi meist on Jeesusest targem?

Olge Jumala nime nimetamisega teatud asjadega seonduvalt väga ettevaatlikud!

Jumalal ei ole MITTE MIDAGI PISTMIST süütute laste surmades, katastroofides, iga aasta sureb sadu miljoneid haigustesse jne. iga PÄEV SUREB 17 000 inimest nälga (see on kinnitatud number) ning neist 10 000 LAST nälga! 10 000 last sureb iga päev NÄLGA! Iga 2-3 sekundi tagant kedagi kuskil pekstakse, pussitatakse, mõnitatakse, alandatakse, tapetakse, pekstakse läbi jms. SEE KAOS VALLANDUS PATU - SÕNAKUULMATUSE - INIMESTE VABA VALIKU TÕTTU! Ärge meistergage perversset evangeeliumi, nagu OLEKS JUMALAL SELLE KÕIGEGA MIDAGI PISTMIST!

Parandage meelt - ka valeõpetajate valede järgimisest!

Jk.1,17
Kõik hea and ja kõik täiuslik annetus on ülalt ja tuleb valguse Isalt, kelle juures ei ole muutust ega varjutuste varju.


Andestage mu tervav hoiak selles asjas aga see pidev vale korrutamine lihtsalt häirib! Jumal EI KIUSA KEDAGI - EI PIINA KEDAGI - EI VAEVA KEDAGI! Sellel kõigel on muud piibellikud seletused!

Ja kui Jumal ka kohut mõistab, siis olgu Tema nimi kiidetud ning teadmiseks, ega Tema ise seda läbi ei vii, ta võtab oma kaitsva väe ära - tõmbab oma elusäästva armu eemale ning sellest piisab, et neetud pimeduse asjapulgad nagu hüäänid ja raisakotkad lendavad kallale - et tappa ja hävitada!


Jh.10,10
Varas (saatan) ei tule muu pärast kui varastama ja tapma ning hukkama. Mina (Jeesus) olen tulnud, et neil oleks elu ja kõike ülirohkesti!


R.Crusoe
piibliõpetaja
Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Looduskatastroofid
« Vasta #3 on: 19.01.2010, kell 11:48 »

P.S. Teema on lukus! Miks? Sellest on meie foorumi suuna ja õpetusliku seisukoha kohta palju lisainfot, siin.

Otsingusõna Looduskatastroofid on netis üsna otsitav. Ei taha, et mittekristlased satuks selle läbi meie poolt finantseeritud ja panustatud siadile kus süüdistakase Jumalat, et Tal on mingi tagamõte või kaval - vaimukas plaan, kus siis ta lapsi piinab ja masse grillib, kõik kuna Tema mõttet on kõrgemad kui meie mõtted ja Tema teed kõrgemad kui meie teed. See viib inimesed segadusse ja Jumalast hoopis eemale, sp. ka me nii rangelt suhtume.
P.S. Teema on lukus! Miks? Sellest on meie foorumi suuna ja õpetusliku seisukoha kohta palju lisainfot, siin.

Tuli südamesse veidi jagada meie põhimõtteid, suunitlust uuesti ja ka tänast päeva, kuhu on jõutud selle foorumiga:

EKF 2010 - kuhu oleme jõudnud ja kuidas edasi. Meie suunitlus, visioon jms.

NO HARD FEELINGS - Pace!

Õnnistusi
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam