Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
17.01.2018, kell 21:50
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Uudised meilt ja mujalt  |  Maailm TÄNA (poliitika, äri, meedia, sündmused)  |  Hiina - türannia Aasia moodi ja abortide kodumaa! Hiina suursaatkond « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Hiina - türannia Aasia moodi ja abortide kodumaa! Hiina suursaatkond  (Loetud 4972 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Hiina - türannia Aasia moodi ja abortide kodumaa! Hiina suursaatkond
« on: 15.06.2011, kell 13:37 »

Embassy of the People's Republic of China in the Republic of Estonia

Hiina suursaatkond

Protestipostitus - toetusavaldus Hiinas ahistatud ja türannia all kannatavatele naiste ja meeste ning perede toetuseks!

------------------------------------------------------------------


Saatanlik abordikliinik Hiinas, kõik käib nagu konveier meetodil tehases.

Inimõiguste rikkumine Hiinas!

Hiina viimane rahvaloendus näitab, et selle riigi vanem elanikkond kasvab kiiremini kui ülejäänud vanusegrupid. Üle kuuekümne aasta vanuseid inimesi on rohkem kui 13% rahvastikust. Viimase üheteistkümne aastaga on see tõusnud enam kui 3%. Analüütikud ütlevad, et kui see arengusuund jätkub, võib Hiina tööealine elanikkond leida end konkureeriva Indiaga võrreldes kehvemast olukorrast, kuna viimase elanikkond kasvab jätkuvalt stabiilselt.

„Hiina vananemine on ilmselt kiireim ajaloos,“ kirjutas Sanjeev Sanyal, Deutsche Bank’i globaalne strateeg, 13. mail ilmunud artiklis ’Rahvastiku kasvu lõpp’.

Järeldus on see, et ’Hiina tööjõuline elanikkond jõuab haripunkti mõne aasta jooksul ning langeb siis 2020-ndatel ning langeb kokku ’30-ndatel,’ rääkis Sanyal.

Hiina elanikkond on hetkel üle 1,3 miljardi. Samal ajal on Hiina alla 14-aastaste noorte arv kahanenud üle 6%. Üks selle ebaproportsionaalsuse põhjuseid on Hiina valitsuse poliitika, mis lubab paaridele vaid ühe lapse. Üks 1989. aasta Tiananmen’i väljaku protestide õpilasjuhtidest, Chai Ling, kes elab nüüd USAs, räägib, et kogu olukord on loomas kriisi Hiina ühiskonnas.

„Ühelgi lapsel pole vendi ega õdesid, pole onusid eda tädisid ning see painab ühiskonda väga pikka aega,“ rääkis ta. Organisatsiooni Kõik Tüdrukud Lubatud asutaja, Ling, kutsub globaalset kogudust palvetama lõppu Hiina ühe lapse poliitikale.

„Viimase 30 aasta jooksul on Hiina ühe lapse poliitikaga võetud elu enam kui 400 miljonilt süütult beebilt,“ rääkis ta intervjuus Charlestoni ajalehega Post and Courier.

„Iga päev toimub Hiinas üle 3500 sunniviisilise abordi ning 500 naist sooritavad enesetapu,“ rääkis ta.

„Igal aastal hüljatakse üle 1 miljoni lapse. Iga kuue poisi kohta, kes Hiinas sünnivad, tapetakse iga kuues tüdruklaps. Nii, et iga kuues poiss ei leia kunagi omale pruuti, nii et see saab suureks probleemiks seksikaubanduse kasuks,“ lisas Ling.

„Nii, et Hiina ühe lapse poliitika ei ole ainult Hiina probleem, see on globaalne küsimus.“

Allikas: www.cbn.com

---------------------------------------------------------------


Saatanlik protseduur, surmadoktorid viimas läbi sundaborti Hiina naisele, kes soovis jätta alles oma TÜTART!

www.womensrightswithoutfrontiers.org

Eesti Kristlik Foorum toetab naisi, isasid, vanavanemaid ja peresid Hiinas - kõiki keda ahistab saatanlik süsteem! Me seisame teie kõrval - palvetame ja toetame!

Hiinas kasutatakse lapstööjõudu - orjatehaseid (20h tööpäevad), ostes endale riideeseme veendu et see oleks laps-orja-tööjõu vaba - puhas!

 Cry

Boikott Hiina kaupadele!

---------------------------------------------------------------


Sõna- ja mõttevabadus Hiina moodi ...

The Consequences of Forced Abortions

The Word of God commands in Exodus 20:13... THOU SHALT NOT KILL!  Abortion is murder, plain and simple.  There are no excuses for murdering a child!  It's insane that in our modern times scientists are being given the legal authority to produce Chimeras (i.e., half animal, half human creatures); while parents are being denied the right to give birth to their own precious children.  Hell will be hot!

The Chinese Communist government is the blueprint for America's future, where parents are required to obtain a license before having a child.  China's leaders play God—treating their citizens like herded cattle, confiscating their homes, harvesting their organs and allowing their women to be sexually exploited worldwide.

As a tragic result of China's Communist Forced Abortion policy, 18,000,000 Chinese men cannot find wives, and the number is expected to soar to 37,000,000 by the year 2020!  This is what happens when mankind rebels against God.

---------------------------------------------------------------

CCP püüab tsenseerida - internetti kiinni keerata jms. aga vabaduse karje kostab kõikjale.

Viiteid:

Christianfreedom.org

onechildpolicymemorializationeffort

Tegelik Hiina - haiglas lämmatatud ja abordiga tapetud laste surnukehad jõkke!

Hrw.org

Abortide teemal hea leht

Hiina turism - loomaed?[Märksõnad: Hiina, China, Eesti, Hiina, Hiina saatkond, Hiina saatkond Eestis, Hiina suursaatkond, Embassy of the People's Republic of China in the Republic of Estonia ]
Logged

Peeter Rootslane
Algaja
**
Offline

Vastust: 83

day of the sword


Vastus: Hiina - türannia Aasia moodi ja abortide kodumaa! Hiina suursaatkond
« Vasta #1 on: 26.08.2011, kell 19:36 »

Huvitav kuhu me kôik kolima peaks,kui Hiinas abordi tegemine ära keelataks.
Logged

Teie olete oma isast kuradist ning tahate teha oma isa himude
järgi. Tema on mõrtsukas algusest peale, ta ei püsinud tões,
sest temas ei ole tõde. Kui ta räägib valet, siis ta räägib enda oma,
sest ta on valetaja ja vale isa.
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Hiina - türannia Aasia moodi ja abortide kodumaa! Hiina suursaatkond
« Vasta #2 on: 05.09.2011, kell 22:39 »

Huvitav kuhu me kôik kolima peaks,kui Hiinas abordi tegemine ära keelataks.

Peeter, kas sul on osa Jumala riigist? Vist mitte, kuna Sõna hoiatab ja ütleb otse, kohus oln halastuseta selle üle, kes ei osuta halastust! Me räägime inimeludest!
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam