Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
18.01.2018, kell 21:30
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  MITMESUGUST - erinevad rubriigid  |  Eksitused, valeõpetused, väärreligioonid  |  VAJAN ABI.!!! Kas tegemist on sektiga? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: VAJAN ABI.!!! Kas tegemist on sektiga?  (Loetud 4686 korda)
CraSh-
Uustulnuk
*
Offline

Vastust: 3

Minu sigantuur - Ma mõtlen veel ...


VAJAN ABI.!!! Kas tegemist on sektiga?
« on: 29.08.2010, kell 18:40 »

Tegu on siis:  Tallinna Rahvusvahelise Kristliku Vabakogudusega   
Koduleht: http://www.tallinnicc.org/

Nimelt olen mitmed korrad juba pühapäeviti ja ka muidu nädala sees olevatel päevadel, saanud kokku et niisama piiblit uurida , või siis Jumalateenistusel/Koos kuulutamas käia.

Asi tundub aga samas kuidagi imelik ...   Nimelt väidavad nad end ainsaks tõeliseks kirikuks , mis tõesti ja täielikult piiblit järgib, ning kelle liikmed ka ainsana taevasse lähevad.  Samas toon välja ,et kasutatakse täiesti õigeid piibleid.!   
Inimesed on hästi sõbralikud ja kõik tundub olevat korras , kui see välja arvata ,et nad ei usu Keeltega rääkimisse, tervendamisse , Imetegudesse ehk. siis praktiliselt Püha Vaimu töösse.
Peamiselt nad leiavad inimesi aktiivselt tänaval kuulutamas käies , (mida tegelt peaksid ka teised kirikud tegema)ning nad on tõesti iseenesest hea südamega inimesed ... (või on see alguse mulje)

Siiski on südames mingi kahtlus ja rahutuse tunne selle kohta.. Seepärast kirjutasin siia , sest vajan hädasti teavet , siis tean kas end selle liikumise/kirikuga segada.
Logged
pupsik
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu
***
Offline

Vastust: 239


Oot ma mõtlen veel...


Vastus: VAJAN ABI.!!! Kas tegemist on sektiga?
« Vasta #1 on: 29.08.2010, kell 23:10 »

Isiklikust kogemusest lähtuvalt ei soovita selle kogudusega ühineda. Tegemist on endise Kristuse kogudusega, mis sisemiste lahkhelide ja lõhenemise tagajärjel on nüüd siis uue nime saanud ja ausalt öeldes päris ekistava, sest Vabakogudusel on oma traditsiooniline tähendus, aga see kogudus selle tähenduse alla ei passi.
Logged
ene
Külaline


E-mail
Vastus: VAJAN ABI.!!! Kas tegemist on sektiga?
« Vasta #2 on: 29.08.2010, kell 23:21 »

Asi tundub aga samas kuidagi imelik ... Nimelt väidavad nad end ainsaks tõeliseks kirikuks , mis tõesti ja täielikult piiblit järgib, ning kelle liikmed ka ainsana taevasse lähevad. Samas toon välja ,et kasutatakse täiesti õigeid piibleid.!
Inimesed on hästi sõbralikud ja kõik tundub olevat korras , kui see välja arvata ,et nad ei usu Keeltega rääkimisse, tervendamisse , Imetegudesse ehk. siis praktiliselt Püha Vaimu töösse.
Peamiselt nad leiavad inimesi aktiivselt tänaval kuulutamas käies , (mida tegelt peaksid ka teised kirikud tegema)ning nad on tõesti iseenesest hea südamega inimesed ... (või on see alguse mulje)


Kui sa oled tähele pannud sellist Püha Vaimu andide eitamist, siis selle koguduse õpetus ei allu Jumala Sõnale. Ükskõik kui sõbralikud nad näivad, me peame kõike kontrollima Jumala Sõnal. Püha vaimu annid on antud Jumala poolt, et Jumal ise nende kaudu meie läbi kuulutab evangeeliumi, ehitab kogudust ja laseb toimida sellel õiges hingamises.
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: VAJAN ABI.!!! Kas tegemist on sektiga?
« Vasta #3 on: 07.09.2010, kell 01:08 »

Tsiteeri
Peamiselt nad leiavad inimesi aktiivselt tänaval kuulutamas käies , (mida tegelt peaksid ka teised kirikud tegema)

JEP - selles on sul õigus - kogudus praktiliselt magab mõnes valdkonnas. Samas on aeg veidi (üsna palju) muutunud 90-ndatest, kus peamiselt tänavatel kuulutati. Jehoova tunnistajad, mormoonide seljakoti poisid on KOHUTAVALT vett sogaseks ajanud ja saatan on nende läbi solkinud tänavaevangelismi aluseid - et tõelistel Jumala sulastel oleks seda pea võimatu teha! Muide ka KristuseKogudusel ja eelpool mainitud sektidel on ühine joon - nimetaja: AGRESSIIVNE - üliaktiivne (taktitundetu) lähenemine ja pealetükkimine, seda aga Kristus küll ei õpetanud!

Tsiteeri
ning nad on tõesti iseenesest hea südamega inimesed ... (või on see alguse mulje)

Aga kuidas sa mürki ikka muud moodi söödad kui magusa ja kena koogi sees, ega siis saatan loll pole, tilk mürki rikub selle kena koogi.

Aga kui soovid rohkem infot, palun loe siit:

Valeõpetused - Kristuse kogudus
Kristuse Kogudus sai alguse eelmise sajandi seitsmekümnendate aastate lõpus, kui liikumise algataja Kip McKean lõi lahku Church of Christ liikumisest ... loe lisa
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam