Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
18.01.2018, kell 21:41
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Vaba teema  |  Vaba mikrofon  |  Olla või mitte olla? Minna valima või mitte? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Olla või mitte olla? Minna valima või mitte?  (Loetud 2825 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Olla või mitte olla? Minna valima või mitte?
« on: 20.02.2011, kell 22:10 »Siin valik mõtteid valimiste teemal ... palun ärge visake mind kividega lubage mind kahelda poliitilises korrektsuses!

---------------------------------------------------------------------------------------

Olla või mitte olla? Minna valima või mitte?

Selle kohta ütles Jeesus: sinu JAH olgu JAH ja EI olgu EI! Ei ole olemas mingit võibolla huina.muina poslamasla - ne rõbo - ne maslo kamarjura!

Me valime kristlasi!
See on põhimõtteline küsimus ja kel on ilmutus lepingust ja lepingu inimestest sellele ei pea midagi selgitama, teistele ei saa vaimseid asju ilmutada lihalikele (need kes liha järgi elavad ja kelle mõttelaad lihalik). Et hääl läheb kaotsi kui keegi künnist ei ületa on ajuvaba jutt, nii läheks elus kõik kaotsi. Nii ei peaks mitte midagi elus tegema, kuna oi ma ei saa valmis, me ei võida meeskonnaga, ära mine sinna kooli jms. naeruväärne alistumise - allaandmise - pühenduseta - nõrkade - kaotame juba ette - oleme rikaste ja kuulsate poolel - oleme enamuse poolel - siis võidame - oleme tuulelipud - oleme veeta pilved - oleme popid!

Perekonnas üldiselt valivad inimesed isamaalisi ja rahvuslasi (et lõpetataks see sovjeti aegne jamps kõikjalt, inimestel hind haige juba sellest poliitilisest kinost) isegi valimisseadus on meil aastast 88 et tagada vaid suurparteide esindatus ülemnõukogus. ENDALE MÄÄRATAKSE 100 miljoni eest toetust, mis tagab vaid riigikogus olevatele erakondadele toetused + künnise süsteem on tehtud ülemnõukogu ajal, et seal oleks vaid võrdsematest võrdsemad. Millal see patutrall - rahahimu - vaimse-vägivalla trall lõpeb? Millal Jumal selle peale puhub ja see pudeneb kokku?

Kõigile kes annavad oma hääle paganate poolt, siis teadmiseks, kui see erakond pooldab aborte oled sina nad võimule aidanud (teostama oma tapatööd) ja selles asjas ei ole mingit vabandamist Jumala ees - punkt! Eriline tüng saab olema neil, kes rohelisi valivad (tegelased on lausa antikristliku liiduga seotud) ...

Süütu veri hukutab kord selle maa, siin on kristlastel midagi teha - abort on mõrv ja tapatalgud päise päeva ajal, hävitada ja retsida tilluke Jumala looming emaihus on retsidivistlik mõrv (jõle elajalik tapmine). Ei anna ealeski oma häält erakonnale, kes ütleb JAH abortidele!Valimiste kohta sain selge unenäo Jumalalt kusagil ka jagan seda. See oli kainestav ...

Tsiteeri
Olgu Issand ise juhtimas neid valimisi.

Me oleme ka seda palunud nüüd valimiseelsel ajal aga samas on vaimus hääl, et ei tasu Jumalat niiväga räpasesse poliitikamängu segada, Eesti rahvas on VÄÄRT OMA JUHTE!!! Eriti ajuvabad oleks palved Jumal õnnista Keskerakonda või Jumal õnnista Reformierakonda ja teab mis veel. Me peame paluma riigi etteotsa (president, peaminister, riigikogu esimees, ministrid, kohtunikud jt. otsustajad), kes kardaks Jumalat, tahaks TEENIDA seda maad ja rahvast, kes ei teeks liiga vaslastele ja lesknaistele (tänapäevane sõnum oleks kes aitaks 2 või 3-nda Eesti jalgadele) ning õnnistaks Jumala kogudust! Jumal vaatab seda jama kohati siiski pealt ... toimub laiahaardeline väikse maakese ärastamine, patriootlikkus on kadumas - üle 100 000 väljarändanu välismaale, seda on liiga palju! Palutud on üsna palju muutusi on üsna vähe, äkki on palutud vale asja pärast, kuna kui palume Tema tahtega kooskõlas Ta kuuleb meid ja meil on käes need palved.

Ma ei mõista hukka neid, kes üleüldse ei lähe valima kuna ei taha ennast määrida sellel jamal! Postkastis oli justkui usuhulluse makulatuur - traktaadid ja ajupesu. See on kohati nii lame ...

Eestimaa vajab restarti. Aga selleks ei ole hetkel küll piisavalt väge, vabadust, inimesi ja julgust, et sellest rahavõrgust ja ikkest vabaks pressida demokraatia sisse. Isegi üksikkandidaate kotiti avalikus teles - neid lausa irvitati ja mõnitati (kuna neile makstakse selle eest).

Restardi - selle ei pruugi esile alati tuua vaimne ärkamine, see võib tulla esile kitsikuses või muus augus, kus jääb alles vaid miljonivaade üles augu servale, kust paistab päike, ehk kui jääb alles üks võimalus (mitte üks paljudest) - abi taevast. Kui sellist murrangut ei tule, siis kallid usuõed ja usuvennad, saame me elame veel lähiaastatel jne (kui Kristus varem ei tule) ühel tavalisel OMA olemisviisi kaotavas paganlikus ja patuses riigis, mille sööb ära globaliseeruv maailm - EuroPaabel ja kus ametlikuks usuks on RAHAUSK, mis tallab evolutsiooni kombel nõrgad lihtsalt jalge alla.

Ärge pange oma rõhuasetus poliitikale vaid vaadake neile asjadele, mis on ülal. Tõenäoliselt pead sa elu lõpuni elama ühes patuses riigis. Eks valge laeva lootusesõnumid ja helged mõtted surevad viimasena aga ei maksa elada illusioonis vaadake mis meie maal toimub ja kui vaatate nö. TÕE prillidega siis asi on Soodoma ja Gomorra ja Paabeli poole minemas, mitte muutmise mäe poole! Selle rahva enamus OTSUSTAB ära selle saatuse, meie Uue Lepingu rahvas elame justkui riik riigis ja ehitame ka eelkõige ikka Taevast Kuningriiki üles.


Onu ma ei saanud aru, mida te öelda tahtsite, ma lausa natuke kardan ...


Minge ikka valima, aga vaata et sa ei seoks ennast Beliariga, kuna mis ühist pühadel paganatega???

Muide aastaid tagasi avastasin, et ka kristlaste seas levib mingi võõras õpetus, kus rõhutatakse, et tõeline lepingu inimene sitsib misiganes võimukandjate ees ja meid on kutsutud vaid õnnistama valitsust - kuna KÕIK valitsused on JUMALA POOLT SEATUD ja on Jumalast. See aga ei ole nii must valge nagu väidetakse, Jumal ei ole seadnud arvatavasti enamusi valitsusi on alles jäänud vaid Jumalik korra või võimu mudel ehk kest ilma sisuta! Meil aga rõhutatakse mõnedes kirikutes õnnistama sisutuid kestasid aga kallid ärge raisake oma aega luukerede "õnnistamise" peale! Paluge pigem sisu ja küll need õnnistused siis ÕIGE ASJA PEALE ka kord tulevad!

vend R.CrusoeHuumoriga värk aga tegin selle kuna iva on sees - ärge valige valetajat - valetajaid!

http://bit.ly/gHu0OD - levita viidet!
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam