Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 10:21
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Vaba teema  |  Vaba mikrofon  |  Satanistliku ja usuviha propageeriva Corum foorumi vastu palveaktsioon « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Satanistliku ja usuviha propageeriva Corum foorumi vastu palveaktsioon  (Loetud 5746 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Satanistliku ja usuviha propageeriva Corum foorumi vastu palveaktsioon
« on: 02.02.2010, kell 16:05 »

Meile saadeti E-mail mingi aktsiooni kohta:

Lisan siia veel selle, et ma isiklikult ei vaevu sellise mõttetu koha ja mülka pärast küll palvetama (kui siis inimeste pärast, kes on eksituses ja teel põrgusse!). Piibel räägib meile selgelt, et vaenlasel on õigus valet levitada ja eksitada. Me peaks oma palveenergia ikka nisuiva ja selle külvajatele peale kulutama, kes küll jõuaks maailma ja planeedi kõik lusted ja lustekogumike eest paluma hakata. Võidelgem ikka õiges suunas!

Aga selle satanistliku ja üdini antikristliku foorumi kohta on ka siin kunagi olnud paljastavaid asju lugeda olnud.

R.Crusoe

---------------------------------------------------------------------------



E-mail ise siis mis saadeti kellegi anonüümse venna poolt:

Kallid Õed ja Vennad

Palves on jõudu, meil on rõõm teatada, et tänu palveväele on igaveseks suletud selline satanistlik sopaleht nagu corum.

Issanda teed on vahest pikad, aga nad viivad sihile ja kuri saab oma palga. Uskuge ja teile antakse.

Kutsume kõiki   tänama ja kiitma Issandat selle kolgata tee lõpu üle.

Õnnistusi soovides

palvegrupp Greengrass




Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Usuvabadust ahistav ja kristlust pilkav Corum foorum vastu palveaktsioon
« Vasta #1 on: 02.02.2010, kell 16:27 »

Muudetud 02.02.2010, loe põhjust altpoolt!

Selle foorumi kohta on siin ka enne juttu olnud:

Majakas.ee koondab enda alla siis mitmeid kasutajaid: Majakavaht ja  Kaval Ants. Siin olid ka nende kodanike pärisnimed: aga kuna nad tegid kaebused Andmekaitse Inspektsioonile, et siin nende ees ja perenime kuvamine KAHJUSTAB neid - nende usulist tõekspidamist ja eraelu jms.

Neid mõlemaid seob põlgus elava kristluse ja tõsikristlaste - Jumala ja Piibli vastu.

------------------------------------------------------------

CORUM FOORUM - asi selge satanistide tehtud petekas - liba kristlik foorum !!!

HUNDID LAMBANAHAS! Eksitajad ja valeõpetuste levitajad! Ära lase ennast petta!

Unenägu: Võitlev ateism möllab - eesrindlikud ateismi-evangelistid.

------------------------------------------------------------


Seegi on ILMSELGE LIIGNE tähelepanu ja teemaga tegelemine. Sellised asjad on määratud kaduma ja välja surema selles mõttes, et seni kuni on tegelastel igav ja tuhin need on ja kui nad elu probleemides väsivad (vastu astlaid on elus raske üles lüüa), siis kaovad ka nende vaimuüllitised.


Tähelepanu sai pööratud sp. et mitmed siin on ka küsinud, et mis "kristlik foorum" see seal Neti.ee all on jms. Ning seesamune patuurgas tegeles poriloopimisega.

Ma usun, et kristlasel osalemine sellises kohas nagu see foorum seal on alandav ning OTSENE pärlite HAISVA SITA sisse loopimine (sry ma olen maalt ja hobusega ja kui miski asi kleepub ja haiseb rõvedalt siis öeldakse otse seda)! Kurb on see, et 2005 seal ka kristlasi oli. Aastate jooksul on siia üritanud ka konto teha sealsed kujud (libakontod, varinimed, kasutajad jms.) aga nad on ikkagi saba ja karvadega siit minema löödud vms. Ja muideks oleme bänninud ka mitmeid kes seal osalevad üsna jumalakartmatutes vestlustes ja siin vaga kristlast mängivad - me oleme neid nö. kristliku noomimise mõttes ka siit kustutanud - milleks lolli mängida!

Oled sa kuum või külm aga kui sa oled leige, siis selline olemisviis HAISEB TÄIEGA! Nende teemad, postitused ja kommentaarid haisevad jumalakartmatuse plöga järgi,  jumala needmise ja pilkamise vaimse okse järgi!

Kui 2005 algus sai vaadatud kes ja mis, siis seal on ka teisi karvaseid ja sulelisi. On endisi sataniste ja muidumehi ja ka usust ärataganenud pagan-luerlasi! Just lueterlasi, ennast täis jja variserlusest täis söönud ja pungis PAGAN-LUTERLASED (loodan et ajan selle uue fraasiga neil harjad väga punaseks - tegelikult võiks need lillaks minna). Neid ei huvita jumalakartus, Jeesuse järgmine, Jumala Sõna, alandlikkus, meeleprandus, uussünd - ei nemad on PAGANAMA-HEAD-UUT-SORTI-LUTERLASED ja nemad ütlevad kuidas asjad käivad! Ja siis on seal veel õilsaid, kes püüavad kogu seda kampa ära päästa ja hellitavad neid ja kõditavad ja kudrutavad neid omaarust päästmisele (tõsikristlased siis). Ma ei tea kuidas nüüd on ma seal SOPAAUGUS ei käi ...

Corum haiseb veebis - täiega!

corum on vaimne - usu  hu spämm - kristlikust vaatevinklist, tegijad TEADLIKULT mõnitavad ristiusku ja kristlasi.

Palvegrupp GREENGRASS - osalt on see ajaraiskamine selle JAMA eest paluda! Aga samas SOOVITAN kristlastel paluda, et need pilkajad võiks saada alandlikuks Jeesuse jüngriteks, mõtle mõni veel paneb pilkamise ameti maha ja siis saab hoopis ise evangeeliumi pühaks vennaks. Vat sellise asja pärast tasub paluda, et Jumal avaks südame silmi ja ilmutaks TÕDE ja TÕDE teeks neid vabaks ja nad pääseks KURADI KÜÜSIST KES ON NEID VANGISTANUD PILKAMISE AMETISSE!

R.Crusoe


 bye2   angel    Roll Eyes    bye2   


Saadan omakorda TERVITUSED salasilmadele ja kõrvadele kes sellist laadi postitusi sinna kopivad jms. Raadio Elmar tegeleb ninnu ja nännu tervitamisega, ma panen ikka Jumala Sõna tervituseks:

L.147,6
Jehoova peab ülal viletsaid, aga alandab õelad maani!

Õp.3,34
Pilkajaile on temagi pilkaja, aga alandlikele ta annab armu!

Õp.11,2
Tuleb uhkus, tuleb ka häbi, aga alandlikel on tarkus!

Õp.22,4
Alandlikkuse ja Jehoova kartuse tasu on rikkus, au ja elu!


 icon_thumright
Logged

annelka
Külaline


E-mail
Vastus: Satanistliku ja usuviha propageeriva Corum foorumi vastu palveaktsioon
« Vasta #2 on: 02.02.2010, kell 19:31 »

Aitäh teavitamast, aga ma siiski palvetan veel nende eest, sest Kristus on surnud ka nende eest ja muide -  / ******* ******tsensuur/ oli mu piiblkoolikaaslane (ta mind küll ei mäleta), kõik need õnnetused ja hädad, mis talle pärast juhtusid, on lihtsalt teinud ta südame kibedaks... Ma palvetaks ka oma vaenlase eest ja selle eest, kes mul pea maha lööb...
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Satanistliku ja usuviha propageeriva Corum foorumi vastu palveaktsioon
« Vasta #3 on: 02.02.2010, kell 19:49 »

Ei noh asjad käivad ikka õite KIIRELT! Tundub et mingi seltskond teeb pidevat monitooringut selle foorumi kohta ...

Nimelt esmapostitus sai tehtud 16:27 ja selle peamine sisu oli Palvegrupp Greengrass üleskutsele (NB! mis ei ole minuga absoluutselt seotud - kinnitan teile seda!) palvetada jumalavastase liba-kristlik foorumi kinniminemise eest.

KristlikMeedia üks juhatuse liige, mu naine siis sai ühe tõsise - pool peenelt öeldes ähvardava kõne veidi peale 17:00 , et vuristati seadusi ja eemaldada koheselt mingi info jms. Mu abikaasa oli parasjagu tööl ja arvad, et see on mingi järjekordne telefoni ahistaja või manjakk (kuna aastaid tagasi helistas mitmeid kordi paar telefoniahistajat, kes pea alati purjus peaga ja südaöösel siis selliseid mittesoovitud ja tülitamiskõnesid pidevalt tegid)  Hiljem tuli välja, et Türi Koguduse, Pärnu Koguduse jm. pastoritele mingid tegelased helistavad ja ähvardavad ja lubavad kaevata ja mida iganes teha. Külvasid segadust ja nö. ahistasid vaimselt.

Mu naine helistas mulle ja rääkis ning ütles, et numbrilt 58176515 keegi kaebas. Tegin kõne tagasi numbrile 37258176515, heli ei olnud hästi kuulda kuna tulin just väikselt ringilt ja peale selle veel tegin korraliku lumekühvelduse. Küsisin kes ta on, kuna arvasin telefoni-ahistaja või telefoni-manjakk on tagasi - fööniks on tuhast tõusnud. Aga oh ei, kõnetraadil vuristas ja tutvustas ennast keegi kodanik Aivar, kes vuristas andmekaitseseadust ette ja ei olnud suuteline isegi küsimustele vastama - dialoogi pidama vms. mille peale ma ägestusin ja saatsin ta kuu peale ja ütlesin, Aivar tead ***** ****  ja kui sa irvitad ja sülitad mille iganes ja mis iganes peale, siis mis ÕIGLUST sa oodata saad. Hiljem helistades telefoniga läks nupp veel kogemata enne valitud numbrile ja selle katkestasin kui sain aru et ma ei helista oma sõbrale vaid eelnevale. Selle peale helises paari minuti jooksul telefon ja kuna olin hinge veidi tõmmanud ja sain siis veidi küll veel hingedades rääkida. Ja oli väike jutuajamine - vaidlus ja möödarääkimine. Kui pean mainima et sain ka aru mida sooviti ja kodanik oli oma EES ja PERENIME avalikustamisega seonduvalt isikukaitse seadusele mures (usuline kuuluvus ja perekondlik seis). Küsisin et kuidas nii kõva kasutajanimi nagu Majakavaht, kes mustab paari pastorit ja isiklikult mind üsna labaselt ja irvitavalt jms. sellel teemal ta aga ei soovinud vestelda ega vaielda vms. Ta oli oma julgeoleku ja turvalisuse ja kodaniku õiguste pärast hirmsasti mures. Ma küsisin, et mis püha lehm see nimi Aivar on, et seda ei või mitte isegi välja öelda või kusagil kirjutada temast. Selle peale ei vastanud ta midagi vuristas ja luges andmekaitse seaduste lõike ette. Ma ütlesin et ma tean neid sätteid, aga et miks te nimi nii tundlik teema on, kui teiste nime enda hallatavas foorumis nii lahkelt käsitlete, et kas te vastukaebusi ei karda. Selle peale kostis ta, et sellega tegelevad siis need ametkonnad.

Kuna kodanik Aivar  soovis ja no häälevärinast oli kuulda (mul ka hääl värises kuna mul oli võhm väljas ja pealegi ei kuulnud teda pidin lausa häält tõstma, oli see levi või tuul) et mees muretseb mingi tundliku teema pärast, siis no mis seal ikka Pühakiri ütleb, et kui sinu tegu teeb kellegile KURJA või PAHA või tema arvates PAHA, siis võtame info maha, ei pea siis neid seadusi vuristama ja telefoni ahistamist panema, selleks on meil ABAUSE vorm KÕIKIDE lehtede all. Nõuti kohest info kustutamist ja muidu järgnevad KRIMINAAL KARISTUSED jms.

Aga vat Corum foorumile on paaril korral ka palutud mõnda infot maha võtta, vastuseks on ümmargune NULL ja vaikus! Tegemist ei ole au meestega ja punkt!

Küsimus, kes andmekaitse seadust tunnevad (tean ise ka veidi), kas on kodanikul õigus nõuda, et tema kohta käiv info maha võetakse veebi kommentaariumis. Jutt käib sellest sättest:

ISIKUANDMETE KAITSE SEADUS
http://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=748829

(3) Delikaatsed isikuandmed on:

1) perekonnaelu üksikasju kirjeldavad andmed;
1) poliitilisi vaateid, usulisi ja maailmavaatelisi veendumusi kirjeldavad andmed, välja arvatud andmed seadusega ettenähtud korras registreeritud eraõiguslike juriidiliste isikute liikmeks olemise kohta;

(2) Eraelulised isikuandmed on:
1) perekonnaelu üksikasju kirjeldavad andmed;
2) sotsiaalabi või sotsiaalteenuste osutamise taotlemist kirjeldavad andmed;
3) isiku vaimseid või füüsilisi kannatusi kirjeldavad andmed;
4) isiku kohta maksustamisega kogutud teave, välja arvatud teave maksuvõlgnevuste kohta.


Meie postitus sisaldas siis ANDMEID pereelu kohta, mis baseerusid siis sellele, et see on valik info - Helga rääkis rahvatantsu kohvipausi ajal. Ning sisaldas see siis andmeid USULISE kuuluvuse kohta, et kodanik kuulus sinna ja tegi seda jms. mis pärinesid ka avalikust infost mitmed inimesed nägid teda kindlas hoones käimas.

Nimelt USULINE KUULUVUS, selle kohta küsis kohe üks tuttav vend, et kas teine isik võib avalikus inforuumis öelda, et ma tean et kodanik X käis kunagi Y koguduses, oli sealne liige jms. kusjuures see info on kogutud suulisest jutust, keegi kes teda tundis rääkis. Samuti et kodanik X on lahutatud vms. ja ka see info pärineb kellegi käest kes teda tundis. Kas andmekaitse seadus tõesti siis KEELAB kirjutamaks veebikommentaariumis, et see isik magas purupurjuna kord kusagil poe ees või sõi kusagil kohvikus ära suue hunniku saiakesi ja selle peale röhitses jms.

Mida sa siit välja loed, kas see on selle seaduse vastu rikkumine, kui sa räägid kusagil näiteks ärkamisaeja pildimeenutustes oma muljetest ja siis on seal nimed kes käisid kristlikel koosolekutel aga nüüd on ateistid või skeptikud ning häbenevad möödunut - see teeb neile moraalselt haiget ja kahjustab nende ateistist - skeptikust cool tegelase mainet? MIS JÄRGMISEKS?

Olen aastaid tagaisi ka lugenud, et  andmekaitse inspektsioon teeb eelkõige mingil rikkumisel info omanikule soovituse - nõude jms. ning kui sellele ei reageerita siis vaadatakse mis edasi saab - määratakse kohtu kaudu, info mahavõtmist.

Miks teeb antud isikutel hirmu nende PÄRISNMI või SELLE KASUTAMINE puht folkloori suhtes. Oli ju vanadel eestlastel ju olemas vaga Jussi lood ja saatana käsilase kaval Antsu prototüübid olemas. Aga teisi on jube hea anonüümsuse katte all pilkata ja kaugusest pihlakapüssiga kõmmutada . Lasteaed, üks korralik mees vastutab ja ka ei KARDA nagu titt oma pärisnime.

Kui kõik Corum foorumis irvitatud pastorid hakkaks häälevärinaga helistama ja sealseid administraatoreid telefon-manjak-ahistama siis no ma ei tea ...

Ausaltöeldes mõne tõlgendus õigustest ja seadustest on vist veidi viltu või on mu arusaamad viltu?

R.Crusoe

Lumisest Raplamaalt

Salasilmale - meie varjatud lugejatele ka midagist:

Kodanik Aivar - TE EI OLE iUMAL! Te ei saa kehtestada EV reeglit et teie NIME ei või käibel kasutada (väljend suhu võtta), kust te üleüldse võtate, et me teiega räägime - Aivareid ja/või kellegil võib olla selline hüüdnimi või alias vms. Aivar  te ei saa kodanikelt nõuda, asju milles te ise patustate! Ka see ei ole saladus, et Piibli mõttes on Aivar  nimi kas taeva eluraamatus või põrgu küllakutsete loendis, kahes korraga ei saa olla! Seal on raudselt te nimi ja palun tehke ka selle kohta andmekaitse seadusele kaebus, et R.Crusoe julgeb väita ja Piibli alusel oelatada et Aivari  ja Mehise nimi on vist kirjas põrgu raamatus (juhul kui mehed ei lase ennast ristida pattude päästeks ja lunastuseks!).
Logged

annelka
Külaline


E-mail
Vastus: Satanistliku ja usuviha propageeriva Corum foorumi vastu palveaktsioon
« Vasta #4 on: 03.02.2010, kell 13:04 »

Oi! rõõm kuulda, et sul ikka tagakiusu nii mõnusasti! Jõudu ja edu! mingi rünnak ju peab järgnema, kui midagi head teed! Ka mulle helistati kord pärast seda, kui kohalikule nõiale evangeeliumi kuulutasin, siis järgmisel päeval helistati ja ähvardati, et me teame küll, kus su lapsed koolis käivad...
Logged
annelka
Külaline


E-mail
Vastus: Satanistliku ja usuviha propageeriva Corum foorumi vastu palveaktsioon
« Vasta #5 on: 03.02.2010, kell 13:08 »

aga ma mõtlesin järele - kui keegi veel kuskil ja kunagi tahab sellist palvet teha, siis tuleb lihtsalt kokku saada kellegagi, kellega on üksmeel ja palvetada kahe-kolmekesi ja mitte teha mingeid üleriiklikke või ülefoorumilisi aktsioone. Jumal kuuleb oma ustavate sulaste palveid ja selleks ei ole palju vaja, ja kui tõepoolest minna mingite vaimsete jõudude vastu, siis peab olema kindel, et algatus on ikka tulnud Püha Vaimu käest, et Tema seda juhib ja siis peab ka oma elu ikka korras olema, muidu saab lihtsalt peksa... (Skeva pojad).
Logged
Matti
Uustulnuk
*
Offline

Vastust: 5

Minu sigantuur - Ma mõtlen veel ...


Vastus: Satanistliku ja usuviha propageeriva Corum foorumi vastu palveaktsioon
« Vasta #6 on: 29.11.2011, kell 23:33 »

Räägite siin mingist Corum foorumist, andke palun selle foorumi aadress. Muidu tuleb tõsti nii välja, et pean selle ennem hukka mõista, kui sellega tutvunud olen.
Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam