Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 23:31
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Vatikan deklareerib - „Valitud rahvast ei ole enam“ « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Vatikan deklareerib - „Valitud rahvast ei ole enam“  (Loetud 3239 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vatikan deklareerib - „Valitud rahvast ei ole enam“
« on: 25.10.2010, kell 21:19 »

Vatikanist kuulutati 24.10. 2020:

„Valitud rahvast ei ole enam“


Lähis-Ida piiskopid, kes olid kogunenud Vatikani konverentsile, võtsid vastu resolutsiooni, mis nõuab et Iisrael „lõpetaks palestiina maade okupeerimise ega kasutaks enam Piiblit ebaõigluse õigustamiseks palestiina rahva vastu.“ 2 nädalat kestnud konverents oli kokku kutsutud paavst Benedictus XVI poolt arutamaks kristlaste olukorda Lähis-Idas. Piiskopid kutsusid üles: „Pühakiri ei või olla juutide tagasituleku põhjuseks Iisraeli, palestiinlaste väljasaatmiseks ja palestiina maade okupeerimiseks“. „Õigus „Lubatud Maale“ ei ole juudi rahva privileeg. Kristus on selle õiguse ära muutnud. Valitud rahvast enam ei ole olemas“ – räägitakse avalduses.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Mis seal ikka, ettekuulutused täituvad ja on täitumas. Ning Antikristus teeb liidu ju hooraga. Hoor on VT alati olnud langenud Jumala rahvas - kirik - preesterkond! Siin ei olegi vaja kommenteerida, jääme ootama millal Vatikan teeb liidu ISLAMIGA!

Soovitan kuulata siit: http://usk.ee/iisrael lehe all olevaid raadiosaateid:

Kuula Iisraeliteemalisi saateid ONLINE:

    * Ärka, Eestimaa! — N 27.10.2005
    * Ärka, Eestimaa! — N 24.11.2005
    * Ärka, Eestimaa! — N 22.12.2005
    * Ärka, Eestimaa! — N 02.02.2006
    * Ärka, Eestimaa! — N 23.02.2006
    * Ärka, Eestimaa! — N 23.03.2006
    * Ärka, Eestimaa! — N 25.05.2006
    * Ärka, Eestimaa! — N 29.06.2006
    * Ärka, Eestimaa! — N 27.07.2006
    * Ärka, Eestimaa ! — N 31.08.2006
    * Ärka, Eestimaa ! — N 28.09.2006
    * Ärka, Eestimaa ! — N 26.10.2006

Kus erakordse põhjalikkusega käsitletakse seda katoliku kiriku eksitust ja pattu!

Katolik ekistus: http://usk.ee/maarja-eksitus
Logged

Skipper
Uustulnuk
*
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 22


Elu ongi ime!


Vastus: Vatikan deklareerib - „Valitud rahvast ei ole enam“
« Vasta #1 on: 25.10.2010, kell 22:51 »

Minu jaoks kaotas Vatikan oma eksistentsi mõtte juba keskajal, kui paavsti amet käis puhtalt poliitika ja korruptsiooniga kokku (pluss ususõjad). Praeguste katoliku skandaalidega (pedofiiliajuhtumid jne) ei hakkagi pead vaevama.
Sic transit gloria...
Logged

Milline imeline maailm!
ene
Külaline


E-mail
Vastus: Vatikan deklareerib - „Valitud rahvast ei ole enam“
« Vasta #2 on: 26.10.2010, kell 10:23 »

See oli muidugu teada, et katolikukiriku juhid sellise otsuse teevad ükskord, aeg juba seal maal ju ka. Süda nii nutab Iisraeli pärast. Kas euroopa vabakogudused ei saaks mingit toetust avaldada Iisraelile, tuues Piiblist välja just need kohad, milled Vatikan siin olematuks tahab teha?
Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam