Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
18.01.2018, kell 21:47
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Sõjad ja sõjatööstus, kapitalismi üks raharinglus! « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Sõjad ja sõjatööstus, kapitalismi üks raharinglus!  (Loetud 2573 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Sõjad ja sõjatööstus, kapitalismi üks raharinglus!
« on: 02.04.2011, kell 12:35 »

Vaata suuremat pilti siit: http://tiny.cc/g6m21

Kas keegi palun selgitaks seda tabelit, niipalju kui ma vaatama hakkasin aina õudsamaks asi läks ...

Mida lähevad maksma SÕJAD? See on kohutav! MA saan aru, et iga vaba riik ja demokraatia vajab kaitset aga kas röövkapitalism ei taastooda enda viga. Nimelt korjatakse ju suures osas kapitalistlikes riikides üles makse, et neid osalt anda rikastele ju jälle tagasi (toetused pankadele, rahasüstid, relvaäri) jms.Samas kaitseväele ja kaitsetehnikale ka alternatiive pole, niikaua kui on maailmas ebastabiilse närvikavaga dikatuure, rahvuseid jms. või näiteks Allah-Agbar rätipäid. Midagi ei ole teha vägivalla vastu tuleb ennast kaitsta. Aga mis siis saab, kui suurem kaitseb ennast väikese raevunud poisikluti eest aga selle asemel et kaitseb läheb ja peksab vaeseomaks selle poisikese. Mis saab siis edasi ... Eks lääs on endale ikka ise oma vaenlasi tootnud ja seda relvatöösturite naeru kihinal ja ülesõhutusel.

Kas te teate palju maksab tänapäva ja tipptehnoloogia ja relvadega varustatud tank, helikopter, hävituslennuk, maa-õhk raketikorpus jms. 1 taolise eest saa behitada palju koole, haiglaid jms. KOHUTAAAAAAAV!

Tõdegem kristlased, et maailm on omadega ikka totaalselt umbes!

R.Crusoe
vaba maailma igatsedes
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam