Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
18.01.2018, kell 21:48
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Inimõiguste grupp: Hamas kaevab Gazas kristlasi haudadest välja « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Inimõiguste grupp: Hamas kaevab Gazas kristlasi haudadest välja  (Loetud 2414 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Inimõiguste grupp: Hamas kaevab Gazas kristlasi haudadest välja
« on: 03.05.2010, kell 11:34 »Inimõiguste grupp: Hamas kaevab Gazas kristlasi haudadest välja 
12/12/2009 23:32
 
Vastavalt inimõiguste organisatsiooni One Free World International (OFWI)andmetele piinatakse moslemimaailmas iga kolme minuti jooksul ühte kristlast ja 2009. aastal on oma usu pärast tapetud üle 165,000 kristlase - enamus neist moslemimaades. 

"Hamas kaevab kristlaste matmispaikades Gaza sektoris üles kristlaste surnukehi, väites, et nad rüvetavad maad," ütles reverend Majed El Shafie, One Free World International (OFWI) president, kes juhib inimõiguste aktivistide, Kanada parlamendi liikmete ja usuinimeste delegatsiooni, mis tuleval pühapäeval külastab Iisraeli. Delegatsioon peab Van Leeri Instituudis Jeruusalemmas inimõiguste ja tagakiusatud vähemuste alast konverentsi, kus esitatakse uut statistikat vähemuste tagakiusu kohta moslemimaades. El Shafie ütles, et maailmas kiustakase taga 200-300 miljonit kristlast, 80 protsenti neist elab moslemimaades, ülejäänud kommunistlikes jt maades. Delegatsiooni liikmed kohtuvad Knesseti spiikri Reuven Rivlini, välisministri asetäitja Danny Ayaloni ja Jeruusalemma linnapea Nir Barkatiga lootuses värvata Iisraeli oma ürituse nimel võitlema.   OFWI on inimõiguste organisatsioon, mille peakorter asub Torontos Kanadas.

Organisatsiooni kuulub 3000 liiget, kes on jaotatud 28 harusse, mis tegutsevad riikides üle maailma k. a. Egiptus, Jordaania, Süüria, Afganistan, Pakistan ja isegi  Iraan.

El Shafie (32) sündis Kairos silmapaistvas moslemi juristide ja kohtunike perekonnas. Tal oli kristlasest sõber, kelle kaudu ta nägi nooruses viha kristlastest vähemuse vastu Egiptuses. Ta otsustas pöörduda kristlusse, kirjutas sellest raamatu ning sai selle tulemusena väljaheidetuks ja rõhumise ohvriks. 1998. aastal ta arreteeriti, pandi vangi, teda piinati ja  mõisteti surma. El Shafie'l õnnestus vanglast põgeneda, pageda Siinaile, kus üks beduiini perekond teda kaks kuud varjas ja ta ületas Iisraeli piiri jetiga. Iisraelis teda arreteeriti ja  ta oli Beershebas vangistuses üle aasta, kuni teda ÜRO abiga vabastati.  Amnesty International ja Jeruusalemma Rahvusvaheline Kristlik Suursaatkond korraldasid El Shafie'le  poliitilise varjupaiga saamise Kanadas, kuhu ta emigreerus.  Ta asutas OFWI aastal 2004.

Allikas: siin

Vaata seda videot - KUS ON UNISEF?

--------------------------------------------------------------------------------

HAMAZ valmistub sõjaks sihtmärk Iisrael ja peale seda kristlased!
Märtsrid valitakse juba hällist ja neile sisendatakse must-valge rassiviha ja väärastunud maailmapilt - vihkama kõiki ja kõike!


The EU and United Nations supports Hamas who teach kids to kill Jews


Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam