Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
19.01.2018, kell 23:23
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Vaba teema  |  Vaba mikrofon  |  Mis siis nüüd juhtunud on??? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Mis siis nüüd juhtunud on???  (Loetud 3806 korda)
Romy7
Algaja
**
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 95Mis siis nüüd juhtunud on???
« on: 20.05.2011, kell 18:50 »

Kahju, et see foorum on lakanud olemast sisulise diskussiooni paigaks, vaid on muutunud peamiselt info jagamise kohaks. Kadedusega loen siinseid aastatetaguseid tuliseid arutelusid - olid need alles ajad!
Mis siis nüüd juhtunud on???
Logged
LXX
Moderaator
Tegija
*****
Offline

Sugu: Naine
Vastust: 827


Jeesus elab!


WWW
Vastus: Mis siis nüüd juhtunud on???
« Vasta #1 on: 21.05.2011, kell 10:59 »

Tere ilusat lehekuud, Romy. Tõstsin sinu teema siia, et kuidagi ei haakunud rubriigiga "Mis tulekul". Ja palun foorumiga seotud küsimus lisada isegi allapoole, kus foorumiga seotud rubriik.

Mis siis nüüd juhtunud on? Midagi hullu ei ole küll juhtunud. Lihtsalt adminnil kiiremad ajad (ajanappus) ja mina hoidun parema meelega vaidlemistest, mis ei ehita üles ja segavad lugejate meeli. Foorum tiksub rahulikumas voolus. Oleme ikkagi kristlik foorum, mitte ilmalik jututuba, kus lugedes koged, et oled saanud määrituks. Olen teemades jõudumööda kustutanud ka lõike, mis on läinud mõttetuteks vaidlusteks, sest teemat alustades ja jätkates ju alati osalised ei tea-märka, et võib minna mõttetuks vaidluseks, mis ei ehita üles. Pärast maha jahtudes märkad, et oi appi, mis nüüd oli kõik kokku kirjutatud ja mis ei ole kuhugi viinud. Aga Romy, võta kätte ja alusta ühte sisulist diskusiooni, mis ehitab üles ja lugejad saaksid armu. Ei olegi sind siin ammu näinud bye2
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam