Teretulemast, Külaline. Palun logi sisse või registreeri.
22.01.2018, kell 10:18
24649 postitust 2499 Teemas vastas 319 Liiget
Uusim liige: KristoK
Eesti Kristlik Foorum  |  Vaba teema  |  Vaba mikrofon  |  Usuliikumine UUS PÕLVKOND? « eelmine järgmine »
Leheküljed: [1] | Liigu alla
Autor Teema: Usuliikumine UUS PÕLVKOND?  (Loetud 3238 korda)
Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Usuliikumine UUS PÕLVKOND?
« on: 03.03.2012, kell 09:08 »

Üks murelik kodanik saatis kirja:

Tsiteeri
Tere! Olen Eesti Kristliku foorumi agar lugeja ja kasutan teie pakutud linki natuke teiseks otstarbeks. Elan Viljandis, hiljuti sain teada, et meie linna on loomisel uus usuliikumine, mis on võtnud endale nimeks Uus Põlvkond

Sama nimeline kogudus tegutseb ka Riias ja Kiievis, on tohutu suure liikmeskonnaga ning aina kasvab.

YOUtubes leiab NG all ka igasugust jampsi ning ega nad ise ka ei varja, et nende lõppeesmärk on imbuda riigistruktuuridesse ja selle kaudu  hakatata teostama  kristlikku valitsemiskorda.
Lugupidamisega

---------------------------------------

Logged

Waba Wend
Foorumi admin
Wana kala
*****
Offline

Sugu: Mees
Vastust: 5778


Waba Mees Wabal Maal Lepingus Kõikväelise Jumalaga


WWW
Vastus: Usuliikumine UUS PÕLVKOND?
« Vasta #1 on: 03.03.2012, kell 09:22 »

Tere

Ei ole sellest eriti midagi kuulnud. Neil on jah hetkel pooleliolev koduleht ka netis aga muud midagi ei tea. Nende nn. "edu"-s ma ka kahtlen. See et tänapäeva netiajastu ja TV ajastul on võimalik ennast võimendada ning ka misiganes sõnumit levitada palju lihtsamalt, ei määra siiski, kui sügava ja tõsise tööga tegemist on. 100-200 aastat tagasi tegutseks nad siin ja seal nagu mõni grupike ikka. Tänu netile levib palju head kraami aga igasugu veidraid asju ka!

Kuid nende kodulehel olev tekst:
Tsiteeri
Kirikul "Uus põlvkond" on ühtne strateegia ja eesmärk: Jumala Kuningriigi kinnitamine kõikides eluvaldkondades, kaasa arvatud meedias, kultuuris, poliitikas, hariduses, äris jne. "Uus põlvkond" teeb koostööd teiste kirikute juhtidega ja ka poliitiliste juhtitega, kes mõistavad Suure Ülesande tähtsust.

äratab minus kahtluse, et tegemist on siiski Eestis juba tuntuks saanud Aafrika vendade poolt levitatava valeõpetusega, mis õpetab, et ülesvõtmist ei toimugi ja juba täna ehitab Jumal oma koguduse läbi üles 1000 aastast rahuriiki. Viimane on niivõrd naeruväärne õpetus, mis rajaneb paarile kirjakohale! Sellest teemast tulekski rohkem rääkida ja plaanin lähiajal veebi panna mõne hea piibliõpetaja kommentaari sellele õpetusele.

Ma olen nede õpetusi kuulnud ja teate ihukarvad tõusevad püsti. See mida õpetas Paulus, Jeesus oma jutlustes räägib langenud maailmast ja laiast teest. Me siiski peame hoolitsema, et need kitsad väravad oleks kohendatud ja korras ning piisav abi neile, kes sellele kitsal teel rännata soovivad. Aga mingi planeedi vallutamisest, valitsuste rajamist jms. see on jaburdus. Jumal tuleb ja taastab oma 1000 aastase rahuriigi hoopis PALJU PALJU teistmoodi!

See on nii ajukas, ma ei viitsi eriti kommenteerida, võiks jahvatatada  mitu A4 lehte teksti, mille kõige vastu selline ideoloogia lõpuks läheb.

Antud liikumised seovad ennast väga tugevalt apostelliku ja prohvetliku sõnadega, mis risustab nende sõnade tõelist tähendust. Just viimast on mitmed jumalamehed tunnetusena tajunud ja saanud. Et siis ülejäänud viskaks selle õige kraami üle parda!

Katsuge õpetusi läbi!

R.Crusoe
Logged

Leheküljed: [1] | Liigu üles Prindi 
« eelmine järgmine »
Otsetee:  

Registreeri ennast foorumi kasutajaks

KRISTLIKUD VEEBILEHED - SOOVITAME

Evolutsioon

Kristlik Wärav Kristlastest Fotosõbrad ONLINE PIIBEL Kristlastest Kunstisõbrad

MÕISTA JUMALA KALENDRIT

IGAVIK EI OOTA IISRAEL SAA VABAKS

KRISTLIKUD FILMID

 


Eesti Kristlik Foorum
- CopyRight © 2001 Kõik Õigused Kaitstud

Käesoleval koduleheküljel sisalduva informatsiooni taasavaldamine, kopeerimine, muutmine, tsiteerimine ja levitamine on keelatud! Foorumis olevad artiklid ja postitused on intellektuaalne omand ning Autorikaitse Seadusega kaitstav publitsistika teosed AÕS §4.3.1. Soovid neid tekste kasutada, siis selleks võta ühendust foorumi administraatoriga või Kristlik Meedia kontaktisikuga. Saanud loa, seerjärel võid antud tekstimaterjale vääramata kujul, vastavalt headele tavadele ja allika äranäitamisega kasutada!

Saates ja avaldades materjali Eesti kristlikus Foorumis annate Te veebilehe haldajale õiguse eeltoodud materjali kasutamiseks. Saatjal ei ole õigust veebilehe haldajatelt poolt materjali kasutamise eest esitada mingeid rahalisi nõudeid. Veebilehe haldajatel on õigus reprodutseerida, levitada ja esitada selliseid materjale lisades autori poolt materjali saatmisel/avaldamisel avaldatud nime. Ühelgi kolmandal isikul ei ole õigust kasutada Eesti Kristlik Foorumi koduleheküljel avaldatud materjale ilma veebilehe haldajatekirjaliku loata.

Veebilehe haldajad ei vastuta artiklitele lisatud kommentaaride eest. Eesti Kristlik Foorumi on kommentaarikeskus s.o. tehniline vahend, mis võimaldab kasutajatel avaldada oma kommentaare. Artiklile lisatud kommentaaride eest vastutab kommentaaride autor, kes on ühtlasi ka nende kommentaaride avaldaja. Forumi kodukord keelab kirjutada kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele so kommentaarid, mis ei lähe kokku meie foorumi kodukorra ja reeglitega. Eesti Kristlik Foorumi administraatorid kustutavad selliseid kommentaare ja postitusi ilma ettehoiatamata.

CopyRight õigusega kaitstud materjalide kaitstus - (Kõik Õigused Kaitstud) Sama vormi saab kasutada kui sa näed alastuse/seksuaalsuse väärkasutamist, sind tülitatakse - noritakse, sulle saadetakse spämmi vüi mõnel muul põhjusel! Saada kaebus

Copyrighted Material Policy - Report Abuse (Copyrighted Material, Pornography, Harassment, Spam) KristlikMeedia strives to enforce its Terms of Service to the fullest extent possible. Deletion requests are processed within 12-48 hours.

Tehniline teostus ja kodulehe majutus Kristlik Meedia © 2001 All Rights Reserved. No spam