Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.02.2018, kell 12:55
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  Seksiteema seoses vallalisega naisega ja abielus kirikujuhiga? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Seksiteema seoses vallalisega naisega ja abielus kirikujuhiga?  (Loetud 4766 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Seksiteema seoses vallalisega naisega ja abielus kirikujuhiga?
« on: 29.12.2010, kell 14:27 »


Noor naine süüdistab kirikuisa enda ahistamises

Tsiteeri
Mis kalmistul juhtus?
Siis see hakkas. Ta küsis minu käest kalmistul, kas ma olen kunagi elus saanud orgasmi. Ta pööras mu näo jõuga enda poole ja rääkis, kui ilus ma ikka olen. Muidugi lõi see mul punase tule põlema, aga mõtlesin, et ehk ei ole hullu midagi, inimesed on ju erinevad. Ta on ikkagi ühe kiriku pea ja väga kõrge vaimulik. Mul oli aukartus. Ka on ta väga karismaatiline isiksus. Nii et tol korral ma ei teinud sellest nii suurt numbrit.

Tsiteeri
Kuidas teie suhtlus edasi arenes?
Samal päeval helistas ta mulle tagasi ja ütles, et ma olen su maja ees, et lähme sõidame. Sõitsime metsa vahele. Olime seal metsas kokku kaks ja pool tundi. See kõik, mis seal toimus, oli vägivaldne, ja see oli korduv. Ta palus ennast silitada. Kui ma keeldusin, siis ta palus, et ma silitaksin teda nagu oma koera. Ja siis ta lähenes ja tegi seda, mis ta tegi. Ma nendesse detailidesse praegu ei laskuks.

EI OLE SÕNU!

Tsiteeri
Olivia Elise: Saan küll. Ma ei saa ju muidu taevasse, kui ma andeks ei anna.
Heigo Ritsbek: Täpselt nii. Aga siis ärme räägime sellest enam, eks.Mis häirib:

- Naise segane jutt ja käitumismuster
- Musta pesu kollases meedias pesemine
- Isiklike kõnede ilma teise poole nõusolekuta ajakirjandusse paiskamine (saaks aru politseile) ...


Veel häirib:


- Kiriku juhtfiguuri sellised seiklused.
- Selline jama maailmale parastada!

Lisaks: Mingi telefonivestlus samal teemal siin

Tsiteeri
Olivia Elise: Ma tahaks ainult ühe küsimuse küsida su käest. Miks sa mind niimoodi vägisi suudlesid, mida sa tundsid või miks sa seda tegid?
Heigo Ritsbek: Sa olid esiteks kuidagi väga armas ja teiseks ma küsisin su käest kogu aeg, et kas sa tunned ennast hästi, ja sa ütlesid, et sa tunned ennast hästi...

APPIIII!!!!!!


Ärme sellest räägi - eks!

Ma soovitaks usust langenud katoliku kirikuga mitte tegemist teha! Roosipärjast ja Neitsi Maarja kummardamisest taevasse ei pääse!

Kommentaariumides pekstakse mõlemaid - täiega!

Kas saad seda jama kommenteerida ... ?

-----------------------------------------------------------

TheOliviaElise's Channe - ei saa aru mis asi see on, kas tema videokanal?


Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Seksiteema seoses vallalisega naisega ja abielus kirikujuhiga?
« Vasta #1 on: 29.12.2010, kell 16:14 »


 Lips Sealed

Kommentaare netist - pisteliselt ei viitsind kõike lugeda:

Tsiteeri
Miks peaks ühe kiriku juht, abielus ja 3 tütre isa, hakkama surnuaial kabistama oma koguduse liiget, 30-aastast (või mistahes vanuses) naisterahvast, küsides, kas ta on orgasmi kogenud ja ajades talle keele kurku?!
Või paludes ennast silitada "nagu koera"?!
Meil on vist teiega erinev arusaam normaalsusest.

Tsiteeri
endine kooliopilane 29.12.2010 14:27
USAs elanud Heigo peaks teadma, kui lihtne on ühel meesterahval oma elu tuksi keerata armusignaalide valesti möistmisega. Külgelöömine ei ole ju kuritegu -- ei, see on ju iga suhte vältimatu esimene samm -- aga kui teine pool tajub seda ahistamisena, siis on halvasti. Ja kuna meie ühiskonnas ikka veel öpetatakse, et korralik tüdruk ei ütle kunagi JAH, siis JAHi asmel ütlevad tüdrukud "Ei... hihihi... ei... no ma ei tea". Ja keskmise EQ-ga mehel pole lihtne vahet teha, kas öeldi "Ei... hihihi... ei... no ma ei tea" vöi töepoolest konkreetne "EI". Ohver ei ole kunagi süüdi, aga iga tüdruk/neiu/naine saab 99,99% ulatuses vältida sellise asja ohvriks langemist, lihtsalt sellega et ta ei saada meestele segaseid signaale.


Tsiteeri
eneseeksponeerimine 29.12.2010 15:49
Pole ju raske aru saada mis oleks lahendus: abielu ja lapsed. Korrapärased ja "regulaarsed" eluviisid.Töö ja kohustused lisaks ning enam selliseid ilufilme ei produtseeritaks.
Jõudeelu sünnitab pahesid.


Kellegi valus karje (vist on ise saanud kõrvetada):

Tsiteeri
Ettevaatust vanatüdruk!29.12.2010 14:50
Mehed. palun hoidke end eemale 30 + vanatüdrukutest!
Eriti kui nad on veel süütud. Nende fantaasia on väärastunud, nende vajadus tähelepanu järele ja nende kuulsusejanu ja rahaahnus ei tunne piire. Nad mõtlevad välja kõikvõimalikke alatusi, et meeste tähelepanu saavutada ja nad MAKSAVAD VALUSALT KÄTTE kui jäävad tähelepanuta. Nende selja taga on terve armee nooremaid ja ilusamaid ja see hirmutab neid ja teeb nad agressiivseks. Neid 30 -40 aastaseid vanatüdrukuid on ka kirikutes, kus nad oma laastamistööd sama edukalt läbi viivad nagu mujal ühiskonnas! NAD ON KÄTTEMAKSUHIMULISED! Nad armastavad vaid iseennast.

Tsiteeri
riin 29.12.2010 15:39
Lugu on inetu.Kuid mis on selle neiu eesmärk-karistada,kättemaksta.Või lihtsalt odav negatiivne kuulsus. Selles loos pole võitjaid. Kahepalgelisust on elus palju.Kindlasti on põeb neiu seda ise.
Järjekordne nn Monika Levinski.

------------------------------------------------------------------------------------------

Ja YOUTUBES tuleb filme TheOlivaElise kanalilt nagu Vändra saekaatrist laudu!

See on mingi kunstiline veidi eneseeksponeerimisega seonduv videokarje, ABBA ruulib!

http://www.youtube.com/watch?v=PC3gvTIXJdU

http://www.youtube.com/watch?v=Gq6a6RHI04c

Kristlik X Files
http://www.youtube.com/watch?v=yOY09Z2M9sU&feature=related

Ma saan aru, et kunstitunnetus - väljendus - nägemisnurk ja MAITSE on erinev aga midagi nende videotel on nagu paigast ära või kriibib. Ma saan aru, et keegi on saanud enda valdusse mingi freeware video edit softi, mis lubab imelihtsalt teha slaidishwod ja sinna taustmuusikat panna aga videomix-i kohta peab alustama veidi teise lähenemisega.

Filmil Vaimne Olympia on lausa 5 osa  Shocked
------------------------------------------------------------------------------------------

Kokkuvõte: Naine on vist kirikus pettunud jms. ja kui teda ikka reaalselt ka käperdati on selleks ka põhjus!


Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam