Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.02.2018, kell 12:49
24648 postitust 2498 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Kristlik päevakaja (kristlikud uudised)  |  Kirik kogub populaarsust kultuuritemplina « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Kirik kogub populaarsust kultuuritemplina  (Loetud 3652 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Kirik kogub populaarsust kultuuritemplina
« on: 23.05.2011, kell 09:35 »

No nii, keegi on selle siis OTSE välja öelnud!

Kristlasele ütleb see kõik. Jeesus rääkis Jumalat Vaimus ja Tões teenimisest - kummardamisest.

Ametitalitused luterlikus kirikus näitavad vähenemistrendi, kuid kirik kogub populaarsust kultuuritemplina
Loe artiklit: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/ametitalitused-luterlikus-kirikus-naitavad-vahenemistrendi-kuid-kirik-kogub-populaarsust-kultuuritemplina?id=46031339

Kas Jeesus Kristus ja tema lunastus ning ülemaailne Ihu on üleüldse seotud kuidagi kultuuriministeeriumi ja meelelahutusega?

Tean ka ühte kirikut, kus kiriku juhtkonnas uksmatud soovisid läbi presside ideega teha kirikust rahvamaja - kultuuritempel. See neil ei õnnestunud aga veidraid Rannapi kontserte tehti küll jms.

Üks näide, kontsert kirikus kus lava ees hüppavate teismeliste all vajus põrand kokku.

EI!
Logged

MM
Uustulnuk
*
Offline

Vastust: 24

Minu sigantuur - Ma mõtlen veel ...


Vastus: Kirik kogub populaarsust kultuuritemplina
« Vasta #1 on: 20.05.2012, kell 23:07 »

Jumal igatseb elada inimeste sees . Kui igatseme  ja otsime Teda, siis täidab Tema au paiga, kus viibime: nii koguduse kui ka kodu jne ....  Kui on lihtsalt kombetalitlused , siis tõesti on tegu pigem kultuuriga. Usun, et Jumala Vaim saab liikuma Eestimaal,  nii et paljud, kes Teda varem ei otsinud, saavad Teda otsima ja südamest armastama ja teenima.
Logged
Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam