Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.02.2018, kell 12:32
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  R.I.P David Wilkerson 27.04.2011 « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: R.I.P David Wilkerson 27.04.2011  (Loetud 4032 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
R.I.P David Wilkerson 27.04.2011
« on: 28.04.2011, kell 23:09 »
Paljud juba on kuulnud:

David Wilkerson Killed in Car Crash (link).

Logged

LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Vastus: R.I.P David Wilkerson 27.04.2011
« Vasta #1 on: 16.05.2011, kell 19:59 »

Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: R.I.P David Wilkerson 27.04.2011
« Vasta #2 on: 16.05.2011, kell 21:45 »

Mehe eelmise kevade sõnum oli ikka üsna karm. Teda pidasid Ameerikas ka mõned valeprohvetiks või siis jutlustajaks, kes mitmeid kordi puusse pannud mõne ettekuulutusega. Samas kes meist ei ole eksinud ja prohvetlikud nägemused, tunnetused ja sõnad-tunnistused on vahel ka asjad mida ähmaselt tunnetatakse või siis ei ole osanud - tahtnud ära oodata tõlgitsust neile.

Ka meie foorumis on tema 2009 kevade hoiatuse sõnum. Seal oli kirjas toiduvarud. Viimane on asi mida mulle ikka ja jälle meelde tuletatakse, olen seda nii kaua ignoreerinud aga nüüd mõistan, et lähitulevikus võib seda vaja minna - kuna sedalaadseid sõnumeid on hunnikutes jumalarahva seast kostnud. Võtmesõna ja märksõna on jumala rahva seast, mitte tipp-poliitik.jumalameeste jms. vms. suust, Kristuse Ihu on enamat kui suurtähed ja/või nagu Eurovisioon. Jumal räägib lihtsate Pillede ja Mallede läbi ja kasutab vabalt ka Edkarit Kapa Kohilast, kusjuures osad ettekuulutused ja prohvetlikud asjad jäävadki Tema tahtel vaid palvegrupi või kitsa ringi teada - ei Jumal ei pläkuta erinevaid asju kõikjal turgudel ja linna väravatel, osa ettekuulutusi ja hoiatusi annab ta vaid neile, kes otsivad ja tahavad kuulata ja kuuletuda!

Olge hoitud ...

vend R.Crusoe

Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam