Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 11:13
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Igapäevane kristlik elu (praktiline elu)  |  Tervislik elu (hing ja ihu)  |  "Suitsupausidest" « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: "Suitsupausidest"  (Loetud 3333 korda)
meelvi
Külaline


E-mail
"Suitsupausidest"
« on: 22.02.2011, kell 17:03 »

Ükskord viibisin ühel Tauri Tallermaa loengul teemal, kuidas kasutada paremini tööaega. Tegemist oli tähelepanekute ja lähenemistega, millele polnidki nagu väga mõelnud.
Üks olulisem oli minu meelest selles ameeriklaste poolt tehtud uurimus, kus tuvastati, et neil, kes suitsetavad, esineb vähem "läbipõlemist", kui mittesuitsetajatel. Mõisagi ei ole küsimus suitsetamises, vaid 10 minutilistes pausides, mida suitsetajad teevad. Kui see suitsetamise fakt ise ellimineerida, siis on siin minu arvates, millest õppida. Sellise pausi tegemine võimaldab inimesel mõtteid koondada, keskenduda ja kokkuvõttes saavutada paremaid töötulemusi, kui järjest lahvijatel.
Ja kui siia töötervishoiu silmaarstide soovitused arvutiga töötajatel (kus neid ei ole!?...) umbes iga 50 minuti tagant teha silmadele puhkepaus (teravustada eri kaugustel olevatele objektidele, teha silmi vastavalt teravustades tromboonimängimise liigutusi jne), siis siinkohal saakski öelda, et "maakera on ümmargune". ehk et 2 erinevatest allikatest kuuldud soovitust moodustavad kenasti ühe terviku,
Logged
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: "Suitsupausidest"
« Vasta #1 on: 23.02.2011, kell 23:54 »

Ma teistmoodi ei olegi harjunud töötama, olen küll omanud kodukontorit ja oma aja peremees aga see mikropauside tegemine on väga oluline!

kasutan ka vahel ühte softi, mis manitseb mikropause tegema!
Logged

meelvi
Külaline


E-mail
Vastus: "Suitsupausidest"
« Vasta #2 on: 28.02.2011, kell 23:30 »

Just-just.... ma kah sellise softi poolt genereeritud aja pause pruukinud   Grin
Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam