Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 00:12
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Lai MAAILM (rahvad, riigid, misjon jms.)  |  Hamasi juhi poja poolt põhjustatud meediatorm « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Hamasi juhi poja poolt põhjustatud meediatorm  (Loetud 2533 korda)
Waba Wend
Administraator
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Hamasi juhi poja poolt põhjustatud meediatorm
« on: 16.04.2010, kell 12:00 »
Hamasi juhi poja poolt põhjustatud meediatorm

Märtsis ilmus inglisekeelne raamat „Son of Hamas“, mis räägib Hamasi organisatsiooni asutajaliikme poja,  Mosab Hassani Yousefi elust. Teda on intervjueerinud suuremad tv kanalid ja lehed nagu CNN, BBC, Fox News, New York Times, Wall Street ja Forbes Magazine.

Mosab Hassan Yousef tõusis tippuudistesse juba paar aastat tagasi, kui iisraellaste Haarez nimeline leht rääkis tema pöördumisest ristiusku islami Hamas organisatsioonis töötades. Raamat tõstis meediatormi kui sai avalikuks, et Mosab oli olnud kümme aastat Iisraeli Shin Bet turvaorganisatsiooni teenistuses agendina. Oma tegevusega päästis ta paljude juutide ja palestiinlaste elu.

Iisraeli tv teisel kanalil analüüsiti Mosabi raamatut ja agendi-aastaid. Haaretz lehe toimetaja, Avi Issacharoff kinnitas et on kontrollinud turvaorganisatsioonist, et raamatus kirjutatu on täielikult tõsi ja Mosab on isegi vähendanud oma osa selles. Toimetaja oli saanud teada, et mitte kunagi varem ei ole Iisraeli ajaloos olnud nii viljakat agenti, nagu seda tegi koodnimetusega Roheline prints Mosab Iisraeli heaks.

Ka pole mitte keegi kunagi varem  heitnud sellise väljakutse islami jumalale nagu Mosab, kes on esinenud sadade miljonite inimeste ees tv intervjuudes ja leheartiklites. „Ma armastan moslemeid, kuid mul on probleem nende jumalaga“, rääkis Mosab intervjuudes. Tihti väljendas ta, et maailma kõige hullem terrorist on islami jumal. Kui ilmus raamat, kuulutas Mosabi isa, et tal pole kunagi olnud Mosabi nimelist poega. „Ma tean, et isa ei teinud seda otsust oma südames, vaid seda sundis tegema tema jumal, kes käskis keelduda minu olemasolust täielikult“, kommenteeris Mosab isa avalikku loobumist temast. Mosab rääkis et  Iisraeli ja palestiinlaste vahelise konflikti taga on võitlus Piibli Jumala ja Koraani jumala vahel.

Mosab pöördus kristlusesse agendiksolemise viimastel aastatel. Ta võrdles Piibli ja Koraani õpetusi ning sai lõplikud vastused oma küsimustele kristlikest tv saadetest. Mosabi lugu räägib Avainmedia töötajatele et meediatöö moslemimaailmas tasub ennast ära ja tulemusi on näha. Kunagi ei või teada, kes vaatab kristlikke tv-saateid.

Raamat on põhjustanud tagakiusu palestiina-aladel. Palestiinlased on hakanud ähvardama endisi moslemeid, sest neid kahtlustatakse tegutsetavat Iisraeli agentidena. Nemad ja Mosab vajavad eestpalveid, sest nende kõikide elu on ohus.

Avainmedia 4/2010
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam