Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
12.12.2017, kell 00:58
24654 postitust 2499 Teemas vastas 314 Liiget
Uusim liige: Nipitiri3
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  Lõuna-Korea Kultuuripäevad Eestis??? « eelmine järgmine »
Leheküljed: 1 2 [3] 4 | Liigu alla
Autor Teema: Lõuna-Korea Kultuuripäevad Eestis???  (Loetud 15443 korda)
LXX
Moderaator
Tegija

Sugu: Naine
Vastust: 827

Jeesus elab!

Vastus: Lõuna-Korea Kultuuripäevad Eestis???
« Vasta #30 on: 31.10.2010, kell 15:26 »

Tsiteeri
Pealegi Lootuse Fetsival oli nii IN ja LAHE aga ennenäe, seal ilutses ka esiplaanil kellegi F.Grahami suur pilt, siis küll keegi ei teinud piuksu et näed upitavad inimest ja näed nägu plakatil esiplaanil!!!

Kummaline jah, kummaline trend on ikka eesti kristlaste seas. Mõni ameerika onu tuleb, siis kohe: ooo, suur jumalamees tuleb, ja kui tulevad vennad-õed kusagilt kaugelt Aasiast, siis pähh. Korealased on samasugused vennad-õed Kristuses nagu ameeriklasedki või muud rahvad. Ma ei näe mingit vahet Lootuse Festivalil kuulutatud sõnumi ja Korea festivalil kuulutatud sõnumi SISUL (Graham ei kuulutanud jah tervenemisest, ei ole ses suhtes täisevangeelne kuultus tal, sest kui Jeesus ristil suri siis kandis ta nii meie patud kui meie haigused - mitte ainult patud). Erinevus on muidugi kuulutuse VIISIS, sest see VIIS on lihtsalt mitte ameerika-, millega me harjunud oleme,  vaid koreapärane. Nad on korealased ja ei pea kõike tegema nii nagu meie või ameeriklased. Ja see ongi väga huvitav näha ka MIDAGI MUUD kui ameerika onusid. Meile tuntud ja meil kõrgesti hinnatud Yonggi Cho ja tema kogudus on samuti Korea usuühenduste poolt välja heidetud olnud ja on temalgi seal parajaid vastuolusid. See, mis usu- või kirikuteühendus kellegi oma ridadest välja heitunud on, ei ole mõtlevale kristlasele MITTE MINGI NÄITAJA.  Mõtlev kristlane uurib enne ikka, mida see või teine kogudus/liikumine õpetab, mida nad teevad, läheb ise kohale vaatama kui võimalik jne ja alles siis otsustab midagi. Sellega seoses tuleb meelde lugu vendadest Jakobsitest, kes omal ajal koos mõttekaaslastega Olevistest välja visati, et liiga teistsugune ja karismaatiline vms. Mis edasi sai, teate isegi. Sellest liikumisest tuli ärkamine Eestimaale ja suur õnnistus.   

Andrus
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

Sugu: Mees
Vastust: 355

määä

« Vasta #31 on: 31.10.2010, kell 17:19 »

Naljakoht! Igaüks otsustab Andrus ise, kuidas ta püstolreporteritele vastab ja ei ole keegi kohustatud andma misiganes intervjuusid - misiganes ajakirjanikele, kes võivad kohe alguses su vastu või sinu tehtava vastu häälestatud olla. Milleks kellegile panna peale raame - nõudlusi. Mis hea pärast peab üks kristlane andma vastuseid uskmatule reporterile, kes nii ehk naa, su vastusest võtab välja, mis talle meeldib! On nüüd siis Reporter, Pealtnägija või muud meedia instantsid (loe rahategemise masinad "uuriva ajakirjanduse" sildi all - tegelikult on see vaataja reitingud ja meediashow) Jumala hääl või Tema prohvetite hääl, et me oleme neile aruandekohuslased?

haha..nõustun sinuga, et igaüks otsustab ise kuidas ta kellelegi vastab.  Grin Ma loodan aga et taolise meelsusega kristlasi palju pole nagu sina. Jään siiski arvamuse juurde, et olgu inimene milline tahes, vastatada või ikka ilma põgenemata, ISEGI KUI KEELDUD INTERVJUUST. Wink ...Pealegi mida nii jubedat siis see reporter tegI?HuhHuh? Teada on et nad pole just positiivselt meelestatud usu suhtes. Mida hullu aga siis see reporter oleks pärinud, et peab põgenema? Vastaku siis nii nagu plakatil, et tegemist on kultuuriüritusega, kus tutvustatakse vaimseid väärtusi, mis on aidanud Koread. Või siis vastanud, et kahjuks on meil kurvad kogemused Eesti sekulaarse meediaga ja me ei soovi teiega vestelda. Selline hale meedia mahategemine tekitab ainult piinlikust ja taas irvitamist maailma poolt, et vaata millised need kristlased on. Aga nüüd aitab mulle ka sellest teemast.

P.S Loe uuest testamendist apostli soovitust, kas me peaksime olema valmis andma vastust oma lootuse kohta või mitte.
Andrus
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

määä

« Vasta #32 on: 31.10.2010, kell 17:43 »

Kummaline jah, kummaline trend on ikka eesti kristlaste seas. Mõni ameerika onu tuleb, siis kohe: ooo, suur jumalamees tuleb, ja kui tulevad vennad-õed kusagilt kaugelt Aasiast, siis pähh. Korealased on samasugused vennad-õed Kristuses nagu ameeriklasedki või muud rahvad. Ma ei näe mingit vahet Lootuse Festivalil kuulutatud sõnumi ja Korea festivalil kuulutatud sõnumi SISUL (Graham ei kuulutanud jah tervenemisest, ei ole ses suhtes täisevangeelne kuultus tal, sest kui Jeesus ristil suri siis kandis ta nii meie patud kui meie haigused - mitte ainult patud). Erinevus on muidugi kuulutuse VIISIS, sest see VIIS on lihtsalt mitte ameerika-, millega me harjunud oleme,  vaid koreapärane. Nad on korealased ja ei pea kõike tegema nii nagu meie või ameeriklased. Ja see ongi väga huvitav näha ka MIDAGI MUUD kui ameerika onusid. Meile tuntud ja meil kõrgesti hinnatud Yonggi Cho ja tema kogudus on samuti Korea usuühenduste poolt välja heidetud olnud ja on temalgi seal parajaid vastuolusid. See, mis usu- või kirikuteühendus kellegi oma ridadest välja heitunud on, ei ole mõtlevale kristlasele MITTE MINGI NÄITAJA.  Mõtlev kristlane uurib enne ikka, mida see või teine kogudus/liikumine õpetab, mida nad teevad, läheb ise kohale vaatama kui võimalik jne ja alles siis otsustab midagi. Sellega seoses tuleb meelde lugu vendadest Jakobsitest, kes omal ajal koos mõttekaaslastega Olevistest välja visati, et liiga teistsugune ja karismaatiline vms. Mis edasi sai, teate isegi. Sellest liikumisest tuli ärkamine Eestimaale ja suur õnnistus.   

Kuulge nüüd...mina loen küll natuke nagu kibedust teie postitustest. Esiteks on meil õigus ja KOHUSTUS kõiki õpetusi ja õpetajaid läi katsuda. See on kurb kui seda peetakse kohtumõistmiseks. Apostel andis korralduse, et kui koguduses ühed prohveteerivad siis teised ARVUSTAGU. Teine koht mainib meile et "katuge kõik läbi ja pidage kinni mis on hea". Kolmas koht on ilmutuse raamatus, kus Jeesus ISE kiidab Efesose kogudust, kuna nad on läbi katsunud nn. apostlid ja on leidnud nad valelikud olevat. Korea selle koguduse juhi vastu on olnud ränki süüdistusi, neid ei saa lihtsalt eirata, tuleb kontrollida ja läbi katsuda.. Mis puutub Grahami, siis ilmselt on tema elukäik ja teenistus nii kaua juba orbiidil olnud, et teatakse neid vilju. Korealasi pole aga keegi ju kutsunud vaid nad on omal algatusel tulnud siia. Keegi neid ju ei tundnud vastupidiselt Grahamile ja sa ei saa ju sundida ei aptistiliitu ega luterikirikut tegema koostööd kellegiga, kes ei ole neile tuttav. Nii lihtne see on.
LXX
Moderaator
Tegija

Jeesus elab!

« Vasta #33 on: 31.10.2010, kell 18:08 »

Tsiteeri
Mõtlev kristlane uurib enne ikka, mida see või teine kogudus/liikumine õpetab, mida nad teevad, läheb ise kohale vaatama kui võimalik jne ja alles siis otsustab midagi.

Oot, mida see lause minu postitusest siis pidi tähendama??
Aga juu siis ei olnud baptisti ja muud liidud veel nii tuttavad Manmini kogudusega (et kohe koostööd tegema hakata jah sul on õigus), kes on juba alates 2000. aastast korraldanud suurkoosolekuid ja festivale kogu maailmas ja ennäe imet- keegi ei ole siin varem sellisest kogudusest ega taolistest üritusest midagi kuulnudki - ja seda meie infoajastul. Nüüd siis oleme kuulnud ja näinud.  Grin Aga nüüd ruttu telekat vaatama.

Andrus
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

määä

« Vasta #34 on: 31.10.2010, kell 19:32 »

Oot, mida see lause minu postitusest siis pidi tähendama??
Aga juu siis ei olnud baptisti ja muud liidud veel nii tuttavad Manmini kogudusega (et kohe koostööd tegema hakata jah sul on õigus), kes on juba alates 2000. aastast korraldanud suurkoosolekuid ja festivale kogu maailmas ja ennäe imet- keegi ei ole siin varem sellisest kogudusest ega taolistest üritusest midagi kuulnudki - ja seda meie infoajastul. Nüüd siis oleme kuulnud ja näinud.  Grin Aga nüüd ruttu telekat vaatama.

Ime jah, ei ole mina, ega tea mina ka ühtegi teist, kes oleks Manminist ennem midagi kuulnud!  laugh
LXX
Moderaator
Tegija

Jeesus elab!

« Vasta #35 on: 31.10.2010, kell 21:36 »

laugh Grin Jumal töötas tõesti vägevasti, vähemalt TV vahendusel küll. Eks kohapeal oli vägi veelgi tajutavam. 

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

Vastust: 5778

Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga

« Vasta #36 on: 31.10.2010, kell 21:56 »

---------- Forwarded message ----------
From: Ago Lilleorg <ago.lilleorg ätt eknk.ee>
Date: 2010/10/29
Subject: [EKNK List] Korea Kultuurifestival Talinnas

...

Viimastel päevadel on tekitanud päris palju tähelepanu üristus, mis sellel nädalavahetusel toimub Tallinnas Saku Suurhallis Korea Kultuuripäevade egiidi all. Inimesed on minult küsinud, mis sellest asjast arvata. Mitmed inimesed, keda on kutsutud osalema sellel üritusel, on mulle helistanud ja küsinud arvamist selle kohta. Järgnevalt

Isiklikult kohtusin nende esindajaga Juuni esimeses pooles ning nad soovisid mind nende ettevõtmist juhatama. Leidsin selle olevat võimatu, kuna nende puhul on tegu meile tundmatu organisatsiooniga ja nende taust on teadmata. Nende sõnum oli, et nende juht on saanud ilmutuse, et Tallinna peab tulema ning üritus toimub igaljuhul. Samuti leian, et väga keeruline on teha koostööd mingi organistaiooniga keda teised kristlikud kirikud juba ei soovita. Isiklikult rääkisin Yonggi Cho koguduse meestega Stokholmis Augusti kuus, nende vastus oli ühene: "Ei soovita." Selliselt ei näe ma võimalust teha koostööd kellegiga, kes ei ole kohalikus kontekstis, kus nad töötavad, leidnud teiste tunnustamist nende tööle. Kapplinnas lausanne III konverentsil rääkisn Lõuna Korea inimestega, nende soovitus oli nendega mitte koostööd teha, sest: "Nad on sekt."

Mis puudutab nende kuulsust, siis see on vastuoluline. Nende seisukohad, sh õpetuslikud on samuti vastuolulised. Niipalju kui nende mõne kuu jooksul olen nendest kuulnud ja pisut lugenud ja uurinud, siis pigem tõstatub rohkem küsimusi kui vastuseid. Samuti on nende maale tulek pehmelt öeldes omapärane. Näiteks, hiljutise Lootuse Festivaliga võrreldes öö ja päev. Kindlasti ei ole minu seisukoht, et ainult Eestis tegutsevad kirikud omavad monopoli evangeeliumi kuulutamise osas Eestimaal ja, et keegi ei võiks väljast tulla. Vastupidi. Kuid kui soovitakse korraldada nii suure kaliibriga üritus ja koostöös kohalike kirikutega, siis selliselt peale lennata, konstanteerides fakti, me teeme igaljuhul, vahet pole kas te vajate ja soovite sellist asja. Üldiselt nii asjale ei läheneta. Näiteks, isegi meie kolm misjonäri, Allan laur, Märt Vähi ja Harry Leesment, Eestisse tulles kohtusid tolle aegsete kiriku juhtidega ja küsisid luba tulla Eestisse tööd tegema.

Minna festivalile või mitte? Minu oma lähenemine sellistele asjadele on olnud: oma silm on kuningas. Ma ei ütle, et minge, aga ma ka ei ütle, ärge minge. Tehke oma südame järgi. Ametlikult EKNK, ja minu teada ükski Eestis tegutsev kogudus või kirik selles projektis ei osale.

...

Olge õnnistatud!
Rahutervitusega
piiskop Ago

Lisan veel pastor Hermase poolt Tallinna pastorite listi pandud linke nende suhtes
Ning siin on veel terve rida linke antud inimeste tegutsemise kohta.

Siin on Iisraeli pastorite avaldus ja Yongi Cho avalduse osaline tekst:

http://www.cnlnews.tv/2010/06/10/jayrocklee/

Siin on ühe Ida-Virumaa pastori artikkel Korea pastori raamatute ja õpetuse kohta:

http://www.cnlnews.tv/2010/07/06/jayrocklee/

Siin on aga Korea pastori kiriku vastused valeõpetuse süüdistustele:

http://www.cnlnews.tv/2010/09/13/manmin/

Veel materjale CNLi kodulehelt:

http://www.cnlnews.tv/tags/%D0%94%D0%B6%D0%B5%D0%B9%20%D0%A0%D0%BE%D0%BA%20%D0%9B%D0%B8/

http://en.wikipedia.org/wiki/Jaerock_Lee

http://antimanmin.tripod.com/cult_researches/drug_addiction.htm

http://www.angelfire.com/linux/antimanmin/

http://www.maannews.net/eng/ViewDetails.aspx?ID=224047

http://www.rickross.com/reference/manmin/manmin4.html

http://www.rickross.com/reference/manmin/manmin2.html

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #37 on: 31.10.2010, kell 22:11 »

Tsiteeri
haha..nõustun sinuga, et igaüks otsustab ise kuidas ta kellelegi vastab.  Grin Ma loodan aga et taolise meelsusega kristlasi palju pole nagu sina.

Looda sa - neid vist on rohkem, kui sa oskad arvata ... kõik ei ole ju sellised nagu sina ja need kelledega sina ennast ümbritsenud oled Smiley on ka ruumi R.Crusoede ja Reedete ja Lillede jt. jaoks  bye2  angel  Grin  Tongue  Cool selliseid vaba mõtlejaid on ka teisi, keda ausaltöeldes ei koti mida arvab mõni püstolireporter või pagunitega kirikuhärra jt. ma olen vaba mees - vabal maal ja püüan südames hoida lepingut Kõigekõrgemaga - simple!

Tsiteeri
Kuulge nüüd...mina loen küll natuke nagu kibedust teie postitustest. Esiteks on meil õigus ja KOHUSTUS kõiki õpetusi ja õpetajaid läi katsuda.

Grin

see läheb juba komöödiaks, ei ma ei ole kibe ja mul tegelt teatud mõttes savi, Paulus ütles isegi, et kui isegi kiusu pärast kuulutatakse riti väge jms. siis ta rõõmutseb  Tongue

Siit aga väike küsimus ... vend aga kus sa siis olid kui F.Granham siia tuli, ka tema kohta on nii ühtekui teist angelfire kui ka tripod laadsetes anonüümsaitidel Smiley alustades vabamüürlasese järglase kui teab mille suhtes ... miks tuntud nimesid siis läbi ei katsuta. Kas see läbikatsumine ei või muutuda nö. heresy hunter maaniaks. Samas mida me ikka räägime kui meie endi koduõuel levitatakse neitsi Maarja eksitust: http://usk.ee/palvehelmed ja http://usk.ee/maarja-eksitus aga kõigil SUU SAIA TÄIS, kuna maksab religioosne maine jms. aga vaikime tõe maha!

Aga teate! Lõuna-Korea vennad tulevad ja lähevad ja Taevaisa hoidku, et nad tõesti eksituses ei ole nagu väidetakse aga mida siis tegema peab, kas eesli kisa - ei paluma, kuna on pattu mis ei ole surmaks siis tehtagu eestpalvet). Pealegi on Lõuna-Koreas kena arv kristlasi, kogudused üsna jõukad jms. aga unustagem korra need ja palugem täna õhtul Põhja-Korea eest. Me teeme seda lausa koguduses regulaarselt, lisaks sellele ka islamimaade ja kannatavate kristlaste eest, vahel isegi iga pühapäev võtame selleks aja, me siin oma mugavuses lebotame, kolmas osa maailmast kõngeb, nälgib ja vireleb! Kui Jumal lubab ja me suudame, siis plaanis on koguda raha ja saata Lõuna-Korea misjonitiimile raha, kes õhupallidega saadavad sõnumeid suletud totalitaarsesse Põhja-Korea inimestele. http://usk.ee/pohja-korea

Rahu teile Isandas!

R.Crusoe

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #38 on: 31.10.2010, kell 22:15 »

Grin Postimees on saanud endale vist uue püstol-kuulipildur usu-eriasjade reporteri

Aga

Selle teema kohta on tulnud paar kaebust ja postituste kustutamistaotlust!

Lips Sealed

Laskem tunnetel laabuda ...

Ning nagu üks endine tulevend ja nüüd supermegaoikutolerantsivend ütleb: ERINEVUS RIKASTAB! Et jäägem oma veendumusele kindlaks ja oli tore veidi argumenteerida ja tuliselt väidelda (kuigi mul ei läinud isegi kuumaks mitte  Tongue  Roll Eyes )

Shalom!

LXX
Moderaator
Tegija

Jeesus elab!

« Vasta #39 on: 31.10.2010, kell 22:40 »

Olen sarnased venekeelsed saidid läbilugenud (konkreetselt mitte need, aga mille sisu on sama), mida sa Reede siin üles nüüd seadsid, wikipedia jne. Tundub vägisi, et nad seal Koreas tembeldavad üksteist üsna usinasti hereetikuteks, mis parata. Aga olen ka selge piibelliku õpetuse kohta kuulnud Eestiski öeldavat, et väärõpetus - sest sellest ei saada aru, kõik ei jõua inimestele kohe kohale.  Konkurents nende vahel on seal suur ja kirikupoliitika jne. Ega sealt suurt õiget sotti saa, üks ütleb ühte, teine teist. Parem on usaldada oma Jumalat ses küsimuses.

Ja mind huvitab hoopis midagi muud, kas Jumal kinnitab sõnumit või ei kinnita. Sõnumi sisu oli kaheldamatult hea. Mind üllatas isegi tänase sõnumi sügavus ja põhjalikkus, mida Eesti kogudustes kahjuks vähe kuuleb - sõnum ristist ja päästest (ja verest!)läbi terve Piibli.  Vahepeal mõtlesin,e t sõnum oli nii konkreetne ja tugev, et inimesed jooksevad minema ( kes jooksis, see jooksis muidugi minema), et ei meeldi vms, aga kõik läks hästi. Kogen et midagi head vaimumaailmas toimus Eestimaal ikka küll ja selle üle on hea meel.  Hm, ettepanek koostööks ju eesti kristlaskonnale tehti, aga kui ära öeldi, siis ei jäänudki ju muud üle, kui omal käel tulla, sest Jumal oli ju nii juhtinud, et nad peavad siia tulema. ja lõppeks külalised tulevad ja lähevad, meie jääme ja peame ikka hoidma Jumala ligi. Lõpp hea, kõik hea.

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala

« Vasta #40 on: 31.10.2010, kell 23:13 »

[img][/img]

Üks pildigalerii üritusest asub siin. (P.S: tegemist mittekristliku väga kollase ja räpase bänneritega lehega)

Eks 10 000 pakkuda korralikku Rootsi laua stiilis taldrikutäie süüa on vist ikka tõesti valus laks, seega piirduti kilesse mässitud eksootikale või küpsistele  Tongue

SLSopakas pani pirni: Sajad inimesed lahkusid Korea usujuhi kõne ajal saalist

Aga mõni kohalkäinud lisab:

Tsiteeri
Rein Mark : Osavõtja kinnitab vastupidist.
Emand Koppeli jutt on laim.Viibisin ise sellel imelisel üritusel. Mingisugust massilist rahva lahkumist peale kontserti ei toimunud.Üritusest oli ammu teada, et esineb maailma kuulus pastor , kellele meie meedia oli aegsasti andnud negatiivse hinnangu.Nii et mitte kuidagi ei saanud olla siin väidetava teadmatusega.Ka see on vale, et olid valdavalt vene keelt kõnelevad pensionärid. Tuleb võtta vaevaks ise tulla üritusele ja mitte kuulda pahatahtlikke kuulujutte. Üritus kanti üle 200 telejaama maailmas ning üritusest võttis osa 17 rahvust üle maailma.Osavõtjate seas oli lisaks vanemaealistele palju noori naisi ja mehi, mitmed tulid tulid koos lastega ...

Tsiteeri
Ilus: See on Jumala võimalus meie maale. Eeskava oli väga ilus. Aga kõige põhilisem oli ikka sõnum - 100% õige ja piibellik. Jumal ei saa sulle midagi vägisi anda. Kui sa ei taha Teda tunda, siis eladki oma pimeduses ja patus edasi. Ainult parem tea, et pärast surma tuleb igavene põrgu. See ei ole nali.

Ja lõouks üks tüüpilised kommentaarid:

Tsiteeri
Ville ja Rulle Noarootsist:
Käisin ka kohal...Suht igav üritus oli.Kõigepealt kulus mul tohutu aeg,et leida ülesse koht,kus alkoholi müüdaks.Aga seda polnudki...Jumala mahavisatud aeg.Kakelda ei saanud ka kellegagi, *** mingi karskusselts.Ja tagatipuks ei esinenud ka Sofia Rubinat,kes oli ju esinejana reklaamitud.Ühtegi ilusat naist polnud ka seal...

Tsiteeri
Paadikapten:  paadikapten@hot.ee
Ma kohale ronida ei viitsinud. Aga mind huvitab siiski, kas osalejatest mõni sellele "ristirüütlile" ka raha andis? Kui vaadata pildigaleriid, siis seal on lausa pilt, kus 1 vend tüübi ees meelalt põlvitab. Ja kui viia see kokku sellega, mida ma olen näinud meie endi nelipühi ja Elu Sõna kogudustes, kus nii oma kui ka väljamaa pastorid käivad koguduseliikmete rahakotte lutsutamas... siis ma täitsa ei imesta, kui ka seekord leidus mõni orjameelne, kes sellele... pappi pritsis.

Grin  laugh  Grin

Andrus
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

määä

« Vasta #41 on: 01.11.2010, kell 02:22 »

Nojah Crusoe  Cheesy

Esiteks pole mina korealast valeõpetajaks tembeldanud, teiseks juhtisin lihtsalt tähelepanu asjaolule, mis mulle pealtnägijast silma jäi. Ma isegi mõistan sind ja teisi kes tuliselt kaitsevad ja pakuvad kõik võimalike õigustusi sellisele totrale vahepalale, selle asemel et lihtsalt nõustuda.... et me võime ju siiski kenasti suhelda ka kohutava ja jubeda maailma meediaga. Aga noh te ju võtate kohe igat märkust kui rünnakut Kristuse enda pihta. Täiesti kummastav ja arusaamatu seisukoht.  Shocked

Minupärast tee siin Grahami või katoliiklaste kohta arvustamiseks kohe eraldi teema (vist on ka midagi?) Minul ei ole läbikastumise vastu midagi.

Mis puudutab aga ikka seda meedia teemat, siis ma ei mõista, et kuidas te aru ei saa, et on võimalik inimese moodi ka suhelda. Kas tõesti see on kuidagi eriti vaimulik ja eri karismaatiline, kuid suudame nagu pikalt saata kõik. Kas tõesti selgitamine ja küsimusele vastamine, eriti kui kuulutame oma asja (ka nendele kes meie üle irivitavad) on kuidagi religioosne või ilmalik või on see pärlite sigade ette loopimine? Aga noh ma kirjutan seda vist jua kolmas kord ja no las ta siis olla Cheesy

P.S Keegi siin mainis midagi Grahami piltidest. Samamoodi oli linn Jaerocki pilte täis ja isegi tema kantslil

Kuulge aga ma kaon siit nüüd taas  bye2
Andrus
Usaldatav foormulane
Edasijõudnu

määä

« Vasta #42 on: 01.11.2010, kell 02:29 »

.... aa ja Jaerocki sõnum. Vaatasin täna küll ainult mingi pool tundi, kuid sõnumil polnud küll häda midagi. Eile nägin lõppu 10min, kui olid haiged laval. See oli küll nats segane ja kohati ma ei saanud aru et mis seal toimub või et kas inimesed ise said aru mis seal toimus. Kui aga inimesi terveks sai...siis Au Jumalale!
ene
Külaline

« Vasta #43 on: 01.11.2010, kell 11:04 »

Nojah Crusoe 

Esiteks pole mina korealast valeõpetajaks tembeldanud, teiseks juhtisin lihtsalt tähelepanu asjaolule, mis mulle pealtnägijast silma jäi. Ma isegi mõistan sind ja teisi kes tuliselt kaitsevad ja pakuvad kõik võimalike õigustusi sellisele totrale vahepalale, selle asemel et lihtsalt nõustuda.... et me võime ju siiski kenasti suhelda ka kohutava ja jubeda maailma meediaga. Aga noh te ju võtate kohe igat märkust kui rünnakut Kristuse enda pihta. Täiesti kummastav ja arusaamatu seisukoht. 

Olen taas Andrusega nõus ja kas meil on ikka õigus maailmainimesi hukka mõista, kuna on pimeduses. anna andeks, aga sa, Crusoe-Palvevend,Reede, bännid ju ise kõiki teisi nagu tuleksid otse saatest -ärapanijad. Parim kaitse on rünnak. Aga inimesed otsivad armastust.

Meil igal ühel on siiski õigus läbikatsuda õpetused. Sõna iseenesest oli ju õige, aga siht oli seatud,mitmeid kordi korrati, edukaks saamisele ja tervenemisele. Tundsin pisut nagu isikukultuse hõngu. Grahami siht Lootuse festivalil oli seatud päästmisele, meeleparandusele. Mitte et Jumal oleks vastu jõukusele ja tervenemisele, aga esimene prioriteet on meeleparandus ja pääste. Ja seal ei tuntud huvi, kas keegi tuli meeleparandusele, pigem nagu pressiti tervenemist välja.
Ma vabandab, kui nüüd kedagi riivasin.  bye2

LXX
Moderaator
Tegija

Jeesus elab!

« Vasta #44 on: 01.11.2010, kell 14:20 »

Lee sõnumi siht oli kaheldamatult meeleparandus ja pääste! Terve sõnum rääkis päästest, Jeesusest, ristist ja patust ja verest läbi terve Piibli. Kuna korealased pidid hakkama saama saalitäie rahvaga ainult oma jõududega, ei olnud kohalike koguduste toetust ja abi, siis ei olnud ka võimalik minna igaühe juurde või kutsuda inimesi ette isiklikuks vestluseks. Igaüks, kes soovis kohapeal päästet vastu võtta, tegi seda kohapeal ja tunnistas usus Jeesuse oma Päästjaks. Ei näe ka midagi halba edukuses ega jõukuses, see on piibellik. Ja Lõuna-Korea on seda ka praktiliselt kinnitanud, et see riik on edukas ja jõukas. Isikukultust võib näha kasvõi Billy Grahami  BGEA jt. teenistuses - see teenistus ju isegi Billy Grahami nimeline ja kõik tiirleb tema ja tema teenete ümber ja keegi ei tee sellest numbrit.  Hakkame siis seda ka läbi katsuma (keegi ei keela kedagi ja kellegi õpetust läbikatsumast) ja kriitikute kodulehekülgi otsima. Billy Graham olevat vabamüürlane (oi-oi), nõnda need koduleheküljed räägivad, ja suur paavsti sõber. Ehk tuleb meil harjuda pigem sellega, et vennad ja õded Kristuses elavad ka kauges ja meile tundmatus Aasias, mitte ainult Ameerikas? Tuleks pigem meelt parandada oma erapoolikusest ja ühe eelistamisest teisele oma suhtumises ja eelarvamuses? Inimesed otsivad tõesti abi ja armastust mitte kristlastevahelisi kemplemisi.   bye2 Neid ei huvita kristlaste omavahelised jagamised, nad tahavad näha ehtsust ja Elavat Jumalat, kellest kristlased räägivad. Kus see Jumal on? Me tahame Teda näha, me tahame näha, kas te räägite tõtt, et Jumal teeb seda, mida te räägite. Ja kui Jumal oli kohal nii Lootuse festivalil kui Korea kultuurifestivalil, siis on ju väga hea!  Grin Ja veel parem, kui Ta on kohal meie igapühapäevasel koosviibimisel ja teeb suuri asju.

Leheküljed: 1 2 [3] 4 | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam