Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.02.2018, kell 12:49
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  Üks tähelepanuväärne sõnum « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Üks tähelepanuväärne sõnum  (Loetud 3792 korda)
ene
Külaline


E-mail
Üks tähelepanuväärne sõnum
« on: 01.07.2010, kell 10:02 »

See on küll tulnud Soome rahvale, aga meie oleme samas seisus vaimulikult. (Siin on julgustust ka Iisraelile) Ehk see äratab meid üles traditsioonidest lahti ütlema, oma jõuga Jumala teenimisest lahti ütlema. Igatsema ja andma kõik teenimse ja oma elu Püha Vaimu kätte. Et meil poleks enam grammi ka oma õigust, vaid jääks ainult Jumalalt tulenev õigus.

 Kas ma võin paluda, et armas Lill paneks selle eesti keelde ümber? Selle osa, mis tuli Ester Aili Heinonenile : http://www.tv7.fi/vod/player.html?id=10650
Ei taha küll, et Jumala kaitse meie maa pealt taanduks!
Logged
LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Vastus: Üks tähelepanuväärne sõnum
« Vasta #1 on: 01.07.2010, kell 14:20 »

                                            SÕNUM SOOME RAHVALE
                                                 Ester Aili Heinonen

Prohveteering, mis mulle anti unenäos poolärkvel olles esmaspäeval, 1. märtsil 2010, kell 3:20.
Prohvetlik sõna Soome kristlikele juhtidele:
Vaadake, kuidas te olete ekselnud. Teie au on saanud teile häbiks. Te olete hüüdnud minu nime, pidutsenud koos prohvetite  korvasyöviäineen??, kasutanud minu nime vääralt, ülistanud ja laulnud, aga teie südamed on olnud minust eemal. Olen teile rääkinud armastuses, osutanud armu armu peale. Et te aga ei ole vastu võtnud minu sõna, nuhtlen ma teid. Te olete ehitanud templeid ja söönud vaeste eest leiva, põlastanud neid, kes on hinges ekselnud. Teie pühakojad on jäänud tühjaks ja mahajäetuks. Olete võtnud võimu vahendiks juhid, keda mina, Issand, ei ole valinud. Olete kopeerinud maailmast juhtimismalle. Minu Kuningriik ei ole sellest maailmast. Taevane korraldus on teistsugune. Te ootate majandusele abi, lootes maailmale. Soome riik ei aita teid tulevikus, kuigi te seda ootate. Ma tulen teid armastuses paljastama, teie meeli ja komiteesid - kui selleks on aeg. Nüüd te naerate ja pilkate, vangutate pead. Aga te ei tea, mis on ees. Te taotlete oma au ja olete pimestanud süütuid, kes tahavad tulla Issandat teenima. Olete kasutanud vääralt ressursse, mida ma oleksin tahtnud neile anda nende hingepäästeks. Keda ma armastan, seda ma karistan, ütleb Issand. „Minge mu juurest ära,“ ütleb Jeesus, kui mõned tulevad taevaväravasse ja ütlevad: „Jeesus, me tervendasime sinu nimel haigeid ja tegime imesid.“ Jeesus aga ütleb: „Mida te olete teinud nendele  minu vähimatele, seda te olete teinud minule. Mul on väike kari, kes on säilitanud minu vastu oma esimese armastuse: Ma kuulen teie palvet ja vastan teie palvetele.  Te talute veel pisut aega pilkamist, maailma lapsed annavad teie kohta hea tunnistuse. Kes on eksinud ära tõest, tulevad tagasi teie kodadesse. Ärge kartke, nüüd on päästepäev.  Kuulutage ja ärge peatuge, sest mina, Issand Jeesus Kristus, tasun teile kõige eest.“
Siin on sõnum ka soome rahvale:
Pilkajad saavad oma palga. Olen soome rahva pealt ära võtnud oma õnnistava käe, sest nad ei ole tahtnud mind kuulda. Olete teeninud vaenlast, kes tahab tappa ja hävitada ega säästa kedagi. Olen iga inimese patud asetanud Kolgata ristile ja valanud kalli vere iga inimese eest. Aga te olete põlastanud minu tahet, et igal inimesel oleks pärast surma igavene elu. Saatan ise, tema langenud inglid ja kõik, kes armastavad valet ja halvustavad minu vereohvrit, sööstavad tulejärve. Te saate näha, kuidas maailm rappub, kuritegevus Soomes kasvab, terroriaktid saavad ka Soomes tavaliseks. Nii Soomes kui Euroopas kaasnevad sellele salamõrvad. Majanduskurjategijad paljastatakse. Kelle peale te loodate, osutuvad  petiseteks. Noorte seas kasvab kuritegevus, nii et olete ise selle märklauaks. Juhid otsivad lahendusi, et rahvast rahustada. Katastroofid järgnevad katastroofidele ja majandusressursid vähenevad. Euroopa Liit tugevdab haaret. Olete end müünud tema orjaks ja saanud ka oma palga.
Sõnum ja lohutus Iisraeli rahvale:
Minu rahvas ja valitud silmatera, keda ma armastan - ja olen tõotanud täita oma plaani, millest ma olen aegade algusest rääkinud. Rahvad tõusevad sinu vastu, mu valitud Iisraeli rahva vastu. Mu rahvas tõuseb karastatuna, valmis olles, sest mina ise kaitsen neid. Sest teie olete nad hüljanud. Ma teen tühjaks kõik löögid, teen neile imesid imede otsa. Teen nii, et rahvad kardavad minu väge, ütleb Issand. Iisraelist vulisevad välja magusa vee allikad ja õliojad kuuluvad neile. Kuigi teie ei mõista seda nüüd. Kirjutage see oma südamelaudadele, et peaksite meeles, mida olen teile rääkinud. Nii ütleb Issand, Aabrahami, Iisaki ja Jaakobi Jumal. Mu rahvas saab nägema oma Messiat, kelle nad ära heitsid - kes aga sai paganaile päästeks. Paganate aeg saab varsti otsa. Vaata, mina, kes olen ja olen alati olnud, tulen kiiresti,  viin oma mõrsja pasunahäälega maailma hädade seest pulmapeole, mida inglidki rõõmuga ootavad. Rõõmustage ja olge rõõmsad, sest teie kohtumispäev on ligi. Sela. 

Ehk keegi oskab ära tõlkida sõna "korvasyöviäineen"  - "kõrvaõgijatega, - vähkidega" see pole ju mitte?   Roll Eyes  


Logged

ene
Külaline


E-mail
Vastus: Üks tähelepanuväärne sõnum
« Vasta #2 on: 11.07.2010, kell 09:24 »

Aitäh, Lill!  bye2 Võib olla korvasyöviäineen on vereimejatega?
Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam